Завод Рапид

Харьков ул.Грековская 79

Отзывы о работе в Завод Рапид, зарплаты

1. 14 февраля 2022

Я думаю стоит прийти на рапид с журналистами , пускай вся украина узнает, что мурааев [вырезано], которое не платит зарплату

Пусть Мураев сам пригласит СМИ, но не «ИХ» и не АхметовТВ, и не прочие ватные каналы! Покажет какие у него европейские условия и зарплаты. Но думаю по внешнему виду работников и рабочих помещений станет предельно все ясно!)

2. 14 февраля 2022

Катя :
    @ Гость , Утром 8:15 от метро Гагарина и в 17:10 от Завода! И что, к чему эти «проверки»! БРЕД!

Конечно, 200 штата, нужно ж несколько автобусов, интересно где ж они паркуются утром у метро. Подойдем посмотрим, ни разу не видел автобусов Рапида возле метро Гагарина утром) Давай-те координаты где именно))) Посмотрим какой Мураве «честный» ****!

3. 14 февраля 2022

Одна из лучших компаний в Харькове, где я работал, условия специально созданы, чтобы вам было комфортно. Пришел на собеседование, встретили очень тепло и без всяких: «мы вам перезвоним». 9 месяцев работаю в этой компании и очень доволен, а так же доволен своей зп. Хватает, чтобы кормить семью. За 9 месяцев работы, уже успел сходить в оплачиваемый отпуск. Так же на рабочем месте, вы получаете чистые и убранные помещения (зимой, кстати, не холодно, как для завода), хорошую кухню, где можно покушать. Так что, если нарветесь на плохие отзывы о нашей компании, знайте, доверяй, но проверяй. Поэтому, молодые ребята, кто ищет работу, добро пожаловать.

4. 14 февраля 2022

По факту без соплів, для тих, хто хоче тут працювати з плюсів: стабільна середня заробітна плата, є льготи на харчування (на любителя, але є), вирости в компанії можна (ті хто ниє точно немає і ніде не вийде), місцями приємний колектив.

5. 12 февраля 2022

Хороший завод, особенно после моих «чешских приключений». Порадовало уважительное отношение к операторам и реальная забота о работника — скидки на питание и спортзал (у них кстати свой неплохой очень), трансферы с работы-обратно. Пока европейские работодатели отстают.

6. 11 февраля 2022

Не понимаю негативных отзывов — неужели людям нравиться врать и лить грязь? Это месть такая? Выглядит жалко. За два года работы особых проблем и негатива у меня не было, ни с зп ни с чем другим. Нормальное место работы, не хуже других.

7. 11 февраля 2022

Сегодня Мураев поставил ультиматум рабам рапида , кто не выйдет 11 февраля в 15.30 на площадь Свободы в его защиту, того уволят и не заплатят зарплату в конверте за три месяца (официальная зарплата 1000грн в месяц).

8. 11 февраля 2022

Мураев не платит зарплату . Тут ты ниче не заработаеш

9. 10 февраля 2022

Обладнання на заводі дуже якісне. В цілому робочий процес організований сучасно. Інженер з техніки безпеки уважно ставиться до всіх норм. Гроші платять, годують. Працюю в компанії нещодавно, але поки все влаштовує.

10. 10 февраля 2022

Очень большая территория, условия нормальные, работать можно

12. 9 февраля 2022

13. 9 февраля 2022

Катя :

Сегодня специально пришел посмотреть на автотранспорт рапида, который везет 200 человек от станции метро проспект Гагарина в 8.15. К сожалению, я не увидел колонну автотранспорта которая везет 200 рабов на завод раПид. Мураев всех обманывает, он предал ОПЗЖ — ЭТОТ ОЧКАРИК ВЗЯЛ ДЕНЬГИ В ПОСОЛЬСТВЕ США, чтобы Бойко не прошёл во второй тур президенских выборов. Мураев всем хвастается что женился на Валерии Тарановой ТОЛЬКО ИЗ ЗА ДЕНЕГ !

