Т-Стиль (Льонокомбінат)

Т-Стиль (Льонокомбінат)

ТОВ «Т-Стиль» було засновано 6 березня 2008 року на базі Рівненського Льонокомбінату. Сфера діяльності – текстильна промисловість.

Отзывы о работе в Т-Стиль (Льонокомбінат), зарплаты

1. 26 февраля 2021

Рівне Льонокомбінат це не компанія , а вигрібна яма . Поважайте себе і не ходіть туди нівякому разі разі на роботу. Хочеться , щоб працівники там всі згуртувались і провчили власників раз і на все життя . Я не знаю ким вони себе рахують на цьому світі і куди дивляться всі контролюючі органи . Чому керівництво людей обзиває нецинщурними словами , хто їм дав такі права ? Хочеться також звернутися до директорів , чи міцно вам спиться ночами , люди ?( пишу з маленької букву , бо немаю до вас поваги) Ви всіх грошей не заробите , а з таким відношенням до працівників , ви матимете кризу трудових ресурсів , і якщо вам відомо це понятя , то знаєте до чого це приводить , як дисбаланс в трудових ресурсах втопив компанії гіганти , бо все тримається на людях , без людей ви на сьогодні — пусте місце! Включіть режим людяності

2. 26 февраля 2021

Рівне Льонокомбінат,на складі готової продукції зав склад любімчиків раній відпускає до дому і за запізнення нештрафує, а над іншими знущається і без причини штрафує,заставляє швидко бігати по складу і робити до 12 годин ночі. Червонюкю поср*ть на людей він жорстокий

3. 10 февраля 2021

Полностью подпишусь под каждым вашим словом, столкнулась с этим «рабовладельческим» предприятием, было с чем сравнить, но это просто дно!!! Уволили лишь потому, что задала вопрос о начислении зп, так как недоплачивали три месяца и вот уволена в тот же момент

4. 6 февраля 2021

@Гость, ну вы наверное любите когда над вами издеываються,матерят, не выплачивают всю з. п. поэтому так красиво пишите, но не все люди мазохисты!

5. 25 января 2021

зп +/- норм
    люди хорошие
    робота по субботам
    начальство просто отвратительное
    2/5

6. 22 января 2021

Всі прекрасно розуміють, що відгуки пишуть ті, хто розчарувався в компанії. І це негативні відгуки. Вони правдиві. Позитивні відгуки пишуть самі айчари, яким потрібно підняти рейтинг компанії, для того, що б виконати свою роботу (так сталося, що якщо погано ми сваримо, якщо добре, мовчимо)
    Ось і я не виняток. Це не перша моя робота, але перший відгук. Пишу тому, що компанія позиціонує себе як повністю біла, що підкуповує. Але не все так прозо. Для розуміння (на власному досвіді) як фірми з білою зарплатнею можуть «кинути».
    Перші дні ви будете на стажуванні (безкоштовно). Потім вас офіційно оформлять, але не розраховуйте на обіцяну при співбесіді ставку. Ставка у вас буде мінімальна, все інше премія, якою вас будуть преміювати або штрафувати. Ну і зрозуміло, що при звільненні ви її не отримаєте.
    І не дивуйтеся, що при прийомі на роботу вам запропонують підписати пакет заяв без прізвища директора і дати підписання. Заяву на відпустку тарифну, а також без збереження заробітної плати, і пару заяв на звільнення. Зрозуміло що відмова не приймається.
    Ну а далі, все дуже просто. Якщо у вас не сталося розуміння з керівництвом ви можете дізнатися, зовсім раптово, що здається вже два тижні як ви в відпустці за власний рахунок (і не важно що весь цей час були на робочому місці), а на наступний день звільнені.
    І таких схем безліч.

Приймайте рішення самі, якщо вам підходить, то йдіть влаштовуйтеся. Вакансії є.

