Тигрес

Тигрес

Корпорацію «Тигрес» складає група юридичних та фізичних осіб, основним видом діяльності яких є виробництво, оптова та роздрібна торгівля дитячими товарами широкого асортименту.

Отзывы о работе в Тигрес, зарплаты

1. 1 февраля 2022

Работал в этой компании торговым представителем.
    Работа не выстроена
    Менеджеры обзванивают всю клиентскую базу
    Премию получить невозможно

2. 23 сентября 2021

В даній компанії такі посади, як комірник, машиніст видувних машин та складальник іграшок є фейковими — люди, які працюють на цих посадах ідуть у відпустку, а їх повинен хтось замінити, щоб керівництво певних цехів чи відділів отримало належну премію, а компанія не відставала від планів виробництва. В результаті чого відділ кадрів шукає ЛОХІВ, які прийдуть і відпрацюють задарма без зарплати, а потім їм скажуть, що вини не відповідають вимогам даних посад, які компанія нагло і безпардонно у фейковому порядку виставляє на інтернет ресурсах Work.ua та robota.ua

3. 3 января 2021

Вони кидають людей на гроші і їхній час. Кажуть іти працювати, при цьому можуть взяти копії документів, але офіційно не оформляють, мотивуючи тим, що може вам не сподобатись робота, або ви їм не підійдете, а людина викладається на повну, щоб добре себе зарекомендувати. Через два-три дні кажуть, що ви їм не підходите, відповідно і нічого не платять за відпрацьований час, а хтось за чийсь рахунок отримує собі премію. Дивно що в такій солідній компанії відбуваються такі підлі речі.

4. 5 декабря 2020

При влаштуванні на роботу, жіночка Марія з кадрів сказала одне, а начальник на робочому місці зовсім інше — надурили одна з другою. Дуже прикро що дорослі люди зовсім не думають про наслідки зла, яке вони чинять на своїй роботі по відношенню до людей, які приходять до них і хочуть влаштуватися на роботу, адже людські сльози так просто не капають…

5. 28 ноября 2020

Робота у Тигресі цілком нормальна і зарплата пристойна . Йдуть звідти лише ті, які не хочуть працювати . Жіночка Марія з відділу кадрів доступно і зрозуміло виклала всю інформацію стосовно роботи. Одного дня мені не вийшло прийти на стажування і вона пішла мені назустріч. Одним словом дуже хороша і щира людина . Таких ще пошукати треба. В цілому задоволена. Працювала 3 місяці , звільнилась бо хочу рухатись далі, йти в ногу з часом . Потрібні були на це кошти. Тигрес мені в цьому допоміг. Всім цілком задоволена

