Червоний маркет

Червоний маркет

Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

«Червоний маркет» – національна мережа магазинів товарів для дому.
У нас є все найголовніше: від засобів гігієни до аксесуарів для мобільних пристроїв, від канцтоварів до дитячих іграшок; парфумерія, косметика, а також все, що потрібно для оселі.

Отзывы о работе в Червоний маркет, зарплаты

1 2 3
 1. 27 ноября 2023

  Прийшовши в перший день надання документів типу -співбесіда😂 Затим приступаєш на наст день на стажування, оплата 300 гривень стажування за три дні, ставлення жахливе, не сидіти, кожні дві години по 10 хв є, але необхідно питати, бо я ж нє адна. Рабство повне, в перший же день розгрузити весь завоз і там не 5 коробочок, не сиди, не стій без діла, коли ти вже не можеш тупо стояти і болять ноги до жаху, маючи травму ноги не найкращий досвід. На наступний день приходиш мали навчати роботи з касою, до цього діла не дійшло, знов розставляння, цінники, керуюча спізнилась на роботу простояла я там пів години очікуючи її, в тривогу магазин не закривається, а як же живем живем, не попити не поїсти, тільки якщо вже в наглу йдеш бо це необхідність, пʼєш чи їси з розумінням чі відчуттям шо тебе побачили і це незручно бо не по кожних двух годинах це робиш, а охапкою і бігом. Після того як я відчула на собі цей важкий труд за мізерну зарплату з відкиданням 10%, я відмовилась не отримавши за два дні стажування ні копійки, штат не повний, духота, виходиш на вулицю валишся з ніг шо аж голова крутиться від обʼєму, стоїш розкладаєш біжиш в цей же час на касу відпускати клієнта, а тоді за разом і консультуєш клієнтів. Як казали, і швєц, і жнєц, і вообщє піздєц. Дівчата, навіть не суньтесь у такі магазини поки їх не приведуть до ладу, страшно розкидані стелажі, незнаєш куди навіть ті носки вішати, а потім притензії чому коштує не так як на цінникум про чистоту можна і помовчати. Звісно, керуюча і посидить і поїсть і по телефону побазікає, помиє полочку свій стелажик розставить, а ти робиш усе і не можеш сісти навіть на пʼять хвилин, в моєму випадку сидіння було на ногах у залі так, як це нереально важко, а як же ж перші дні буде так тоді звикнеш, але я людина і маю ресурс який вичерпується і морально і фізично. На касі мають бути — касири, прибирати мають — прибиральники, на камерах сидіти — охоронці, консультувати — консультанти. А не все разом три людини!

  1. 27 ноября 2023

   Вітаємо та дякуємо за змістовний відгук. Всі магазині мережі працюють згідно зі Стандартами Компанії, а це і порядок і належні умови праці тощо. Саме тому ми хочемо розібратися в якому саме магазині, за вашими словами, була порушена система навчання нового співробітника та умови не відповідають Стандартам.
   Чекаємо на розлогу інформацію на [email protected], зокрема номер торгової точки, яку ви описали у відгуку. Ми обов’язково перевіримо надані факти та надамо зворотний зв’язок. Дякуємо та бажаємо мирного дня.

 2. 22 ноября 2023

  Перший день , графік 3 на 3 , з 8 ранку по 21 .00. Це 13 годин.офіційної перерви немає. Ігнорування повне з сторони інших продавців. Не бачу сенсу продовження працювати.

  1. 23 ноября 2023

   Вітаємо, будемо вдячні за додаткову інформацію на [email protected], щодо ситуації яку ви описали, а саме – ваші контактні дані та номер торгової точки. Ми обов’язково перевіримо та надамо зворотний зв’язок.

 3. 9 ноября 2023

  @Гость, вони [вырезано] кончені штрафують працівників за всяку [вырезано] гниги скарг немає попросив адміністратора сказали що вона дома попроси номер адміністратора сказали немає вона не приїде тепер кажуть що я більше не заходив туди

 4. 7 ноября 2023

  Да, и его номера авто Ленд Ровер АА2222РО, АА3333РО, или АА4444РО, или АА5555РО…
  Если кто знает номера авто других участников этой банды из офиса по ул Сурикова, 3-А (автостоянка) пишите. За информацию будет вознаграждение.

 5. 18 октября 2023

  Нечасто захожу на сайт, но полностью согласна с бутофорной ролью нашей безопасности Д10 которая ни в чем не помогает, а только надувает щеки, разгоняет пыль на ТТ, будучи в «командировках» (получая за это деньги от собственика) и всячески препятствуют бизнеспроцесам в компании. Явный пример тому — последнее посещение нас полицией, когда никто из Д10 не придупредил об этом накануне и даже во время прихода не нажал тревожный брелок чтоб дать сигнал Д3 сворачивать работу и удалять важные данные о финансах компании. Всю организацию по безопасности в тот момент взяли на себя руководитель Д8 (IT деп.)Заскалета Сергей Борисович — придупредил всех пока полиция пыталась зайти, а также Скрябина Виктория, которая отвлекала полициантов и предупреждала сотрудников чтоб не заходили в офис и оставались на удаленке. Вот те кто безопасит компанию в такие моменты, потому что именно в этот день генеральный отсутствовал виимо ктото придупредил заранее.

