OPOS

OPOS

OPOS — международная компания, которая является Вашим надежным партнером в качественных протеинах и продуктовых решениях

Отзывы о работе в OPOS, зарплаты

1. 25 октября 2023

Почав працювати в компанії за пару днів до повномаштабної війни. 24-го лютого, компанія вийшла на дистанційну форму роботи… Не дивлячись на те що я мало був знайомий з компанією, з їх культурою, та навіть зі своїми обов’язками що основне, мене підтримали колеги, керівництво, і в цілому компанія що стало несподіванкою. З того часу я зрозумів що для компанії значать їх цінності! Важливо відчувати від внутрішньої комунікації, робочих процесів, тепло та підтримку! Це саме те що мені було важливо проходячи співбесіду в OPOS. Це місце де не тільки пишуть «тут є розвиток» а дають можливість будувати самого себе, реалізовувати свої ідеї та будувати своє майбутнє.
    Ще головне це рівень з/п який є задовільний, і через один рік роботи маю вище середньої (працюю два роки). Виплати завжди регулярно без затримок, не то що був досвід на минулих місцях що з/п чекали до тижня і більше… Лояльне керівництво, чудова молода команда, ріст самої компанії відчувається новими нововеденнями!
    Я не знаю що ще потрібно для зручного робочого процесу, мене все влаштовує, адже ніколи не зустрічав настільки не побоюсь слова сімейної, професійної атмосфери як є в компанії OPOS.

2. 11 сентября 2023

В компанії OPOS, а саме напрямку OPOS Fish, працював з 2020 по 2022 рік, так що маю що сказати, адже пропрацював не 1 місяць)
    Найбільше, що мене зачепило і подобалось, це корпоративна культура. Відношення керівництва і атмосферу в колективі можна описати більш дружньою і сімейною, що кардинально відрізняється від моїх минулих місць роботи.
    Заробітна платня вище середньої по ринку, якщо брати саме відділ продажів, але і не найвища, адже тут ти не продаєш людям мрії про міліони доларів і не вициганюєш номера карток у пенсіонерів.
    Сміло можу рекомендувати цю компанію для працевлаштування, навіть привів свого товариша, він пройшов всі етапи відбору і досі там працює)
    Звільнився через переїзд в інший регіон, по сімейним обставинам, але досі згадую роки проведені в OPOS з теплом у серці)

3. 18 февраля 2022

Это та же компания что и опос фиш(OPOS FISH) Врут уже на этапе собеседования. Кстати, собеседование на позицию Руководителя отдела продаж, проводят коллективную!!! Как такое в 21 веке возможно, не понятно. Самое интересное, что они менеджеров собеседуют поодиночке, а РОПов, толпой. Менеджерам рассказывают, что растят своих руководителей(видимо как замануха), но при этом отдельно подбирают ропа. Информация проверенная, так как получилось что я и мой друг, одновременно ищем работу, он на менеджера, а я на ропа. Делайте выводы о честности компании.

Добавьте зарплату в компании OPOS

Добавить отзыв о работодателе OPOS

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании OPOS?