6. 9 ноября 2020

ЛОХОТРОН, А НЕ РОБОТА!!! ЛЮДИ, НЕ ВЕДІТЬСЯ НА ВЕЛИКІ ЗАРПЛАТИ, ЯКІ ТАМ ОБІЦЯЮТЬ, БО ТАМ ПЛАТЯТЬ КОПІЙКИ! «ТИГРЕС» ВИКОРИСТОВУЄ ТА ОБДУРЮЄ ЛЮДЕЙ, ЯК ТІЛЬКИ МОЖЕ! РОБОТОДАВЦІ НЕ ДОТРИМУЮТЬСЯ НІЯКОГО ТРУДОВОГО КОДЕКСУ. Відділ кадрів – зборище некомпетентних хамів та брехунів! Жіночка МАРІЯ, що проводила зі мною співбесіду, обіцяла одне, а на практиці вийшло зовсім інше! Коли я вийшла на стажування, на яке мене мали офіційно оформити за нашою попередньою домовленістю, вони забрали мої документи, але не поспішали мене оформляти, а відправили спробувати попрацювати, сказали, що це лише на годинку. І пояснили, що вони це мусять зробити для того, щоб я не тратила свій та їхній час, якщо мені раптом не сподобається робота…
    На цю роботу я мала серйозні наміри, і одразу почала завзято працювати, щоб показати, що прийшла я до них недаремно. Не встигла я і голову підняти, як пройшло 4 години, і до мене підійшла жінка, яка працювала неподалік. Вона не представилась навіть, і ГРУБИМ ПРОКУРЕНИМ ГОЛОСОМ сказала, щоб я приходила завтра зранку до них вже на «офіційне» стажування. І ще наголосила на тому, що вона бере лише сильних людей. Як я потім дізналась, це була БРИГАДИРКА ЮЛЯ.
    На другий день мене оформили. Робочий день починався о 9:00 ранку і мав закінчитися о 18:00, як обіцяла пані Марія з відділу кадрів. Після 18:00 додому ніхто не поспішав, я залишилась з усіма до 21:00. Сказали, що вони так залишаються щодня і працюють на вихідних, бо робота залежить від виробітку. До того ж, обід в них не 1 годину, як було обіцяно, а 15 хвилин. І більше ніяких перерв, а було обіцяно, що кожних 2 години – перерва 20 хвилин. Навіть, коли я по нужді виходила на 5 хвилин, то на мене всі скоса дивились, не дивлячись на те, що я не курила, як вони по 10 разів на день. Подружитись з кимось взагалі неможливо було, всі були злі та непривітні. Знайомитись не хотіли, сказали, що в них не можна розмовляти, бо камери дивляться. Одним словом, було дуже важко і морально, і фізично. Приходилось тягати важкі коробки з пластмасовими іграшками та деталями до них, на тілі були від них синці та порізи…
    Якось прийшлось працювати з ножем. А у них 1 ніж на трьох людей. І щоб зручно було всім , то ніж прив’язували лезом до верху і працюйте! Але це виявилось дуже незручно. Я переживала тоді, щоб мене ніхто не штовхнув, щоб не наштрикнутись на той ніж… На жаль, порізала руку. У них навіть аптечки не виявилось, сказали візьми скотч і перемотай собі руку…
    Але я не здавалась, хотіла працювати, але мене вигнали і заплатили за 2 тижні стажування 150 грн.

7. 9 ноября 2020

Я в цій фірмі не працював,але мені розповідав знайомий,який довгий час працював тyт водієм,що зарплатy дають більш менш нормальнy,але про сімю,якщо вона є,можна забyти.Так що, якщо холостяк то можна працювати,а якщо одрyжений,то можна стати холостяком.

А більш-менш нормальна з/п, це стільки? Щоб розуміти чи варто йти туди водієм, чи ні.

Туди взагалі не варто йти працювати, якщо цінуєте своє здоров’я та нерви.

8. 4 ноября 2020

Ужасне ставлення ,я прийшов у кадровий ,сказали дві години попрацювати на складі збирати іграшки,став складати і попросив спробувати складати іншу іграшку,бо там їх дуже багато і хотілось попробувати всю роботу а не одне щось.Начальниця Юля визвірилась,стій і роби те шо я сказала.Я в людей запитав як їх звати?вони відповіли шо тут не можна розмовляти,тут треба працювати.мовчки.я відбув пів години і їхня атмосфера нажахала.Колектив не дружній не приємний всі якісь похмурі недовольні Начальниця ізвірг і взагалі ,я працював на кромбері 2 роки,но після кромбергу цей тигрес здався жахіттям.Сказали плюс переработка до 18 голини.і робота від виробітку,зарплата даже до 10 тисяч не сягає.Якось так

9. 6 октября 2020

Працівник відділу кадрів сказала, що треба вийти і попрацювати один день неофіційно на майбутньому робочому місці бо для того, щоб там працювати потрібно більш-меньш вивчити роботу, тоді вона зв`яжеться по телефону зі мною і скаже дату на яку можна приносити документи для офіційного працевлаштування. Я погодився і вийшов відпрацював цілий робочий день на повну інтенсивність бо потрібна була робота. Робота була проста і примітивна, яку мені вдалося вивчити за одну годину. Після того до мене ніхто не передзвонив, на роботу не прийняли, гроші за відпрацьований день не заплатили, цілий день відпрацював безкоштовно на чиюсь премію — розвели як лоха і оком не моргнули.

