BusMarket Group

BusMarket Group

VN:F [1.9.22_1171]
2.0 из 5 (голосов: 1)
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

BusMarket Group (BM Parts) була заснована в 2005 році як сімейна компанія з роздрібного та оптового продажу автозапчастин для мікроавтобусів. За понад 15 років присутності на ринку компанія виросла до національного дистриб’ютора запасних частин та дистриб’ютора № 1 у Західному регіоні України.

Отзывы о работе в BusMarket Group, зарплаты

  1. 11 мая 2022

    Відділ кадрів жахливий. Навіть нічого не пояснюють, просто ігнорують. Таке враження складається, що працювати в них нереально. Навіть маючи значний досвід роботи і відповідаючи всім вимогам вакансії це не означає що вас навіть на співбесіду покличуть. Просто заповните анкету і більше з вами ніколи не зв’яжуться. Якщо у вас є свої люди на місце, то не потрібно створювати вигляд, що ви когось підшуковуєте. Просто через такі контори втрачається віра а пошук адекватної роботи…

  2. 11 мая 2022

    Не ідіть працювати, шахраї. Кумівство процвітає. Навіть якщо ви будете найкращим працівником, то все рівно вас не візьмуть, і нічого не пояснять. Відношення відділу кадрів просто жахливе.

  3. 21 января 2022

    Инетерстно узнать про компанию, хочу устроится на работу

Добавьте зарплату в компании BusMarket Group

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе BusMarket GroupПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании BusMarket Group?