ТД Любысток

ТД Любысток

ООО Торговый Дом «Любисток» является ведущим на отечественном рынке производителем специй, приправ и кондитерских добавок.

Отзывы о работе в ТД Любысток, зарплаты

1. 13 февраля 2018

Це хороша фірма, мені подобається, працювати тут. В кожній фірмі є недоліки. Но ці недоліки завжди можна переправити на переваги. Хороші люди та директори.

2. 31 января 2018

нормальна робота, чого всяку хрінь нести на компанію та хто там працює не знаю. тепло, новий цех, одежу дали нову красіву. працюй і радуйся а не сидиш в неті і гівном поливаєш. є тут народ який жалується але не уходить, сєпари, ходдять соплі жують, ниють.

3. 10 января 2018

Робота може бути. Умови хороші. З/п обіцяють не погану, побачу. Керівництво як керівництво, є що й не поздороваються, а є такі що приємно поговорити.

4. 5 января 2018

Стратег Ви Сергій Федорович «від Бога»)))є анекдот з цього приводу:
    -Мамо,нас так люди в селі хвалять!
    -Хто,доню?
    -Я вас,а ви мене…

5. 2 января 2018

Я дуже задоволена роботою на Нова-Пак в с.Зоря. Для дітей дали подарунки-цукерки. Для працівників до Нового року дали подарунок власного виробництва — куча спецій, приправ. При тому, що я працюю тут місяць і стільки приємностей. Робота в теплі, навіть підлога з підігрівом — я в шоці. Умови роботи кльові і взагалі тут кльово, все нове. Я так зрозуміла, що вся ця атмосфера завдяки Сергія Федоровича (не знаю його прізвища) кажуть що він директор чи як, але він постійно у нас на виробництві, підходить питає як у нас справи, що не вистачає для повного щастя, навіть приємно що про тебе тут піклуються. Не робота, а рай. По зарплаті непогано.

6. 14 декабря 2017

Доброго дня. Робота дійсно мені подобається в даній компанії. Дівчата в колективі дружелюбні. Колектив зараз майже омолоджений, хоча є і досвідчені працівники, можна сказати професіонали які працюють 5-10 років тут, є і сварливі. По зарплаті все ОК. Компанія супеееер. :)

7. 29 ноября 2017

Робота в Зорі супер. Графік роботи просто бомбезний, такого ніде нема. Зарплата непогана, якщо стараєшся, то відповідно і маєш. Ринкова зарплата. Читав що мало хтось отримав, так за стажування ніде великих грошей не платять, а коли допустили до роботи, от тут починається заробіток. Умови кльові і по європейські, не конюшня якась чи совдепія. Тут тобі умови як в санаторії, в теплі і затишку, єдине що не кормлять. Хто працює в Зорі цініть.

8. 7 ноября 2017

Працював на даній фірмі. Колектив супер начальство супер допомагали підказували, але одне шо зарплата не дотягуваля до ринкової.

9. 12 октября 2017

Хочу сказати попередньому ГОСТЮ який 6.09.17 залишив відгук: «Лисий» як Ви називаєте працює в ТД «Любисток» і він приїзжав в Зорю по питанню модернізації виробництва та збільшення штату працівників. Тому довожу до Вашого відому, що він і надалі працює тільки на вищому рангу. А вВаша інформація брехлива, я розумію, що ці відгуки негативні пишуть конкуренти, бо Дюбисток на сьогоднішній день є лідером в Україні. Ось такі факти любі друзі.

10. 6 сентября 2017

Был в Заре один лысый ..й, очередной кум одного из директоров. пол года ходил там чтото большого начальника из себя представлял.типа кадрами занимался.усрался,обломали рога — выгнали с позором ))) и так везде там у них, что не начальник то родственник

11. 29 августа 2017

Не знаю где работали эти люди, которые пишут отрицательное впечатления о компании. Я работаю в Заре на производстве и таких проблем не вижу. Здесь Европа и отношение нормальное, постоянно спрашивают как мне работается, возможно есть какие нибудь некомфортности, особенно Сергей каждую смену с нами общаеться. Мне приятно работать. Успехов и Вам.

