ДП «Електричні системи»

ДП «Електричні системи»

Государственное предприятие «Электрические системы» — новое масштабное предприятие по производству электрокабельных жгутов для автомобилей европейских заводов.

Отзывы о работе в ДП «Електричні системи», зарплаты

1. 4 ноября 2021

Дуже велика територія, умови нормальні, робити можна.

2. 3 ноября 2021

Получив за останній місяць непогану зарплату також прилаштував сюди свого друга. Погану роботу другу не порадив би. Я так прийшов на зміну, помотав проводку відробоив зміну прийшов додому і забувся про роботу. На вихідних шашлик мангал отдих. Нерозумію кого робота не влаштовує.

3. 1 ноября 2021

Робота як робота. Впрягатись треба на будь-якій роботі. З неприємних моментів — це абсолютно нетямлячі «майстри з навчання». Вони реально не здатні навчити, так як самі не дуже мілко плавають в процесах і просто ходять по заводу потріпатись язиком зі старими знайомими. Навчання від них немає абсолютно. Тебе будуть навчати самі працівники, лайн лідер або бригадир. Другий момент це кумівство. На теплі місця приходять дружини, чоловіки та інші члені сім’ї прилаштованих «працівників». Дуже знаковий приклад — «майстер з навчання» Ірина, що є дружиною такого самого «майстра». Мабуть з великого таланту зразу пішла на оператора нарізки, за неймовірні таланти через 2-3 місяці отримала 3-й розряд, а потім через фіктивний конкурс, на якому була єдиним кандидатом отримала посаду «майстра». Хоча на ділі декілька разів працівники просили показати як має виконуватись той чи інший процес — просто морозилась, а якщо все ж таки ставала за роботу, то тупила гірше за новенького стажера, робила брак і витрачала неймовірно багато часу на процеси, які мають виконуватися, наприклад хвилину-дві.
    Такі пироги. А що до умов — то усе на місці, великих мінусів мною не помічено. ЗП своєчасна, їдальня є, досить велика, тільки крім кави там нічого не продають, місця для відпочинку і куріння також є.

4. 8 октября 2021

У керівника ЗП 270 000 на місяць і премія 787 000 ) а ви в**буйте за 6 000 з нічиними змінами

5. 6 октября 2021

Начальники S-класса дурят людей… за август месяц 4-е линии получили по 20% премии 770;705;720;700( это впервые за все время существования завода),хоть и делался план и сверх плана. Делаем план и сверх плана,а в конце месяца получаем копейки,а они в шоколаде.Чем меньше они заплатят рабочим тем больше останется им!!!Зарплата у начальства хорошая,а у рабочего ,за такую работу, мизерная.
    ЛЮДИ МАССОВО УВОЛЬНЯЮТСЯ!!!ЛЮДЕЙ НА ЗАВОДЕ НЕ ХВАТАЕТ!!!
    Придумали фишку,что завод расширяется…ХА-ХА
    Не ведитесь, люди добрые!!!
    Обходите стороной…берегите свое здоровье!!!

6. 9 сентября 2021

За работу рабочим платят копейки… Планы бешеные, да ещё плюсы заставляют делать. Там только начальство получает хорошо и те которые сидят в кабинетах. Не советую завод.

7. 12 августа 2021

@ Гриша , Гріша,..ви ще в системі магазинів «Грош» не працювали!!!!,…От де справжнє рабство і приниження,..реальна експлуатація безкоштовного робочого труда,..де люди стажуються по дві неділі за свій рахунок ,безкоштовно,…іногородні живуть у когось із знайомих,…або взагалі на вокзалі ?))),..вакантні місця тримають по пів року,бо це вигідно..обід—10 хв!!!!!,якщо встигнеш проковтнути ..Так,на заводі ДП «Е С» не заносять робочого на руках ?)),..і в роботі є якісь непорозуміння,але все в наших(робочих)руках,…система працює!!!?,…єдине,що мені не зовсім сподобалось,..що не відшкодовується медичний огляд,..а він обійшовся в 700 грн…