 6. 7 октября 2023

  Цікааа інформація відСвітлани. Слідкуємо за сайтом. Готові реагувати відповідним чином. Надавайте інфу щодо будь-яких персоналій ЧМ, їхніх шахрайських схем, зв’язків в органах державної влади, правоохоронних структурах, схемах приховування коштів, вивід за кордон, фінансування терорганізацяй, країни терориста, корупційних зв’язків тощо,співробітників ЧМ, які нібито перебувають за межами України. Після опублікування інформації ми з вами звяжемось у конфіденційної порядку.

 7. 7 октября 2023

  Після ознайомлення із відгуком Світлани хочеться з понеділка масово звернутися із заявами про злочин до правоохоронних органів. Таких керівників так званого «Червоного маркету» слід тримати в Лукянівському СІЗО. Хоча вони відкупляться… І Коломойський з Добролюбовим їм не допоможуть.

 8. 3 октября 2023

  Полностью согласна, что Червоным маркетом руководит группа мошенников, которая «кидает» поставщиков не выплачивая им деньги за товар. Главным кидалой является Алексей Коваленко, который регулярно давит на девочек из Д2 (я там работала) чтобы они уговаривали клиентов не требовать свои законные деньги. Это приводит к конфликтам из поставщиками и соответствующим угрозам со стороны А.Коваленко, отчего в первую очередь страдают сотрудницы Д2. А. Коваленко, как и Роман Глинский находятся в стороне.
  Во время проведения по понеденмя т.н. «РС», где присутствуют Р. Глинский, его брат Александр — черный кошельок, А. Коваленко, Н. Коваль — главный закупщик, и такая себе зам. ген. директора Мария Цимаховмч (о ней я ещё напишу позже), Ярослава Грабар — главный финансист.
  На РС они решают как уходить от налогов перед государством и незаконно выводить средства из страны, кому вернуть крохи за проданный товар, а кого прокинуть. Как правило, А. Коваленко просит вернуть ему средства за его контрабандный товар, который он затягиват под видом гумпомощи и валантерской (места незаконного хранения известны).
  Некоторые из Д2 уже неоднократно обращались к безопасности компании, но воз и ныне там. Возможно она (безопасность) в спайке с Романом и его мошенниками (подельниками). Надеюсь, что наша переписка будет интересна правоохранительным органам Украины (антикорупционным) и зарубежным финманиторинговым структурам.

 9. 18 августа 2023

  «Червоний маркет» відмовляє платити за поставлений товар! Ми виконуємо та посталяємо свій товар згідно умов договору( на який команді червоного маркету байдуже, він для них не існує), всі співробітники некомпетентні в своїй справі. Ми не одні такі, кому вони не платять, багато підприємців які не можуть отримати свої гроші, в такий тяжкий для всіх час.Ми хочемо застерегти постачальників, не підписуйте з ними договори, нн постачайте їм товар, бо своїх грошей ви не побачити та ще будете винні їм.всім нн раджу мати справу з цією некомпанією!

  1. 21 августа 2023

   Вітаємо! Для того, щоб перевірити описану вами ситуацією, будь ласка, зробить звернення, звернувшись на нашу Гарячу лінію за телефоном 0 (800) 750-135 та надайте ваші повні, як постачальника, дані. Дякуємо.

 10. 4 августа 2023

  Меня тоже при увольнении нагрели на ЗП. Обидно. Получается, что это делает некая Скрябина? Вот с…
  Кто продолжает трудиться, будьте осторожны, требуйте официального трудоустройства. Там мошенники

 11. 1 августа 2023

  @Александра, В Ирпене значит хороший график, справедливый. В Киеве любят 5/2, то есть выходные не чередуются. И даже смены в некоторых магазинах не хотят чередовать. Одно название «гибкий» график.

 12. 17 июля 2023

  ИМХО лучшая работа для студентов.Дочь работает в Ирпене.1)график до обеда и после обеда-2 дня утро два дня после обеда и 2 выходных, позволяет не уставать от однообразия.Успеваешь все что надо(стоматолог, курсы тд)2)коллектив.Отношение хорошее, никто никого не обижает.Малая очень мягкий человек, обидеть ее легко, но все ок.Старшие учат молодняк и относятся хорошо.Обучают работе с кассой.Для молодежи это тот шанс которого у нас не было(в 90-х)-учиться и работать, иметь опыт взаимодействия с клиентами.

  1. 17 июля 2023

   Дякуємо за відгук, бажаємо вашій донці набиратися досвіду та кар’єрно зростати саме в нашій мережі магазинів «Червоний маркет».