7. 24 декабря 2020

Звільнили чоловіка ,інваліда 2 групи, просто у червонюка не було настрою зранку.
    Відношення скотське,обложив матюками з ніг до голови і примусово заставив написати заяву на звільнення за власним бажанням ,заднім числом
    щоб потім не було як докопаться до суті.
    Нема слів,одна злість

8. 24 декабря 2020

Працювала влітку до навчання все влаштовувало! І графік і оплата, вчасна зарплата. Так, робота не для лінивих, але ти отримуєш вчасно нормалтну зарплату, весь процес налаштований, працюєш по 8 а не 12 годин. Мене все влаштовувало!Рекомендую!

9. 20 декабря 2020

Магазини Голді це був мій перший досвід роботи.
    Працювала майже 2 роки поки навчалася, отримала величезний досвід по організації праці, роботі з документообігом, освоїла програму 1С, що було великою перевагою в подальшому.
    Подруга і досі працює, так як і раніше чітка структура, чітко визначені процеси, своєчасна виплата заробітної плати.

10. 20 декабря 2020

Работал продавцом в Херсоне. Очень жаль, что магазин закрылся. Сейчас есть с чем сравнивать — условия, требования, своевременная выплата зарплаты, не каждая сеть сейчас это может гарантировать.Если бы открывались снова — вернулся бы не раздумывая.

11. 5 ноября 2020

Шукав роботу і лишився задоволений, все влаштовує, нарікань немає, можу рекомендувати

12. 29 октября 2020

Робота на льонокомбінаті як і на будь-якому іншому підприємстві відповідальна, якщо ви хороший працівник і бажаєте вдосконалюватися то вам саме туди.
    Як на мене то підприємство хороше, гарна зарплата, комфортно, і головне дуже хороший колектив.

13. 29 октября 2020

Працюю на льонокомбінаті вже великий період часу, все влаштовує, хороша заробітня плата, стабільно виплачується, хороше керівництво.

14. 29 октября 2020

Стабільне підприємство, яке розвивається та постійно підвищує професійний рівень працівників. Рівень заробітної плати та колектив на високому рівні. Рекомендую для працевлаштування.

15. 28 октября 2020

Компанія під керівницівом адекватних керівників. За час роботи не виникало жодних не порозумінь як з колективом так і з керівніцтвом. Дуже комфортні умові праці. Гарний офіс в якому приємно працювати. Якщо ви хочете самовдосконалюватися то робота в GOLDI точно для вас.

16. 28 октября 2020

моє улюблене підприємство))) робота хороша, цікава, різностороння. офіційне працевлештування, офіційна і стабільна зп, а не мінімалка на карту. хороший молодий колектив.
    сачкувати тут, звісно, не вийде, але якщо хочете працювати і заробляти достойно, то вам однозначно на Льонокомбінат

17. 21 октября 2020

Працюю на підприємстві вже майже два роки. Робота цікава та інтенсивна. Для виконання своїх обов’язків необхідно використовувати всі свої здібності, здобутки знання і навіть більше. За час роботи на підприємстві відкрив у собі багато нового і не вивченого до цього. У стресових ситуаціях навчився швидко реагувати та приймати правильні рішення задля оперативного та найдоцільнішого вирішення виникнувших проблем. Правильний таймменджмент запорука УСПІХУ!!! на заводі таких масштабів по іншому ніяк, або ти робиш все і відразу, або ти нічого не встигаєш, що може привести до швиденького запису в трудову і її видачу як ЕКС-працівнику підприємства.

Якщо провести паралель по Рівненській області, на нашому підприємстві одні із найвищих заробітніх плат, що не змушує пишатись роботою кожного працівника ТОВ «Т-Стиль» так як ми вносимо велечезний внесок у розвиток підприємства, регіону та країни в цілому.

