Сеть медицинских центров «ОН Клиник» в Украине

Сеть медицинских центров «ОН Клиник» в Украине

, ,

Международная сеть медицинских центров «ОН Клиник» начала свою работу на территории Украины в 2007 году. На данный момент в Украине сеть представлена 8 клиниками сети «ОН Клиник» в таких городах, как Харьков, Полтава, Сумы, Одесса, Николаев, Ужгород, Мариуполь. А также 4 клиники сети медицинских центров «ДокторПРО» в Черкассах, Чернигове, Кировограде и Белой Церкви.

Отзывы о работе в Сеть медицинских центров «ОН Клиник» в Украине, зарплаты

1. 2 сентября 2023

Доброго дня,хочу залишити відгук стосовно працевлаштування до кол- центру «ОН Клінік».
    Дуже шкода,що підбором персоналу займаються некваліфіковані фахівці та своїми діями насамперед формують негативну репутацію компанії.Аргументуючи це,можу сказати,що маючи велике бажання працювати за фахом обрала цю вакансію.Та витративши на навчання матеріалу і безкоштовне стажування понад 3 тижні дізналась,що вакансія конкурсна у останній день спілкування з фахівцем з навчання…і вже перед виходом на лінію для роботи мені відмовили…. цінуйте свій час!!!3 тижні…вивчити неймовірний об’єм інформації..шкода свого часу.
    Дякую вам,за такий досвід.Надалі,я впевнена,що ця клініка мене не зацікавить,як фахівця для працевлаштування так і потенційного споживача ваших послуг.

1. 26 сентября 2023

Доброго дня. Служба контролю якості проводить предметний аналіз кожного звернення від наших реальних кандидатів. В даному випадку нам не вдалося встановити про кого з претендентів йдеться і перевірити реальність викладеного. Хочемо зазначити, що підбір кандидатів на відкриті вакансії до нашої установи проводиться у кілька етапів. На кожну вакантну позицію встановлено алгоритм підбору кандидатів із певними етапами тестування з метою оцінки теоретичних і практичних знань та умінь кандидата. Кропотлива робота з підбору персоналу дозволяє компанії отримати співробітника з якісним виконанням посадових обов’язків, а претенденту — комфортне робоче місце, яке відповідає його очікуванням та рівню підготовки. Для більш предметного діалогу і аналізу ситуації просимо представитися. Зв’язатися зі Службою контролю якості можна за номером 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00). На все добре.

2. 19 августа 2023

Працювала перекладачем в Он Клінік. Почнімо з того, що роботодавець не дотримався практично ніяких обіцянок, про які говорив на співбесіді, ні стосовно обсягу роботи. А оплата мала бути відносно до обсягу. Роботи скидали дуже мало, відповідно і платили дуже мало. Роботу як давали то в основному на суботу і неділю. Тобто, проводити вихідні з дітьми і чоловіком можливості не було. Обіцяли що робота буде до грудня. Оскільки, окрім мене найняли ще 2 перекладачів, мабуть тому і було так мало роботи. Дуже шкода, що даний роботодавець ставиться до людей як до пустого місця. Я завжди виконувала роботу вчасно, старанно, дуже відповідально, працювала навіть коли була хвора, від роботи ніколи не відмовлялась. Часто недоплачували заробітну платню. Приходилось випрошувати ті копійки які мені там платили. Працювала, надіялась що щось зміниться. Але нічого не змінювалось. Окрім того в компанії більшість російськомовних працівників, які дискримінують українськомовних. Так, саме так, і це в період війни Росії з Україною, і з врахуванням того, що клініка знаходиться на території України. Не рекомендую даного роботодавця. Абсолютно не цінує своїх працівників.

1. 30 августа 2023

Добрий день. Шкодуємо, що у Вас склалась така думка, але не знаємо про кого з реальних працівників йдеться у анонімному відгуці. Ми перевірили інформацію і констатуємо, що жодних звернень з подібними питаннями від реальних працівників не надходило. Кандидат перед надходженням на роботу отримує всю необхідну та доступну інформацію, у тому числі за умовами та розмірами оплати його праці. Кожен кандидат самостійно і добровільно приймає рішення, підходить йому чи ні робоче місце та запропоновані умови. Для більш предметного діалогу просимо представитися. Зв’язатися зі Службою контролю якості можна за номером 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00). Ми завжди готові предметно розібратись у будь-яких питаннях, пов’язаних з діяльністю наших клінік. Зичимо здоров’я.