8. 20 июля 2021

Читая хвалебные отзывы о этой «офигезной работе», кажется что их пишут начальники. Простые рабочие, которые недавно уволились или ещё работают такого написать не могут. Работа реально адская, начальство которое сейчас го***ще редкостное, завышают планы, люди работают на износ. Да, зарплату повысили…на целых 5%!!! 5%КАРЛ…это при условии что план вырос на 20. Если это читает человек, который хочет устроиться сюда — не надо, честно. Тебе будут говорить что исп. срок месяц — это вранье, заставят максимум за 2 недели работать как старый работник, не справишься — увольнение, при этом будут платить как стажеру 0.75 от ставки. И по з/п — если не пропускать дни и все чётко делать получите максимум 9к,это очень редко, обычно 8200 — 8500. Это того не стоит.

9. 14 июля 2021

Робота за яку платять. Знаю точно що 7 і 23 получу свої гроші . Нехай завод розвивається. Не все сразу було у всіх. Люблю своїх колег.

10. 5 мая 2021

Проработал на заводе 3 года))Ночные смены очень тяжело(главная причина увольнения). Пробиться на должность инженера или без ночных смен нереально.Там кум сват брат. Шипук (пол завода родсвеники на руководстве) Гавронский заставил всех механиков подписать материальною отвественость или увольнение, хоть по закону должность не предусматривает. Главный механик Ковальский мазаный ставленик Слободяника(уволили за премии 500 тыс грн себе директору) полный ноль в механике, ноль уважения от колег. Новый директор поувольнял свех старых начальников набрал своих)новых. Почему двух последних оставил не знаю) Столовой нету, текучка бешеная, отношение х..вое. премии рубят только так. Из плюсов деньги платят вовремя больничные командировки. Хороший завод в общем)

11. 16 апреля 2021

@Гость, слухай Вася виходить норм зп якщо не шаритись і не бухати і не пропускати роботу ,а якщо ти шалтай болтай то все ясно з тобою .

12. 16 апреля 2021

Шановні «Друзі з негативом», не потрібно ідти на це підприємство на працевлаштування. Повірте ті умови Вам не підійдуть. Вам буде постійно «жарко, душно…», «виключіть вентиляцію, дує, закрийте вікно…», «а чому на вулиці дощ, а в нас з потолка не тече…», «чому облаштували 2 зони для паління а не 100500…», «чому я маю ходити на роботу щоб отримати норм зарплату» і т.д.

13. 17 марта 2021

перевестить на оператора, там зп трішки більша

шо ти мелеш? І цікаво на якій лінії ти працюєш?

14. 16 марта 2021

@Гость, От 0 до -1 на сколько приличная?

15. 16 марта 2021

@Гость, Тут может хватить только на туалетную бумагу и на Ролтон.

16. 14 марта 2021

Робота для людей без виходу , нищих і рабів!
    Зарплата , графік , умови — повна фігня.
    А з приводу тих хто пише позитивні коментарі про цю роботу:
    1.Керівництво
    2.Люди які не хочуть шукати кращого і готові працювати за тарілку супу при таких то умовах!

17. 14 марта 2021

Повна х***я а не робота , : про графік , зарплату і умови брешуть!
    Рабство 21 століття! Робота для тих хто немає іншого вибору а також для тих хто повірив в їхню брехню.

18. 5 марта 2021

Працював на данному підприємстві близько року. Їхні слова росходяться з діями. Про зарплату теж брешуть , постійний потік нових людей , завищені норми і бригадири нелюди. Абсурдна премія за те що не пропускаєш роботу. І саме цікаве їхня вакансія завжди висить на сайтах з пошуку роботи!