18. 19 октября 2020

Робота подобається, ніяких нарікань немає
    офіс, колектив, зп.. — все добре
    можу рекомендувати

19. 17 октября 2020

як людина,яка за своє життя змінила багато робіт хочу сказати,що на сьогодні маю найбільш комфортну роботу.Підприємство гарантує можливість кар’єрного росту і ,як наслідок,гарну зарплату двічі на місяць з можливістю грошових бонусів.Дуже вигідна пропозиція як для такого зручного графіку роботи

20. 13 октября 2020

Працюю в компанії ТОВ «Т-Стиль» вже четвертий рік.
    Потужна, перспективна компанія. Не стоїмо на місці, розвиваємось і відкриваємо для себе нові горизонти щодня.
    За три роки роботи облітала півсвіту у відрядження, відвідала купу виставок, компаній-партнерів здобула безцінний досвід.
    Умови роботи чудові: нові офісні приміщення, тепло, чисто. Молодий, позитивний колектив.
    Хороша заробітна плата .
    Для працівників, які немісцеві, підрприємство надає житло — новий, обладнаний всім необхідним гуртожиток .

Але, звичайно, робота вимагає бути відповідальним, уважним, працювати і ще раз працювати!

21. 12 октября 2020

Почитавши коментарі та маючи змогу порівняння, так як працюю в даній компанії, з впевненістю можу сказати, якщо ти хочеш працювати, розвиватися, вмієш ставити чіткі цілі та знати дійсьно чого хочеш, то тобі допоможуть, а якщо ні, то поїдьте на зоробітки і побачете, яке там ставлення до людей. Незабувайте, добре там де нас нема. Людина має прикрашати місце, а не місце людину. Тому з’їжте своїх тараканів в голові, почніть діяіти, а не говорити дурощі, не відкладайте нічого на завтра, візьміть на себе відповідальність, дійте і тоді ви побачите, як все кардинально зміниться. Peace and love.

22. 12 октября 2020

Працюю довгий період часу — стабільна зарплатня, постійний розвиток і хороший колектив.

23. 3 октября 2020

Дуже хороше та перспективне підприємство в моєму місті! Є кар‘єрний ріст, та взагальному, працюючи тут, можна багато чому навчитись, бути багатофункціональним, робити все швидко та якісно. Керівництво на льонокомбінаті , строге та вимогливе, як і повинно бути на серйозному підприємстві, але відкрите для комунікації , що значно полегшує вирішенню будь яких робочих моментів. Заробітня плата завжди виплачується вчасно. І що не мало важливо, хороший колектив :)

24. 1 октября 2020

Являюсь працівником і цілком задоволена, як роботою так і умовами. Колектив відіграє велику роль у роботі, тут атмосфера класна. Люди, як і допоможуть так і дадуть відповідне зауваження, що дійсно відповідає роботі.
    Чесно, смішно читати, коли люди пишуть що пройшли стажування і їм не заплатили. Повірте,за ваш труд та час вам заплатять, але якщо ви дійсно старалися та хотіли виконати ту чи іншу роботу.

25. 4 сентября 2020

Привіт, цікавить вакансія «Графічний дизайнер» на Льонокомбінаті, хто працював на цій посаді? хто працює? хто щось порадить? та розповість по суті. Дякую https://www.vnutri.org/t-stil-lonokombinat/comment-page-2/#comment-738126

26. 1 сентября 2020

27. 22 августа 2020

Пройшла співбесіду, потім стажування (не оплачується, в разі працевлаштування 50% заплатять). Одного дня вистачило, щоб зрозуміти, що робота не підходить. І ще велики мінус це 6 днів роботи, що є незаконно і у офіційні святкові дні теж люди працюють.

28. 17 июля 2020

Мені теж довелось побачити і відчути ту всю атмосферу роботи в льонокомбінаті, але в якості завскладу, і це жах! Слава Богу що за декілька днів перебування на стажуванні я зрозуміла що це піпец і потрібно втікати звідти чим швидше.
    Начальство не адекватне, постійно нервові крики і не повага до працівників! Дурдом такий що там нормальна людина не витримає! Організації праці там нема! Вони керуються тільки своїми істеричними криками! Керівництво яке вважає себе царями-богами! Не здумайте йти туди працювати якщо хочете вберегти свої нерви і здоров’я. І доречі вони мені не заплатили за ці дні які я реально відпрацювала! Ось так.