 13. 2 июля 2023

  @Світлана, на внески не утримують) на покриття краденого товару утримують та браки. Оформлення не офіційне загалом

 14. 28 июня 2023

  Невістка пропрацювала рік в ,,Червоному маркеті,,звільнили за власним бажанням ,бо почались обстріли по місту. Пройшов певний час ,пішла вона ставати на біржу ,там подивились ,сказали немає внесків ,не платили за неї податки взагалі,хоча з з-ти утримували на внески . Виходить ,що і рік стажу пропав .

 15. 23 июня 2023

  Найкраще місце де я працювала) школа життя і не даремно пройдений етап) всі хто розповідають що «можна посидіти тут і звалити на кращу роботу» — просто дурачки)) зміни по пів дня це вау, напрягів немає, офіс не задовбує тебе і не дьоргає по мільйон раз на день. Просто приходиш і робиш свою роботу. З мінусів компанії — не достатньо навчений персонал на посаді керівників магазину + СБ. Я працювала там достатньо, щоб вже дізнатись хто краде з своїх магазинів, хто списує товар собі на карман, хто години від фонаря собі клепає (як би там не казали за анвіз, уви поки можна ставити вручну то махінації будуть і далі), знаю хто приходить на роботу просижувати штани😉, знаю хто з ТМ знає і умалчує за такі справи щоб самому не возитись з тим СБ бо «ну магазин же тяне». Знаю навіть імʼя того хто вже змахіначів там на достатню сумму але досі працює) це дуже погано коли ти зсередини знаєш всіх і вся, але коли хочеш поговорити про це керівництвом то це ігнорується. А потім вилазить таке що у них волосся дибки)

  1. 26 июня 2023

   Вітаємо, дякуємо за ваш відгук. Будемо вдячні, якщо надасте більш розлогу інформацію щодо описаних вами фактів на [email protected]. Наперед вдячні за зворотний зв’язок.

 16. 22 апреля 2023

  Найгірший роботодавець,який був.
  Безліч ФОПів, працюють в сіру, неможливо сходити у відпустку.
  На керівних посадах не професіонали. Хоча справжні спеціалісти,які себе поважають, не будуть тут працювати.

 17. 15 апреля 2023

  В червоному маркеті всі працюють не офіційно.Дочка працює і її не приймають офійно

  1. 17 апреля 2023

   Вітаємо! Ми хочемо розібратися із ситуацією, яку ви описали в повідомленні, тому просимо вас написати на [email protected] та вказати прізвище, ім’я та по батькові вашої дочки та де саме вона працює. Дякуємо за зворотний зв’язок.

 18. 5 марта 2023

  Можна спробувати, як першу свою роботу. Гарна школа життя, пройшовши яку, визначитеся чого варті та на що здатні. А потім вперед в нормальні компанії, вже з досвідом і розумінням кухні ретейлу. Кар’єрний зріст реальний,швидкий, але теж згодиться, як навички для майбутньої роботи, а не щоб залишатися пахарем в магазині.

 19. 17 февраля 2023

  @Гость, повністю підтримую, ще можуть не заплатити за відроблений час

  1. 20 февраля 2023

   Вітаємо, якщо ви стикнулись із ситуацією, коли за відроблений час не було оплати, будь ласка, надішліть нам на [email protected] більш детальну інформацію де саме і коли це сталося, щоб ми мали можливість розібратися.Дякуємо та чекаємо на зворотний зв’язок.

 20. 30 января 2023

  як регулюється депонування зарплати з точки зору закону? адже для того щоб утримати з співробітника якісь кошти треба робити інвентаризацію і потім за результатами інвентаризації виясняти причину, чому товар втрачено : крадіжка це була чи товар вкрав продавець. давно трудова інспекція в гості заходила? на якій підставі і якими легальними документами регулюється питання щомісячного утримання частини зарплати?

 21. 24 января 2023

  Якщо тобі подобається бути рабом, якого постійно принижують і платять за те що ти гарно лижеш ср*ку своюєму керівнику а не за те який функціонал виконуєш то тобі саме сюди!!!

  1. 25 января 2023

   Вітаємо, з вашого емоційного допису не зовсім зрозуміла суть ситуації. Для розв’язання питання просимо докладніше написати нам на [email protected] Дякуємо за зворотний зв’язок.

 22. 18 января 2023

  Еще раз уточняю,карьерный рост возможен,НО только если есть покровитель в офисе,тогда конечно,вас с управляющих и даже если вы не совсем хороший управляющий,а просто симпатичны по каким-то причинам, очень быстро сделают ТМ.
  Не вводите людей в заблуждение!!!
  Лучше вам никогда не стать!!!
  Для этого как минимум нужно уважать людей которые работают непосредственно в «поле».
  Не отвечайте,замыленные ответы оставьте своему руководству.