Какой Бойко, причем тут посольство США и выборы президента? Тут пишут о работе, а не весь этот идиотизм! Напишите весь свой бред в другом месте и не нужно врать что вы были сегодня у метро в 8:15, опять бред!

14. 9 февраля 2022

15. 9 февраля 2022

Работал в этой компании, не жалею. Платили как положено в срок. Компания неплохая. На рынке труда таких еще поискать нужно.

16. 9 февраля 2022

Когда я пришел на эту работу, то первое что меня интересовало — это зарплата и график работы. Начальство мне всегда шло на встречу. Поэтому если вы хотите здесь заработать, то вам дадут такую возможность.

17. 8 февраля 2022

18. 8 февраля 2022

Катя :
    Впервые встретила таких совестливых работодателей!) Все по госту, зарплаты вовремя, питание со скидками, развозка до работы и до дома — полный пакет комфорта)

В какое время и от какой станции метро отъезжают автобусы на Рапид?)))

со станции крещатик

19. 7 февраля 2022

Катя :

В какое время и от какой станции метро отъезжают автобусы на Рапид?)))

20. 7 февраля 2022

21. 6 февраля 2022

Писать можно очень много о заводе, но итог очень простой — если вы хотите получить новые знания, нормальную зп, то уважаемый соискатель вам сюда. Меня лично все устраивало

22. 6 февраля 2022

Официальная зарплата на карту 2000грн, остальное конверт, который после увольнения Мураев не выплачивает. Задержка конверта 3 месяца.

23. 4 февраля 2022

Для довгострокової роботи рекомендую Рапід. Серед всіх заводів, де довелось побувати, найприємніше було повернутись саме сюди. Виплати стабільні, відпускні мені віддали всі. Хочу ще ставлення до робітників відмітити. Навіть на європейських завода помітно, як «не дуже» ставляться до робітників, як до росходного матеріалу. А тут не так: на тобі кафетерій, на тобі автобус до роботи, лікарняний і мед.пункт

24. 3 февраля 2022

Перший досвід на заводі отримував тут. Розчарувався, бо інші 4 роботодавці після Рапіду неприємно здивували. Після повного пакету соц. норм, своєї кафешки з якісною кавою і трансферу додому, інші підприємства канєшна дуже відстають. Планую повернутись найближчим часом!

25. 2 февраля 2022

Якщо нормально працюєш будеш отримувати нормальну зарплату. Роботи багато. Особливих мінусів не помітила

26. 1 февраля 2022

Я пропрацював 6 місяців і ситуація така: працювати тут можна, кар’єрне зростання є, час на обід є, робочий одяг видають, відпустку та премію отримуєш. Оплата праці просто відмінна якщо ти працюєш і не лінуєшся.

27. 31 января 2022

Довелось работать на заводе и в Польше, и здесь, так я вам скажу, что этот завод получше будет. Тут и освещение нормальное, не в полутемках работаешь, и вентиляция. Никто те на мозги не капает, когда на перекур вышел. Опять же и кормят ту в разы лучше! Ну мож зарплата поменьше чем забугром, но меня вполне устраивает — я ведь дома.

28. 26 января 2022

ужасное отношение к персоналу. меня сначала пригласили работать в компанию, через некоторое время уволили по не надобности. хотя переманили меня с другой работы. в конечном итоге я осталась без работы совсем. лучше бы я им не поверила и не пошла бы к ним работать. Обещанные деньги не выплатили. нет четких задач, а потом не довольны что не так сделана задача. за переработку не платят, а вот если ты заболел то тебе никто это не оплатит. хотя с начала обещают соцпакет, а по факту ты болеешь — работаешь и эти дни не оплачены))) очень хорошо подумайте прежде чем идти. рабочее место — это вообще ужас. Продавленные и поломанные столы и такие же стулья, грязь и никто не убирает.

