Галя Балувана

Галя Балувана

, , ,

Компания занимается производством домашних полуфабрикатов.

Отзывы о работе в Галя Балувана, зарплаты

1. 11 марта 2024

@Людмила, це щось мені нагадує Придніпровську птахофабрику. Людей держать за скот, зарплату зрізали, не випускають після зміни, 2-3 КП.поки не докінчеш роботу, стоячи 12 годин, а ще можеш переробити. Тікучка шалена.

2. 5 марта 2024

Все це правда,напевно в колоніях для жінок краще живеться.Порушенні всі норми трудових відносин,за три дні з людини зроблять тварину.Якщо хочете втратити усі моральні якості людини,уперед.Якщо ви зараз марекуєте на своє життя,або хочете кидати свою роботи,або випробувати себе на терпіння,або перевірити свої ноги або спину,або своє здоров’я,або свій психічний стан,завітайте на Галю.Мені їсти взагалі перехотілось їсти полуфабрикати,бо це продукти людських питок та сліз.А якщо там хтось і працює ,то це зомбі або роботи,ніякої душі у продукції немає і ця їжа не піде користь нікому

3. 4 марта 2024

Звонила в эту шарагу и после разговора уже была в а.хуе! На вопрос оплатят ли мне стажировкиу если я им не подойду? На что мне ответили: Мы на вас потратим ресурсы и свое время, поэтому оплатим только если вы нам подойдёте🤬 Ещё и обед 15 мин за 12 часов. [вырезано] конечные, человеческий труд совсем не ценят!

4. 21 февраля 2024

Я з вами згодна,цілий день отпрацювала 6 годин не копійки не заплатили,бесовітні наглі, Чернігів не купуйте продукти з гнилої картоплі …

5. 8 февраля 2024

Тупо! Тупо тікайте і обходьте! Полтава! Беруть стажерів на день безкоштовно і принижують! Не питають ні санітарної книжки, ні номера телефона! Робоча сила на день. Не ведіться.
    Проробила пів дня і в шокі: відношення скотське, санітарних норм не дотримуються!
    Не рекомендую ні продукцію ні товар.
    Бережіть себе та своє здоровя.

6. 7 февраля 2024

Напишіть письмово жалоби в налогову, в прокуратуру за те що платять не офіційну заробітну плату, укривають податки….

7. 18 января 2024

люди не йдіть сюди працювати. керівництво неадекватне, якщо ти чесно виконуєш всі обовʼязки та ні з ким не сваришся навіть коли несправедливе ставлення та спокійно все пояснюєш, на тебе вішають більше обовʼязків ніж кажуть, але обіцяні гроші не платять. не витрачайте свій час. особливо гидка люди в керівництві Київ Чоколівський бульвар 30

8. 7 января 2024

Придбати франчизу, домовилися, витратити купу часу на вивчення договору підбір приміщення,заплатили юристу за консультацію по договору, оплатила гроші за франчизу,три тижні витраченого часу і не малих грошей.Дзвінок від бухгалтера,це місто зайняте,три тижні вони не бачили що в цьому місті вже купили франчизу,безвідповідальність і не злагодженість праці,не цінують час і наших.Не рекомендую купувати цю франчизу, можна відкрити теж саме і без неї

9. 28 декабря 2023

Шарага,яка заслуговує тотальної перевірки з боку контролюючих органів,куди і були подані відповідні скарги.Тупі бухгалтери,непомірні вимоги,жахливі умови праці.Продавці-це і прибиральниці і вантажники і «хлопчики для биття».Коли ти впахуєш по 10днів без вихідних,ти хороший.Коли посмів захворіти ,викинуть з роботи без пояснень причини.Немає офіційної зарплати,платять дві частини (одну з чиєїсь картки,неофіційно!)коротше,за цією конторою тюрма плаче!