 23. 16 января 2023

  Читая отзывы,подпишусь под каждым,все истинная правда.
  300 человек дармоедов в офисе,к которым не достучаться в случае возникновения проблеммы,зато придумали себе звучное название отделов…»Департамент»…вы серьезно,да у вас большее половины сотрудников офиса без образования,набирали по знакомству и т.д.,но это не самое главное,если вам рассказывают о карьерном росте,это возможно,но только в рамках магазина где вы работаете,а по другому и не будет,даже если вы супер управляющий по всем показателям,забудьте,вас поимеют,а именно… сначала пообещают,а потом скажут,сори,но ещё поработайте,вы ещё не готовы,т.е.карьерного роста вам не видать если вы не имеете хорошую лапу в офисе!
  Компания изначально набирает сотрудников как «рабов на галеры».
  Изначально все вроде ничего,пока не начинаешь понимать что ты попал в «яму»,а именно,мало того что з/п маленькая,так с тебя ещё и удерживают ежемесячно 10% депонирования,которые лично мне два раза не вернули(первый раз я уехала когда война началась,не было инвентаризации,взяли на мое место без инвентаризации другого не опытного сотрудника,в результате деятельности которого,мой депонент более восьми тысяч остался в компании,и второй раз более трёх тысяч не вернули)скинули в телеграмме скрин,что якобы при увольнении депонент не возвращается,я ее первый раз увидела,раньше об этом никто не говорил.
  И запомните,не важно на какую должность вы претендуете…управляющий или продавец,вы будете и грузчиком и уборщицей и кассиром и охранником,разница в ставке,да и то мизерная.
  Официально вас скорее всего не оформят,только в случае если налоговая зайдет в гости, тогда возможно,или полиция во время карантина,то вас оформят,т.к.на администрацию выписывали протокол,и вы сами будете ездить по судам с бумажкой от юристов,а компания как обычно не при делах.
  Если вам очень нужна работа и вас больше нигде не берут,можете идти в эту компанию,им все равно кого брать,только бы пахали.
  Выбор за вами.

  1. 17 января 2023

   Олено, вітаємо. Дякуємо за змістовний допис, адже завдяки відгукам ми проводимо кропітку роботу та вдосконалюємося. Щодо питань яких ви торкнулися. З приводу кар’єрного зростання у Компанії – є багато прикладів, коли керуючі магазинами ставали успішними територіальними менеджерами або іншими профільними фахівцями в офісі компанії. Для цього вони доклали максимум зусиль, проявили свої найкращі якості, успішно пройшли випробувальний термін та склали тестування на відмінно. Щодо вашого зауваження до офісного персоналу — дякуємо, та беремо до уваги.

 24. 9 января 2023

  Працювала я на цій роботі 2 місяці. Зарплата мала, ще й недоплатили. Керівниця обіцяла повернути і нічого. Керівниця постійно п’яна на робочому місці і розказує про дисципліну. Звільнитися проблемно бо ніхто не хоче працювати.Нікому не раджу цю роботу

  1. 9 января 2023

   Вітаємо. Поява на роботі у нетверезому стані є грубим порушенням трудової дисципліни та Стандартів компанії, про що обізнані всі працівники Компанії.

   Через брак інформації щодо викладеної вами ситуації ми не можемо надати вичерпної відповіді на ваш допис. Будемо вдячні, якщо на пошту [email protected] ви направите ваші контакти для зв’язку, а також № магазину в якому ви працювали до звільнення. Дякуємо.

  2. 10 января 2023

   Дякуємо за надані дані та за те, що не залишаєтесь байдужою. Після ретельного вивчення ситуації ми обов’язково надамо вам відповідь на вказані контакти.

 25. 2 января 2023

  Прочитавши відгуки , зі всіма майже згодна .
  Я майже місяц пропрацювала , ледве ледве
  Відношення від управляюче двояке , то вона в групу пише які всі ідіоти і багато гадостей , а приходиш , і тобі жаліються на особисте життя .
  За найменшу помилку , кажуть : « тобі що робота не потрібна ?»
  Стосовно зарптати , так пообіцяли гори, виплачували бозна що.
  І головне не відають трудову !!!!!
  Не надали заяву на повернення , сказали приїде на магазин подзвонять , я сказала що звільняюсь , мені відповіли: чекай (дзвонила на гарячу лінію — відповіли що це не наші проблеми)
  Супер , пройшов тиждень , керуюча пише :
  « ти же не маленька дівчинка всі до 9 у відпустці , раніше
  9 я тобі нічим не можу допомогти»
  В компанії був тиждень , взагалі чому моя трудова не зберігалась на місці роботи ? А взагалі мені навіть не сказали де
  Я вже би сама заплатила за пересилку тільки поверніть !!!
  Бо як я сказала , що ви працюєте , чому я маю сидіти вдома

  1. 3 января 2023

   Вітаємо, нам дуже прикро через ситуацію що виникла. Для розв’язання питання з Вами зв’яжеться представник Компанії.

 26. 12 декабря 2022

  Одно название Червоний маркет. Как бывший сотрудник компания небеспокоются за своих сотрудников, мотивация вообще капец. За депонирование вообще молчу.
  Если уволили в промежутке деньги не отдают. А сдирают до последней зарплати. Давала вопрос если депонирование не возвращают то почему все 3 месяца деньги с зарплати выщитивали. Менеджер так и не ответил.