19. 24 февраля 2021

Доброго утра. На 16.45 иду к врачу, и буду настаивать о продолжении больничного. После всего, что произошло, моё здоровье главнее всего. До того, как меня привели на эту линию давление меня не беспокоило. В конце августа раз было и всё. И то, что произошло, в ночь с пятницы на субботу, меня сильно раснервничали, в частности, бригадир. Мол, меня не хотят видеть не на 720, ни на той, где была две смены. Давление опять начало подниматься, пошла в медпункт, 160/100, прибегает бригадир, с таким отвращением, мол я симулирую, и работать не хочу. Ему сказала, разве такое давление симулируют. Вышел он, и через пять минут пришел он вместе со Светой Скворцовой. Я просто была в шоке от того, что сказала она. Видя моё состояние, и в слезах, сказала что вы ей сказали, что мной недовольны, не хотите меня видеть, и что не справлялась со своей работой. И чтобы я увольнялась, и не занимала чужое место. Я была честно в шоке от услышанного. Две смены устраивали мне террор из- за моих парфум. Извините, я дешёвку не беру, и это французские. И тогда я смолчала на редкость, хотя могла высказать, что думаю на эмоциях. Но так как я здесь новый человек, месяц у вас, не захотела сильно скандалить. Весь стресс переживала внутренне, и 12 февраля этот стресс высказался высоким давлением, позже 16 февраля, опять же, давление поднялось, из за моих так называемых вонючих духов. И мне опять стало очень плохо, были спазмы живота, что стоять не могла, решила отпроситься у Светы, она отправила в медпункт, померили давление,160/100. К тому же каждую смену мучаюсь от того, что грыжа поясничного отдела даёт о себе знать. Когда нервничаю, грыжа начинает колоть и стоять просто невозможно. Это раз, второе, давление, которое на этой линии стало резко подниматься. И в третьих, у меня с мамой беда, и об этом знает только Саша Кондратюк, начальник смены с эмефея. И с эмефея на s класс, Яне просилась.Мы пришли с ним вместе на работу сюда, и знакомы 18 лет, и он знает моих родителей и моего сына. А она не может передвигаться по квартире, при помощи ходунков. И поэтому, в понедельник, когда мне дали больничный, в группу ни чего не писала, что у меня больничный. Я посчитала, что не нужна стала на линии, лишней. Но Свете Скворцовой должны были передать из 770 линии, что я на больничный ушла.

20. 24 февраля 2021

Дурдом, а не робота. На лініях людей нехватає, а вони піднімають плани і піднімають. Люди розраховуються.Да, зарплата вчасно. Відношення деяких бригадирів хамське

21. 23 февраля 2021

Я їзджу із Жмеринки. Задоволений роботою. Є довезення на всі зміни. Рекомендую.
    В Жмеринці аналогічну роботу важко знайти.

22. 14 февраля 2021

С первого января минимальная зарплата поднялась на 20% с 5000 гривен до 6000 гривен. Но на електросетях ничего не изменилось. как было 7500, так и осталось, обидно.

23. 9 февраля 2021

Це робота, за яку платять, а робити скрізь треба. Я сюди двох знакомих привів, всі задоволені роботою, вже більше року працюють. Зарплата вчасно, два рази в місяць виплачують. Є медична страховка, я скористався, повернули вартість ліків, коли хворів грипом. Одним словом рекомендую.

24. 31 декабря 2020

Така ситуація мала місце на самому початку роботи в березні-травні 2018 року, оскільки це був ПОЧАТОК роботи дільниці.Наразі всі люди, прізвища яких фігурують у вказаному повідомлені,значно професійно виросли і роботи стало ЗНАЧНО більше.
    Не розумію, чому цю дописку безрукого оператора, який не хотів працювати,2018 року перепощуютть у 2020 році (напевне для антиреклами).

25. 16 сентября 2020

@Гость, Якщо виконувати всі умови, тобто робити якісну роботу і не пропускати без поважних причин, а також виконувати норми то можна отримати 8000-9000 (це з нічними і вечірніми). Але є шанси і збільшити розряд або перевестить на оператора, там зп трішки більша

26. 10 сентября 2020

@Гость, Скажіть ,будь ласка,яка там реальна зарплата? Кольсунтант сказав ,що 6500-8000.