3. 22 июня 2023

Вперше в житті лишаю відгук, бо не хочу, щоб ще хтось попався на подібні махінації по викачуванню коштів в клініці OН за адресою Чехова,43:
    1. Ніколи не купуйте аналіз на хелікобактер, який роблять при зондуванні шлунку. Дівчатка на рецепції впарили, результат був негативний. Через пів години заходжу на прийом до лікаря, в цій же клініці і вона говоре, що цей аналіз безтолковий і потрібно здавати кров. Аналіз крові показав позитивний результат. Для чого пропонувати те, що ж Ваші лікарі вважають безтолковим?
    2. Я бувала в багатьох клініках і в них повторний прийом до лікаря завжди за нижчою ціною. Тут така пропозиція не діє. Хоча повторний прийом тривав 5хвилин по призначенню двох видів пігулок і коштував також 450грн. Часу розшифрувати пакет аналізів на 1600 грн.вже, нажаль, не було.
    3. Щодо призначення лікування. У мене виявлено два види інфекції в шлунку. Тож на прийомі лікарка Фролова-Романюк призначила 2 препарати по одній інфекції, а призначення ліків за іншою інфекцією сказала, що назначить на наступній консультації. На мої слова, що я вже відїзджаю за кордон, вона запропонувала онлайн консультацію, на якій і зробить призначення наступного препарату. В мене питання. Якби я мала три інфекції, то мені потрібно б було платити 450грн. за призначення третього препарату? Для чого ця секретність? Як я буду за кордоном купувати призначені Вами ліки?
    4. З приводу онлайн консультації. Коли я запитала на рецепції, як вона відбувається. Мені відповіли, що лікарка зателефонує мені на вайбер і скаже, що приймати далі. Як висновок, за кожен призначений препарат потрібно заплатити 450 грн.
    5. Доречі аптечні препарати в них також продаються, які вони активно пропонують, звичайно ж за космічною вартістю.
    6. На рецепції дівчатка десь літають в небесах. Записалась на прийом о 10:45, прийшла оплатила на перед, що є теж дуже дивним, чекаю… Через пів години виявляється , що вони мене записали на 14:45. Відповідно прийом між пацієнтами тривав лічені хвилини. То сказали, що можна вже заходити до лікарки, зайшла, а в неї лежить пацієнт і я з 1000 вибаченнями вийшла звідти.
    В нашому місті великий вибір клінік, тож обирайте для себе за такі гроші найкраще. За відгуками, за рекомендаціями за покликом серця.
    Особисто моєї ноги в клініці OН вже не буде.

1. 3 августа 2023

Доброго дня, Наталіє. Служба контролю якості проводить предметний розбір кожного звернення від наших реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли зв’язатись з Вами телефоном — абонент не доступний. Зазначаємо, що всі послуги в клініці надаються згідно затвердженого прайсу. Зазвичай, пацієнти свідомо обирають користуватись або ні платними медичними послугами. Не існує гарних або поганих лабораторних досліджень. Кожне дослідження має свою певну діагностичну цінність при певній патології і певних умовах, враховуючи массу внутрішніх і зовнішніх факторів, динаміки патологічного процесу, стадії захворювання та інших обставин. Ряд додаткових досліджень не є взаємовиключаючими, а є взаємодоповнюючими, як наприклад ті, що Вам було рекомендовано. Враховуючи, що певні дослідженя можливо провести тільки під час інвазивного ендоскопічного втручання і вже потім повторити ендоскопію для забору цього матеріалу буде проблематично і це зайва стресова ситуація для пацієнта. Враховуючи всі об’єктивні клінічні дані, лікар планує тактику лікування, іноді неможливо пацієнту призначити всі необхідні перепарати одночасно, для цього і складається план лікування. В процессі лікування лікар призначає повторні візити для оцінки динаміки і за необхідності може вносити коригування в план лікування. Це і є лікування під контролем лікаря. При виникненні додаткових питань завжди можна звертатись в Службу контролю якості за номером 0880-50-71-70 (з 10:00 до 17:00). Зичимо Вам міцного здоров’я та завжди готові допомогти.

4. 30 мая 2023

Перед записом до лікаря я пояснила, що у моєї бабусі проблеми з кишечником є ​​підозра на геморой. пояснила представнику кол-центру, що вестиму бабусю до лікарні з села (це 2 години їзди) і нам потрібне повне обстеження, у тому числі й кишечника. у день прийому проктолог Пастушок В. подивився за 5 хв бабусю і сказав, що геморою немає, треба дивитися кишечник, а він цим не займається, сказав, що у бабусі все ок! коли нам роздрукували на адміністрації заводчанин від лікаря, там було вказано діагноз, про який лікар навіть не розповів!! і він рекомендував записатися наступного разу на калоскопію. адміністратор Віта хотіла вже записати на слід день, на мої слова «я не хочу знову прокататися з бабусею 78років просто так» їй все одно було, аби записати!!!!. а потім з’ясовується, що до цієї процедури треба готується 3 дні, що людині похилого віку в такому віці не можна робити цю процедуру в приватній клініці, тільки в стаціонарі. і адміністратор бачила скільки років бабусі.
    Жахливо те, що в цій клініці лікарі дійсно зацікавлені тільки в грошах. Інтересу до своєї роботи нема, людяності також.