10. 21 сентября 2020

Відділ кадрів дуже….. неприємний, непривітний та хамливий до людей, які приходять вперше,відразу видно майбутнє відношення до людей (((((!!!!!

11. 25 августа 2020

Не вздумайте там працювати неоформленими — не день, не два і не пару годин, бо використають як безкоштовну робочу силу…

12. 27 апреля 2020

Працював на тигресі шарашкіна кантора ти там ніхто і звати тебе ніяк ти раб. бригадирші там як надзерателі враженя про них як ніби з них все дитинство знущалися а зара вони відігруюця .не цензурна лексика ! Алеж шо скаже полішук.там не місцеві а з сіл ближніх і поліся.
    Минайте 10 дорогою . Не рекомендую

13. 19 января 2020

@Гость, ти напевне один (одна) з тих бригадирів недоучок?

14. 31 июля 2019

@Гость, так може ви навіть не заробили на ту мінімалку,не то що комусь на премію

15. 13 июня 2019

На співбесіді обіцяють все чудово,проте 2-3 тижні ходиш на стажування,потім вкрай неприємна жіночка бригадир каже що нажаль ви не підходите і на цьому все.Фішка в тому що сказали так не лише мені,а ще 4 людям,котрі були разом зі мною на стажуванні.Коли ми запитали прямо в бригадирши чи часто вони так роблять,беручи людей на стажування за мінімальну заробітну плату, а потім відмовляючи — вона лише посміхнулась(курва).
    Минайте їх десятою дорогою, цей клятий Тигрес.

Просто жах. А потім кричать, що люди втікають закордон на роботу бо тут її немає -_-
    Так вони самі не дають людям робити. За таку ху*** треба закривати той тигрес.

16. 12 июня 2019

17. 5 июня 2019

Не рекомендую. Гірше Кромберга

@Гость, не бреши. Я працював на Шуберті — це просто пекло. Якшо порівняти Тигрес і Шуберт, вже краще йти на тигрес працювати

18. 31 мая 2019

Не рекомендую. Гірше Кромберга

19. 24 мая 2019

Минай їх десятою дорогою. Гіршої роботи нема

20. 24 мая 2019

Не рекомендую йти працювати на Тигрес. Набирають людей на випробувальний термін (3 тижні) на мінімальну заробітну плату, а коли термін закінчується кажуть що не підходиш і звільняють, робота дуже важка. Короче, ходиш три тижні і заробляєш комусь премію.

21. 15 мая 2019

Підскажіть які вакансії зараз вільні?Дуууже хочу на роботу в Тигрес.

22. 25 декабря 2018

Можно процювати 10років працював

23. 20 ноября 2018

@Гость, Правда все. Люди оминайте Тигрес десятою дорогою!Гіршої роботи в моєму житті не було. І надіюсь що вже і не буде.

24. 20 ноября 2018

@Гость, З того часу нічого суттєво не змінилося. Робота як робота ,можна було б працювати але відношення ……така враження що ти в тюрмі в минулому столітті десь там в в Німеччині.Ворогу не побажаю такої роботи.

25. 12 сентября 2018

Что могу сказать о данной компании…. За практически год работы (отдел продаж, за другие не знаю ) начнем по порядку
    начальник отдела Левандовский Анатолий Ярославович, очень даже замечательный человек , как руководитель довольно требовательный , не любит м не прощает обманов ! К подчинённым относится с пониманием (с плеча не рубет )всегда выслушает адекватно лишь потом анализирует и делает выводы
    Шевчук Валентина (менеджер по нескольким регионам , не смотря на свой возраст держит марку компании !!!
    И моя любимица из бывшей команды помощник менеджера Светлана просто прекрасный сотрудник и человек , выручает всегда , работать с таким коллективом было одно удовольствие !!!
    Отдельно заслуживает благодарности отдел кадров ,а именно в лице Татьяны Петровны!
    Сергей Романович ( кто знает тот в курсе ) очень приятный человек … Отношение к подчинённым у него на высоте, может лично выслушать все Ваши жалобы и предложения (не только выслушать ну и помочь в их решение)
    По поводу ЗП, платились всегда вовремя зп средняя , какую при устройстве на работу оговаривали практически ту и получал (+- пару дней не критично, больничный оплачивается, были призенты от фирмы (мелочь а приятно )) в силу некоторых обстоятельств заканчиваю здесь работать
    Рекомендую данную фирму !!!