27. 12 августа 2020

приличная работа, зп вовремя

28. 11 июля 2020

@Гость, ну просто пишете заяву и всё

29. 10 июля 2020

Тамара :
    Я працюю там вже більше року. Перечитала коментарі, хочу сказати, що більшіть із них не відповідає дійсності. Я живу не у Вінниці, мене завод довозить маршруткою на роботу і з роботи. На дорогу гроші не витрачаю. Це можна сказати вже плюс до зарплати. Є кар’єрне зростання. Коли треба на більнічний вийти, все оплачується. Робота не складна. Кожного дня робиш один і той же процес. Зарплата офіційна. В нас на лінії багато жіночок, з якими я дуже подружилась. Все подобається. Як і на кожній роботі хочеться вищу зарплату, але бачу на дошках оголошень час від часу розвішують вакансії на керівників. Я трохи соромлюся, бо не впевнена, що потяну. А знайома спочатку стала лайнлідером, потім пішла в бригадири. І ніхто її не проштовхував. Просто проявила себе жінка і зараз має гарну зарплату. Бажаю, щоб наш завод працював і розвивася далі, бо зараз по Вінниці, і тим більше у моєму селі немає роботи взагалі. Тому хто зібрався сюди йти, йдіть і не роздумуйте.

А когда отпроситься нужно,то как?

30. 10 июня 2020

Хороша робота, роблю там вже пару місяців. Під час карантину ніхто нас звільняв, нам оплатили на підприємстві простой (десь 60 % від ставки), і також користуюся медичним страхуванням. Вже вийшли на роботу, працюємо в масках. Роботи хватає всім, треба бажання хоч щось робити. Всім бажаю удачі у виборі роботи!!!

31. 7 июня 2020

Зарплаты в офисных сотрудником неплохие. Оттуда мало кто увольняется. Кстати, может кому надо, сейчас ищут инженера по транспорту, ставка вроде неплохая. Но детали говорить по телефону не хотят, только при личном собеседовании.
    На производстве тоже неплохо. Много людей, которые уволились, едут на лето на заработки, а потом возвращаются в Украину и назад на завод работать. Такая жизнь…

32. 29 мая 2020

Работа как работа со средним зароботком. На каждой работе надо работать, но не сложно. Большинство женжин работает. На карантине платять простой. Я живу в селе, мне хватает.

33. 27 мая 2020

@Тамара, здравствуйте прочитал много но реальных цифр так и не увидел,скажите Вы,какая сейчас средняя зарплата на руки?

34. 26 мая 2020

Працюю на Електричних системах майже з початку його створення. Робота подобається і кар’єрний ріст є. Познайомилась з багатьма цікавими людьми і мені подобається з ними спілкуватись. Дуже рада що працюю в Електричних системах.

35. 26 мая 2020

Зарплата не дуже висока, але вчасно виплочується. Для жінки дуже нормальна робота. Офіциалка.

36. 25 мая 2020

Зустріла на роботі свого майбутнього чоловіка. Дякую за це Електричним системам.

37. 20 мая 2020

Работаю здесь уже второй год и всегда всем доволен. Приятно быть частью одной большой команды и создавать продукцию Mercedes для всего мира.

38. 18 мая 2020

Це робота, де я працюю. Все влаштовує.

39. 16 мая 2020

40. 16 марта 2020

Шановний партнере ДП «Електричні системи», дозвольте висловити Вам щиру подяку за плідну співпрацю. Ми щиро сподіваємося, що наше партнерство і надалі буде таким ефективним і позитивним, а ввесь колектив Вашої компанії буде задоволений медичним страхуванням від СК «Місто».
    Ми пишаємося, що у Вінниці є підприємство високого європейського рівня, яке дбає про свій трудовий колектив і питанню соціального забезпечення приділяє велику увагу.
    Ми розробили та впровадили якісні страхові продукти, закріпили кращих лікарів, аби супровід Ваших співробітників, наших застрахованих, був оперативним, а лікування — ефективним.
    Ваші працівники дослуховуються рекомендацій та побажань СК «Місто», що дозволяє нашим лікарям максимально швидко та ефективно організовувати для них медичну допомогу та сприяти одужанню.
    Для нас велика честь працювати з Вами. Ви підтвердили свою відмінну репутацію на рівні співпраці — будь-які питання Ваші фахівці вирішують швидко та легко.
    Сподіваємося, що наші програми добровільного медичного страхування зможуть довгий час слугувати позитивним досвідом мотивації Вашого трудового колективу, а всі працівники будуть здоровими.
    Бажаємо Вашій доброзичливій команді успіхів на професійній ниві і процвітання!