 27. 7 декабря 2022

  Червоный маркет, какое красивое название, привлекательные цены на товар, начнем с общего, высшее руководство притензий ноль, очень красиво умеют морозиться и уеходить от ответа) Дальше работа в самом магазине:охраны нет, мужики крадут товар, а работники платят… Хотя есть камеры, есть люди которые смотрят за ними, но только говорят о кражах дай бог что бы раз в месяц повезло. Чтото украли, вот касиры [вырезано] не проследили, так же касиры целый день не отходя от кассы вкалывают, очередины огромные и за всеми не уследить.Уборка ладно, хер с ним. Грузчики…. Тоже бедные девочки касиры, которые потом бегают это все разносят, разгружают и тягают. Зарплата тут я уж вообще пожалуй промолчу… Если повезет то в летний период может быть как то и можно заработать 10тысяч, но зимой молишься что бы 6 хотябы получить.Девочки кассиры красоточки умнички, коллектив прекрассный. Штрафы вот тут интересная часть. Люди которые следят за камерами и должны следить за кражами, следят за кассирами и лупят нарушения. Стоит кассир складывает деньги, тут же звонят управляющему со словами «посмотрите что делает ваша кассир, дада идите к ней! Это называется считает деньги без второго кассира, на первый раз предупреждение далее штраф.» Все херня было бы, если бы деньги реально считали, а наводить порядок в кассе это все, ты нарушитель…

  1. 8 декабря 2022

   Вітаємо.Кожен співробітник працює згідно зі своїми функціональними обов’язками, про які йому розповідають під час співбесіди та в перший робочий день. Також співробітники повинні дотримуватись Стандартів Компанії, в тому числі й касової дисципліни. Адже це найлегший та найбезпечніший спосіб виконання своїх обов’язків і розуміння за якими параметрами оцінюється робота. Саме таким чином працює багато ритейл компаній.

 28. 19 ноября 2022

  @Гость, согласен с вами,офис вообще никудышний и контора эта полное дно , нету условий работы вам очень повезло что вы сюда не устроились,не благодарна работа ещё и за копейки…

  1. 28 ноября 2022

   Вітаємо. Ми уважно слідкуємо за зворотним зв’язком та засмучені вашим коментарем через те, що офіс у нас досить комфортний. Умови є як в самому офісі, так і на торгових точках. Якщо у вас інші данні, просимо докладніше написати нам на [email protected]

 29. 17 ноября 2022

  @Тетяна, мотивация ужасная , для экономики страны много делаете ? А налоговая знает про кучу не официально устроенных сотрудников ? Или взятки даете на карман??

 30. 16 ноября 2022

  Працювала в червоному маркеті у 2016 році в Києві ,метро харьківська.На той час колектив був класний,крім офіса і всіх керівників(думала,хто цих людей без мізків туди набирає,ці «задачі»просто треш і адекватна людина у якої хоч трохи працює мозок,такі б «задачі»не ставила..Зайшла для цікавості почитати відгуки і я чомусь не здивована..За 6 років компанія нічого не зробила,щоб співробітникам було комфортно працювати і люди були задоволені роботою.
  Можливо генеральний директор і всі співробітники офісу почнуть щось покращувати для співробітників магазинів?
  Зараз знов,якась офісна жіночка напише (дякую за відгук і блаблабла)..Нікого це не цікавить..ЛЮДИ вам пишуть тут,щоб нарешті до вас дійшло,що в таких умовах не комфортно працювати!!!!
  6 років пройшло,а компанії пох*ю,що в них тільки негативні відгуки.Жах!!!

  1. 16 ноября 2022

   Вітаємо. Ми залишаємо дописи під відгуками саме для того, щоб дописувач розумів, що відгук обов’язкового буде розглянуто. За 6 років в Компанії, як і в Україні загалом, багато що змінилося. Зокрема у нас були переглянуті мотиваційні програми для співробітників. Ми продовжуємо працювати, створювати нові робочі місця відкриваючи нові магазини, підтримувати економіку країни та кожного українця в такий непростий час. І той, хто дійсно потребує роботи та бажає працювати – обов’язково знайде для себе перспективи в нашій Компанії. Запрошуємо і вас.

 31. 10 ноября 2022

  Я впервые вижу такое неуважение к работникам. В период войны решила попробовать найти подработку. В итоге. Обещали зарплату 9 тысяч, получила шиш с маслом. Неофициальное трудоустройство = никаких денег в случае увольнения. Обеда нет, «у тебя 10 минут, поела — пошла пахать». Целыми днями разгружаешь и таскаешь тяжёлые ящики. Забыла отметиться в системе — день не засчитан. Прогул. Хотя работала больше на час. Всем начхать.
  Я живу в маленьком городе где есть несколько военных частей и сравнительно недавно были военные действия, прилеты и неоднократные срабатывания систем ПВО. Теперь вопрос, Червоний Маркет, ваши работники — смертники? Почему большие магазины закрываются на тревогу, а вы позволяете людям работать? План продаж важнее жизни?
  Свет выключают, магазины закрываются, а вы работаете, записывая на листочек. Где же чеки? Как же законы? Налоговую не боимся?
  Оформляют неофициально, а требуют чтобы отрабатывали две недели, пока не наймут следующего лоха на твое место. Шарашкина контора. Ни в коем случае не тратьте время на это место

