Alpha One Transportation

Alpha One Transportation

, ,

If you’re looking for the perfect dispatch service, you’re in the right place. Our years of experience in the trucking industry have given us a firm understanding of market conditions, so we can organize your routes as profitably as possible. Contact us, and we’ll show you results like you’ve never seen before!

Отзывы о работе в Alpha One Transportation, зарплаты

1. 20 марта 2024

Коли дiзналася що компанiя належить росiянам, десь половина персонала iз москви, вiдразу звiльнилася. Не розумiю як так компанiя може iснувати i не платити жодних податкiв

2. 12 февраля 2024

Працювала в цій компанії 4 місяці. Вирішила залишити відгук, бо дуже приємна атмосфера була. Що можу сказати, з плюсів — дуже крутий колектив і менеджери, також крута підтримка з безкоштовним навчанням, і на подальшій праці мені завжди допомагали, за що я дуже вдячна. Щодо зарплати, питань не було — платили вчасно і без затримок. З мінусів для мене це те, що мені було важко війти на результат; люди, які там працюють, справжні професіонали, але напевно це не моє. Можу написати, що ТД був мінусом, але мені було все одно — менеджер з самого початку пояснив, що це робиться заради безпеки компанії, і що треба фіксувати мій час, щоб можна було нарахувати зарплатню, тому мені було ок. Загалом, компанія хороша, це не скам, і працюють дуже приємні люди.

3. 18 октября 2023

Alpha One Transportation, как и Sonic Auto Transportation, Crystal Car Shipping , принадлежат Геннадию Катсову из Лос Анджелеса и его партнеру Алексу Голду, тоже выходцу из бывшего союза. Бизнес Геннадия завязан на аутсорс. Почти весь штат этих компаний работает из Восточной Европы, текучка кадров очень значительная, но по-видимому это очень даже окупает себя. Не верьте их сладким словам о больших зп, поддержке и тп. основная масса работников зарабатывает 1000- 1500 месяц. Это хорошие деньги только для воюющей страны, в Штатах это ничто — под постоянной угрозой вылета из компании. Разумеется, есть талантлиые, светлые люди, которые делают 3-4К по зп. но их меньшинство. Геннадий их ласково называет топами. Насколько легально платить своим зп Свифтом — не могу сказать. Но на мед страховку, отпускные, электричество, отопление, интернет и аренду Геннадий предпочитает не раскошеливаться. Авансов даже топы не получали,когда бежали от войны. Вот такой он — Геннадий. «В бизнесе нет мелочей».

4. 5 июля 2023

Працював в цій компанії більше трьох років, звільнився у зв’язку з переїздом. Можу сказати одне, компанія до своїх співробітників вибаглива, але дуже лояльна. Ніколи не було проблем з опллатою(затримок чи ще чогось). Я був на позиції сейла, відсотки там реально круті, заробляти дають, все залежить від того, наскільки ти вмотивований, але якщо ти хочеш іти на продажника тупо щоб сидіти на мінімальну ставку — це не те місце, бо зацікавлені вони лише в тих, хто працює і хоче більшого. Якщо вийде повернутися — обов’язково повернусь. 9/10

Добавьте зарплату в компании Alpha One Transportation

Добавить отзыв о работодателе Alpha One Transportation

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Alpha One Transportation?