41. 5 марта 2020

Працював на данному підприємстві 6 місяців. За цей час зрозумів , що їхні обіцянки росходяться с діями. Графік жахливий , заробітна плата на низькому рівні , так сказати праця за тарілку супа.
    Раджу добре подумати перед тим як сюди влаштуватися.

42. 25 февраля 2020

Антон :
    Здравствуйте! Работаю оператором на нарезке (каттинг). Имя изменено. Это начальное звено производства. Провода которые мы режем с помощью специальных верстаков используются для изготовления автомобильных схемных жгутов.
    В связи с тем что руководство участка нарезки не может правильно организовать производство, нас, операторов, отправляют на линии вязать жгуты, бандажировать их, и заниматься другими вещами, которыми операторы верстаков с программным управлением заниматься не должны. То есть работодатель в лице начальника участка нарезки Шипук Александр, и начальники смен (например начальник моей смены Савицкий Дмитрий) прямо нарушают закон Украины, а именно трудовой кодекс, статья 60:
    «запрещение требовать выполнения работы, не обусловленной трудовым договором».
    Я работаю на должности «оператор верстаков с программным управлением» так почему я должен выполнять чужую работу, не получая за это никаких привилегий, дополнительной оплаты и пр.? Есть прекрасная статья того же трудового кодекса №151, где указано что это возможно только с моего письменного разрешения за дополнительную оплату (если кратко).
    Кое-кто пытался отказаться от выполнения чужой работы, и в результате ему поставили ультиматум: либо делаешь что я говорю, либо заявление на увольнение по собственному желанию.
    То есть из-за некомпетентности начальства данного участка, страдают простые рабочие люди (впрочем, как и всегда). Они не могут дать людям работу в нужном объеме, они обещали 20 верстаков, а сейчас намного меньше.
    Работа организованна неправильно. Из-за этого страдают и сами люди, и производительность самого предприятия. Если сделать как-то по человечески (не разбаловать нас, а то ведь на шею сядем :), а именно ПО-ЧЕЛОВЕЧЕСКИ, то тогда и количество и качество продукции будет выше. Мы же пашем как кони, а с нас еще издеваются… Короче, те кто лижут зады начальникам смен, чувствуют себя более свободно. Те же, кто не хочет прогибаться — чувствует себя как в на зоне. От звонка до звонка.
    На перекуры раньше времени нельзя ходить даже когда работы временно нет, и рабочий ничем не занят. Более того, единственный способ подышать свежим воздухом выйти в курилку на пару минут, и даже этого нельзя.
    За то у меня в смене есть человек, который числится оператором, но ничего не делает. Просто ходит на работу и ничего не делает. И получает свою зарплату ни за что. Он просто помогает бригадиру и нач. смены Савицкому. Но он не бригадир и не нач. смены. Он простой оператор.
    На остальных участках ситуация не лучше. Все так же начальство мягко говоря некомпетентное, и доходит до нарушений прав человека. Не так давно одной женщине стало плохо, и руководство очень долго решало вызывать скорую или нет, отпустить её домой/в больницу или нет. При этом было видно что женщина не симулировала, и ей действительно плохо.
    Очень надеюсь что Тищенко прочтет данный отзыв, и примет соответствующие меры.

