Прайд ДЛ

Прайд ДЛ

Охранное предприятие

Отзывы о работе в Прайд ДЛ, зарплаты

1. 19 мая 2020

я много писать не буду и так нормально написано))) просто прикреплю документы, чтоб соискатели видели разницу в оформлении по трудовому договору и гражданско_правовому, что их ждет на этой фирме

2. 12 апреля 2020

«===31.12.2014 між Товариством з обмереженою відповідальністю ЕКСРІУМ (далі — охоронне агентство) та Товариством з обмеженою відповідальністю Ареал-Снігурівка (далі — замовник) було укладено договір №311214 про надання охоронних послуг (далі — договір)

За умовами укладеного договору, а саме п. 2.1. передбачено, що охоронне агентство зобов’язалось забезпечити недоторканість об’єкту охорони, що передається замовником під охорону згідно акту прийняття об’єкту під охорону, а замовник зобов’язався щомісячно сплачувати охоронному агентству встановлену цим договором плату.

Відповідно до положень п.7.1. договору вартість людино/години на об’єкті охорони складає 14,39 грн/год.

Загальна сума щомісячної плати за даним договором складає 65 618,40 грн (п.7.3. договору). При цьому, умовами пункту 7.4 договору передбачено, що оплату щомісячної суми договору, за перший місяць надання послуг, здійснюється два рази — до 20 числа звітного місяця і до 10 числа місяця, що слідує за звітним, а в подальшому оплату щомісячної суми договору здійснюється до 10 числа місяця, що слідує за звітним.===» выдержка из решения суда, для общего образования ознакомтесь с суммами, которые получает фирма за оказание услуг, и сколько директор платит, для общего образования

3. 5 апреля 2020

Про вакансію в охоронній фірмі ТОВ «Екстріум» я дізнався на сайті work.ua. Прийшовши на співбесіду за адресою м.Миколаїв, вул. Шевченко, 16, співробітницею відділу з підбору персоналу було озвучено: графік роботи 2 ночі робочі — 2 дні вихідних (2/2), зміна 12 годин, об’єктами що охороняються в нічний час є БЦ «Україна» та два автосалона, заробітна платня перший (стажувальний) місяць буде складати 4000 грн на руки «чистими», 2-й місяць, при проходженні стажування, заробітна платня складатиме 5000 грн на руки «чистими», без переробок згідно табеля поста (15-16 змін в місяць залежно від кількості днів у місяці), офіційне працевлаштування з першого робочого дня (трудовий договір, «по трудовій», абсолютно «біла, прозора» заробітна платня), оплата лікарняних, відпустки. Надалі було обіцяно, що після трьох місяців роботи, якщо не буде зауважень з боку керівництва об’єкта що охороняється і безпосереднього керівництва, то мене направлять від фірми на курси охоронця, і після отримання свідоцтва моя заробітня платня буде складати 6000 грн на руки. Озвучені умови співробітником персоналу мені підійшли і в цей же день я надав їм копію свого паспорта, ІПН, і оригінал трудової книжки (термін подачі інших документів для працевлаштування повідомлять додатково), після чого співробітниця відділу персоналу надала мені стопку документів на підпис для працевлаштування з порожніми графами, без проставлених дат, мокрих печаток, пояснивши, що вони будуть заповнені потім, щоб зараз не витрачати час. З мого боку всі документи були підписані, але не прочитані, з їхнього боку мені на руки примірники будь-якого договору (цивільно-правового, трудового) про моє прийнятті на роботу видано не було, але вручений був службовий бейдж, озвучена адреса об’єкта і призначено час для проведення стажування. В липні 2019 роки відпрацював 10 змін (ночей) і отримав 1000 грн. У серпні я відпрацював 18 змін (16 по табелю + 2 зміни переробка) отримав на руки 2700 грн. У вересні ТОВ «Екстріум» було ліквідовано і створено охоронне ПП «Прайд ДЛ» на чолі з Дено О.В. (в черговий раз після перепідписання пакету документів для працевлаштування мною вони прочитані не були і ніяких примірників документів я не отримав). У цьому місяці я відпрацював 18 змін (16 по табелю + 2 зміни переробка) отримав на руки 3200 грн. У жовтні змінили графік: 2 ночі працюєш-день відпочиваєш (2/1), відпрацював 21 зміну і отримав 3600 грн. У листопаді я відпрацював 10 змін отримав 1600 грн. У грудні 2019 відпрацював 22 зміни і нічого не оплатили, в січні 2020 відпрацював 21 зміну, з яких одну добу, отримав 1000 грн. У лютому вручили свідоцтво охоронця (пообіцявши за навчання вирахувати з заробітної плати, однак суму і з якого місяця не озвучив Дено О.В.), і тільки після цього мені співробітник відділу персоналу запропонувала перейти на трудовий договір або продовжувати співпрацювати на підставі цивільно-правового договору (хоча з моменту передачі їм оригіналу трудової книжки (липень 2019) я був упевнений, що оформлений за трудовим договором). Я відпрацював 20 змін і в черговий раз оплату не отримав. За словами Дено О.В. причини затримки полягали в порушеннях термінів оплати замовників.
    Всі розрахунки проводилися виключно готівкою (Дено О.В. зі своєю барсетки діставав гроші). Перед отриманням грошової винагороди надавалися бланки акту про виконаня робіт (без дати, печатки, для підпису), в присутності мене перераховувалася сума, після чого ставився підпис у відомості (чимось схожій на касовий ордер відривний) і сума прописом, і в відомостях ( нібито відрахування податків).
    На підставі зазначеного прошу Вас бути уважними, ніяких чистих бланків не підписувати, усе читати.

