Eleks Software

Eleks Software

ELEKS – міжнародна компанія, яка надає послуги з розробки програмних продуктів, консультування та забезпечення контролю якості для лідерів ринку та компаній, які претендують на лідерство в галузі технологій. Допомагаючи перетворювати креативні ідеї в реальну економічну перевагу, ЕLEKS пропонує унікальні та надійні програмні рішення в галузі даталогії (DataScience), мобільних (Mobility) та цифрових технологій (DigitalProduction), а також рішення для фінансової галузі, що покликані забезпечити безпрецедентний ріст бізнесу клієнтів. З 1991 року наші програмні рішення стають частиною найкращих практик у цілому світі та запорукою успіху наших клієнтів, серед яких міжнародні компанії, зокрема і учасники престижного рейтингу Fortune 500.
До складу компанії входить головний офіс у Львові, мережа центрів розробки в Україні (Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль і Кременчук), де працюють близько 1000 висококваліфікованих спеціалістів, а також представництва в США та Великобританії. ELEKS — надійний стратегічний партнер з багаторічним досвідом найбільш ефективного задоволення потреб клієнтів.
Більше інформації на нашому сайті: www.eleks.com.
Місія
Створюючи унікальні та надійні програмні рішення для забезпечення безпрецедентного росту бізнесу, ми допомагаємо лідерам ринку та компаніям, які претендують на лідерство в галузі технологій, перетворювати креативні ідеї в реальну економічну перевагу.
Бачення
Бути провідною міжнародною компанією в галузі інформаційних технологій, яка забезпечує лідерство своїх клієнтів шляхом ефективного впровадження передових технологічних інновацій, чіткої орієнтованості на результат та винятково високого професіоналізму.
Цінності
• Досконалість
• Відповідальність
• Професійна команда
• Інновації
• Партнерство

Диференціатори (чому ELEKS):
• Винятково талановиті спеціалісти з технологій — професіонали світового класу, які стоять у витоків найновіших тенденцій ІТ
• Інженерне мислення – потужні знання з математики, фізики та електроніки в основі кожного рішення
• Інтегрована співпраця — гнучкість і оперативність, відповідальність і відданість якості
• Орієнтація на пошук рішення — акцент на комплексні рішення, що стимулюють ріст бізнесу
• Проактивне R&D – наші експерти підкорюють нові технології для створення додаткових конкурентних переваг для наших клієнтів
• ELEKS University — корпоративний освітній заклад для підготовки талановитих молодих спеціалістів та розвитку професійної компетентності
• Корпоративна соціальна відповідальність — відданість підтримці ІТ-освіти, соціальних та екологічних проектів

Отзывы о работе в Eleks Software, зарплаты

1. 25 июля 2023

Кілька років я тут фігнею страждав та відверту дичину творив. купу багів через мене з’являлося. І жодних наслідків хаха. Набрався трохи досвіду, і звалив у нормальну фірму. тож раджу молодим іти сюди

2. 5 октября 2022

Компанія по хамськи ставиться до кандидатів як до співбесіди так і під час, на співбесіді поводяться як рагулі

3. 27 декабря 2021

https://ebanoe.it/2021/11/23/eleks-seniors/ Алекс захотів стати, мабуть, зіркою dou.ua, але як це часто буває став тоді зіркою ebanoe.it. По всій вірогідності, поважаючі себе технарі у Львові вже не хочуть йти до нього щоб утримувати раздутий адміністративний апарат компанії(менеджери всякі там, hr з зарплатами по 5 тищ долярів та інші нахлєбники на маржі з технарів).. Ітого, по словам того ж Алекса, для Елекс сіньйори у Львові вже дорожчі ніж в любому іншому місті України тепер.. Чудово. Продовжуйте в тому ж дусі..
    https://ebanoe.it/2021/12/24/eleks-vaccination/ Судячи з відгуків, заставляють працівників вакцинуватися

4. 8 сентября 2021

Подавалась на одну з вакансій компанії. По телефону ніхто не телефонував, після 2 тижнів з моменту відправки свого резюме, мені на пошту приходить лист від рекрутера, що я не підходжу через те, що рівень володіння англійською нібито не відповідає вимогам до вакансії (за словами рекрутера рівень English має бути upper-intermediate, а в мене intermediate). І це при тому, що зі мною ніхто не контактував і не перевіряв мій English, хоча у вимогах до вакансії вказано — Intermediate. Була здивована, думаю перевірю ще раз вимоги до даної вакансії на сайті, можливо щось переплутали, але ні все-таки вимоги — intermediate, а НЕ upper-intermediate. Після цього написала рекрутеру на якій підставі мені відмовили, якщо по усіх вимогах я підходжу, в тому числі і по рівню володіння англійською мовою. Відповіді немає жодної, просто ігнор. Дуже цікаво за яким принципом вони відбирають кандидатів, якщо самі рекрутери некомпетентні особи!!!

5. 14 мая 2021

Осталось не очень приятное впечатление. И вот из-за чего. Подавался на вакансию. КОгда пошли собеседования эта компания внезапно обратилась к некоторым людям с моей работы с запросом что за человек. ПРичем тайно, не предупредив меня, не попросив дать контакт для рекомендаций. Стало известно, что рассматриваю новые предложения. Потом всплыло, что это елекс запрашивал. Проблему уладил, но если вы соискаетесь туда — будьте осторожны. У этих ребят своеобразные методы.

6. 29 ноября 2020

Про Елекс:

Реакція Олексія Скрипника на заклики платити працівникам достойні зарплати і дерегулювання рівня заробітних плат, створюючи конкуренцію за трудові ресурси:

Олексій, не бажаючи платити місцевим спеціалістам достойні гроші, наймає явно не за маленькі гроші розпіарених ІТ-гастрабайтерів з сусідніх країн з сумнівним рівнем знань в ІТ галузі. Чи то задля піару, чи то задля зв’язків з потрібними людьми щоб отримувати державні підряди.

Синок Антон пішов по батьківському шляху, живучи на маржі з перепродажі в основному закордон послуг українських дешевих спеціалістів. У сина, як і у батька, поступово проявляються помірні амбіції до слави і суспільної діяльності, що наразі обмежено діяльністю в сумнівних спільнотах і виступах на бізнес-конференціях в рядах знаних серед ІТ-спільноти інфоциган. Дружина Антоніна не стоїть осторонь від сімейних традицій

7. 10 июня 2013

Hiring manager не знал разницы между доходом и прибылью компании, а он должен был быть моим начальником

8. 19 мая 2013

Так себе, компания на троечку …

Добавьте зарплату в компании Eleks Software

Добавить отзыв о работодателе Eleks Software

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Eleks Software?