 32. 4 ноября 2022

  Цікаво , а я яких пір налогова дозволила запис покупок на листочок коли нема світла?? А потім будуть претензії до персоналу магазину , знов якісь судові вирішення з персоналом магазину, а офісу лише плани виконувати і нічого для цього не робить. А генератори слабо купити? Хочаб на магазини котрі добре торгують

 33. 4 ноября 2022

  @Гость, нет отпуска , уже 8 месяцев мурыжат , что отпуск в данное время только за свой счет…

 34. 3 ноября 2022

  То есть отпуск есть, и он оплачивается компанией? Или все таки за свой счёт?

  1. 4 ноября 2022

   Вітаємо. Дякуємо за запитання. Відпустка надається всім працівникам відповідно до відпрацьованих днів.

 35. 5 октября 2022

  Не зрозумів одного, коли прийшов в червоний маркет на посаду продавця то сказали, що відпустка тільки за власні кошти. Це як? Рік працюєшь, а щоб відпочити, то за свій рахунок??? У нас в країні закони Червоний Маркет пише?? Чи може треба вже нарешті цих шахраїв поставити на місце??? Де державна інспекція з питань праці? Скільки торгова мережа Червоний маркет заплатила їм, щоб їх не чіпали??? Заробітня плата меньше 8-9 тисяч,повноцінної обідньої перерви немає, відпустка за свій рахунок, 10% з кожної заробітної плати треба віддати кожному працівнику(для покриття недостачі),прибирання приміщення також на продавцях. Плани на місяць по магазинам близько мільйона грн, так зробіть нормальну заробітню плату та умови праці для своїх співробітників!

  1. 14 октября 2022

   Андрію, вітаємо. Щодо відпустки, то вона надається всім працівникам відповідно до відпрацьованих днів. Рівень заробітної плати в компанії на сьогодні — ринковий. Зарплата – це добровільна домовленість між людиною, що погоджується працювати та Компанією в якій вона працюватиме. Про функціональні обов’язки кандидату на посаду обов’язкового розповідають під час співбесіди та в перший робочий день. Наголосимо, що всі працівники магазину включені у всі процеси на торговій точці, прибирання в тому числі. За цією системою працює багато рітейл компаній. Якщо під час роботи ви недоотримали інформацію щодо обов’язків та інших робочих питань, будь ласка, зв’яжіться з нами, написавши на [email protected]

 36. 27 августа 2022

  @Гость, если это нормальная практика, то было бы неплохо чтобы это оговаривалось или на собеседовании, или в описании вакансии. Практика-то нормальная — за зарплату кассира, причём далеко не самую высокую, тройную работу делать. Что такого?

  1. 29 августа 2022

   Вітаємо. Всі питання щодо обов’язків оговорюються під час співбесіди — це обов’язкова практика, а також під час онбордингу нового співробітника. Якщо ви стикнулись з іншою ситуацією, будь ласка, напишіть на [email protected] де саме і коли це сталось.

 37. 26 августа 2022

  @Тетяна, участие во всех процессах вполне нормальная практика. А все кто пишет о «не нормальной» работе ещё не видел тяжёлых работ (шахтер например)

 38. 23 августа 2022

  Керуючий у цій мережі магазинів і є адміністратор,а ще вантажник, прибиральник, касир, охоронець….))

  1. 24 августа 2022

   Вітаємо! Так, керуючий, які в всі інші працівники включені у всі процеси магазину. За цією системою працює багато мереж та інших компаній.

 39. 17 августа 2022

  Добрый день! Работала в компании около года, в городе Харьков (лучшие бы не работала) — это кошмар.
  Пришла на должность продавца-консультанта, в результате работала грузчиком (во мне около 45 кг), кассиром, охранником, баксером и грушей для срывов, нашего ненормально администратора. Все начиналось гладко, нормально (более не менее) отношение, нормальный график и можно выходить на обед (иногда). Но после 2-3 недель работы, весь кайф закончился. Администрация начала срываться на нас (сотрудников) из за своих личных бед (отношений), ладно если бы это было 1-2 раза в неделю,это было каждый день. Так же, когда ты просишь выходной, тебе буквально говорят, что ты будешь работать столько, сколько скажет админ, когда тебе плохо, тебя не отпустят домой, работай даже с температурой 39, всем все ровно. Администрация похабно относиться к сотрудникам, оскорбляя их, и возвышаясь над них, лишний раз упрекая их в лишнем весе,релии или же ориентации. Что было со мной ? Да все, с выше указанного. Я буквально находилась каждый день, под невероятной давкой. Когда ты стараешься, что либо возразить, то на тебя ещё громче кричат. По поводу денег. Это отдельная тема. Начинают врать, начиная с первого знакомства. Обещают чуть ли не 12 тыс.каждый месяц, а по факту ты получаешь не более 6к (в месяц). Так же, когда очень хочешь кушать, тебе дают буквально 10 минут,что бы ты сходил в туалет, вымыл руки и разогрел себе покушать (желательно ещё поесть,что ты разогрел,но на это уже не хватает времени). Администрация, всегда старается чем либо тебя зацепить, будто наслаждаясь твоим плохим настроением. Я ушла от туда, потому что моему здоровью (как физическому, так и эмоциональному) пришел конец. Я не советую, идти работать в сеть этих магазинов по Харькову. Если администрация ведёт себя так, то ей это позволяет делать вышее рукаводство. Вы для них — рабы.

