Кромберг енд Шуберт Україна ЖУ

Кромберг енд Шуберт Україна ЖУ

«Кромберг енд Шуберт Україна Жу» — підприємство з 100% іноземними інвестиціями. Тут виготовляють електричні бортові кабельні системи для автомобілів світового класу (Volkswagen, Seat, MAN, Skoda).

Отзывы о работе в Кромберг енд Шуберт Україна ЖУ, зарплаты

1. 19 октября 2023

Нещодавно влаштувалася. Дуже повезло із начальницею. Готова розібратися у ситуації перш ніж робити висновки.
    Робота динамічна, як раз для мене. ЗП вище ніж на інших підприємствах по Житомиру

2. 18 октября 2023

Хочете зіпсувати собі здоров’я, вел кам ту кромберг. Майстер, який спить із жонатим начальником, проявляє по відношенню до працівників неабияке хамство, зверхність і приниження. Використовуючи службове становище, не реагуючи на людей, робить що хоче. Використовуючи інтимні стосунки в майстра стрімко зростає кар’єра. Не робота, а кобло змій…

3. 30 июля 2023

Кромберг-место где работаютсамые токсичные люди, новых людей просто выживают, оскорбляют, не обучают нормально, мастер вообще полный ноль, позволяет грубости, и запрещает ходить на обеды аргументируя что не делаешь норму, но ее никак не волнует что ты только пришел и за неделю на чдалаешье норму которую делают люди работы тут несколько лет, если хотите испортить себе нервы,то вперёд на кромберг.

4. 7 февраля 2023

Непроста робота, але звикаєш. Дуже зручний довіз додому і на роботу, гарний соц. пакет. Надзвичайно приємний колектив і дуже крутий майстер.

Добавьте зарплату в компании Кромберг енд Шуберт Україна ЖУ

Добавить отзыв о работодателе Кромберг енд Шуберт Україна ЖУ

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Кромберг енд Шуберт Україна ЖУ?