1. 9 июня 2023

Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалася така думка. Нам важливий зворотний зв’язок від наших реальних пацієнтів. На жаль, ми не маємо можливості особисто поспілкуватися з пацієнтом. Зазначаємо, що в кожній конкретній ситуації лікар враховує усі об’єктивні дані на момент звернення. Під час первинного прийому фахівець проводить профільний огляд, на підставі об’єктивних клінічних даних встановлює попередній діагноз та визначає подальшу тактику, в тому числі обсяг додаткових обстежень за необхідності. Перш за все метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Зазвичай, для проведення певних діагностичних маніпуляцій пацієнту необхідно пройти додаткову підготовку. Можливість проведення процедури амбулаторно або в стаціонарних умовах визначається індивідуально, враховуючи усі об’єктивні дані. Завжди готові до продовження предметного діалогу у разі наявності у пацієнта альтернативних медичних документів з іншою думкою фахівця. Будемо раді поспілкуватися особисто з пацієнтом за номером 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00). На все добре.

5. 9 августа 2022

Вы ещё забыли упомянуть лекарства внутри клиники и курсы лечения их реальную себестоимость и накрутку внутри сети.

6. 5 августа 2022

Читаю відгуки і бере мене невимовний гнів, що до керівника, як її тільки не називали, але кожне слово є правдою, я сподіваюсь, що ви Світлана Володимирівна, читаєте кожне повідомлення, що стосується вашої роботи і дуже сподіваюсь на те, що ви зробите аналіз своїх дій, що до вашого керівництва і підете з посади самостійно, а не чекатимете поки вас викинуть, як відпрацьовантй матеріал, як ви робили це з кожним співробітником і не сподівайтесь, що через якийсь час Вам подзвонять і будуть благати повернутися на посаду, ви не та особа за якою колектив буде сумувати, ви займаєтесь булінгом, ваші співробітники не витримують такого свинського відношення. І повірте не допоможуть Вам Ваші святі, навіть ті,що під столом.

7. 28 июля 2022

Доброго дня, читаю всі відгуки і також хочу висловити свою думку що до роботи в даній організації, залишаю за читачами право вірити чи ні, а за Вами роботодівці такого права не залишаю бо Вам потрібно звернути конкретну увагу на Центральний регіон, а особливо на панянку регіонального Директора Панченко. даний управитель займає свою посаду не заслуговано, її не компетентність у питаннях управління та в питаннях лікування пацієнтів зовсім дорівнює 0. Якщо Вам подобається що Вам в очі говрорять одне а за спиною з Вашим бізнесом відбувається повна ж….. даний директор приховує навіть корупційні схеми, які відбуваються в деяких клініках, бо дуже нервується, щоб її не вигналаи з нагрітого місця, бо з зарплатою у неї там все дуже добре, а на томіть у співробітників, які працюють на Он-Клінік мають затримки, недоплати, штрафи, відсутність нормальних лікарняних, чи відпустки, яку Ви заслуговуєте. Вирішення питань, це не в її компетенції, хоча якщо потрібно звільнити співробітника бо він її не влаштовує,бо компетентніший ніж вона, тоді пані Директор швидко допоможе. Шановні майбутні співробітники обходьте цього роботодавця стороною, крім принижень Ви там нічого не отримаєте.

8. 23 июля 2022

Доброго дня! Читаю відгуки колишніх колег та бачу , що пишуть дуже м’яко! Від себе можу додати , що це не просто «шарашкіна контора» — ОН Клінік це злочинна організація,куди не треба йти ні як співробітником вищої ланки, а ні лікарем! Лікарі , справжні лікарі , які себе поважають там працювати не будуть , бо відношення до лікарів , як до скотів . Недоплатити заробітню плату або не відпустити у відпустку раніше погоджену , то це норма ! Про умови лікування пацієнтів теж хочу наголосити , наприклад кабінет проктології в якому приймали пацієнтів зранку та робили операцій легко після обіду перетвориться на кабінет гастроентеролога, головне щоб за прийоми грошей набити повну касу .Стосовно того якими препаратами лікують і чи ж дозвіл на продаж цих препаратів питання теж відкрите . Також у податкову хочеться надіслати відгук, нехай би перевірили як нараховуються заробітні плати і який відсоток з них заходить офіційно! Ведення бізнесу як такого не ведеться , на усіх нарадах вельмишановна Світлана Володимирівна хай їй грець каже що ви не правильно мислите і не бачете нічого і ніколи раніше не були керівником і ваш досвід то фігня …Та в неї самої ніякої уяви і своєї думки теж не має , бо всім керує Харків і СВ тримається за крісло та поводить себе як скажений пес час якого охороняти двір закінчився та пора просто зняти ланцюг і відправити на заслугований відпочинок за вичерпаним часом ! Тож любі мої друзі обходьте стороною ОН Клінік і вдача буде з вами ! Слава Україні