  1. 18 августа 2022

   Вітаємо! Нам дуже прикро через ситуацію яку ви описали. Хочемо запевнити, що ми уважно ставимося до організації роботи в підрозділах Компанії, вдосконалюємо процеси та комунікацію щодня, а персонал є головною цінністю Компанії.
   Ми прагнемо розібратися в описаній вами ситуації, зокрема з Харківським напрямом вже ведеться робота. Будемо вдячні, якщо на пошту [email protected] ви направите ваші контакти для зв’язку, а також № магазину, в якому ви працювали до звільнення.
   Дякуємо та дуже чекаємо на зворотний зв’язок.

 40. 16 августа 2022

  @Аліна, на ворк.юа Червоний маркет пропонує 13-15 тис на посаді керуючого (Київська обл). У адміністратора, так розумію ще менше.

 41. 31 июля 2022

  Яка зарплата у адміністратора торгового залу? Місто Київ

  1. 1 августа 2022

   Вітаємо Аліна! Для отримання більш докладної інформації щодо роботи, заповніть, будь ласка, форму для зворотного зв’язку https://forms.gle/CmzkJ8Uwmr1AvGb19 та дочекайтесь дзвінка від спеціалістів Компанії.

 42. 28 июля 2022

  Можна дізнатись більше що за тести і як їх здавати?

  1. 28 июля 2022

   Вітаємо! Тести складені по програмі навчання та здаються стажером під час випробувального терміну. Від їх успішного проходження залежить подальша співпраця.

 43. 19 июля 2022

  Очень не красиво получилось, пришла на роботу сказали»нужно будет здавать тесты, у тебя будет 3 спробы»
  В итоге когда я во второй раз не добрала пару балов, мне сказали «попытки было все две, тебя увольняют»,но я знаю некоторых работников которые здали на 5 раз
  И не отдали все мои заработанные деньги, сказали в следующем месяце)

  1. 19 июля 2022

   Вітаємо. Тести є неодмінною складовою для виявлення професійної відповідності вимогам Компанії. Від їх успішного складання залежить подальша робота після закінчення випробувального терміну. За умовами стажер, який проходить випробувальний термін, має 2 спроби аби пройти тестування протягом 1 місяця.

 44. 27 июня 2022

  Не рекомендую)))Настоящая «шаражкина контора»этот «червоний маркет».Позвонила в компанію на гарячую линию,так как увидела обьявление о приглашении на работу в Червоний Маркет по адресу:м. Вишневий вул Травнева 2.Мне назначили день и время когда прийти на співбесіду.В назначенное время я пришла,но мне сказала старшая работница:Кто и почему вам дал сюда адрес?,тут все занято,у меня уже работает работницы на стажировке,я уже пригласила ….(я так понимаю своих знакомых)!!!!!В общем— обманщики.И это при том что тут же в магазине «орет»по радио реклама о том,что приглашаем и ждём на работу и т.д.)))Я считаю,что они создают видимость того,что у них есть вакансии.)))Считаю такое отношение хамским и недопустимым,так как люди надеются и рассчитывают,а получают взамен «плевок в физиономию»не за что.

  1. 28 июня 2022

   Вітаємо. Нам дуже прикро, що сталася така ситуація. Просимо вибачення за спричинене непорозуміння та дякуємо за відвертий допис. Хочемо запевнити, що ми вже розбираємося з описаним Вами випадком та завдяки Вам змінюємося на краще.

 45. 17 июня 2022

  Не рекомендую!При заповненні анкети збирають інформацію,яка їх не стосується (паспортні дані,код,чи є ви родичем чи знайомим людей,які працЮють в правоохоронних органах і військових).І це тільки анкета -працюватимеш чи ні- не відомо,а особисті дані залишаються в «червоному маркеті»Будьте обережні з такими підозрілими особами в військовий стан.

  1. 22 июня 2022

   Вітаємо, анкету заповняють ті, хто прийняв рішення про роботу та виходить на стажування. Данні надаються кандидатами за їх власною згодою на надання та обробку персональних даних відповідно чинного законодавства. Інформація потрібна для перевірки та прийняття рішення щодо кандидатури кандидата, для того, щоб убезпечити Компанію від найму несумлінних працівників та шахраїв.