12. 18 августа 2017

Всім ПРИВЄТ. Я коли йшов на роботу опереатора читав ці отзиви і був в шоці, але мені сказали приходь побачиш своїми очима, попробуєш. Я так поняв що отзиви пишуть неудачніки у яких руки кучеряві і голова з короною. Я працюю в Зорі оператором і такої інформації в нас на виробництві не бачив. Я знаю що ми НОВА-ПАК, а проблєми по менеджерам які сидять на офісі в Любистку і продавать не вміють. В нас на зміні хороша і дружня команда, подняли зарплату а в вересні переходим на кльовий графік. Я був в Польщі там за людей не мають, робота твоя не ціниться а тут зарплату дотягують до польської при тому що ще біля дому. А коли перейдемо на графік 2 дня робим і 2 дня отдихаєм, то буде супер фірма, бо я посчитав свої гроші і вивод один в польшу більш не хочу. Вивод: хто хоче гроші заробляти буде працювати, а лежні причини аби не робить і всяке гімно тут викидати.

13. 15 июля 2017

@Гость, это такой стиль жизни у руководства:непорядочность и воровство денег у менеджеров, новичкам там нечего делать, разве научится подставлять, доносить и заводить служебные романы, там был в руководстве один нормальный человек, но давно ушел, так как работать в стиле лыманюка у него не хватало совести и наглости

14. 15 июля 2017

@Микола, любыстку выгоднее держать десяток лохов,неспособных не то что продавать, а даже разговаривать нормально, чем одного толковогг менеджера…надо фон, в сравнении с каким руководство будет казаться умным)))

15. 6 февраля 2017

@Нас немало, Відгук з 2013 року. Зараз на вулиці 2017 рік, а відгук актуальний. Значить це стиль роботи фірми.

16. 16 декабря 2016

Нас багато :
    На фірмі одне кумовство і ..ство. Директор — директора два куми, кумасі, дружина, директора по..ха — пої-хи куми, родичі, директора сусіди, які орать, косать. Разом крадуть і все це прикривається, на зарплатах робочих.

якщо не секрет яка зарплата?

17. 22 ноября 2016

18. 18 ноября 2016

Как может нормально работать компания если в ней все посртоенно на кумовстве и ***дстве???
    отдел продаж это сборище недолюдей во главе с ромчиком который не вставил в этой компании только сторожу…что ни телка так он ее вертел…отэц молодец…и если на него полагается его кум строя продажи то из этого пуля не получаеися

19. 14 ноября 2016

@Гость, В нас не було такої текучості кадрів, поки не зявились «супер спеціалісти «з інших міст. ..і ледь не розкидали компанію.Цікаво чому «спеціалісти» з великих міст йдуть у менші ,може там їх просто вже нікуди не приймають? Адже якщо спеціаліст то має розвиватись далі…по карєрній драбині ,а не навпаки .А взагалі йдучи треба йти ..і не обертатися ))

20. 13 ноября 2016

@єлена, І ваші слова » А так роблять лише неосвідчені,злі на весь світ люди,які не мають особистого життя, самоповаги ,і заздрять всьому світу.Це і є корінь проблеми. ..» це і є ваша компанія і ваші майстри і технологи! Які не поважають працівників, підлеглих

21. 13 ноября 2016

@єлена, Просто ви не можете визнати причини текучості підприємства, ви тільки вмієте гарно говорити, а насправді працівники ваші страдають від графіку, від керівництва, від умов праці!