26. 12 июня 2018

Норм робота, працюю на даному заводі з 2016 року. Якщо не лінуватися то можна нормально заробити так як на провідних заводах Луцька. Один нюанс: до всіх виробничих процесів треба звикнути і зрозуміти.
    P.S. Дякую керівництву, що підняли зарплату.

27. 26 января 2018

доброго вечора а якій графік роботи,з якоі по яку годину?І чи субота нeділя вихідні?

28. 19 декабря 2017

Хочу звернутися до керівництва з подякую за подарунки дітям-інвалідам які ми отримали.Приємно коли про таких дітей не забувають.Щиро дякуємо.

29. 19 октября 2017

Тигрес це жахлива робота.Ставляться до людей як до рабів.Технологі ведуть себе не професійно,принижують працівників.Я тільки дарма потратила свій час там.Ви тільки прийшли на роботу а вона вже знає що звільнить.

30. 28 марта 2017

Тим хто шукає реальну роботу (складальник іграшок на Тигрес) перед новим роком, прошу краще надцять раз подумати, чим вирішити піти на стажування.
    Мені потрібна була робота, і не на один день…і навіть, я згідна була залишатись до 21 та виходити в суботу (бо передноворічний сезон і зміни повинні були залишатись), але простажувавшись 3 дні, мені сказала бригадир, що вагається… Ну так, реально, а для чого їм брати на робоу працівників, якщо в них на стажування «табунами» ходять (кожен день по 5 чоловік, при тому, що лише це в нашіу бригаду, а є ще одна) та виконують массу роботи?! Якщо хтось скаже — значить працювала погано, то помиляється. Я працювала на рівні всіх, де в чому скоріше, де в чому повільніше (до деяких процесів треба приловчитись). Але це є стажування. Зі мною були на стажуванні хлопаки, то одному, балакучому, який навіть на стажуванні примсудрився не бути пів дня, і не збирався залишатись та виходити в суботу, просто сподобався бригадирші — вона сказала, щоб оформлявся. А мені було сказано «незнааааааю, в мен багато стажееерів, а ще студенти є….я передзвоню».
    Тому ще раз кажу — подумайте для початку! Не витрачайте дарма свої власні 3 дні на безкоштовний труд в користь даній компанії.

__Так само поступили і зі мной. Відпахала цілу зміну на рівні остальних робітників, щоб покази що я можу… І ці палюки сказали що я не підхожу, і всім остальним хто прийшов зі мною вперший раз — відмовили__

31. 15 декабря 2016

32. 13 декабря 2016

Працював на даній фірмі 3 роки менеджером з продажу. Дуже хороший колектив, менеджери часто не міняються. Зарплати були достойні на той час. Один мінус це те що багато часу проводили у відрядженнях. Для холостого взагалі не проблема.
    Атмосфера дружня, завжди можна щось запитати якщо не знаєш. Таких підприємств як Тигрес в Луцьку дуже мало.
    До речі для хороших робітників справді є можливість кар’єрного росту

33. 12 февраля 2015

34. 2 февраля 2015

35. 23 января 2015

Дуже гарна компанія, рекомендую!

36. 12 ноября 2014

Фірма хороша!ідіть працювати, не пожалкуєте!звичайно, якщо ви не дармоїд і не лодар :) тут треба реально ПРАЦЮВАТИ. Працівників цінують, нормальні умови праці, зп нормальні теж. Рекомендую

37. 25 сентября 2014

В Тигресі є вакансія водія, що Ви скажете?

38. 24 сентября 2014

Які умови праці на даному підприємстві

1. 13 июня 2019

Минайте їх десятою дорогою, цей клятий Тигрес.

Так вони самі не дають людям робити. За таку ху*** треба закривати той тигрес.

2. 28 ноября 2020

Добавьте зарплату в компании Тигрес

Добавить отзыв о работодателе Тигрес

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Тигрес?