Техноторг

Техноторг

Группа компаний «Техноторг» является официальным дилером более 70 заводов-производителей и представляет на украинском рынке широкий ассортимент полнокомплектной техники, применяемой в различных сферах экономики.

Отзывы о работе в Техноторг, зарплаты

1. 12 июля 2013

Наталья Н. : Да, компания работает в эконом-режиме, но этот бред, который я сегодня прочитила – это просто все эмоции бывших сотрудников, которые держат в душе зло на кого-то.
    Не надо лить грязь на бывших коллег, на руководство. Компания нормальная, просто не каждый может в ней выжить и утвердиться.

только задницу лизать, тогда будет ОК.

2. 5 июля 2013

@МАМА
    Треба назвати не група компанії Техноторг а «банда жебраків компанії Техноторг». Так звучить солідніше. Хлопці пишіть трохи щось тут а то ви щось мовчите. Що все добре і все всіх влаштовує?

3. 31 мая 2013

@Монстро
    ГРУПА КОМПАНІЙ ТЕХНОТОРГ, вдумайтеся ТІЛЬКИ В ЦЕ запаморочливе словосполучення, хіба це гуппа? хіба компаній, Купка геїв, смажить по повній довірливих і розслаблених від безвиході жебраків … з одного боку тих хто купує мотлох, з іншого хто змушений його продавати … от і вся арифметика … а то ГРУПА!

4. 28 мая 2013

Хто має можливість знайти роботу в іншому місці, рекомендую це зробити, тому що Техноторг це повне О—вно. (Працюю в даній компанії 4-ри роки збираюся звільнятися, витримати це знущання дуже важко)

5. 3 мая 2013

@МАМА
    Не знаю як там в інших підрозділах а у нас процвітало стукачництво по повній програмі. Не встиг комар газнуть за рогом, як у Миколаєві були відомі всі подробиці до найдрібніших нюансів. Мабуть існує якась таємна структура в Техноторгу, яка тільки тим і займається що в’є павутину в якій непосвяченому не те що заплутатися а й розібратися відразу невтямки. Так що не все так просто в цій конторі. Як йдеться кожному своє.

6. 30 апреля 2013

@Інспектор ТО зі Львова
    ну яка різниця, ТО або ще що-небудь інше, я в принципі про фірму яка існує, і дає існувати людям які в ній працюють, невже це є те про що потрібно мріяти людині? Не виключаю що щось змінилося з тих пір коли я там працював, але не та атмосфера яка була присутня. Тотальна брехня, постійний стан стресу, нестерпний сором перед тими хто купував не важливо що — у принципі. Так зароджувалася проблема. Яка переростає згодом у жахливу трагедію. Трагедію боротьби здорового глузду і невтомною жагою наживи. Ніщо не було святим, ні слова які говорилися, ні справи які робилися. Нехай їм буде порожньо.

7. 28 апреля 2013

@МАМА
    Я з тобою не згідний адже тута можна косити бабло мішками! Ти йди на ТО там вдень можна від 1000 до 5000 косити! А продажі іржавого хламу це дійсно галіма тема!

8. 28 апреля 2013

Немає ні однієї фірми від якої б так смерділо, і це не домисли — це реальні факти, постійні докори в неналежній якості того сміття який продається на захаращених майданчиках, убогі з мінімальним словниковим запасом продавці, а вірніше не продавці а тимчасові люди, які з жалюгідним видом благальним голосом просять про допомогу. І подальша їх доля викликає лише жаль, і бажання швидше піти від цих нікому не потрібних психоемоційних проблем. І якщо, не дай бог, вам все таки доведется виключно з почуття жалості хоч щось купити. Це тільки самий початок того марлезонського балету, який вам належить переглянути від самого початку.
    Далі буде ….

9. 10 апреля 2013

Гануляк Ю.М. : @ГОССТЬ
    Смеялся когда читал о себе отзывы, в некоторых словах правда есть а в некоторых немного ложь! Отвечу людям которые возмущены на меня, если кого-то я выгонял с работы по своей инициативе значит это было выгодно и нужно мне ведь я Директор и если кто-то мне не подходит или противоречит тот будет уволен!

Интересно чего ж ты там нашел такого смешного, и в правде интересно или лжи?

10. 9 апреля 2013

@ГОССТЬ

11. 8 апреля 2013

Гость : Так себе компания! На Донецк опять пришел Лямзин- конец Донецкому филиалу!!! Ура!

не гони — нормальный пацан, дело свое знает, мозги есть, а то что некоторые разгильдяи отвыкли нормально работать, еще не означает что строгий и справедливый управляющий — негодяй….

