Меблева фабрика Левел

VN:D [1.9.22_1171]

Производство мебели

Отзывы о работе в Меблева фабрика Левел, зарплаты

1. 12 апреля 2024

ТОВ «Меблева фабрика «Рівень», також відоме як ТОВ «РД.ФОРНІЧЕ», звинувачують у деморалізуючому ставленні до працівників та несвоєчасній виплаті заробітної плати, якщо взагалі вона не виплачується. Повідомляється, що компанія не має офіційної роботи і постійно бореться з нестачею грошей і товарів. Продукція низької якості та за ціною, вищою за середню ринкову. Компанія має високу плинність кадрів і її звинувачують у залякуванні колишніх співробітників і порушенні трудового законодавства. Члена правління Української меблевої асоціації Леоніда Співакова звинувачують у нечесному підприємницькій діяльності та приховуванні від податків.

2. 1 апреля 2024

Спиваков редкосный мошенник! Не ведитесь на его сказки! Тупо кидает людей. Люди теряют клиентов, клиеты в шоке от косяков на объктах попадают на деньги! Спиваков не отвечает за свои слова, вечно исполняет что бы не оплачивать работу горе-бизнессмен! Спиваков если ты это читаешь знай, что ты чёрт!

3. 14 февраля 2024

Доброго дня! В мене така ж ситуація!
    Не отримала ні замовлення ні кошти не повернули.
    На звʼязок не виходять! Власник Кириляк Сергій Миколайовичі!
    Я долучусь теж до позову в суд!

Знайшла відгуки про попередню компанію і не можу повірити, як я могла в таке вляпатися.

4. 8 февраля 2024

Компанія шахраїв: ТОВ «Меблева фабрика Левел»,На жаль, наша сім’я «попалася на вудочку» цих шахраїв. Наші гроші у них, так само як і меблі, які ми замовляли. Натомість у нашому будинку займають місце їх не потрібні нам меблі, які нам підсунули. Меблі доставили упакованими, не було зрозуміло, який колір, тим більше форми. Коли я подзвонила і повідомила про проблему, мені пояснили, що наші меблі помилково опинилися десь у Рівному чи Хмельницькому. Тим клієнтам наші меблі підійшли. Але нам їхні не до вподоби. Обіцяли через два тижні вислати наші меблі, виготовлені по-новому. Бо обмінювати між клієнтами помилкові меблі власник не хотів. Пройшло більше двох місяців, та у нас ні меблів, ні грошей. Будьте обережні, не віддавайте грошей, доки не впевнилися, що колір та форми меблів відповідають вашому замовленню. Категорично не рекомендую цю «шарашкіну контору». Ба більше, звертаюся у поліцію.

5. 7 февраля 2024

Ні. Ні. І ще раз ні. Якщо ви хочете, щоб об вас витерли ноги і нічого не заплатили — то вам сюди. Я отримав свій негативний досвід працюючи в цій компанії. В цій «цікавій компанії» зійшлися власники Домані (Одеса) та РД Фьорніче (Київ). Обоє абсолютно безпринципні люди. Вони не тільки кидали працівників на зарплату, а і найоб..ли один одного. Такого тандему я ще не бачив, хоч і маю доволі великий досвід роботи в різних компаніях. Ці два орла: Кириляк і Співаков — переплюнули всіх. Їх непомірні амбіції — то тільки слова. Я особисто знаю не одного працівника компанії, який залишився без зарплати. І повністю підтверджую слова з попереднього допису — інтриги, видумування причин, щоб не платити (хоча насправді вона одна — недбале керівництво призводить до відсутності грошей), родичі в компанії і «любимчики-стукачі». Сама гнила компанія. Навіть не компанія, а так фірма «роги та копита».

