ADIT agency

ADIT agency

Хто ми? Advertising IT-Agency. Наша робота полягає в тому, що ми рекламуємо бізнес-проекти наших клієнтів, розробляючи стратегії просування та складаючи план його виконання. Ми допомагаємо розвивати ваш бізнес і робити його прибутковим та впізнаваним.

Отзывы о работе в ADIT agency, зарплаты

1. 4 сентября 2023

Скамерская компания, разводит иностранцев и русню. Газпром инвестиции, Тинькоф инвестиции, проекты Павла Дурова и т.д.
    Несколько дней идёт обучение тому, как «правильно» врать клиентам, потом тебя кидают на «песок» так называемый первый уровень. Как писали ранее «работать» приходится 6 а то и семь дней в неделю, твоё мнение здесь никого не интересует. Ты просто расходный материал, который со временем заменят. Отдельно хочу отметить тему со «стейджами» или если проще псевдонимами. Думаю всем понятно зачем они здесь нужны.
    В общем крайне не рекомендуют здесь работать, поберегите свои нервы и гордость. Да, тебе говорят про «большие бабки», «будешь жить в шоколаде», но по факту пусть хотяб раз в месяц найдётся столь недальновидный человек, который попадётся на такое.
    Ладно ещё русню скамить, но казахи же нормальные люди.
    Не знаю, зачем я это всё расписывал, ведь наверняка мой комент удалят «девочки из хлеб деска» или кто там занимается мониторингом отзывов. Если вы это читаете, передавайте мой не радушный привет всем «овчаркам» и ретэну.
    И увольняйтесь оттуда, серьёзно. Рано или поздно вас всех закроют.

Доброго дня!
    Дякуємо за зворотній зв’язок. Ми проведемо розмову з нашими рекрутерами і постараемся в подальшому стати кращими.

З повагою Команда ADIT agency

2. 25 августа 2023

Ладно ещё русню скамить, но казахи же нормальные люди.

И увольняйтесь оттуда, серьёзно. Рано или поздно вас всех закроют.

3. 14 июля 2023

@ADIT agency,

З повагою
    Команда ADIT agency

4. 13 июля 2023

Доброго дня!
    Приносим свої вибачення за докучання. Підкажіть з ким ви спілкувались і по можливості номер телефону на який здійснювалися дзвінки. Ми зробимо все аби вас більше не турбували.
    Приносимо вибачення за дану ситуацію і будемо робити все аби такого не повторилось в майбутньому.

З повагою,
    Команда ADIT agency

5. 13 июля 2023

Співробітники компанії не вміють спілкуватися із людьми, не уважно читають резюме, багато запитують, але майже нічого не розповідають про компанію та якщо відповідають, то дуже розмито. Зразу призначають співбесіду не запитавши, чи зручно це людині. Вдаються до маніпуляцій у розмові та газлайтять. Рекрутери абсолютно не компетентні.

6. 12 июля 2023

Всім доброго дня. Шукаю роботу декілька місяців, досить спокійно, активно-пасивно. Впродовж цих пару місяців мені дзвонили із цієї компанії раз 10.
    Я просила, щоб вилалили мої контакти із бази. Ці два дні підряд дзвонили і не збирається видаляти контакти.Дзвонять із різних номерів. Ніхто із тих, хто телефонує, в очі не бачив резюме. Це вже не повага, на мою думку. Відношення зверхнє, наче всі люди -не люди, а компанія-бог і кращої немає в світі. Працівники компанії намагаються завжди зайняти позицію НАД. А якщо їм відмовляєш і кажеш, що не зацікавлений,то намагаються втримати людину і переходять на особистості, (один раз запитали- хто мене утримує, що я «так довго» шукаю роботу). Висновок тільки один, що їм платять за кількість людей, які прийшли на співбесіду. Тому що жодна нормальна тим більш міжнародна компанія не буде зацікавлена в працівниках, які вже не щацікавлені іти на співбесіду. А також вони кажуть, що «розширяються», але кожен раз пропонують одну і ту саму позицію. Висновок 2: за 3 місяці не знайшли кандидата, щоб закрити вакансію. Не раджу із ними зв’язуватись, бо багато сумнівного, відношення жахливе. Хто захоче там працювати?

7. 19 июня 2023

Kateryna :
    Шановне керівництво агенції, зверніть, будь ласка, увагу на те, як ваші рекрутери спілкуються з людьми.
    Може час аптечку завести з седативами, шоб вони на людей не зривалися. Пасивну агресію лишіть всередині свого колективу.

Доброго дня!
    Ми приносимо свої вибачення, якщо наш рекретер вам нагрубив.
    Підкажіть с ким ви спілкувались і що саме трапилося, ця інформація нам допоможе вирішити проблему і покращити роботу нашого відділу HR.
    Заздалегідь вдячні вам що ви допомагаєте нам покращити роботу компанії.

8. 16 июня 2023

9. 12 июня 2023

@Feline,
    Ты работал или просто был на собеседовании? Мне тоже предлагали работу в этой компании, но такого не говорили. Вот думаю соглашаться или нет, из-за чего и спрашиваю.

10. 9 июня 2023

Замолаживают еще как. Работать нужно и дополнительно еще несколько выходных в месяц, приходя на работу сдаешь телефон. Говоришь, что не понимаешь толком чем занимается компания, и все равно толком объяснить не может, зато деньхххии огромные якобы.

11. 1 июня 2023

Это арбитражная команда. Генерируют трафик на чужой продукт, а потом с помощью колл-центров увеличивают свой ROI. Это нормальная практика на рынке.

12. 29 мая 2023

@Гость, Може це рекрутинг компанія яка працює на декількох замовників. Не підійшли на одну вакансію, то вони вам зразу і запропонували іншу. Все залежить від того що ви шукаєте для себе.

13. 21 мая 2023

Все так,телефонували після викладення резюме у вільний доступ. Пропонують спочатку адміністративну роботу не по профілю, а потім будь-яку роботу, яку забажаєш тільки щоб продовжили розмову))) думаю, що це черговий кол-центр.

14. 4 мая 2023

Позвонила HR компании Илона +380989993147, предложила вакансию Менеджер по роботі з клієнтами,https://adit-agency.com/ Пыталась убедить в том что они не скам проект по русне, четко чем занимается объяснить не смогла, после чего назаначила собеседование на следующий день, на которое не явилась, не рекомендую связываться с этой компанией.Сами предложили свою, вакансию, сутки морочили голову, в итоге потратили мое время, и нервы. Связываться НЕ рекомендую!

Добавьте зарплату в компании ADIT agency

Добавить отзыв о работодателе ADIT agency

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ADIT agency?