9. 22 июля 2022

Впечатление от работы однозначное-сотрудники это рабы которые должны приносить доход, не больше. При приёме на работу обещают одно , по факту выплачивают в 2 раза меньше. Графики работы стандартно с *окнами*. время врача абсолютно не ценится. Работа с выплатой черным налом, (интересно если напишется заявление в налоговую что будет?), ни отпусков, ни больничных соответственно. А так же в настоящий момент задолженость в 8 месяцев по *перенаправлениям*, и даже не обещают что-то выплатить. решается кадровый вопрос набором специалистов из других регионов, посулив им золотые горы(на пол годика хватит, будут за нос водить), т.к. местные врачи уже не хотят работать в данной компании, зная условия труда. Будет интересно наблюдать при увольнении как они будут вилять и врать что бы не выплатить задолжености.

10. 20 июля 2022

Добрые вечер, почитат предедущий коментарий, хотела сказать и вынести свою благодарность за то, что Вы написали правду и не побоялись сказать её. Отработов некоторое время в данной компании, а быстрее это выглялит как «шарашкина контора» в лице Большого директора и вот тех дам и мужчин которые сидят выше и решают вопросы, в которые даже не вникают, могу отметить такие моменты: — если Вы уважаете себя как человека и как профессионала обходите стороной эту контору и не имеет значение какую должность Вы хотите занять, Вас изначально как личность не уважают; — если Вы хотите показать, что предприятие может работать лучше и быть выше того уровня на котором оно застряло и при этом Вы привидёте уйму фактов то Вас таки посчитают глупым это как минимум,или возьмут Вашу идею в разработку но представят как свою; — перекладывание обязаностей и ответственности на других это самое любимое занятие большого босса ,(или как её называю цербер, ведь она на поводке и умеет только лаить); — заработная плата это отдельный разговор, она зависит от того когда компания решит раз в год или раз в 5 лет дать Вам подачку как кость, при этом ты работаешь на них скрываеш их доходы, что бы их карманы были шире и вовремя войны они могли уехать за границу и жить спокойно, вынося «стурбованість» за своих сотрудников, ведь Вы челядь; отпуск это не на времени, оставьте своё здоровье и силы в этой Компании. Ну продолжать не буду ведь это компание повторюсь в лиде руководящего состова одним словом д…..мо.

1. 5 мая 2012

Компания жлобов-евреев. Оформление через год после начала работы, еще и на четверть ставки. Отношение к персоналу сводится к «что-то не нравится-найдем других», не ценят существующие кадры. Большая текучка, никто долго не выдерживает. Могут уволить любого без предупреждений и выплат выходного пособия.

2. 24 апреля 2020

Добрый день. Спасибо за диалог со Службой контроля качества и обратную связь. Хотим отметить, что наша клиника относится к международной Сети, все процессы проходят по утвержденным стандартам, в том числе подбор и стажировка персонала. Наша клиника предоставляет платные медицинские услуги, мы ценим каждого нашего пациента, поэтому все услуги должны быть оказаны на соответствующем уровне. Для этого мы подбираем высококвалифицированный персонал и тратим ресурсы на его обучение и адаптацию на новом рабочем месте. Каждый соискатель вправе выбирать наиболее приемлемые для себя условия стажировки и рабочего места. Важно непосредственно на рабочем месте ознакомиться с предлагаемыми обязанностями и сделать выбор в силу своих профессиональных возможностей. Если Вы почувствовали дискомфорт при обращении в нашу клинику — приносим извинения. Желаем найти искомую вакансию, успешной адаптации и хорошего настроения.

Администратор 6
Старшая медсестра 1
Финансовый директор 1

Добавьте зарплату в компании Сеть медицинских центров "ОН Клиник" в Украине

Добавить отзыв о работодателе Сеть медицинских центров «ОН Клиник» в Украине

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Сеть медицинских центров «ОН Клиник» в Украине?