Академбудсервіс

Будівельна компанія.

Отзывы о работе в Академбудсервіс, зарплаты

1. 7 марта 2022

Жахлива компанія. Крадії державного бюджету. Пишу від імені всіх колег кого кинула ця організація на гроші. Ні одного бізнес процесу нормально не налагоджено, менеджери не звітують бухгалтерії. Нікому не виплачують заробітну плату. Ні в якому разі не ідіть сюди працювати, директор буде збирати гроші в ТОВ "АБС ТЕХ" на купівлю нової техніки і не платити зп працівника і нагло обіцятє, що заплатить обіцяні гроші, на томість буде платити 5-6 тищ. Бухгалтер Ігорь михайлович уміє тільки передоручати роботу, седить на роботі тільки першу половину, директор Максим Іванович взагалі тікає і морозиться. Компація бездарів і шахраїв. Мені вже рік обіцяють виплатити заробітню плату за два з половиною місяці і ще ні разу не дотримали свого слова, обіцянки чере місяць кожний раз.35-38 тисяч. Не вздумайте працювати з цією компанією в якості клієнта або працівником, або вгагалі отримувати якісь будівельні послуги. Практика моя і людей які вже працюва з цією організацією, два-три місяці нормально, а потім кидають поповній. У ціх мудаків регулярно проблеми з міліцією, прокуратурою, податковою, з дерпрацею. Таке відчуття, що управління компанії неграмотне і не розуміє, що таке отримувати прибуток і вміє тільки братись за невигідну роботу і кидати своїх працівників.

Добавьте зарплату в компании Академбудсервіс

Добавить отзыв о работодателе Академбудсервіс

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Академбудсервіс?