29. 3 ноября 2021

Работала два месяца зарплату не заплатили. Здесь обман

30. 3 ноября 2021

Читаю лживые отзывы и диву даюсь. Максимальная задержка по зарплате была, в районе 3 дней.

31. 2 ноября 2021

Тут кидают по зарплате, не идите работать к Мураеву. он во*

32. 31 октября 2021

Мне все нравится, отличный коллектив. Может кого-то не устраивает, но ребята рынок труда открыт. А так и с положительных моментов скажу: бесплатное питание, задержка зп максимум была на 3 дня всего. Плюс сплочённый коллектив. И у нас действительно качественная продукция. Вообщем я доволен.

33. 29 октября 2021

@ Анна Николаевна , конечно тебя все устраивает, HR-а пишущего под разными именами — Анна Николаевна, Жанна, Петр!

34. 29 октября 2021

Допустим меня все устраивает. Хороший коллектив, условия. А недовольные всегда найдутся. По статистике 77% людей не довольны своей работой.

35. 29 октября 2021

На этом заводе работают целыми семьями. Конечно не без изъянов и трудностей в работе. Если не бегать курить бесконца, а работать, то и руководство нормально будет к тебе относиться.

36. 29 октября 2021

Решил и я пополнить копилку отзывов о Рапид Конечно руководство требовательное, но это везде так В остальном все нормально зарплату платят

37. 20 октября 2021

Здесь кидалово на зарплате , не идите сюда работать!

38. 12 октября 2021

Читаю отзывы и удивляюсь какой же недалекий человек это пишет. Работаю на Рапиде уже больше года работой довольна, зарплатой тоже, условия шикарные на моей трудовой деятельности лучше не было. Есть люди которые как паразиты по жизни, где бы они не работали, а если их еще и заставляешь работать так начинают показывать свое недовольство и совсем не такую значимость как представляют. Думаю эти люди и пишут этот бред.

39. 27 сентября 2021

Здесь кидалово по зарплате! Мураев * на всю голову.

40. 10 июня 2021

Мураев всех штрафует на 1000 грн. (вычитает из неофициальной зарплаты) если не ответите героям слава на его нацистское приветствие слава украине. Самое интересное, когда принимают на работу об этом никто не говорит.

41. 24 апреля 2021

Очень низкая з/п -около 5000 грн.))), бесконечные штрафы о которых на собеседовании конечно же не говорят. Компания не имеет заказов. Но при этом всем очень много пафоса и рассказов о величии Мураева какой он ***, что женил своего очкарика на деньгах племянницы Рабиновича — валерии тарановой. По факту: не оплачиваемые переработки, отсутствие отпускных и больничных. отсутствие хоть каких либо условий труда в Д-1 все в сварочном дыму, а А-3 все дышат клеем на вайме, поразительное хамство руководства…… Хочу всем рассказать какой Мураев изверг. Он таскал беременную за волосы, за то, что та спросила у Мураева когда будет зарплата ? У Мураева с головой проблемы! Задержка зарплаты в конверте , которая после увольнения зарплата в конверте не выплачивается ! Рапид лично для меня крысиное гнездо упырей, стукачей и шавок которые стучат друг на друга . Мураевы моральные *** — очкастый мураев вместе с порошенко, пашинским и авакяном расстреливали небесную сотню. требований при устройстве на работу как в КГБ. Если хотите потратить свою жизнь и время впустую и остаться без зарплаты идите работать на рапид, где совком воняет от старого вонючего козла Кузьмича. когда выгодно мураевым типа субботников это когда нахаляву пашешь в суботу за бесплатно, и прочая совдеповская хрень. Трудовую книжку отдают через три месяца после увольнения, чтобы лишить работника права пойти в суд. После увольнения зарплаты «в конвертах» не выплачивается — расчитывайте на четверть минималки 1000 грн. Директор Мураев мерзкий тип, который может поднять руку на беременную женщину! ***, а не работа !