29. 29 мая 2020

Оминайте це підприємство. Це жесть. Штрафи нереальні. Ви там будете просто непотрібом. Нічні зміни не оплачуються. У Рівному у в’язальний цех не ідіть. Повний безпорядок

30. 9 мая 2020

Работала далеко не в одном цеху и могу сказать, что условия здесь суперские. Вы наверное не знаете, что такое плохие условия работы. Насчет руководства не могу сказать есть, или нету плохого отношения к сотрудникам. Ко мне такого не было.

31. 9 мая 2020

1. Зарплата два раза в месяц. Аванс и зп
    2. Работа по графику, никаких переработок, если конечно не твой косяк.\
    3. С отпуском проблем нету.
    4. Хороший офис.
    5. Обед
    6. Классная атмосфера.
    7. Зарплату не задерживают.

Могу ли я советовать кому-то? Думаю , да. Есть свои минусы, но работа не отпуск, чтобы все было гладко и как пожелаешь.

32. 8 мая 2020

Смешная история получилась с голди. Было два собеседования. Первое с треском провалил, пришел с гулянки, совсем не в том состоянии в каком бы должен прийти. Стыдно было выходить с кабинета получив отказ. Пошел искать дальше работу. Проработал год в интернет продажах, но физические продажи меня больше инресовали.

И мне хватило наглости прийти второй раз на собеседование. и меня приняли.

Люди это маленький вам пример, что все зависит от вас и иногда нужно просто время, чтобы все стало на свои места. Только через полгода я рассказал на работе об этой истории. Все круто сложилось. https://20.ua/ru/vn/magazinyi-supermarketyi/magazinyi-odezhdyi-i-obuvi/rovenskiy-lnokombinat-goldi-magazin-odezhdyi.html

33. 8 мая 2020

Хорошо работают продажные отзывы!

Только позитив от работы на предприятии

34. 24 февраля 2020

Все що пишуть хороше про магазин, все брехня! Ви можете реально проробити місяць і вам нічого не заплатять, бл скажуть перед зп написати заяву на звільнення! Г.В це неврівноважена жінка яка при людях на тебе стане і буде кричати!Краще не йти на роботу в Голді! А всі хто пише гарне про магазин то це співробітники, яких заставляють писати

35. 23 февраля 2020

@Гость, якщо робота була б настільки чудовою то ключового слова «працювала» тут не було б!

36. 25 января 2020

@Гость, Люди схаменіться нахрена писати всяку срань.Не проробивши там і року уже обсирати Підприємство.Люди які працюють там із самого початку ні коли не скажуть що Льонокомбінат не радять.Бувають різні моменти але там усе гуд.І я звичайно звичайно рекомендую це підприємство.А коли ви приходите і не вмієте шить і хочете високу зарплату то такого не буде.Щоб чогось добитися то треба щось уміти.А не приходити не знати з якого боку до тієї машинки приступить

37. 25 января 2020

@Гость, Коли швачка шиє її відразу видно а коли у неї руки з одного місця ростуть і вона хоче високу зарплату.Прицьому ні чого не тямлячи у шитті.Ну то напевне вам ніхто уже не до поможе.

38. 10 января 2020

Ну що ж,працювала я в Голді.Зп хорошу заплатили тільки в перший місяць роботи,на другий місяць навіть всю не виплатили + зняли недостачу з ревізії в 1500 грн! Недостачі є в кожному магазині Голді і кожен місяць
    Начальство, просто КОНЧЕНЕ хамло.
    Лікарняні не виплачують і не виплатять в жодному разі навіть не старайтеся!
    «шановна» ГВ думає що вона цариця на всьому світі і її море по коліна.
    Ревізії проводяться аби як! Постійно всім пофіг на все
    Антівори не працюють, і скільки б не казали начальство з цим нічого не робити, все відкладають на потім, а потім в недостачах все спирають на працівників
    Камери то взагалі окрема історія, вони через раз працюють і при цьому також звинувачують працівників ніби то вони відключають камери! Короче вірити цим «людям»не можна!
    Беззаконня процвітає! І соц.пакет відсутній