Руководство п*ки

43. 25 февраля 2020

За такую зарплату дешевше сидеть дома,работа для ***,ну для женщин которие себя не ценят тоже норм

44. 15 февраля 2020

Х*ня, а не завод, вечная текучка людей, столовка хоть на полу кушай, на перкуре как селёдка в ведре… конец смены, на выходе напоминает рок фестиваль(толкание друг друга), теория в учебном центре вообще не в тему… обещают одно, получается совсем другое…
    Ну в принципе всё уже написано до меня…. и всё верно..

45. 6 февраля 2020

Вдалось вияснити майже все адже мануфактури там і близько немає !
    доречі ви підпишете бумагу о неразглашении їх тайн
    (от тільки для тих законіків уточняю не це що я написав є порушенням неразглошения а ваші *лядьскі схеми кольора і «разйоми» а їх я тут не показую такщо пішли лісом)
    1 Про роботу
    Запамятайте «ти» (саме на «ти» ,всі звертаються ) — МЯСО ! Поки з тебе не вижмуть всі соки «ти» потрібен, можна працювати гарно робити «якісну» продукцію але вседно один за 3 ї*аш щей винний будешь що не справляєшся
    за Плани всі вже і так написали нереальні

2 про керівників
    Керівництво починається не в навчальному класі де вас потримають декілька днів слухати нічого не тямлящого в процесі офісного планктона що тільки каву пє а й не з «учітелЄй» які парятся тільки за теорію не навчаючи толком нічого
    а з тих хто навіть не тямить як саме виконати роботу з Якості (Ледарі, Зеленый человечек і т.д повірте їх там звуть як хоч))
    потім є *** начальник і його зміна Туркішмен які довідку то збоєм видають бо нашо і Елітний *** якого як треба не знайти на робочому місці нет (курить) про начальство нарезки коротко «Сделай или умри»
    Бригадир дядя обо тьотя яким важливий тільки план, вас зустрінуть і тупо без ввідного інструктажу кинуть ї*ашити на те що ви і близько не вчили щей «учітЄля» будуть приходити свою теорію питати не відриваючи від робочого процесу а не вспіваеш помилка — твоя проблема. О да і всім Треба «нравитись» на 5 минутках не ходити, їсти і бігом на лінію.
    про неадекватів і адекватів описувати не буду всяких «ВИШок» там є
    3 про класи та лінії
    МАфія Еліта ПроСтой і Нарезка
    у всіх своя схема когось найти без карти ще прицьому заблудитись в полне реально
    а від звонка до звонка стоять бо нізя йти раніше одним можна другим нізя
    Дискримінація жостка хочаб вагітним роботу дають легку а інвалідам є*аш там де не можна (хоча їм обіцяють легку роботу ) а на ділі там де і усі і усіма
    старі що не дотягують до рівня за трьох після дешевого-Жолторотіка пиши заяву по власному
    4 про зарплату
    12-10-8000 а на ділі все від часу і «ефективности» а графік у всіх різний що ламає мозок що сил додому не оберешся
    конкретні сумми їбашиш кожен день 7000-6000 всім і похер де і в кого
    відпроситись хвороба день за свій рахунок тупо не прийти — одінаково мінус 800 і відсоток що і 4000 за місяць получиш за лікарняний щей 2 місяці мінус
    а як світло пропало на 10-40 хв всім день простоя! хоча ти їб*шиш
    і страховка якою не скористатись якщо руку/ногу зламав навіть якщо на роботі ! а вона обовязкова
    5 про бухгалтерію та відсоток
    Ці фільмогляди тямлять тільки в тому як щось недорахувати довідку на кредит чи субсидію дадуть швидко але там сумма з реальністю різнится
    списання за новий рік подарунки для вас
    було навіть що за світло що завод споживає з робітників брали але потім скрили з платіжок
    відсотки не додають за схемою в кого попаде дротик ДАРТС
    За Тіщенка і АУдіт я вообще молчу
    (Матюки виражають суть і прямоту автора)

