Консюмерс-Скло-Зоря (Verallia)

Консюмерс-Скло-Зоря (Verallia)

Verallia — глобальный и инновационный производитель стекла.

Отзывы о работе в Консюмерс-Скло-Зоря (Verallia), зарплаты

1. 21 февраля 2020

Янова побувала у США по Work and Travel 15 років назад, помила посуд у кафе та прибирала басейни тепер думає, що вона втілює американську мрію в дії, але містер Трамп зараз проходить процедуру імпічменту, скоро дійде і до Янової. З усіх попередніх робіт вона валила тому що не давали ні зарплати ні привілеїв, працюй як всі, а на скловарні заспівала під дудку Пугач і отримала усе. Завод повне болото, на виробництві немає нормальних інженерів та електроніків, простих робітників не вистачає Пугач засіла безвилазно керувати, кивати головою і бігати без діла по заводу вдаючи що переживає та набирати повних бовдурів у офіс на керівні посади. Усі компанії з європейським капіталом у Києві з 2014 року вже 3 рази поміняли керівництво. Вералія — повне г* якщо Пугач не піде з заводу і не захопить Янову, виходимо на протест і пишемо колективну заяву на зміну керівництва і відразу надсилаємо у Париж, працівники мають право, згідно колективного трудового договору «Консюмерс Скло Зоря»!!!

2. 20 февраля 2020

@Гость, почались звільнення

3. 20 февраля 2020

зарплати:
    Пугач — 105 000;
    Янова — 65 000;
    Хотько — 130 000 красава;
    Виробництво — від 35 000 до 65 000!
    Постачання- один керівник з Дніпра красава)
    Проекти — Вася — бик 40 000)
    Юристи- за вас соромно, найдешевші!
    Якість, Інженери та інші — не тими родились) або Хрн… ж* цілуєте)))))

4. 20 февраля 2020

Валентина та Ірина!!! Займайтесь своіми справами. Картопля та помідори — це ваше! Не чіпайте завод! Вирощуйте своє! Ви дві С*, що не можуть сказати Ні французам (за свою Ж переживають). Зовсім скоро, Вміняння ржати На 32 та лизати не буде перевагаю! (Хоча у вас гарно виходить як захочете). Звільйняйте і будете звільнені!
    Смішно і прикро(

5. 17 февраля 2020

Треба готуватись, якусь помаду купити, чи на лисо побритись, бо піднімуть зарплату АЖ на 3%)))

6. 28 декабря 2019

@Гость, Смішно читати про Modern-Expo,де працюють «тільки дієві та потрібні кадри і цінують кожного працівника», а в офісі ніби зарплати вдвічі менші ніж на виробництві. Все з точністю до навпаки. Як і в кожній великій компанії вистачає сраколизів і непотрібних людей, простих роботяг на виробництві мають ні за що.

7. 8 ноября 2019

Автора этого глубокомысленного совета на пару недель на АМКР. Уверен, через пару недель впереди собственного визга нёсся бы обратно в Вераллию.

8. 24 октября 2019

Да неизвестно кто поставил руководить заводом такую *** Валентину Пугачеву да ещё дал ей в подмогу Яновую. Вопрос остаётся как долго они будут ещё сидеть?

9. 31 августа 2019

Так менеджмент заводу нікуди не гордиться потрібно міняти усіх це точно

10. 31 августа 2019

А ещё с Пугач частенько ездит хорошая подруга Яновая тоже большой «специалист — инженер» которая умеет хорошо услуживать *** Пугач и получать за это премии и поездки. Тем временем завод имеет очень плохие показатели и даже в Костополе завод далеко впереди молчу про другие заводы Украины без тройцы *** Даниеля, Пугач и всегда любезной Яновой.

11. 22 августа 2019

Ніби не про свого роботодавця читаю. Як і на будь-якому великому заводі, кількість людей велика, як насліок люди кардинально різні. У кожного є вибір, де і ким працювать, тому не треба свої проблеми виливать злістю на когось, змінюйте роботу та й по всьому. Ну і плювати в колодязь з якого воду п’єш як мінімум не логічно.