39. 12 декабря 2019

Була ,пробувала ,збирають людей на швачок з усієї України іте вдруге вдесяте обіцяють а не дають жодного .Приїхала здругого города надіялась на те що пишуть думала зараблю ,стаж є шити вмію.Посадили на футболки ,технологи якісь там чи необізнані чи що з ними,запороли нам ті футболки за два тижні роботи нічого не заробивши змушена була звільнитись .Керівництва там як такого нема одні не кваліфіковані діти ,які при при кожній проблемі піднімають неадекватний вереск.В результаті виноваті саме нижче звісно на цій фабриці це швачки,тому що прибиральниці мають більше поваги ідовіри ніж швачки.Там механіки і прибиральниці запускають в процес нижню білизну бо технолог недоганяє.Оце так підприємство!А власники навчить недогадуються що у них в швейному цеху робиться !!¡!!!???!!!

40. 22 ноября 2019

@Гость, для чого ви пишете брехню??? Там не має колективу, там адекватні люди не витримують, там 80% неможу слова навіть людського підібрати,не виховані м’яко кажучи, однокліткові які нічого не доганяють, але зато таких ставлять керовніками бо гарно мочу у вуха заливають, технологи які дупля не ріжуть в шитті, фахівців в даній компанії не цінують(хіба що на словах), а обходяться з ними як зі сміттям, зарплату щоб там мати треба пахати як коняка за трьох дурних, бо 2 працюють, а 4 в носі дирку збільшують, а все тому що не має адекватного розподілення праці і процесів, крой видають бозна як. Що таке чіткість роботи там не чули, такого бардака ще треба пошукати…. Де бачено щоб до людей кричали з вересками як до рабів, майже кожного дня… Перспектива в даній компанії, це здохнути там, а потім в двері, бо ж за дверима толпи «фахівців»… В Польщі фахівців цінують і умови створюють,там голос на фахівця ніхто не підніме, а тут сиди працюй в грибку і вислуховуй яке ти гавно в грубій формі… Т-стиль далеко піде с таким підходом. Пан Червонюк втратив межі і реальність, люди не скот і не раби… А ВИ НЕ ОБМАНЮЙТЕ ЛЮДЕЙ ТУТ ТАКИМИ ВІДГУКАМИ, БО ВАШ ВІДГУК ЦЕ УЯВА, НЕ БІЛЬШЕ, АБО Ж ВИ ТАМ СИДИТЕ У ВІДДІЛІ КАДРІВ, А ЛОХІВ НЕ ВИСТАЧАЄ НА ТАКІ НЕ ЛЮДСЬКІ УМОВИ ПРАЦІ, І ПИШЕТЕ ПОЗИТИФ… РАДУЄ ТЕ ЩО ДИЗЛАЙКІ ОДНІ НА ВАШ ВІДГУК…

41. 15 ноября 2019

@Гость, колектив, можливо, хороший…. а от керівництво( просто слів не вистачае, невиховане бидло.

42. 11 ноября 2019

Працювала на виробництві у Рівному. Хороша зарплата, головне завжди вчасна)) Колектив хороший, бувають вийнятки звичайно, але де ж без них. Загалом рекомендую, якщо хочеш працювати та розвиватись.

