Alliance for Public Health, ICF

Alliance for Public Health, ICF

Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» (до листопада 2015 року відомий як Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні») (далі – Альянс) є провідною недержавною професійною організацією, яка у співпраці з державними партнерами та громадськими організаціями здійснює істотний вплив на епідемію ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, вірусних гепатитів та інші соціально небезпечні захворювання в Україні шляхом надання фінансової й технічної підтримки відповідних програм, якими охоплено понад 250 000 найбільш уразливих груп населення, що є найвищим показником у Європі.

Отзывы о работе в Alliance for Public Health, ICF, зарплаты

1. 17 октября 2022

Проходила співбесіду на посаду фінансового спеціаліста і хочу поділись досвідом, можливо комусь це допоможе не витратити даремно час та нерви,
    оскільки пошук персоналу ведеться тут постійно.
    Співбесіду проводили: hr-менеджер Лілія, менеджерка проєкту Діна та фінансова директорка.
    Під час зум-коллу, менеджерка проєкту ховалась у напівтемряві,було видно лише її силует. Всі, хто працюють онлайн, знають що це прояв неповаги до співрозмовника (це те ж саме що при очній зустрічі сховатись за штору або
    під стіл і звідти вести переговори),але "шановну" менеджерку це мало хвилювало. Ще й вистачило нахабності питати, чи вмію я працювати в режимі онлайн. Вже не знаю, де ця “чудо-керівниця” отримала такі скіли онлайн-роботи, але рівень свій і як професіонала і як керівника показала одразу.
    !!Важливим моментом є те, що фінансовий спеціаліст знаходиться в прямому підпорядкуванні менеджера проєкту. Всі, хто має досвід роботи,
    розуміють, що працювати так — ще той експірієнс. Під соусом "мені важлива атмосфера в команді", менеджерка ставить питання про готовність піти на поступки колегам, якщо вони дуже просять, і про відношення до конфліктів які виникають на фоні таких ситуацій.Працювати в умовах, коли над тобою висить дамоклів меч і вічна дилема:бути звільненим за те що відмовився виконувати чиїсь забаганки, бути звільненим бо зробив те, про що тебе дуже попросила дружна команда або отримати нервове виснаження — мабуть мрія кожного,особливо в нинішніх умовах.
    Не обійшлось і без чарівних запитань. Як от: чому ви шукаєте роботу? які ваші сильні/слабкі сторони? що ви відносите до своїх заслуг на попередніх місцях роботи?чи готові працювати понаднормово?
    Хтозна,чому люди шукають роботу в країні де йде війна, закриваються та зупиняються підприємства, проходять масові скорочення персоналу та заробітних плат… мабуть альянсу ці проблеми не торкнулись, якщо працівники витрачають час на багатогодинну балаканину і оцінюють не навички кандидатів,а несуть таку дичину.
    Все це неподобство,під назвою співбесіда, тривало годину. Тобто працівники цієї структури, створюють видимість бурхливої діяльності, відбираючи чужий час та дозволяючи собі нехтувати правилами ділової етики за гроші грантодавців і чомусь вважають, що самим їм нову роботу ніколи шукати не доведеться.
    Зворотного зв’язку від HR-ки , звісно, не послідувало, її не вистачило навіть на стандартну розсилку з відмовою.

Не раджу витрачати час, нерви та сили.

Добавьте зарплату в компании Alliance for Public Health, ICF

Добавить отзыв о работодателе Alliance for Public Health, ICF

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Alliance for Public Health, ICF?