12. 13 августа 2019

А ще Пугач дуже любить подорожувати за рахунок компанії, у так звані відрядження, поїхати на завод — партнер, бюджет таких подорожей 150 000 чи 200 000 гривень. Не розуміючи нічого, вона просто фотографує завод та робить копії якихось схем, які теж не розуміє, оскільки ні німецької, ні французької не знає. Взагалі після таких приїздів увесь завод сміється ще як мінімум півроку. Ні, щоб відправити людину з інженерними знаннями, їде тупувата дама кави попити та фото зробити.

13. 21 июня 2019

Взагалі вважаю гріх жалітись на щось.Де ще по нашій місцевості є нормальні роботи де платять і незатримують?Де для діток є НР,де влаштовують сімейні свята де є НР і для працівників і щорічні премії.Думаю просто ті люди яким щось неподобається просто ніде крім склотарного ніде не працювали або ж ЗАЖРАЛИСЬ.

14. 17 июня 2019

Цікавить одне, чому на усіх заводах міжнародних груп (Verrallia в тому числі) керівники міняються кожні 3 роки контракт підписують на 3 роки + 1 як продовження. Пугач засіла керувати надовго тому що комфортнішого керівника французькому менеджменту на чолі з тупеньким Даніелем не знайти. Що не запропонують все сприймає та погоджується.

15. 24 мая 2019

Напевно ви зовсім не орієнтуєтесь і не знаєте, хто і за що відповідальний на заводі. А хто що робить — взагалі. Цікаво де працюєте Ви, можливо, самогон ПаЛьоНий продаєте)))))
    Але думаю, що скоріше пєте))) впевнений навіть БраЖку, бо тільки вона так по мізкам бє)))

16. 10 мая 2019

Який ідіот поставив керувати планами Нінічука мабуть Пугач за його кресленнями можна виливати тільки бутлі для самогону і то пальоного

17. 22 апреля 2019

Прочитал отзывы об этом заводе, согласен на 100 %, было весело все читать. Сейчас работаю на Vetropack. Да, отдел кадров на этом заводе – полный треш. Помню как в 2015 году имел честь говорить с рыжеволосой с чернями корнями, пучеглазой Еленой и ее напарницей такой ж пучеглазой, имени не помню, которые пелы в два горла о европейской компании и стандартах, вот только зарлаты ооочень далеки от европейских, эти две дамы — полные дуры, но мнения о себе ой какого высокого.

18. 22 марта 2019

недавно відкрили нову столовку, тепер даже кормлять бесплатно. Кому що не нравиться йдіть робити на теплиці чи колгосп!!! Лучої роботи в районі не найти!

19. 21 марта 2019

На этом заводе нужно сделать как на Арселормиттал в Кривом Роге где отправили в отставку весь персонал во главе с начальницей. Она не обращала внимание на персонал, только бегала на побегушках у шефа, также делает всем известная Ирина на этом заводе.

20. 20 марта 2019

Здебільшого неправда

21. 16 марта 2019

Дещо правда

22. 10 февраля 2019

Хочу рассказать как проходил собеседование в этой компании, сначала меня встретила какая-то девушка, не представилась, просто предложила пройти в кабинет, дальше полчаса ждал ещё одну девушку, пришла какая –то туповатая, начала рассказывать, что компания платить высокие зарплаты не может, поскольку кризис. Даже не посмотрела мое резюме, сразу спрашивает, когда смогу приступить к работе и рассказывает, что в компании можно бесплатно пить чай и кофе. Сразу видно, что на производство она не ходит, да и вообще, не умеет нормально выбирать персонал. Работал 12 лет на заводе в Харькове, проходил стажировки в Польше и Словении, но на этом заводе это никого не интересует, их главная задача вывести тебя на маленькую зарплату, так и сказал этой девушке. Работать здесь не советую.