43. 6 ноября 2019

ШАНОВНІ ЧИТАЧІ!!!!!!!НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ ВЛАШТОВУЙТЕСЬ НА РОБОТУ В ЦЕ ПІДПРИЄМСТВО!!!!!Повністю погоджуємось з негативними коментарями нижче, люди тут як раби, які працюють за мізерну зарплату. Це пишемо вам не як один працівник, який пропрацював тут декілька місяців, а як цілий колектив, який працював не один рік. Постійно сподівались, що керівництво почне поважати своїх працівників, які дійсно робили тут довгий час з абсолютною самовіддачею. Та ось терпець увірвався і ми з радістю покидаємо цю роботу, адже тепер не відчуваємо себе рабами,які працюють понад нормований час. (Приходити на 8:00 і працювати до 03:00 ночі на ревізії, за яку потім знімуть як цілу зарплату.І ніхто вам не доплатить за той час.) Вся адміністрація наполягає, щоб магазини були наближені до європейських, хоча в самих платні пакети, за які продавці та касири постійно вислуховують претензії, а іноді й приниження з боку покупців, а ще жахливі примірочні без пуфів, щоб дочекатись якийсь новий інвентар потрібно постійно день у день його просити, і то не факт, що вам його привезуть. А якщо й привезуть, то й те з браком. Щодо браків: браки за спробу крадіжки, чи фабричний брак списують з колективу магазину. І пакети також спишуть з вас.На рахунок премій: за їхніми словами премію отримають, ті, хто виконав план за місяць, а насправді її дають лише 3 «містам-лідерам»( до яких, до речі, всі магазини роблять переміщення і надсилають зі свого магазину товари,який добре продається і в себе). Коли виконуєте план, вам кажуть, що ніякої премії не буде, бо порівняно з минулим роком ви показали спад.Хоча варто їм задуматись, що з кожним роком в містах з*Являються нові конкуретноспроможні магазини і щоб мати змогу їм конкурувати, потрібно створювати максимально кращі умови для цього.Якщо ви зловите злодіїв, вам ніхто й «дякую» не скаже. А коли телефонуєте, щоб звернутися за допомогою на рахунок правильних дій,щодо таких ситуацій, то у відповідь почуєте :»це ваш магазин,робіть, що хочете.»Зате в решті ситуацій це їхній магазин і брати участь в якихось конкурсах,які проводить трц, щоб отримати приз в користь самого ж магазину, вони забороняють. Зате ШТРАФИ тут видають як «Добрий день». Для прикладу: дівчині з одного міста дали штраф лише за те, що вона «сперлась» на рейл, хоча керівництво і досі не розуміє, що стояти біля примірочної як охоронець цілий день просто фізично неможливо. А ще: стоїте ви на примірочних чи не стоїте великої ролі не грає, адже багато товару присилають без кліпс, який потім крадуть і списують з колективу. Впевнені, що у всіх містах працівник виконує роль 6 різних професій одночасно: касир, продавець-консультант, прибиральниця, мерчендайзер, охоронець, грузчик. Але в результаті, ви все одно погано працюєте і матимете штраф та ВЕЛИЧЕЗНІ недостачі за ревізію. Також вони ігнорували постійні скарги на те, що мішки з товаром,які привозять, важать 30+ кг і дівчата фізично не здатні переносити такі мішки, лише раз після тисячної скарги, начальство відреагувало, але через місяць знову взялись за старе.
    Сподіваємось, що цей відгук якось дійде до керівництва(хоча дуже сумніваємось, адже їх не хвилює думка оточуючих).Але все ж запам*ятайте: ваші гроші роблять ці люди,до яких ви зневажливо відноситесь. Якщо в колективі пануватиме приємна атмосфера, гроші, до яких ви так трепетно відносяться збільшаться вдвічі. А зараз там лише залякані працівники,які не мають права висловити свою думку і щось запитати. А якщо й запитають, то отримають не відповідь, а масу принижень і звинувачень в свою сторону.
    Впевнені, що з кожним нашим словом погоджуються усі звільнені працівники і ті, що там досі працюють.(пахають)Закликаємо вас не терпіти приниженнЯ І НЕ БУТИ РАБАМИ В 21 СТОЛІТТІ.Поважайте себе. Звільняйтеся як і ми , хай спробують пропрацювати самі.Тоді навчаться цінувати те,що мають.