12. 8 апреля 2013

13. 7 апреля 2013

Я б не хотіла згадувати прізвища, нехай той про якого я хочу написати сам здогадається. Але хочу підкреслити що саме цій людині я все життя буду вдячна. За його невтомну турботу про людей, про колектив який невпинно працював для виконання так званих планів. За ті веселі свята які ми завжди відзначали разом, за ту зарплату, на яку можна собі дозволити практично все. Низький уклін і величезне вам спасибі ….

14. 7 апреля 2013

Не слухайте будь ласка нікого, робіть висновки тільки на підставі власного досвіду. Якщо є з чим порівнювати — порівнюйте, але поливати брудом фірму яка працевлаштувала таку кількість людей, як мінімум не етично. Так, звичайно люди які в ній працюють, не жирують. Але й не старцюють і не попрашайнічають. Так собі — ІСНУЮТЬ.

15. 6 апреля 2013

Нормальна сучасна фірма, нічого зайвого, все орієнтовано на отримання прибутку. Мінімум витрат, максимум зусиль.

16. 31 марта 2013

@ЮРИЙ
    Шановний пане директор. Безумовно ваша Порада була би до місця якби той, кому вона адресована не був тим ким він є. І дарма відволікати ведмедя від вулика, коли він бачить мед. Ні бджоли ні погрози, йому не страшні, а тим більше поради таких ось грамотних і безумовно досвідчених, в плані роздачі порад фахівців, сподіваюся не тільки в цьому. Тому прошу вважати ваш постріл холостим. ШАНОВНИЙ. Не тим і не туди ви стріляєте. Якщо звичайно ваша мета той самий Гануляк, а не тривіальне прагнення нажитися на сумнівних перемогах достопочтімого Львівського разбишакі.

17. 31 марта 2013

Гануляк, Я бы тебе советовал бы заняться продажами и развитием персонала на своем филиале! Увольнением людей и работой по обогащению собственного кармана ты далеко не уедешь! Рано или поздно этому придет конец и потом будешь очень об этом жалеть!

18. 31 марта 2013

Какая то немая революция у вас тут назревает, бурный письменый я бы сказал протест. Вспомните где вы и с кем работаете, кто ваши клиенты, и кто в конце концов вы.. благодарности не надо….

19. 30 марта 2013

Я б хотів спростувати попереднє висловлювання:
    Ніякий я не упир, я такий же як усі. керівники філій в цій організації. Безвільний, що не має своєї думки слухняний наглядач, який і гадки не має що то проти своїх працівників. Такі загальні правила в компанії, і що я можу зробити щоб ​​змінити їх — НІЧОГО. А то що я оббирав підлеглих, так це вибачте будь ласка, таки Вже в нас МАНЕРИ. так що вибачте ще раз, правила — є правила. А хто ж тоді якщо не я?

20. 30 марта 2013

Мені всеодно що тут про мене пишуть, я тут працюю для задоволення своїх карманних потреб! Все інше мене абсолютно не цікавить! Хто має обіду за щось на мене то йдіть і шукайте собі роботу дальше! Вмене дуже сильні звязки з начальством і ніхто мене звідци ніколи не вижене, хіба що сам захочу і піду!

21. 29 марта 2013

кум, сват , брат – вот и весь техноторг!!!!!

22. 29 марта 2013

Я хочу теж додати трохи меду в цю величезну бочку дьогтю під назвою — ТОВ «ТЕХНОТОРГ», мабуть час зараз такий і люди які створили цю структуру, або зовсім совість втратили а швидше за все що ніколи її і не мали. Це не варто навіть і доводити. Хто працював там — той знає, а хто не працював може перевірити. Ні грошей, ні досвіду там не добути, одне, як говориться — розлад шлунка, а простіше кажучи пронос.

23. 29 марта 2013

але якщо говорити відверто про Техноторг, як про кампанію яка торгує товарами які сама не виробляє, а якщо і виготовляє то мені особисто про це нічого не відомо, хочу сказати і думаю що мене багато хто тут підтримають — непогано вони заробляють. Ось тільки куди вони івестіруют свої доходи?

24. 28 марта 2013

Здаєтся мені шановний, товариш який піклується про імідж компанії, про яку зараз тут йде мова, що не наші обов’язки про неї улюбленої піклуватися. Наше діло було маленьке, працювати собі на тих умовах які були надані і не мудрувати … І при можливості ще трохи і шкодити … так що ось така карусель виходить.

