Modulsoft

Modulsoft

VN:F [1.9.22_1171]
0.0 из 5 (голосов: 0)
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Компанія Modulsoft, заснована в 2005 році, вже 16 років успішно працює в сфері автоматизації бізнесу. На сьогоднішній день вона об’єднує в собі 2 підприємства:
Modul soft Sp. z o.o. — офіційний партнер «1С SOLUTION PARTNER» в Польщі;
ПП «Фірма «Модуль» — член громадської організації «Спілки Автоматизаторів Бізнесу», що об’єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу в Україні.

Отзывы о работе в Modulsoft, зарплаты

 1. 12 ноября 2021

  Рекомендую роботу в даній компанії. Якщо Вам потрібен стрімкий розвиток, згуртована команда і довподоби активний відпочинок, тоді Вам до нас. Тут Ви зможете розкрити всі свої здібності реалізовуючи цікаві проекти.

 2. 9 ноября 2021

  Рекомендую дану компанію! Подобається бути членом великої команди, є можливість постійно розвиватись та вдосконалюватись в професійній сфері. Впроваджуються нові процеси в роботі, використовуються різні методи для покращення ефективності та залученості персоналу. Робота приносить задоволення, адже оточують нас люди з такими ж поглядами.

 3. 3 ноября 2021

  У нас великий згуртований колектив.
  Реалізовуються різнопланові проекти на платформі 1С, Бітрікс, часто практикуємо інтеграцію зі сторонніми продуктами.
  Присутні постійні професійні виклики, вимогливість до саморозвитку та командна відповідальність.
  Ми завжди в тренді.

 4. 2 ноября 2021

  Працюю в компанії вже 6й рік і можу з гордістю сказати: Modulsoft — ми круті!!! Згуртовані команди, мотивація на саморозвиток, організація цікавого і корисного досугу ну і звісно робота, яку за рахунок правильно організованих процесів завжди хочеться «працювати»)))

 5. 25 октября 2021

  Я готова рекомендувати компанію, як хорошого роботодавця. Мені найбільше подобається можливість постійного розвитку, навчання та самовдосконалення, прозорі процеси, відповідальність, позитивна корпоративна культура, в якій кожен працівник — це важливий і необхідний член команди, професіонал в своїй сфері. З такими людьми приємно працювати щодня і робити дійсно амбітні та круті проекти.

Добавьте зарплату в компании Modulsoft

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе ModulsoftПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Modulsoft?