10. 21 декабря 2023

Прочитавши коментарі м’яко кажучи я дуже здивована,так як сама працюю в Галі уже два роки.Галя Балувана-цн франшиза,тому багато що залежить від власника мережі.
    Я розумію що моєму колективу дуже пощастило)
    В нас всі влаштовані офіційно з першого робочого дня,виплачують лікарняні і навіть є відпуска,але за свій рахунок (так як ми не платимо податок,тобто з нашої зарплати його не вираховують,за нас платить керівництво,тому відпустка за свій рахунок)
    В нас максимально зручний графік,ти сам можеш вибрати як тобі зручно працювати чи 2/2 чи 3/3 чи 5/2, абсолютно по різному можна ставити свій графік,бувають ситуації(особливо субота,неділя)коли транспорт ходить погано,просять вийти на роботі тих хто в пішій доступності до роботи.
    Керівництво прям максимально лояльно відноситься до кожного працівника.
    Графік роботи з 7:00 до 19:00(шокерист може трішки затриматися до 20:00)але на наступний день цей самий шокерист виходить не на 07:00 а на 8:00
    Я час чаювання пів години з 10:00до 10:30,і є час обіду з 14:00 до 14:30
    Обід в основному за рахунок закладу,але ми складаємося по 100грн(за місяць) на свої потреби чи то хліб чи то чай.
    Стосовно заробітної плати в середньому в районі 15тис грн можна заробити з графіком 15роб/15вихідних(загалом за місяць з будь яким графіком,ви самі собі вибираєте з яким саме)
    Ще важливий момент в нас на роботі всі взаємозаминимі,тобто кожен може стати на тісто чи то на формовку чи на млинці,всі повинні вміти все робити.
    І ще в нас керівництво дозволяє купувати сировину за цінами накладної,а це значно дешевше аніж у магазинах.
    Загалом моє враження від Галі Балуваної тільки позитивне.Все залежить від керівництва.

11. 5 декабря 2023

Одесса ! Не идите работать сюда! Жесткое, хамское обращение со стороны руководства. После общения с директором Светланой Анатольевной хочется сразу в душ, смыть весь негатив исходящий от нее. Цель компании — все недостатки компании взять с сотрудников любым способом. Не выплатить зп в полном объеме, тоже любым способом. Искусственно делаются недостачи на переучетах и кассовых отчётах. Короче рабовладельцы ищут рабов и приняв на работу, имеют во все места , как хотят. Текучка ужасная за одну смену (1 неделя) ушло 5 человек.КАЧЕСТВО товара не соответствует цене, а у вас ПЛАН !!!!! Вообще при обещанной зп 10-12 тыс.грн, молитесь получить 6-7 тысяч. Навешивают противозаконно , без вашего ведома форму за 1000 грн, и вычитают молча с вашей зп. Короче , если хотите нервотрёпки, унижений и стать рабом , тогда идите поработайте в этой гавняной компании.

12. 4 ноября 2023

Проработав в Броварах, одно разочерование!!! Михайловская возомнив себя старшим продавцом,всяко разно оскорбляет и унижает людей!!!!! Огромная тякучка кадров, зп не доплачивают, и сама пострянна ворует товар,жуткий коллектив и жуткое руководство!!!

13. 22 октября 2023

Кривой Рог! Не идите работать сюда! Жесткое обращение со стороны «обучающих»,постоянное унижение и матюки,крики!!Перерыв 15 минут за 12 часов! И все 12 часов,тебе даже руки не прийдется опустить,сразу начальство кричит почему не работаешь! В туалет заглядывают и говорят,чтобы уже выходила!На улицу не выйти,даже говорить с соседями по работе нельзя! Чисто зона для особо опасных преступников! Очччень не рекомендую,если хотите сохранить здоровье и нервы!