25. 28 марта 2013

Кидалово голимое. Обещают оформить трудовой после испытательного срока,но не оформляют и через полгода. Могут тянуть и целый год. Зарплата мизерная 1200 гривен Неадекватные и жадные руководители,платят суточные 30 грн. Постоянные проверки из Николаева,зарплата в конверте. Нереальные и невыполнимые планы. Много брака в продаваемом оборудовании. На доставке жёсткая экономия,при заказе, даже при 100% предоплате клиент ждёт неделями.
    График работы с 8.00 — 18.00… что тут хорошего?

26. 27 марта 2013

Интересно кто нибудь это всё читает или ….

27. 26 марта 2013

@Наталья Н.
    А что тут просвещать? Здесь и так все потянто! Он на работу берет специально людей «низшего уровня жизненной позиции» для которых 1000грн. это очень большой куш, их премии и надбавки ложит себе в карман! Поэтому там большой поток менеджеров! Люди это понимают и бегут оттуда!

28. 26 марта 2013

@Юра
    Думаю что эту тему нужно осветить более подробно….

29. 25 марта 2013

Зашел на сайт работы и увидел по Львову компания уже в некоторый раз ищет менеджера по продажам, интересно чего бы это так во Львовском филиале такой большой поток менеджеров? Юрий Мирославович ответьте уволенным вами менеджерам в предыдущие годы? Я думаю это уже давно сигнал Николаевским боссам! Наверное черезчур Мирославович «умный и требовательный» руководитель что так люди убегают от него!

30. 25 марта 2013

@Василик Роман

Василик Роман : @Наталья Н.
    Вы только вдумайтесь в смысл слов Наталья Н: «просто не каждый может в ней выжить и утвердиться», это подтверждает то что здесь просят милостыню и выживают а не зарабатывают деньги!

Согласна, не самый лучший вариант для реализации своих жизненных планов. Но как говорится «на каждый товар….»., видимо те кто работает там взяли выгодную для себя цену, за свободу, за свою голову, за жизнь в конце концов…

31. 24 марта 2013

@Наталья Н.

32. 24 марта 2013

33. 24 марта 2013

@Максим
    СОЛИДНАЯ?????

34. 24 марта 2013

Никогда не поздно включать свою голову, а не слепо следовать советам.

35. 22 марта 2013

Артем Салов : Ну не такой уж как вы говорите г-н Лямзин и г-н……

В мире женщин законы царят, как в лесу.
    Получается в целом такая картина:
    Хвалят ум у красивых и умных красу,
    Соловья оперенье и голос павлина.

36. 21 марта 2013

Ну не такой уж как вы говорите г-н Лямзин и г-н……

37. 18 марта 2013

Ты пройдись пойди сначало в МЕТРО, походи а потом с ходу в АТБ, глянь в глаза…. почувствуй разницу….. это так — для начала…

38. 17 марта 2013

@АНДРЕЙ
    Плюсы компании:
    — Для старта не плохая, если после студенчества ну типа приобрести опыт и стырить клиентскую базу;
    — Научиться ездить, там дают служебные развалившиеся Таврии и если тебя нет опыта вождения то можешь смело гонять и даже если разобьеш то Николаевские боссы сильно не обидяться;
    — Изучить территорию и дороги местности, предстоящей работе пригодится;
    — Можно выставлять хорошие зазоры на запчасти по наличним;
    — Если встроишся по Техосмотрам то за каждое т / о на карман можно сдирать с крестьян по 50-100грн. сверху а днем можно делаеть 15-30 т/о, но здесь надо делиться со всеми иначе выгонят;
    Минуса компании:
    — З / пл очень маленькая, ставка 1300-1500грн. менеджеру по продажам;
    -% От продаж при собеседовании будут обещать большой но поверь мне премии за продажи более 1000-1500грн тебе никто не даст, найдут тысячу причин чтобы не дать;
    — Если хочешь заработать нормально на жизнь (машина, дом, Мальдивы, жена в брилянтах) и достичь карьерного роста там ты этого не получишь, одним словом это контора «нищих», хорошо там зарабатывают Николаевские боссы а все Остальное это рабы которые являются целями для битья;
    — Там денег не зарабатывают там просят милостыню;

39. 17 марта 2013

Боже, КАКАЯ ПРЕЛЕСТЬ …. ЭТО ПРОСТО МЕЧТА…. Я НИКОГДА В ЖИЗНИ НЕ ВИДЕЛ ТАКИХ КОМПЕТЕНТНЫХ, ГРАМОТНЫХ, ЦЕЛЕУСТРНЕМЛЕННЫХ ЛЮДЕЙ…..
    Атмосфера в компании отличается грамотным подходом к выбору кадров и их использованием.
    А также качественным, неповторимым менеджментом….. О небеса, как я счастлив…. наконец то….