42. 21 апреля 2021

Тут кидают по зарплате, не идите работать к Мураеву.

43. 9 апреля 2021

Вчера на завод рапид к Мураеву приезжал Арсен Аваков. Рабочих закрыли в цехах на замок, как скот. Никто не мог даже в туалет сходить. Не пойму к чему цирк Мураева на политических шоу? На политических шоу Мураев на фашистов бочку катит , а по жизни с Аваковым и с фашистами целуется взасос ! Фашисты даже его телеканал «Наш» не закрывают !

44. 2 февраля 2021

Работа ужасная, денег не платят! За два месяца не чего не получил, кормят обещаниями, обещают от одного числа по другое, а толку нет никогда и не при каких обстоятельствах не работайте с Мураевым. Люди не профессионалы, нет инструмента, нет даже людей которые понимают в работе, приезжает очкарик Мураев и обещает оплату, но ее не происходит. Говорит все деньги ушли на финансирование ДНР и ЛНР. Не работайте там!

45. 9 января 2021

Мураев *****! После увольнения зарплата не выплачивается! Вместо зарплаты мураев будет вам слать смс-ки с угрозами убийства и поджога жилья. На *** Мураева открыты уголовные дела. Не вздумайте за *** Мураева голосовать на выборах!

Справа № 635/1836/19

Провадження № 1-кс/635/1942/2020

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26 листопада 2020 року смт. Покотилівка

Харківський районний суд Харківської області в складі:

слідчого судді Назаренко О.В.,

секретаря судового засідання Цимбаліста О.І.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання слідчого СВ Харківського ВП ГУНП в Харківській області Макаренко В.С., погоджене прокурором Харківської місцевої прокуратури № 6 Харківської області Кас`яненко Р.В про продовження строку досудового розслідування кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12019220430000206 від 07.02.2019, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.127, ч.1 ст. 129, ч.1 ст. 182 КК України,-

ВСТАНОВИВ:

слідчий Макаренко В.С. звернувся до суду з клопотанням про продовження строку досудового розслідування до 6 (шість) місяців.

Дане клопотання мотивоване тим, що 07.02.2019 на адресу Харківського ВП ГУНП в Харківській області надійшла ухвала Харківського районного суду щодо внесення відомостей до ЄРДР за фактом погроз невстановленою особою щодо ОСОБА_1 .

06.03.2020 на адресу Харківського ВП ГУНП в Харківській області надійшла ухвала Харківського районного суду щодо внесення відомостей до ЄРДР за втручання в особисте життя гр. ОСОБА_1 .

29.07.2019 на адресу Харківського ВП ГУНП в Харківській області надійшла ухвала Харківського районного суду щодо внесення відомостей до ЄРДР за фактом катування невстановленою особою щодо ОСОБА_1 .

У зв`язку із чим СВ Харківського ВПГУ НП в Харківській області, згідно чинного законодавства, за даним фактом внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування за ознаками злочину ч.1 ст.127, ч.1 ст.129, ч. 1 ст. 182 КК України.