6. 26 января 2024

Почну з плюса:
    — У компанії, власники постійно деморалізують обставини у колективі, це є нескінченним джерелом пліток та конфліктів.
    А тепер мінуси роботи на фірмах ТОВ «Меблева фабрика Левел», та ТОВ «РД.ФЬОРНІЧЕ»,(одні й ті ж власники):
    — Кириляк, один із власників погрожував мені та колегам розправою, та залякував ТЦК
    — дурять з заробітною платою, платять не ті гроші, що обіцяють;
    — вигадують причини, щоб не доплачувати з/п;
    — при звільненні мені не виплатили близько 40 тисяч гривень які були накопиченні за попередні 6 місяців
    — працівник своєї думки висловлювати не має права;
    — працювати якісно та отримувати за це нормальну з/п не виходить, через причину того, що на всіх керівних посадах «друзі», дружина Кириляка, кими роблять в малярки, мама Леоніда спивакова, та сестри, Постійно якась підстильна гра відбувається, вони ні є «найдосвідченішими» працівниками в галузях виробництва та продажу меблів;
    — дуже цінують працівників з високою здатністю «заглядати в д….у» та «стукати», або таких, які тихо та власним коштом (з власної з/п) та зусиллями розв’язувати питання, проблему фірми;
    — організацією роботи не займається ніхто, місцями доходить до абсурду, бо питають за виконані завдання, про які ніхто навіть не знає, а потім штрафують за невиконання завдання
    — не має нормальних посадових інструкцій, в яких чітко написано, хто що повинен виконувати та за що відповідати. P.S…. Всі амбіції керівництва про розвиток компанії та підняття з/п працівникам
    — це всього лиш пусті слова!

7. 7 января 2024

Компанія ТОВ «Меблева фабрика Левел». Дуже важко назвати цю контору компанією. Не виплачують заробітну плату, якщо платять то тільки якимось маленькими частинами, постійно з затримкою в кілька місяців, при звільненні в кращому випадку вам не виплатять декілька тисяч без пояснень. Офіційного працевлаштування не має. Не вірте обіцянкам абсолютно все брехня. Постійна відсутність грошей, товару та розуміння, як взагалі працювати. Продукція неякісна, ціни вище ринкових. «Меблева фабрика Левел» не виробники, а справжні шарлатани. Постійно шукають людей, через те, що в них рідко хто затримується.
    Після звільнення вас залякуватимуть ТЦК і дзвонитимуть слідчі з міліції вас залякуватимуть, щоб не виплатити вам останні гроші. Якщо ви поведетеся вони змусять вас попрацювати безплатно мотивуючи вас, щоб ви забрали накопичену за попередній місяць заробітну плату, але ви її все одно не отримаєте.
    Це гнилий рівень власників, всупереч, що Леонід Співаков, Член Правління — Українська Асоціація Меблярів. Обіймає високу посаду член правління. І може собі дозволити вести не чесний бізнес, ховаючись від податків та порушуючи Кодекс законів про працю.

8. 9 сентября 2023

Не советую устравиться на данную фирму и даром портить свои нервы, время, а денег Вы все равно не заработаете

9. 1 сентября 2023

Працював в офісі на Закарпатті, смт. Тересва. Спочатку все йшло добре, потім почались проблеми з виплатами зарплатні. В результаті за два останні місяці не оплатили. Вміють красиво заманювати та пускати пил в очі, але як тільки підходив час виплати, починались придирки, скандали, вишукувались помилки, щоб тільки не платити. Один з власників взагалі може дозволити собі кричати, звинувачувати в усьому на світі, знецінювати, неадекватно поводитись на виробництві та в офісі. Не рекомендую працювати в цій компанії, якщо для вас важливий ваш час, здоров»я та нерви.

10. 1 сентября 2023

На новій фабриці «Меблева фабрика Левел» так само продовжують кидати людей за гроші, не раджу співпрацювати

11. 26 июня 2023

Працював на виробнитцтвi у с. Горенка пiд Киевом. РД Кидали на грошi працiвникiв, дурять голову. Не раджу витрачати свiй час!

12. 17 января 2023

Передісторія:
    ТОВ «Родинне Дерево».
    Меблеве виробництво широкого профілю та майстерня з проектування дизайну меблевих виробів і інтер’єрів.
    Власниками компанії прийнято рішення про поділ бізнесу і вихід Леоніда Співакова як співзасновника з організації.

Леонід Співаков засновує нову компанію ТОВ "РД.ФЬОРНІЧЕ",
    Дата реєстрації: від 01.03.2021р.
    Офіційний сайт компанії: https://rd.furniture

Про компанію:
    RD Furniture — українська виробнича група, яка пропонує професійний проектний сервіс з виготовлення складних інтер’єрних рішень.
    Через воєнні дії росії в Україні виробництво в м. Горенка було знищено.

В коллаборації Леонід Співаков і Сергій Кирилюк засновують нову компанію "Меблева фабрика Левел" Дата реєстрації: від 01.06.2022р.

Мастер участка 1
Менеджер 1
Оператор ЧПУ 1

Добавьте зарплату в компании Меблева фабрика Левел

Добавить отзыв о работодателе Меблева фабрика Левел

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Меблева фабрика Левел?