Edin

Edin

Українська IT-компанія, яка створює інноваційні продукти на ринку е-документообігу. Ми робимо те, що завтра стає трендом і запроваджуємо це у національних та міжнародних компаніях на ринку України. Стань частиною нашої команди!

Отзывы о работе в Edin, зарплаты

1. 22 июля 2022

@Гость,Дякуємо за ваш відгук, нам важливо отримувати зворотній зв’язок як позитивний, так і негативний.

Кожна оцінка конкурентоспроможності та підходу у керівництві компанії безперечно має суб’єктивне забарвлення. Наша компанія опирається на кількість та статус наших клієнтів в аналізі власної позиції на ринку.
    Більшість співробітників працюють у EDIN вже не перший рік, що свідчить про високу лояльність та конкурентну заробітню плату.

У випадку, якщо у вас залишились не закриті питання з компанією, просимо звернутися до HR.

2. 21 апреля 2022

Компания безнадежно отстала от своих конкурентов. Жалкое руководство живет мысленно 2000-х тысячных. Использует свой персонал как рабов, высасывает все соки и таланты а потом не умеет даже распорядится теми наработками которые у них имеются!

Добавьте зарплату в компании Edin

Добавить отзыв о работодателе Edin

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Edin?