Отзывы о работодателях Хмельницкий

7 Океан

Аквапарк з ТРЦ, дитячий розважальний центр JOY LAND.

7Seven

Наша група компаній на ринку більш ніж 7 років. Підприємство успішно займається продажем натяжних стель та меблів, в різних обласних центрах країни. А також має клінінговий напрямок такий як Прання та хімчистка килимів.Основними перевагами підприємства є якість та конкурентна спроможність.

Модний тюнінг

Студія краси МОДНИЙ ТЮНІНГ надає послуги: манікюр/педикюр (всі види), перукарського мистецтво, візаж, оформлення брів, депіляція (шугарінг, воскова).

Natali Styran

Дизайнер и производитель авторских коллекций свадебной и вечерней моды Натали Стиран.Приглашает Вас в свою команду. Для Вас европейские условия труда, перспектива карьерного роста, тренинги от лучших мастеров в свадебной индустрии. Только с нашей компанией вы сможете усовершенствовать свои навыки и раскрыть таланты.

Хмельницкгаз

Газоснабжение и газификация

Вівіано

безболісна лазерна епіляція апаратна корекція фігури косметологія спеціалісти з вищою мед освітою

Бетелгейц ЮА

ENA Betelgeiz — динамічно зростаюча косметологічна компанія, що працює на ринку естетичної медицини багатьох країн світу. Ми пропонуємо ін’єкційні та антивікові продукти для професійного використання. Вирішуємо проблеми косметологів і пацієнтів, створюючи препарати високої якості, проводячи майстер-класи.

Business Experience

Business Experience Club — це клуб прогресивних людей. Ми займаємося організацією корисних заходів для людей, які прагнуть розвитку для себе та своєї справи.

Kraftmeier

Kraftmeier – является современной компанией, предоставляющей услуги по обработке почвы, услуги тяговой силы тракторами 350 л.с. и 550 л.с. и услуги перевозки зерна бункерами-зерноперегрущикамы. Успех и эффективную работу обеспечивает умелое сочетание лучших мировых практик и многолетнего опыта в решении сложных агротехнологических задач.

MYATA espresso bar

Ananasko

Інтернет — магазин Ananasko з’явився 2 роки тому в місті Хмельницький. Велику роль у розвитку магазину відіграла наявність ринку і розвиненої сфери легкої промисловості. Cпочатку ми займалися виключно дитячим верхнім одягом власного виробництва, але з часом зрозуміли, що цього мало і почали робити акцент на виробництві та продажу й інших товарів. Зараз більшість замовлень з […]

Inter Cars Ukraine

Асортимент товару Inter Cars Ukraine налічує більш як 350 брендів автозапчастин до легкових і вантажних автомобілів, інструменту та обладнання для автосервісу. Постійно в наявності на складах компанії в Україні більш як 80 000 найменувань товарів провідних виробників.

Евромоторс, ТД

Официальные дилеры Skoda, Peugeot, Subaru, Hyundai. Продажа и сервисное обслуживание.

Pollardi Fashion Group

Сегодня Pollardi Fashion Group это более 300 профессионалов в своем деле, которые создают уникальную свадебную одежду таких брендов: POLLARDI, IDA TOREZ и DARIA KARLOZI.

Work Unit

WORK UNIT — консультаційний центр з працевлаштування в Польщі

GMhost

Мы предоставляем услуги веб-разработки, виртуального хостинга, аренды виртуальных и выделенных серверов, регистрируем доменные имена, выдаем SSL-сертификаты, сопровождаем и разрабатываем сайты, администрируем ваши серверы.

Автоцентр ЛИГА

Сеть автоцентров «ЛИГА» — авторизированный официальный дилера таких автомобильных брендов как Nissan, INFINITI, LADA, Ravon, Opel, Suzuki, Geely, SsangYong, Chevrolet Niva в Украине (г. Хмельницкий).

Нейл

Nail — производство гвоздей и реализация крепежа.

Перший Національний Аграрний Кооператив

Goldi