40. 16 марта 2013

Расскажите, пожалуйста, как работается на предприятии!! меня позвали на собеседование поэтому хотелось бы услышать мнение сотрудников компании!

41. 16 марта 2013

Неужели такая огромная компания и так мало положительных отзывов, наверное просто все ПОЛОЖИТЕЛЬНЫЕ ОТЗЫВЫ впереди……

42. 14 марта 2013

ой, как страсти то накалились, наверное есть доля правды в том что пишут, не может же в конце концов, быть дыма без огня…..

43. 8 марта 2013

@Андрей
    Не советую никому ни при каких обстоятельствах идти в данную контору работать, разве что безхребетникам которым 1000грн удовлетворяет их потребности!

44. 8 марта 2013

не думаю что там все такие вот не хорошие, есть же наверное и нормальные люди…

45. 10 января 2013

Проработал 2 года в техноторге забегаловка еще та!!! ку только николаевские босы смотрят???

46. 11 ноября 2012

Работаю инспектором по т / о в Тернопольской обл. Евреи Николаевские платят з / пл минимальную 1000грн но это фигня, за один выписан протокол т / о беру минимум 50грн. Так в день выписываю 5-15 протоколов а это 500-1000грн так и з / пл снимаю раз в полгода! Таий этот Техноторг-Дон!

47. 6 ноября 2012

Працівники західного регіону ТзОВ «Техноторг» котрих звільнив Гануляк Ю.М. і котрі на данний момент ще працюють в цій компанії звертаємось до Березовського Є.М. з проханням вплинути на дії Гануляка Ю.М. щодо неправомірного нарахування нам заробітної плати, справа втому що коли ми отримуєм відпрацьовані кошти то Гануляк Ю.М. у відомості за відпрацьований місяць листком закриває розміри наших нарахувань, лише пальцьом показує де нам розписатись і видає по 900грн а декому по 1100грн. місячного окладу, коли наше представництво продало техніки на сумму 3 000 000грн. то ми отримали по 400грн. премії на трьох менеджерів і так само казав якшо нерозпишемся в відомості то неотримаєм премію, розміри нарахувань премії він закриває листком і непоказує нам скільки нараховано за відпрацьований місяць!!

Сьогодні ми бачим що кожен тиждень Гануляк Ю.М. збирає своїх підопічних по Інспекційному органу і зі старшого бригади вимагає по 10-15грн. за виписаний висновок огляду техніки, якщо сума відкату сягає до 10грн за протокол то він погрожує звільненням із роботи або звільняє!!

Ми побачили що за останні роки даний керуючий лише дбає про свої карманні проблеми, якщо хтось із нас намагається щось доказати данній особі про неправомірність в його діях то одразу ж ми отримуєм погрози на звільнення або звільняємось самі, торговий персонал Гануляк Ю.М. налаштовує на активне відвідування і обзвон державних установ де потрібна техніка, після того як діло виходить до тендеру або до супроводу продажі ініціативу бере на себе Гануляк Ю.М. і нас відстороняє від виконання своїх обов’язків, він зустрічається із керівниками тендерних комітетів або із посадовцями хто вирішує долю торгів і врежимі откату домовляється із ними, нам відомо ряд тендерів по Закрпатській і Львівські обл. де Гануляк Ю.М. возив розміри откатів в 100-300тисяч гривень і частину коштів забирав собі!!! Ми сподіваємся на вашу допомогу у вирішенні данної проблеми і думаєм ви зацікавлені у позитивному іміджі компанії в західному регіоні!

48. 11 июня 2012

Я так понял это в Донецке ? Так он там больше не работает… рыло у него в пуху.

49. 6 января 2012

Лямзин еще то тело, если ничего не удавалось за день отмыть любил пьяный менеджерам рожи бить.

50. 6 января 2012

Компания большая и солидная.
    Вот только официальная зарплата на минимальном уровне.
    После того как ушел наворовавшись товарищ Лямзин, жить стало лучше)))

1. 14 декабря 2018

Техноторг Харьков отзывы.Маленькая ставка 5000 грн.Техника дорогая.Соответственно никаких объемов и продаж там не будет.а следовательно и зарплаты.

2. 25 марта 2018

@Алексей, все супер!!!

Добавьте зарплату в компании Техноторг

Добавить отзыв о работодателе Техноторг

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Техноторг?