4. 14 марта 2020

Всем привет. Ощутив все прелести и подводные камни рабочего процесса на этой фирме, хочу заметить и уберечь Вас, как потенциальных соискателей работы, все что написано на сайте work.ua в вакансии (кроме графика и объектов, контактной информации) полное мошенничество, особенно зп))))),такие зп платят охранникам в супермаркетах за то что они стоят на ногах по 14-15 часов. По поводу оформления, да оформят, только на гражданско-правовой основе (договор на оказание услуг), чтоб меньше налогов платить и в том числе зарплату (нет четко прописанного тарифа, вообще!!!!), за больничный (оплату) забудьте тоже, а на собеседовании заверят что все оплачивается, за отпуск и не думайте, каждые пол года фирма переименовывается (налоговые мутки) и отпуск сгорает с предыдущей фирмой. Поэтому, если даже и захотите проверить фортуну, то внимательно читайте что подписываете, если возникнут сомнения, то лучше консультируйтесь с юристом (если Вам соизволят дать на ознакомление документы с собой), требуйте обязательно подписанный экземпляр с мокрой печатью договора себе (они обязаны сразу давать, но этого не делают, бояться юристов) и не отдавайте трудовую книжку, для гражданско-правового договора она не нужна (но нужна им, чтоб если Вы вдруг поймете куда попали и решите покинуть эту фирму, попытаться Вас оставить на отработку, а по ГПД никакой отработки не предусмотрено). Всем спасибо. Удачи.

5. 11 марта 2020

Здравствуйте будущие соискатели работы. Хочу оставить отзыв об охранной фирме "Прайд ДЛ" (Николаев, ул. Шевченко 16, директор Дено Олег Валерьевич). Когда я устраивался, фирма называлась "Экстриум"(о ней тоже много интересного можно найти), директор тот же: Дено О.В., вакансию нашел на сайте work.ua, на собеседовании меня заверили что первый месяц (стажировочный) я получу 4000 грн чистыми на руки при графике 2 ночи через 2 дня, а после стажировки я буду получать 5000 грн на руки и все при том же графике (2/2 в месяц без переработок 15-16 смен по 12 часов смена), при этом абсолютно официальное трудоустройство, отчисления в пенсионный и налоговую как положено, отпуск, больничный. К работе я приступил с середины июля 2019 (без пакета документов для трудоустройства, только сразу трудовую забрали и дали стопку бланков без печатей, дат, фамилий, реквизитов на подпись, мол подпиши, а мы заполним) и я не читая подписал, думая что фирма давно работает, отзывы не читал, и вляпался по самые не балуй. К работе приступил с середины 2019, отработал 10 смен и получил 1000 грн, в августе отработал 18 смен с переработками и получил 2700 грн. Стал разбираться где обещанная зарплата, на что получил интеллектуальный ответ директора: у нас нет тарифа за часы, смены, я оплачиваю за отработанный месяц (тариф "хэндмэйд", сколько хочу столько плачу). Проработал около 7 месяцев и обещанных 4000 я так и не увидел, а на сайте все том же, уже выставили 6000-7000, а на собеседовании 5000 обещают, но это полная ЧУШЬ и РАЗВОДНЯК. В итоге: вы будете оформлены по гражданско-правовому договору (догов оказания услуг), а это — никаких социальных гарантий (больничный мне не оплатили); трудовых гарантий, отсутствие стабильной и своевременной зарплаты (она выплачивается когда выгодно Дено, а перед праздниками ее всегда задерживают), отсутствие четкой тарификации отработанных смен (на одном объекте 12 час смена, на другом 15 час, а оплата одинаковая), космические штрафные санкции имени Дено О.В. Поэтому мой Вам совет, обходите стороной, не советуйте друзьям, потраченное время в этой фирме оценено не будет, а наоборот, Вас используют, оштрафуют и выгонят. Спасибо за внимание.

Добавьте зарплату в компании Прайд ДЛ

Добавить отзыв о работодателе Прайд ДЛ

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Прайд ДЛ?