 46. 13 июня 2022

  @Гость, , а почему, по-Вашему, обьявления НЕ должны висеть на дверях? Очень многие люди так и находят работу: шёл, увидел объявление — позвонил. Тем более, у кого-то в данный момент может не быть доступа в интернет (скажем, компа дома нет, а смартфон поломался). Странное какое-то у Вас замечание.

 47. 9 июня 2022

  Офіційного працевлаштування немає, тому із зарплатнею творять що хочуть. Наразі прикриваючись війною не виплачують заборгованість при звільненні.Зарплати малі

  1. 13 июня 2022

   Вітаємо, на жаль, через брак інформації щодо Вашої ситуації ми не можемо надати вичерпної відповіді на Ваш допис. Надішліть, будь ласка, на [email protected] Ваші контакти, номер торгової точки та місто в якому Ви працювали.Дякуємо за зворотний зв’язок.

 48. 9 июня 2022

  Позвонила по поводу работы на горячую люнию. Первый вопрос который мне был задан- это сколько мне лет. Я ответила, что мне 35 лет, после чего консультант на горячей линии бросила трубку.
  Это хамство высшей степени. Сделайте вывод что это за шарашкина контора, где с первого слова такое хамство! Не рекомендую!!!

  1. 10 июня 2022

   Вітаємо. Нам дуже прикро через ситуацію що сталася. Але ми з впевненістю можемо сказати, що це могло статися через технічний збій на лінії, адже згідно із законодавством вік та стать претендента на посаду не можуть бути підставою для відмови. Будь ласка, надішліть нам на [email protected] Ваші контактні дані для того, аби ми мали змогу зв’язатися з Вами. Дякуємо.

 1. 9 марта 2021

  В связи с полным п*здецом в нашем магазине в последнее время ,а именно:
  1) 2 сотрудника на смене
  2) «Озабоченные» операторы, которые так и ждут что бы прислать штраф работникам магазина.
  3) Довоз товара 2 раза,а то и три в неделю.
  4)невыполнимые задачи от руководства по конверсии и продуктивности.
  5)х*ева туча планограм
  6)постоянные фразы «Вы самое слабое звено!
  7) непонятные минуса которые вешают на магазин,а именно: товар был отправлен на склад,но при частичном инвенте обнаруживается что этого товара у нас тыщ на 20 и более. П.С. «веселая будет проверка ревизорами»
  8)Сокращение персонала
  Таких моментов дох*я
  У меня только один вопрос к руководству «Червоного маркета»
  ВЫ ТАМ НЕ АХ*ЕЛИ?????
  Не хотите ли вы побыть на нашем месте и как следует поработать, вместо того что бы протирать стул своей ж*пой?
  Люди ведь стараться изо всех сил. Бедные кассиры, которые получают нищенскую зарплату при этом выполняя 1)работу кассира, консультанта,уборщика.охранника, мерчендайзера,психолога,погрузчика,дворника и т. д. При все при этом, прилетают штрафы от операторов которые не смотрят за ворами,но * за мелоч штрафуют сотрудников. Это * как? Работать все должны бесплатно, приходить в свой выходной день и *башить на благо выполнения плана и продуктивности? Нарушать законы любим?
  Бедные ИО и УМ. Постоянные выслушивания от выше стоящего начальства о том какие мы все х*новые работники. Не выполняем план, почему? Объясняют, все аргументируют, показывают, просят помощи у начальства в решении проблем. Но начальство отвечает мне пох как, делайте, ничего при этом само не делая.
  Если вы не будете нормально выполнять свою работу , а будете только трепать языком на конференциях. У вас в сети застынут нах в один день сразу 25 точек. Потому что все разом уйдут. Поправочка) они застынут в разных областях. А теперь посчитайте убытки. Людей нужно ценить и поощрять за то что они работают на благо компании, а не пытаться на*б*ть на деньги превращая при этом их в рабов.

 2. 17 июля 2023

  ИМХО лучшая работа для студентов.Дочь работает в Ирпене.1)график до обеда и после обеда-2 дня утро два дня после обеда и 2 выходных, позволяет не уставать от однообразия.Успеваешь все что надо(стоматолог, курсы тд)2)коллектив.Отношение хорошее, никто никого не обижает.Малая очень мягкий человек, обидеть ее легко, но все ок.Старшие учат молодняк и относятся хорошо.Обучают работе с кассой.Для молодежи это тот шанс которого у нас не было(в 90-х)-учиться и работать, иметь опыт взаимодействия с клиентами.

Кассир 2
8 000 .. 10 000 грн
Консультант 1
5 500 грн
Менеджер по развитию 1
15 000 грн
Продавец 1
2 000 грн
Продавец зала 1
8 000 грн
Продавец-кассир 1
9 000 грн
Продавец-консультант 4
6 000 .. 8 000 грн
Управляющий 2
8 900 .. 12 500 грн

Добавьте зарплату в компании Червоний маркет

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе Червоний маркетПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Червоний маркет?