В ході досудового розслідування 06.02.2019 до Харківського ВП надійшла ухвала Харківського районного суду Харківської області від 14.01.2019 за скаргою ОСОБА_1 , за фактом погроз невстановленою особою щодо ОСОБА_1 , яка зареєстрована в ЖЄО № 1133 06.02.2109, про вчинення кримінального правопорушення, яка була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12019220430000206 від 07.02.2019 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 129 КК України. 11.06.2019 до Харківського ВП надійшла заява від гр. ОСОБА_1 яка зареєстрована в ЖЄО № 6392 11.06.2109, про вчинення кримінального правопорушення, яка була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12019220430000964 від 11.06.2019 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 182 КК України та 01.11.2019 прокурором Харківської місцевої прокуратури №6 винесено постанову про об`єднання матеріалів досудового розслідування під №12019220430000206 від 07.02.2019 за ч.1 ст.129 КК України та №12019220430000964 від 11.06.2019 за ч.1 ст.182, ч.1 ст.127 КК України. В свою чергу кримінальне провадження № №12019220430000964 від 11.06.2019 за ч.1 ст.182, ч.1 ст.127 КК України було об`єднано з кримінальними провадження №12019220430001199 від 19.07.2019, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.182 КК України та №12019220430001257 від 30.07.2019 за ч.1 ст.127 КК України. Досудове розслідування по вищевказаним кримінальним провадженням було доручено здійснювати слідчому СВ Харківського ВП Всеволожському О.С. З 04.10.2019 досудове розслідування по кримінальним провадженням здійснює слідчий СВ Харківського ВП Макаренко В.С.

09.11.2019 у період часу з 10:25 по 11:33 у приміщенні Харківського ВП в рамках кримінального провадження № 12019220430000206 було додатково допитано потерпілого ОСОБА_1 . В ході допиту потерпілий пояснив наступне: з лютого по вереснь 2016 року він працював на посаді «інженер з охорони праці» на ТОВ «Завод»Рапід»», з якого у вересні звільнився у зв`язку з тим, що йому не було виплачено заробітну плату за період з липня по вересень. З питанням щодо виплати заробітної плати останній звертався до керівництва ТОВ «Завод»Рапід»», але вони в свою чергу повідомляли, що згодом виплатять та ніякого розгляду цього питання не було. З цієї причини в травні 2017 ОСОБА_1 звернувся до Червонозаводського районного суду м. Харкова з цивільним позовом щодо виплати заробітної плати. Відповідно в ході розгляду цивільного позову керівництво ТОВ «Завод»Рапід»», а саме, зі слів потерпілого, ОСОБА_2 та начальник служби безпеки ТОВ «Завод»Рапід»» були проінформовані про те, що було подано позов, вони почали телефонувати потерпілому з різних мобільних номерів та погрожувати йому фізичною розправою, підпалом будинку, оформлення на нього кредитів. Крім цього потерпілий повідомив, що в мережі інтернет, а саме на сайті відгуків ТОВ «Завод»Рапід»» невідомі особи розповсюджують інформацію щодо його паспортних даних. Таким чином встановлено, що по ухвалам суду було відкрито два кримінальних провадження за одним і тим же фактом.

Оскільки за вказаним фактом вже здійснювалося досудове розслідування по кримінальному провадженню № 12019220430000206, усі процесуальні рішення та слідчі дії проводилися в рамках вказаного провадження, а саме: направлялися запити до Слобожанського департаменту кіберполіції в Харківській області з метою встановлення IP-адрес з яких надходили погрози у відношенні ОСОБА_1 , але інформації, що має значення для досудового розслідування отримано не було. Досудовим розслідуванням було встановлено, що гр. ОСОБА_1 згідно із документами бухгалтерського обліку ТОВ «ЗАВОД «РАПІД» у період з липня по жовтень 2016 року на картковий рахунок було перераховано 5249, 97 грн. На підставі чого 30.04.2020 гр. ОСОБА_1 на адресу мешкання було направлено запит з вихідним номером 4366/119-90/24-2020 щодо надання останнім будь-яких документів та квитанцій про надходження на його картковий рахунок ПАТ «Альфа-банк» грошових коштів в розмір 5249, 97 грн., але запит гр.. ОСОБА_1 було проігноровано.

