Modulsoft

Modulsoft

Компанія Modulsoft, заснована в 2005 році, вже 16 років успішно працює в сфері автоматизації бізнесу. На сьогоднішній день вона об’єднує в собі 2 підприємства:
Modul soft Sp. z o.o. — офіційний партнер «1С SOLUTION PARTNER» в Польщі;
ПП «Фірма «Модуль» — член громадської організації «Спілки Автоматизаторів Бізнесу», що об’єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу в Україні.

Отзывы о работе в Modulsoft, зарплаты

1. 8 сентября 2023

Двома словами: «Чергова гавнофірмочка». Не раджу мати з ними справи ні як клієнт ні як працівник. Нічого доброго від них Ви точно не дочекаєтеся — це точно.

2. 30 декабря 2021

У цій компанії працюю більше 5 років, однозначно рекомендую. Комфортна, приємна атмосфера у команді, Вас підтримають не тільки в робочих моментах, але й в життєвих ситуаціях, команда техпідтримки — найкращі люди з якими мені доводилось працювати ? . Загалом великою перевагою є те, що компанія дає шанси реалізовувати себе, постійно розвиватись, досягати нових цілей.

3. 30 декабря 2021

@ Гость , якщо маєте реальний досвід роботи з компанією в якості працівника, або ж клієнта, то будемо раді почути Ваш об’єктивний відгук з конкретними прикладами. А зараз, на жаль, віш відгук — це лише необгрунтовані звинувачення.

4. 30 декабря 2021

Професійна і згуртована команда, яка завжди мотивує до нових досягнень. Приємно бути частиною цієї команти і згордістю носити футболку з емблемою «MODULSOFT».

5. 16 декабря 2021

Очевидно сотрудников заставляют писать отзывы. Ребята, вас это не спасет когда [вырезано] потечет по штанине менеджмента, не позорьтесь, ради бога.
    Лучше займитесь внутренними процессами — практика показывает что больше всех об условиях работы наружу кричат те у кого внутри полное Г.

6. 12 ноября 2021

Рекомендую роботу в даній компанії. Якщо Вам потрібен стрімкий розвиток, згуртована команда і довподоби активний відпочинок, тоді Вам до нас. Тут Ви зможете розкрити всі свої здібності реалізовуючи цікаві проекти.

7. 9 ноября 2021

Рекомендую дану компанію! Подобається бути членом великої команди, є можливість постійно розвиватись та вдосконалюватись в професійній сфері. Впроваджуються нові процеси в роботі, використовуються різні методи для покращення ефективності та залученості персоналу. Робота приносить задоволення, адже оточують нас люди з такими ж поглядами.

8. 3 ноября 2021

У нас великий згуртований колектив.
    Реалізовуються різнопланові проекти на платформі 1С, Бітрікс, часто практикуємо інтеграцію зі сторонніми продуктами.
    Присутні постійні професійні виклики, вимогливість до саморозвитку та командна відповідальність.
    Ми завжди в тренді.

9. 2 ноября 2021

Працюю в компанії вже 6й рік і можу з гордістю сказати: Modulsoft — ми круті!!! Згуртовані команди, мотивація на саморозвиток, організація цікавого і корисного досугу ну і звісно робота, яку за рахунок правильно організованих процесів завжди хочеться «працювати»)))

10. 25 октября 2021

Я готова рекомендувати компанію, як хорошого роботодавця. Мені найбільше подобається можливість постійного розвитку, навчання та самовдосконалення, прозорі процеси, відповідальність, позитивна корпоративна культура, в якій кожен працівник — це важливий і необхідний член команди, професіонал в своїй сфері. З такими людьми приємно працювати щодня і робити дійсно амбітні та круті проекти.

Добавьте зарплату в компании Modulsoft

Добавить отзыв о работодателе Modulsoft

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Modulsoft?