23. 25 декабря 2018

Валентина Пугач замість того, щоб обговорювати зарплати і відстоювати позиції виробництва (збільшення зарплати, інвестиції в технологічний процес, просто киває головою та з усім погоджуються на нараді з планування фінансового бюджету на 2019 рік у Франкфурті, зарплата у 150-200 євро хороша і достатня. Причому фінансовий директор усієї групи з цього відкрито сміявся. Таким керівникам не місце в новій Україні. Нехай би їхала керувати у Польщу чи Німеччину на завод партнер, але ніхто не запрошує, така дурепа-керівниця може працювати лише в Україні. У Луцьку у компанії «Modern-Expo» середня зарплата монтажника 17000 гривень на руки + премії та бонуси. Компанія, заснована українцем і має філіали у Європі та ОАЕ, на цьому заводі цінують кожного працівника і не розповідають балачки про Європу, у офісі працюють тільки дієві та потрібні кадри, заробітна плата яких у 2 рази менше ніж простого робочого. Ось таке повинне бути виробництво!

24. 21 декабря 2018

@Гость, Ну й ти і брехло. Не робив,-ла ти у віддіді Нінічука ніколи. А на когось стрілку переводити — це гнило! Якщо немає духу висказати Нінічуку чи Пугач в очі-сапи краще в дві дирки собі тихенько.

25. 12 ноября 2018

ДА НОРМАЛЬНА РОБОТА. НЕ ХУЖЕ І НЕ ЛУЧШЕ ТОГО ВСЬОГО, ЩО Є В РАЙОНІ. ЗП ПЛАТЯТЬ,ШТРАФІВ НЕМА,СПЄЦОВКУ ДАЮТЬ..

26. 10 ноября 2018

З яких це пір 10 000 гривень (середня зарплата на склоформувальній машині на ГК + перепрацювання годин) — 500 доларів, курс долара на сьогодні в Україні 28.00, на ХК взагалі 5000-6000 гривень. Валентина Пугач замість фото на фоні Ейфелевої вежі нехай обговорить бюджет заводу і не витрачає кошти на нікому непотрібні тренінги працівників офісу, а вкладе їх у виробництво, яке заробляє гроші для заводу.

27. 7 ноября 2018

@наладчик, ти хочеш сказати що в тебе зарплата більша ніж у машиніста. щось я сильно сомніваюсь) особливо в останніх реаліях заводу, суттєве підвищення от тільки далеко не всім і не утаких суттєвих розмірах.

28. 7 ноября 2018

таке враження, шо читаю не про свій завод…Відробив на заводі 13 років, канєшно тяжка робота, особєнно стало останні 3 рокі, тєкучка появилась і нові не всі витримують..а вчити приходилося нам і за це не платили. запрлата мала, 500 доларів для сім’ї зараз мало. але її платили, і платили вчасно. даже якусь премію ввели. а хто хотів в оптуск,то треба було просто нормально з начальником говорити..

29. 6 ноября 2018

@Гость, притягуйте до відповідальності себе, а не людей які пишуть правду:-) Тому і пишуть під варіантом гостя, якого ви так хочете покарати.

30. 6 ноября 2018

@Гость, А чи можна притягнути до відповідальності людей, які пишуть про компанію та її працівників неправдиві, викривлені факти?

31. 2 ноября 2018

Працював на цьому заводі 7 років, потім поїхав закордон, де зараз проживаю і працюю. Коли ще був на заводі, мій начальник Ігор збив хлопчика 8 років неподалік від заводу (їхав з надзвичайно великою швидкістю). В результаті дитина отримала серйозні травми і провела 3 дні у реанімації. Директриса — Валентина Пугач, особисто, видала йому премію у розмірі 20 000 гривень для того, щоб «владнати» справу. У дитини мати страждає на алкоголізм, тому гроші вирішили все. Цікаво чи вже пройшов термін давності справи, щоб притягти до відповідальності злочинця та людину, яка допомогла приховати злочин?

32. 6 октября 2018

Компанія просто Лажа. Особи які пишуть позитивні відгуки,це люди далекі від виробництва склотари.Взяти відпустку особливо в літній період взагалі велика проблема,тоді керівництво себе відчуває «богами». На скломашинах порацює одна людина хоча при Савінському на скломашині було двоє, а коли приходив новий працівник то взагалі троє. На даний період взагалі неможуть набрати штат на ГК. За копійки молодь нехоче працювати на «гарячому». Зате Пугач Валентина Андріївна рахує, що працівники на ГК отримують достатньо і говорить, що закордоном , одна людина порацює на скломашині. Зате вимоги ставлять набагато більші ніж у європі. Одним словом нейдіть працювати на Консюмерс-скло-зоря поки непоміняється керівництво!!!

