Aregy U

Aregy U

AREGY Group — міжнародна біореноваційна компанія
Місія групи AREGY полягає в створенні нових середовищ, які дозволяють основний життєвий цикл людини майбутнього
Результатом нашої роботи є енергійна біолюдина з високим рівнем позитивних емоцій, який ми можемо виміряти. Це досягається за допомогою активного способу життя, здорового харчування та підвищення самосвідомості
Діяльність групи AREGY базується на створенні нового формату готельно-ресторанної індустрії, виробництві та продажу екологічно чистих та натуральних продуктів харчування, розробці та впровадженні інноваційних медичних та ІТ-методологій для проектів.

Отзывы о работе в Aregy U, зарплаты

1. 20 марта 2024

Проте, хочу зазначити, що деякі негативні відгуки про компанію є недостовірними і можуть бути написані з метою дискредитації. Я бачу, як наша компанія докладає зусиль, щоб зробити її успішнішою. Ми маємо потужний потенціал і саме цей потенціал намагаються видушити рейдери, які прагнуть захопити підприємство.

Все враховуючи, у мене залишаються гарні враження від роботи в компанії Aregy U. Багато процесів працюють добре, колектив дружній, і намагається вирішувати всі труднощі. Я дуже радий бути частиною цієї команди, яка здатна протистояти будь-яким труднощам та справжнім викликам.

2. 3 сентября 2023

Компания не надежная! Много пафоса. Инвестор русский! Такая же бухгалтерия. Украинцев считают низким сортом. У этой компании отель Эгоист. Сотрудники которые давно работают в компании, постоянно ищут виновных среди тех кого взяли из новеньких. Возможности реализоваться нет. Все хорошие отзывы что написаны, сделаны под заказ. Поверьте, я работал в отделе маркетинга, если 2 сотрудника можно назвать целым отделом. Кидают на деньги. Платят в черную. Прежде чем идти, хорошо подумайте.

3. 10 июля 2023

Я вже давно працюю в компанії Aregy і, в цілому, задоволений. Але є одна проблема — перевантаженість роботою. Іноді в нас на проектах так багато роботи, що немає часу на відпочинок або на розвиток інших навичок. Хотілося б мати більше балансу між роботою та особистим життям, щоб не відчувати постійного напруження

4. 5 июня 2023

Я в компанії Aregy працюю вже кілька місяців і дуже рада, що маю можливість працювати тут. Але є одна річ, яка мені трохи заважає — це високий рівень шуму в офісі. Час від часу, коли вже хочеться тиші, важко сконцентруватися на роботі через розмови колег. Було б добре, якби керівництво звернуло увагу на це питання та вжило заходів для зниження рівня шуму

5. 17 мая 2023

Мелкая организация совкового типа ведения бизнеса.
    Много долгов и самых разных проблем. Русский инвестор, это вообще отдельный случай. Не компетентный, высокомерный, подлый, кидает людей на деньги. Окружил себя коллективом ж*полизов которые в постоянном поиске виновных.
    Из-за чего текучка. в результате которой они постоянно вывешивают огромное количество вакансий на любой вкус.
    Лучше не связывайтесь.

6. 10 мая 2023

Те, що не виплачують зп то зрозуміло, але роботодавці взагалі не розуміють, що роблять. Таке враження, що потрібно їх вчити, особливо поражає ставлення керівника зі своїм надмірним відчуттям володаря всесвіту. Жодна з ідей не була реалізована. Ніякого розвитку та перспективи. Керівник постійно говорить, що ти некомпетентний. Не раджу.

7. 10 мая 2023

Рада, що працюю в компанії Aregy, але моєю невеликою проблемою є спілкування з деякими колегами. Вони не завжди відкриті до співпраці або готові допомогти, коли маю питання. Іноді відчуваю певну відстань, що впливає на роботу в команді. Було б більше сприяння співпраці та відкритості між колегами.

8. 4 мая 2023

Не розумію, навіщо в нашій компанії «можливости для розвитку і професійного зростання». Це мені зовсім не потрібно! Я хочу просто виконувати свої обов’язки, отримувати зарплату і нічого більше. Але керівництво намагається підтримувати нас у розвитку, а це мені не подобається. Чому вони так складають робочий процес, що мені треба щось вдосконалювати і розвивати себе? Це просто дратує мене!

9. 19 апреля 2023

Я в компанії Aregy вже декілька місяців, і мені подобається тут працювати. Але мені важко зрозуміти деякі інструкції, які надходять від вищого керівництва. Часто вони суперечать одне одному або неповні, що викликає певні труднощі в виконанні роботи. Було б більше ясності та конкретності в вказівках

10. 19 апреля 2023

Працюю в компанії, що займається цікавими проектами у галузі гостинності та корисного харчування. Хоча були дрібні труднощі на початку роботи і стосунки з окремими колегами не завжди були гладкими, проте згодом знайшов спільну мову. Важливо, що я можу пропонувати свої ідеї та навіть реалізовувати свої проекти з підтримкою компанії

11. 23 февраля 2023

Перед тим, як мати справи з цією компанією — почитайте відгуки на їх же проєкт, вони тепер працюють під новим ім’ям, а було «Справжній капітал» , hotel Egoiste
    Вони не дуже часто не виплачують зарплатню, дуже погано ставляться до співробітників. Зараз в них в управлінні санаторій «Червона Калина» на Рівненщині і кафе «Greenburger» в Києві.
    А власник -росіянин. Але звичайно все оформлено на підставні особи.

Добавьте зарплату в компании Aregy U

Добавить отзыв о работодателе Aregy U

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Aregy U?