Bugatti

Bugatti

Bugatti є відомим брендом, який завжди ставить високі стандарти в світі моди і стилю. Bugatti Holding Brinkmann GmbH & Co. KG, має понад 75-річну історію успіху і є одним з провідних виробників одягу в Німеччині.
Ми прагнемо досягати винятковості у кожному аспекті нашої діяльності. Наші цінності відображаються в якості наших виробів, дизайні, інноваціях та стосунках до клієнтів і нашого персоналу.
Ми пропонуємо робоче середовище, яке сприяє творчості, співпраці та особистому зростанню. У нашій компанії ви знайдете команду експертів, які діляться своїм досвідом і надихають один одного. Ми будуємо партнерські відносини, де кожна людина є важливим ланкою в успіху компанії. Якщо ви приєднаєтеся до нашої команди, ви зможете реалізувати свій творчий потенціал і внести свої ідеї до розвитку бренду.

Отзывы о работе в Bugatti, зарплаты

1. 28 апреля 2024

Стажувалась у магазині BBT (Харків) це теж магазин Bugatti тільки чоловічий одяг. З плюсів система мотивації, кожного місяця підвищення ставки, зручний графік по 10 годин. Одна година обіду не сплачується. (Погодинна ставка). Відсоток від продажів та місце розташування було зручним для мене. Але є велике АЛЕ! На той час їм були потрібні люди. Я відстажувалась, до речі не оплачуване так як я була впевнена що мене візьмуть(маю досвід у продажах і люблю продавати) обіцяли передзвонити і сказати відповідь будь-яку. По ітогу ніхто не передзвонив. Кожен роботодавець повинен сказати своє рішення. Попередніх людей взяли без стажування і вони там залишились. Складається враження, що люди там стажируються (вакансія висить довго) допомогають іншим продавати і потім керівництво морозиться. Тобто дуже зручно не наймати працівника, а просто експлуатувати людину на стажуванні. І так скоріш за все там працюють родичі чи знайомі. Я витратила свій час та енергію і нічого не отримала. Одежа в магазині хороша та якісна, але керівництво, яке приймало рішення дивлячись камери з стажування і яке я у вічі не бачила, бо був посередник продавець з Bugatti просто не виховане та свінське. Йти вам туди чи ні вирішуйте самі.

Добавьте зарплату в компании Bugatti

Добавить отзыв о работодателе Bugatti

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Bugatti?