33. 6 сентября 2018

Коментар явно написаний «недалекою» людиною, яка не може реалізувати свої здібності, яких або зовсім немає, або це просто місце роботи не для неї і треба йти робити в поле. Компанія дає розвиватись молодим людям. У порівнянні з іншими компаніями регіону, програми з розвитку кадрів дійсно на висоті. Однак вперед йдуть лише ті, які хочуть і головне можуть це робити. Звісно, не всім дано працювати над собою і показувати результати в роботі, вчити мови і працювати в команді. Іншим лишається лише скаржитись в звинувачувати інших в своїх невдачах. Шановному дописувачу можна порекомендувати перестати скиглити і боягузливо писати ляпи анонімно, а працювати над собою.

34. 6 сентября 2018

Так, у компанії — усе або через ліжко, або через лизання заднього місця пані директрисі, Валентині Пугач (ця дурепа дуже це любить). Приймають студентів, обіцяють золоті гори, перспективу роботи в європейській компанії, а насправді мають зарплату 3500 гривень, велику кількість роботи і претензії керівництва. Основна проблема — менеджмент та виконавчий директор- недалека жінка, які не розуміються у виробництві скла .

35. 6 сентября 2018

@Гость, Забула додати що підвищення та постійні відрядження за кордон отримуються інтимними стосунками з керівництвом.

36. 7 августа 2018

Прийшла сюди працювати ще під час навчання у ВУЗі. Це класний старт для молодих спеціалістів: міжнародні стандарти, спілкування з іноземцями, відрядження закордон і зарплата завжди вчасно (стільки скільки обіцяли). Колектив тут класний, усі допомагають і підказують, а ще дуже дружні. А ще тут немає такого, щоб директорам хтось робив і приносив каву, вони самі спокійно йдуть і роблять каву нарівні з іншими, дуже прості в спікуванні.
    Єдиний мінус — треба рано вставати, щоб приїхати на роботу на 8.00

37. 27 июля 2018

Працював в цій компанії більше 5 років. Якщо попробувати охарактеризувати цей досвід дуже коротко, то цілком влучно для цього пасуватиме прикметник чудовий. Компанія входить до міжнародної групи, від так ставлення до працівників відрізняється від традиційного для України в кращий бік. Цілком пристойна і повністю легальна заробітна плата та соціальний пакет. Мені дуже подобався колектив та атмосфера, яка загалом панує на підприємстві. Завод активно розвивається. Можу впевнено рекомендувати це підприємство для працевлаштування.

38. 24 июля 2018

Valentina Pugach a plant manager in Verralia, Zoria, Ukraine, is a completely corrupted woman, she is involved in money laundering and supports the system of bribes while executing orders from suppliers.

39. 24 июля 2018

Валентина Пугач — исполнительный директор завода в селе Заря — просто тупая дура, ее место продавать дыни и арбузы на базаре, а не руководить заводом. Ждал свои деньги полгода после исполнения работ подряда, видно хорошо заработала в схеме с Райффайзен Банк.

40. 25 июня 2018

Що можу сказати про цю компанію, працював у США та Канаді на різних проектах, також на заводах Харкова та Києва, але такого менеджменту не бачив у жодному місці. Пані виконавчий директор — просто сільська жінка, яка потрапила на посаду через знання 10 англійських слів (відверто кажучи говорила зі мною мовою Шекспіра — не зрозумів абсолютно нічого, страшний сільський акцент). Менеджером з якості працює німець турецького походження, зарплата якого тисячі євро + (житло та автомобіль), а на роботу приходить об 11.00 і іде о 14.00, ніколи у сфері якості не мав досвіду, у Німеччині працював торговим агентом, а в Україні різке підвищення і контролює якість усього виробництва, справжній молодець. Людина, яка реально виконує його роботу, українець, заробляє декілька тисяч гривень. На нормальному заводі такий безлад ніхто не терпів би, але пані виконавчий директор настільки амбіційна, що вважає свої кадрові рішення повністю правильними і не сприймає жодної критики. Французькому менеджменту такий підхід вигідний через курсову політику. Хоч мені пропонували там посаду і непогану зарплату, відмовився, тому що з такою панною та її командою працювати не маю жодного бажання.