11.01.2020 директору ТОВ «Завод»Рапід»» ОСОБА_2 було направлено запити щодо встановлення того чи були погрози з боку персоналу заводу в бік гр. ОСОБА_1 та чи виплачувалася заробітна плата гр. ОСОБА_1 за період липень-вересень 2016, коли останній працював на посаді інженера з охорони праці. 11.02.2020 на адресу Харківського ВП надійшли відповіді в яких ОСОБА_2 повідомляє, що інформацією щодо погроз з боку персоналу до гр. ОСОБА_1 він не володіє та згідно з бухгалтерського обліку ТОВ «Завод»Рапід»» у період з липня по жовтень 2016 року ОСОБА_1 на картковий рахунок ПАТ «Альфа-банк» перераховано 5249, 97 гривень заробітної плати та лікарняних. Питання виплати заробітної плати гр. ОСОБА_1 перевірялося ГУ Держпраці у Харківській області та у ході перевірок порушень при виплаті заробітної плати ОСОБА_1 виявлено не було.

12.02.2020 було направлено запит до ГУ Держпраці у Харківській області щодо надання інформації, яка підтверджує доводи директора ТОВ «Завод»Рапід»» ОСОБА_2 про те, що у ході перевірок порушень при виплаті заробітної плати ОСОБА_1 виявлено не було. 21.02.2020 на адресу Харківського ВП надійшла відповідь, в якій вказано, що через скаргу гр. ОСОБА_1 , яка надійшла в квітній 2017 року на ТОВ «Завод»Рапід»» було проведено інспекційне відвідування, в ході якого керівнику підприємства винесено припис про усунення виявлених порушень та складено протокол про адміністративне правопорушення за ознаками ч. 1 ст. 41 КУпАП.

10.07.2020 кримінальне провадження № 12019220430000206 закрито у зв`язку з відсутністю в діяннях складу кримінального правопорушення, про що винесено постанову.

17.11.2020 на адресу Харківського ВП ГУНП в Харківській області надійшла ухвала слідчого судді Харківського районного суду Харківської області щодо скасування постанови про закриття кримінального провадження, на підставі чого було відновлено досудове розслідування по вказаному кримінальному провадженню. Однак 26.11.2020 строк досудового розслідування закінчується.

Враховуючи викладені обставини в органу досудового розслідування виникла необхідність у продовженні строку досудового розслідування кримінального провадження внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12019220430000206 від 07.02.2019р., за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.127, ч.1 ст. 129, ч.1 ст. 182 КК України, для допиту всіх можливих свідків та встановлення особи яка вчинила вказане кримінальне правопорушення.

Для подальшого всебічного та повного дослідження всіх обставин вчинення кримінального правопорушення, необхідно продовжити строк досудового розслідування вказаного кримінального провадження до 06 місяців, тобто до 26 травня 2021 року.

Слідчий у судове засідання не з`явився, надав до суду заяву, в якій просив розглянути клопотання без його участі, клопотання підтримав.

Відповідно до п.2 абз.3 ч.1 ст.219 КПК України передбачено, що досудове розслідування повинно бути закінчено протягом двох місяців з дня повідомлення особі про підозру у вчиненні злочину.

Відповідно до вимог ст. 219 КПК України, строк досудового розслідування обчислюється з моменту внесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань до дня звернення до суду з обвинувальним актом, клопотанням про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру, клопотанням про звільнення особи від кримінальної відповідальності або до дня ухвалення рішення про закриття кримінального провадження.

Строк досудового розслідування з моменту внесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань до дня повідомлення особі про підозру становить:

1) шість місяців — у кримінальному провадженні щодо кримінального проступку;

2) дванадцять місяців — у кримінальному провадженні щодо злочину невеликої або середньої тяжкості;

3) вісімнадцять місяців — у кримінальному провадженні щодо тяжкого або особливо тяжкого злочину.

Згідно із ч.1 ст.295-1 КПК України, у випадках, передбачених ст.294 КПК України, продовження строку досудового розслідування здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, постановленої за відповідним клопотанням прокурора або слідчого.

Як вбачається з матеріалів досудового розслідування, у межах зазначеного кримінального провадження необхідно провести ряд процесуальних дій для закінчення досудового розслідування. Вказані слідчі (розшукові) та процесуальні дії мають важливе значення для судового розгляду, оскільки їх результати можуть бути використані як докази вчинення підозрюваним інкримінованого йому злочину.