14. 5 октября 2023

Неудачные впечатления от руководства получила и я. Магазин «Галя Балованая», открыли в Румынии, в городе Сучава, туда для нашей команды привезли обучающий персонал. Нам сразу поставили рамки 6 дней работать на время обучения по 12 часов с 15-ти минутным перерывом ( что конечно нарушает все законы на труд человека, особенно с этим строго в Румынии, но нам нужна была работа и мы согласились на это иначе сказали не будем работать ), затем оказалось, что во время перерыва мы не имеем правы выйти даже на улицу или поговорить по телефону, даже если ребенок звонит. Далее нас ожидал пресинк, настоящий булинг от старшей смены, кажется ее звали Светлана. Она почти всех дергала, кричала, обзывала, унижала, мы были в шоке. Некоторые из нас защищая свои личные границы от таких нападок давали ей отпор и оказались не правы, так как не дали об себя вытереть ноги. Администратор магазина, который не присутствовал на всем этом, выслушал только ее версию ситуации, нас даже выслушать не захотел и просто уволил.

15. 18 сентября 2023

Галя Балувана это франшиза, по всем магазинам собственники разные,поэтому условия работы разные. Ставка в основном 600гривен за 12 часов + 1,5% от кассы.Если есть торговля и ассортимент, то можно заработать от700 до 800гривен в день, график может тоже быть разный, 3/3 и 7/7 на усмотрение владельца магазина.
    Зарплата 2 раза в месяц,но официальное оформление возможно только з счёт сотрудника, поэтому сами выбираете как вам лучше. + компании не сложная работа для продавца,- не всегда получается пополнить магазин ассортиментом товара,а от этого зависит зарплата продавца,поэтому во многих магазинах есть текучка людей

16. 13 сентября 2023

Добрий день.Думала це порядна організація,гарні фахівці але нажаль це нітак.Адміністратор Людмила в місті Ірпінь і старша зміни не можуть вирішити між собою хто головний,і потрібні їм фахівці чи ні.Відробила цілу зміну,а потім мені сказали,що тут я робить не буду і мене відправляють на другий кінець городу,хоча живу я рядом з цім цехом і просилась іменно на цю точку. За цей день мені ніхто не заплатив гроші, а Людмила зробила вигляд,що не знає мене,казала що я недобре себе почуваю(больна на голову)і вимагаю з неї гроші.Відношення хамське.Хоча я дуже люблю цю роботу і раніше працювала в цеху напівфабрикатів нікому не советую до них звертатись.Важка робота.погане відношення і обман.

17. 22 июля 2023

Галя балувана город Каменское. У нас тут производство полуфабрикатов. Я работала поваром.

Минусы работы:
    1. Низкая зарплата. За год работы зп не превысила 7100 грн
    2. Постоянные задержки когда на 30 минут, а когда и на час, и это не оплачивается.
    3. Нет официального больничного и отпуска
    4. Напряженная атмосфера. Начальник всегда хочет сделать так чтобы ты чувствовала себя во всем виноватой.
    5. Устроилась поваром, но на самом деле ты еще и уборщица, приемщица товара и кладовщик.

Плюсы работы:
    ИХ НЕТ, ЭТО РАБОВЛАДЕЛЬЦЫ! Конфисковать этот бизнес, а их директоров в тюрьму!

18. 7 июня 2023

Який жах!!! От якби на таких ЖЛОБІВ перестали працювати ВСІ-то і зарплата біла зразу стала!!! Куди тільки дивиться трудова инспекція? Влупили б їм ШТРАФИ

19. 20 мая 2023

Хамское отношение,и рукоприкладства.
    Я сегодня была на стажировке,я лепила пельмени,я просила чтобы мне показали как правильно их лепить,я делала свою работу,и меня ударила женщина которая показывала как лепить правильно пельмени,а ударила она меня потому что я не так их лепила,она мне показала просто один раз,она на меня кричала,обзывали меня,ставка на этой работе 400 грн день. Я просто не выдержала этого хамства и ушла от тудого,не кому не советую идти туда.