41. 24 апреля 2018

Невміння сприймати чужої думки та критики якраз таки показує рівень «не очень». Також критика стимулює розвиватись, Вам на замітку. А загалом наш завод чудовий і хочтся щоб він тільки розвивався та процвітав

42. 19 апреля 2018

…политика по подбору и работы с персоналом не очень… Как же тебя взяли на работу?

43. 18 апреля 2018

Завод хороший, деньги всегда вовремя, про офис,- работают там как и на производстве, но есть бесполезные кадры -30%, политика по подбору и работы с персоналом не очень…очень хромает менеджмент…а так всем советую

44. 20 марта 2018

Компания — советская, главное производство в селе Заря, всех набирают из одного села, исполнительный директор абсолютно некомпетентная женщина, которая ничего не понимает в производстве стекла, весь офис целый день ничего не делает, только пьет чай, производство работает, но офис просто ходит туда-сюда. У них вся организация и коммуникация работает как в 80х годах. Зарплаты низкие, много обещают ничего не платят. Не советую там работать.

45. 18 августа 2016

чула хороші відгуки від працівників відділу продажів, знайома ходила на співбесіду, також враження хороші — в Зорі

46. 3 февраля 2016

И как сейчас работается ???

47. 17 июля 2015

Работал в киевском офисе компании. Зарплаты выплачивают официальные и вовремя. В Киеве у компании только отдел продаж. Директор по продажам, можно сказать, самодур. Для него главное продажи, работать с подчиненными не умеет. Даже выслушав аргументированные предложения поступает так как считает нужным.
    Еще в офисе работает его молодой заместитель — в прямом смысле неадекват.

48. 20 апреля 2015

Андрей и другие уважаемые,

Вам удалось узнать что-то о работе в данной компании?

49. 17 марта 2014

Уважаемые,

прошу оставить отзывы о данной компании. Как о Киевском офисе, так и о производственной площадке в Ровенской обл. пгт Зоря.

Спасибо

Андрей

1. 27 ноября 2020

Заводу ***, бо його така сама очолює :).
    Нормальні керівники наймають працівників, що за них розумніші. Тоді бізнес розвивається. А ця комплексує і тягне всякий зброд. А тих хто соображає навпаки позбувається. Оточила себе тупими ж*полизами і роздає їм ордена.
    Бо дурникам простіше впарювать, що ти така розумна бо відмінницею у мами вчительки була і логарифми пам’ятаєш. А поясни но чого виработка з року в рік падає. Мабуть через те, що останнє що в голові осіло були логарифми. І до одного місця всі ті тренінги.
    Стала директором по жіночій квоті через те поки держать.

Судячи з вашої манери дописів ви особисто до касти «всякого зброду», «ж*полизів» та «дурників» не відноситись. Але і особою з нормальними людськими якостями вас не незвати. Особисті образи та ненависть до інших працівників ні вам, не іншим не принесуть ніякої користі. З впевненістю скажу, що ви посміхаєтесь та вітаєтесь кожен день з тими людьми, яких тут так наполегливо намагаєтесь образити. Немає в мене до вас співчуття оскільки ви повністю заслуговуєте на те відношення та становище, в якому ви зараз. Співчуваю Валентині, що повинна керувати такими примітивними «індивідумами». Мабуть і методи керування повинні бути відповідними, оскільки з вас наврядчи вже виховати особу з гідними людськими якостями.

2. 5 января 2021

Тим часом людям сказано сидіти в Зорі до пабєдного)))))))

Так і лохдауна не тра.
    Хтось іпашить а хтось віддалено працює)))
    31.12.20

Инженер-конструктор 1
Исполнительный директор 1
Коммерческий директор 1
Начальник отдела кадров 1
Руководитель проектов 1

Добавьте зарплату в компании Консюмерс-Скло-Зоря (Verallia)

Добавить отзыв о работодателе Консюмерс-Скло-Зоря (Verallia)

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Консюмерс-Скло-Зоря (Verallia)?