TDC Сlinic

TDC Сlinic

VN:F [1.9.22_1171]
0.0 из 5 (голосов: 0)
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

TDC Clinic — стоматологічна клініка закритого формату бутикового типу в центрі Києва. Головна філософія компанії закладена в назві клініки: True Dental Care — чесна стоматологічна турбота про пацієнта. Наша особливість — це атмосфера затишку та турботи, що панує всередині, а також відсутності «медичного страху» пацієнтів.
Ми забезпечуємо не тільки найвищу якість лікування, а й сервісу. Саме через це, одного адміністратора нам вже недостатньо, наразі ми шукаємо йому напарника, щоб разом з нашою командою створювати найкращий досвід для наших клієнтів.
Більшість нашої команди залишається в Києві та працює з третього дня війни. Для Захисників України ми надаємо безплатну допомогу при гострих станах та плануємо після війни проводити благодійні маніпуляції. Наприклад: санації, імплантації за підтримки виробників, дилерів.
Ми — клініка високих стандартів і щодо пацієнтів, і щодо співробітників, цінуємо корпоративну культуру і тому нам справді важливо, хто потрапляє до нас у команду.

Отзывы о работе в TDC Сlinic, зарплаты

Отзывов нет.

Добавьте зарплату в компании TDC Сlinic

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе TDC СlinicПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании TDC Сlinic?