Edin

Edin

Українська IT-компанія, яка створює інноваційні продукти на ринку е-документообігу. Ми робимо те, що завтра стає трендом і запроваджуємо це у національних та міжнародних компаніях на ринку України. Стань частиною нашої команди!

Отзывы о работе в Edin, зарплаты

1. 9 апреля 2024

Уже декілька місяців я працюю в EDIN. Тут високо цінують ініціативу співробітників, надають підтримку в особистому та професійному зростанні та створюють комфортні умови для ефективної роботи. Колектив дружній і допомагаючий, завжди готовий прийти на допомогу. Крім цього, компанія постійно розвивається, впроваджує нові інноваційні проекти і активно сприяє успіху своїх клієнтів.

2. 17 июля 2023

Доброго дня! Дякуємо за зворотній звʼязок. Для нас дуже важливо отримувати чесний відгук про роботу наших співробітників. Нам дуже шкода, що у Вас лишилось негативне враження про наш відділ продажів. Ми звернемо на це увагу і сподіваємось, що в подальшому таких ситуацій не виникне.

Для того, щоб ми могли оперативно вплинути на ситуацію, просимо вас написати листа на електронну адресу нашого HR відділу з описом ситуації та повним іменем та прізвищем співробітника, з яким Ви контактували. Електронна адреса для листа — [email protected].

Будь ласка, переконайтесь, що всі вказані дані правильні і уточнені. Дякуємо Вам за Ваш час та сподіваємось на подальшу співпрацю з вами

3. 7 июля 2023

Полное отсутствие желания работать с клиентами. Гоняюсь за собрудниками EDIN чтобы получить хоть какц-то информацию. Тупо отмораживаются

4. 22 июля 2022

@Гость,Дякуємо за ваш відгук, нам важливо отримувати зворотній зв’язок як позитивний, так і негативний.

Кожна оцінка конкурентоспроможності та підходу у керівництві компанії безперечно має суб’єктивне забарвлення. Наша компанія опирається на кількість та статус наших клієнтів в аналізі власної позиції на ринку.
    Більшість співробітників працюють у EDIN вже не перший рік, що свідчить про високу лояльність та конкурентну заробітню плату.

У випадку, якщо у вас залишились не закриті питання з компанією, просимо звернутися до HR.

5. 21 апреля 2022

Компания безнадежно отстала от своих конкурентов. Жалкое руководство живет мысленно 2000-х тысячных. Использует свой персонал как рабов, высасывает все соки и таланты а потом не умеет даже распорядится теми наработками которые у них имеются!

Добавьте зарплату в компании Edin

Добавить отзыв о работодателе Edin

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Edin?