46. 10 июля 2019

Обіцяють 8000 тис. грн на руки на початок отримуєш перший місяць 4500. Інші місяці в районі 6000тис. грн. Кому підходить ласкаво просимо. Підприємству краще і зручніше привести декілька *оранжевих* і дати їм по 4 тис.грн за місяць аніж норм. працівникові дати гідну зарплату.
    З приводу нормів та планів. Багато у чому зар.плата залежить від виконаного плану(тобто премія на кінець місяця), план встановили такий, що ніяких премій люди не бачать місяцями…плана не досяжний встановлюють щоб не переплачувати за його виконнання. Мотивують тим що не встигаєш…твої проблеми.
    Є досить не погана столовва (ПЛАТНА)…ціни космос!) досить бідненький обід буде коштувати 50 грн, норм 80 грн. от і рахуйте! 80*20 днів робочих =1600…хто знімає житло -3000тис. Логіка проста…. 6000 грн- 1600-3000=1400грн на особисті потреби….
    Добре ДУМАЙТЕ чи воно того варте.

47. 10 июля 2019

Досить мало вілгуків, оскільки відсотків 50 людей то є люди середнього віку які в інтернеті не розуміють.
    Не буду говорити що робота погана…вирішувати Вам.
    Робота цікава та весела, дуже швидко усе змінюється…колективи дружні та веселі, однак є свої нюанси…
    Досить важко працювати у нічні…оскільки важко організмові звикнути і переналаштуватись. Один тиждень на вранішню, і ти спиш як нормальні люди. Інший тиждень на вечірню, і ти спиш з часу ночі до…. А третя (нічна) ти спиш дньом, і от ці збої досить важко переносяться…
    Відношення керівництва не погане, усі люди, і коли ти норм, то і вони норм.
    ЗАРПЛАТА: Раніше була ставка і люди ортримували 8000тис. і вище….в залежності від посади. Але більшість людей в*язальники (85-90 %). Починаючи з весни 2019 року зробили *кращі* умови для людей…зробили погодинну оплату праці. І усі почали отримувати *гідну* оплату праці: хто 6500, хто і 6000 тис не отримує (MFA).
    Текучість кадрів колосальна, не встигають набирати і навчати як люди звільняються.
    Оголошення по усіх зупинках і усіх паперових виробах-квитанціях, бо постійно потрібні люди…бо хто приходить, місяць-другий і розуміє що то не гроші.
    Виплата своєчасна…але її ледь вистачає від авансу до заробітної плати…коли аванс в районі 2тис. грн…а розрахунок в районі 4 тис. грн…от і ДУМАЙТЕ.
    Джгути виготовляються для європи, оплата за них надходить також у євро…а заробітна плата становитьб 6000тис./ 30 виходить що 200 євро.
    У Сербії є також аналогічний завод от тиільки там оплата 40 євро у день, а у місяць 950-1000 євро….от і Думайте! Шкода дивитись на молодь яка приходить…вона тільки марнує свій час. Підприємство для тих людей із сіл, у яких немає іншого вибору. Так як по них приїде маршрутка та привезе. і можливо для них 6000 грн. нолрм. А ВИ ДУМАЙТЕ!

48. 6 июля 2019

Бригадиры на мфе, те, что работают дольше в лицах бригадира. 2е неадекватные особы. У этих людей хоть образование есть? Впечатление складывается, что Тищенко их родственник.Им на людей совершенно наплевать.

49. 31 января 2019

всем пох.. дыки гуцулы у руля)

50. 16 августа 2018

«запрещение требовать выполнения работы, не обусловленной трудовым договором».

Очень надеюсь что Тищенко прочтет данный отзыв, и примет соответствующие меры.

1. 10 июля 2019

Не буду говорити що робота погана…вирішувати Вам.
    Відношення керівництва не погане, усі люди, і коли ти норм, то і вони норм.

2. 16 марта 2020

Бажаємо Вашій доброзичливій команді успіхів на професійній ниві і процвітання!

Бригадир 1

Добавьте зарплату в компании ДП "Електричні системи"

Добавить отзыв о работодателе ДП «Електричні системи»

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ДП «Електричні системи»?