22. 13 ноября 2016

@єлена, @Гость, Взагалі вважаю ,що називати прізвища не коректно в будь якому випадку. А так роблять лише неосвідчені,злі на весь світ люди,які не мають особистого життя, самоповаги ,і заздрять всьому світу.Це і є корінь проблеми. ..Адже кожен день праці чи просто життя це досвід (незалежно чи позитивний чи негативний )за який треба мати вдячність, щоб рухатись по життю далі для досягнення мети.Якщо вона звичайно є…

23. 11 ноября 2016

Зазвичай так пишуть ті, хто вважає, що його нібито незаслужено звільнили. Але завжди є причини того чи іншого звільнення. І дуже часто, ці нібито незаслужено звільнені несуть роками в собі образи на попередніх керівників і дуже рідко вони проводять самоаналіз і шукають внутрішні причини. Бо якщо виявиться, що в собі треба змінювати певні якості, покращувати свої здібності, то це означатиме, що над собою треба працювати. Але ж лінь підказує, що простіше вилити тонни бруду на попередніх керівників, на своїх попередніх колег (вказуючи прізвища) і на підприємство, яке у свій час створило можливості для заробітку і для професійного розвитку.
    Не варто озиратися назад з купою негативу і ображати своїх колишніх колег, краще подякувати минулому, розвиватися і йти вперед.

24. 10 ноября 2016

Да..да! ці працівники дуже цінні в цій компанії із за того така текучість кадрів

25. 4 ноября 2016

@Гость, Ооооооооо Да така як Казмірук, Крук, Омельчук,Остапович, не можуть бути адекватними та психічноврівноваженими, ці жіночки дуже підлі ****, щоб і їх вигнали як і Васю!Сором працювати в такій компанії «дружній»! Фу-фу…

26. 27 октября 2016

Майстри і технологи — нас тут таких 15 чоловік. Хіба можуть усі вони бути неадекватними та психічно неврівноваженими? Хто Вам дав право так називати людей? А ще HR-спеціалістом себе називаєте. Соромно має бути за такі слова.

27. 18 октября 2016

Працюю в копманії з 2012 року і скажу лише одне- я за ці роки професійно дуже виріс і буду рухатися далі бо такі можливості тут є. Біля мене багато колег, які просто приходять відбувають робочий день і так працюють багато років. Їм так добре вони не хочуть розвитку. Хто хоче працювати, той у нас нормально заробляє. Так проблем багато і не всі вони вирішуються. це правда. Але поки я тут матиму хорошу оплату, а також будуть можливості для мого професійного росту і до мене нормальне відношення до тих пір я тут працюватиму.

28. 15 октября 2016

Ви майбуть «сильний» ПРАЦІВНИК.Раз ВАС так швиденько звільнили!

29. 11 октября 2016

@Гость, Так, звільняють за один день, сьогодні ввечері можуть сказати, що ви більше не виходьте. Понабирали молодих зелених спеціалістів — керівників, які нічого не розуміють у виробництві, кумів, братів, родичів та знущаються над людьми — по 13 год працюють в напруженому стані! А це нове виробництво «Зоря» взагалі: води немає, холодно, немає умов праці. Майстри, технологи неадикватні, психічно неврівноважені — Та за місяць розвалиться фірма, так же я їхній цукровий завод. Працівники вже втікають і звільняються звідти! А за зарплату — брехня, таку як вони обіцяють отримають тільки їхні родичі, сраколизи та шошки!

30. 30 июля 2016

Интересная фирмочка. Понабирают кучу менеджеров, а толку мало. Отбор на работу такой, как будто в Газпром устраиваешся. Обещают золотые горы, а в действительности пшик.

31. 27 июля 2016

Вас звільнили в один день? Мало схоже на правду…. Немає жодних компаній, які хороших працівників звільняли в один день((((

32. 29 июня 2016

Если предложили роботу на эту фирму хорошо подумайте стоит ли ити туда,если не понравитесь,или скажете не то что они хотели ,уволят за день.

33. 29 января 2016

@Гость, Кто пришел работать — тот работает. Кто так — имитировать работу — тот уходит. И это в каждой нормальной компании. Любысток не исключение. И это нормально

34. 29 января 2016

Не место красит человека, а человек место. Кто хочет работать, тот работает. Если человек пришел создавать бардак — то он его и создает. И ищет виновных. Жаль таких. И только репутацию портят

35. 18 января 2016

Был бардак так все и осталось,ничего не изменилось.