Враховуючи те, що вказані слідчі дії не могли бути здійснені та завершені раніше з об`єктивних причин, а також те, що для виконання слідчих та процесуальних дій необхідний додатковий час, суд вважає необхідним продовжити строк досудового розслідування до шести місяців.

Керуючись ст.ст. 219, 294, 295, 295-1 КПК України,

ПОСТАНОВИВ:

клопотання слідчого СВ Харківського ВП ГУНП в Харківській області Макаренко В.С., погоджене прокурором Харківської місцевої прокуратури № 6 Харківської області Кас`яненко Р.В про продовження строку досудового розслідування кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12019220430000206 від 07.02.2019р., за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.127, ч.1 ст. 129, ч.1 ст. 182 КК України — задовольнити.

Продовжити строк досудового розслідування у кримінальному провадженні № 12019220430000206 від 07.02.2019р., за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.127, ч.1 ст. 129, ч.1 ст. 182 КК України до 6 (шести) місяців, тобто до 26.05.2021 р оку включно.

Ухвала слідчого судді є остаточною та оскарженню не підлягає. Заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.

Слідчий

46. 26 декабря 2020

Гном :
    «Глубоко скорбим о смерти Владимира Кузьмича. В наших сердцах он останется удивительным человеком, который дарил энергию жизни». Он был могучим,талантливым человеком. Примером для всех нас. Будем помнить всегда!

не совсем понятно о каком профессионализме мураева идет речь ? По последней проверке выявлено 250 нарушений охраны труда и 150 пожарной безопасности. Единственное, что умеет мураев — это всех кидать по зарплате !

47. 15 ноября 2020

48. 6 ноября 2020

нажмите «все отзывы автора» и увидите, что положительные отзывы пишет *** по имени Мураев, он же ** Вальцмана и Авакова!

49. 5 ноября 2020

Работаю чуть меньше года.Зарплату платят без задержка. Ухожу домой в 17-30 ровно. Работаю частично на производстве, частично в офисе. В офисе хороший комп, батареи работают с первых чисел октября. Начальник отдела хороший парень. В цеху соблюдается техника безопасности. Раздевалка, душевая, зоны отдыха есть. Все нравится.

50. 31 октября 2020

Мураев— отвратительный человек, он только что пиарится на политических шоу. К сотрудникам относится как к быдлу и расходному материалу. В адрес сотрудников часто из его уст слышится крики «г*ндоны, евнухи, ***доры никто вас не возьмет, кому вы нужны». Крики маразматика слышны даже на Леваде. Крайне не воспитан Мураев. ****. Лишает зарплат в конверте безосновательно. В случае невыхода на работу в воскресенье штраф 1000 грн.

1. 29 декабря 2018

Уважаемые коллеги от всего сердца поздравляю с Наступающим Новым годом! Желаю Вам успехов в работе и дома! Процветания Вашей компании! Будьте счастливы и любимы!

2. 12 августа 2019

Внимание! Внимание! Внимание! Зайцев Юрий Владимирович (11.07.1975г. рождения, проживающий в Харьковской области, пгт Высокий, ул.Профсоюзная 24.) судиться со всеми предприятиями где он когда либо работал. Вот например Вам номер дела № 642/1299/17, где Зайцев Юрий Владимирович есть истцом, а ИПКиК НАН Украины академика НАН Украины выступает ответчиком! Будьте бдительны и внимательны! Не в коем случаи не берите на работу данного типа. Очень жалко те компании, которые страдают после этого гнилого пидора!!!

Архитектор 1
Инженер по подготовке производства 1
Инженер-проектировщик 1
Станочник деревообрабатывающих станков 1

Добавьте зарплату в компании Завод Рапид

Добавить отзыв о работодателе Завод Рапид

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Завод Рапид?