20. 5 апреля 2023

@Гость, мені доводилось періодично до 21ої години чекати доставку товару…. Але це для власників нормальна практика )

21. 5 апреля 2023

О, працювала в такому магазині у місті Здолбунів. Що можу сказати… Це повний треш! Зарплату максимальну за три місяці роботи отримала 6800. При тому, що ти там і продавець, і прибиральниця, і фасувальник, і вантажник. Цеху при цьому магазині немає, тому майже щодня приходиться приймати самостійно 150-200 кг продукції. 12 годин на ногах, власникам усе не так… Договір про роботу фіктивний! Сказала, що буду звільнятися 15 квітня, мене без попередження звільнили 3 квітня і не віддають зарплату за березень! Тепер почали мені погрожувати… Одним словом — ДНО! Я так розумію, що це стандартна система працевлаштування по всій мережі. Відношення жахливе, зарплата мінімальна, обов’язків вагон, а націнка 90-100%.

22. 22 марта 2023

@Гость, Добрий день, це ви при графіку 3/3 і роботі з 8:00-20:00 отримували максимум 7 тисяч, чи іноді вас затримували по часу і змушували працювати в вихідні?

23. 20 марта 2023

Працюєш в свій вихідни, якщо не хочеш — звільнення.
    Знайшли 3 крошки на робочому місьця — звільнення.
    Працюєш 12 годин.
    Зарплата максимум 7К. Запити занадто великі. Дають перевагу старим жінкам, а молодих звільняють без причин. Кожен день заявляються якісь нові правила і так же швидко зникають та з’являться нові. Бонуси для працівників це взагалі комедія — 50-100 гривень за найкращу працю. А штрафи за 2 крошки 500 гривень. За оформлення офіційно навіть не йде і мови.
    Висока ціна за продукцію але відверто жахливе керівництво.
    2/10
    Йдіть працювати якщо себе не поважаєте. Бажаю Галі скорішого зачищення.

24. 7 ноября 2022

@Гість,
    зовні кампанія виглядає солідною. Я думала що висока ціна на продукцію — високі білі зп працівників:((( прикро

25. 6 ноября 2022

Написане вище — вірно. Немає точного графіку, якщо їм потрібно, то ти маєш виходити і працювати понад свій графік (у свої вихідні). Тож, не 3\3, а 9 днів поспіль. Працівників не оформлюють офіційно. На співбесіді кажуть, що є вибір — офіційно, чи ні, але зарплатня за місяць виходить десь до 7000 гривень, яких ледь вистачає на харчування і комуналку, а коли запитуєш за офіційне працевлаштування, то вони майже погрожують звільнити, або зробити зарплатню вдвічі менше. Вішають на продавців свої власні прощоти і нестачі. Постійні претензії що мала каса, і раніше (рік тому) вони були набагато більші… але мозку не вистачає зрозуміти, що зараз війна, людей позвільняли, ЗП поскорочували, тому купують менше. Загалом, шарага ще та. Це я ще не буду розписувати всю кухонну правду, про протухше м*ясо в продукції і відсутність санітарної книжки у працівників кухні… ЖАХ

26. 19 июня 2022

Нарушения трудового законодательства. Работников не оформляют. Зарплату за первый месяц работы не выплачивают совсем, хотя на собеседовании обещают. Отпусков не существует. График работы не соответствует заявленному- переработки. Условия работы для сотрудников не соответствуют нормам, их там вообще нет. Если Вам не жаль своего времени сил — рискуйте)

27. 18 июня 2022

В реальности-это ФОПы. Работников не оформляют. График работы не соответствует заявленному. Отпусков нет. Красиво с наружи и совсем нет условий работы для сотрудников. Если отработали меньше месяца, то зарплату не выплатят. Если Вам не жаль своего времени и сил — рискуйте)

1. 7 июня 2023

Продавец 1

Добавьте зарплату в компании Галя Балувана

Добавить отзыв о работодателе Галя Балувана

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Галя Балувана?