36. 30 декабря 2015

наверно уволили…или проворовался, или лодарь))))

37. 16 октября 2015

Много пришлось где поработать , но такого бардака я не видел нигде.Тебя за человека даже не считают,просто, как рабсилу. Наверное большое счастье,что с этими людьми я больше никогда не буду работать,а кто идет туда работать надо хорошенько подумать.

38. 1 августа 2015

Багато чого можна розказати про керівників, про людей хорошого і поганого, но саме страшне те , що там не вірять правді, а вірять брехні і сплєтням.Наберуть різних нелюдів,які щось винюхують ,щось дізнаються , а потім обливають людей грязю. А саме страшне те що керівництво вірить цій брехні ,навіть не задумуються які наслідки можуть бути.Хочу побажати керівництву більше прислухатися до думки людей і цінити їхню працю , бо народна мудрість говорить , що сьогодні ми на вершині слави , а завтра можемо опинитися внизу і ніхто не знає свого майбутнього.

39. 5 апреля 2015

Нормальная фирма Любысток, а я так понял, что негативные отзывы оставляют уволенные сотрудники (как правило лодыри и тунеядцы)! Да, к сожалению на данной компании не мешало бы провести чистку,- как в вышем так и в среднем эшелоне управления и тогда, я думаю, что компания начнет развиваться еще динамичнее и продуктивнее!!!

40. 16 марта 2015

Год назад я работал на фирме.Узнал довольно много интересных вещей.Я не могу понять почему руководители на все закрывают глаза,почему не могут навести порядок,чтобы люди могли спокойно работать,ведь много людей заинтересованы чтобы компания процветала,но им просто не дают работать.

41. 16 марта 2015

Не все те золото , що блистить

42. 16 марта 2015

Я хочу знати більше про цю фірму,бо зі слухів не так все добре.

43. 15 марта 2015

Якщо працювати, то все добре, а якщо сидіти розмовляти та курити пів дня, то як сказав «777» і зарплата відповідна буде. Працювати потрібно!!! А якщо не підходить, то ідіть пошукайте іншу, Рівне велике.

44. 23 декабря 2014

@Гость, к сожалению люди оттуда уходят сами… ну разве кто хочет работать за постоянно уменьшающуюся зарплату… смешно руководствоваться слухами-идите на любысток и будете знать все из личного опыта

45. 16 декабря 2014

да Олена, оптимізм як комунізм. Мабудь дуже молода дівчина, вам потрібно в керівники йти!!!

46. 8 декабря 2014

Я вже працюю на цій фірмі більше двух років і ні чого поганого сказати не можу про неї, хіба що хотілось більше заробляти. Робота є постійно, є люди що працюють 5-8 років і мабудь це не погано, в колективі є люди і молоді, а є такі, яким вже більше 50 років, але більше молодих. Робимо дуже багато різної продукції фасованої, а є цехи які роблять декорації, різні прикраси для короваїв, тортів. Маємо надію, що в наступному році наше керівництво підніме нам зарплату, будемо на це дуже чекати.

47. 2 декабря 2014

Классная фирма, я лично хотел бы работать на ней. Текучка низкая, и на сколько я знаю, — люди с данной компании не уходят, а их увольняют вот и обиды преведущих комментаторов:))

48. 16 октября 2013

@Бывалый
    а что Вы предлагаете мирится с такими.. я б их позорила на каждом шагу.. вот думаю как биг-борд на ул.соборной заказать.. в качестве рекламки

49. 8 октября 2013

Согласен с предыдущим отзывом, хотя сейчас такая проблема практически повсеместно.

50. 21 августа 2013

Очень мудрое руководство! Очень много обещают… а когда приходится платить-предлагают уволится… Если Вы готовы работать за 1 тыс грн и быть всегда крайним-Вам туда!!!!

1. 18 ноября 2016

2. 2 января 2018

Добавьте зарплату в компании ТД Любысток

Добавить отзыв о работодателе ТД Любысток

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ТД Любысток?