44. 29 октября 2019

Проходил стажировку в Ровно, три дня стажировки (читай неоплачиваемой работы), и все — тишина. Через три дня звоню в отдел кадров(общался с некто Ира), говорю мол, дайте обратную сзязь да/нет. Обещала уточнить и перезвонить, так и не перезвонила, звоним сам — не взяла трубку. Может практика у них такая три дня бесплатно поработал и следующий ?. Вообщем чмошники ,которые даже ответ по нормальному не могут дать человеку который на них потратил три дня.

45. 28 октября 2019

Напишу на рахунок вакансії дизайнера. ЖАХ! Нікому не рекомендую сюди йти працювати графічним дизайнером.
    Зустріли «класно»! Керівник з цигаркою в руках вказала йти, невідомо куди і до кого звертатися. Перепитавши у людей що і де через кілька хвилин знайшовши «головного дизайнера» відбулася типу співбесіда. Нарешті прийшла керівник. З горем пополам показали як відбувається друк на матеріалі. І тут саме головне почалося, не пояснивши технічні вимоги, нюанси — дали зробити дизайн. Зробив кілька варіантів — жоден не підійшов. Запитавши у чому моя проблема відповіді внятної не почув. Пробувши ще деякий час зрозумів що тут ДУЖЕ ВАЖКО у моральному сенсі працювати і пішов звідти. Не рекомендую працювати у цій компанії!

46. 13 августа 2019

Я работала в ТЦ Дримтаун в Ленкомбинате, пришла на собеседование и мне сказали что как минимум нужно отработать 176 часов, чтобы получилась зарплата 8500грн. В итоге я проработала не полных два месяца очень много нюансов, людей здесь дурят с зарплатой и считают рабами, Галина Васильевна может приехать на магазин и орать как истеричка, бухгалтера не выдают расчёт по зарплате и не дают конкретного ответа почему они её не дают. Когда увольняется человек ему могут не выдать зарплату.
    Если вы решились пойти туда работать наберитесь сил то что вас будут считать рабами вы будете и кассир, продавец и уборщица и будут дурить с зарплатой, бонусов никаких не будут давать за план который они ставят каждый месяц.

47. 25 июля 2019

Люди якщо ви хочете мати хорошу роботу то це не про льоно комбінат, на рахунок зарплати питань немає але до вас там будуть відноситись як до гівна але захочуть і штраф дадуть а захочуть і взагалі зарплати не дадуть.

48. 18 июня 2019

@Денис Андреевич, какая официальная зарплата?О чем вы говорите..лично знаю кинули трёх человек на деньги!!!Полнейший беспорядок .!!!У Галины Васильевны к людям отношение -ужас(это если сказать в приличной форме)

49. 28 марта 2019

Потому что они дизайнеров отправляют раз в неделю в Киев, в бутики- покупать модели, чтобы стырить весь дизайн. Галина Васильевна- высокомерная ***, которая людей за людей не считает.

50. 9 марта 2019

@Гость, Думаю что это не поможет им никакой суд. На них только Господь Бог найдет управу!!!!

1. 6 ноября 2019

2. 15 июня 2018

У нас очень доброжелательный и молодой коллектив, в котором трудовые будни проходят легко и интересно. Здесь тебе всегда пойдут навстречу, поддержат и помогут в любой ситуации независимо от того, работаешь ты несколько лет или же ты новичок, который позавчера первый день вышел на роботу. Коллектив настолько дружный и отзывчивый, что на работу приходишь как себе домой, в теплый, уютный, домашний очаг, где тебя всегда рады видеть. Руководство создает комфортные условия для работы, а также организовывает для нас активный отдых, который еще больше сплачивает наш коллектив и дарит положительные эмоции. Желаю всем найти такую работу, где вам будет комфортно во всех отношениях.

Ассистент дизайнера 1
Дизайнер 1
Менеджер ВЭД 1
Охранник 2

Добавьте зарплату в компании Т-Стиль (Льонокомбінат)

Добавить отзыв о работодателе Т-Стиль (Льонокомбінат)

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Т-Стиль (Льонокомбінат)?