Консюмерс-Скло-Зоря (Verallia)

Консюмерс-Скло-Зоря (Verallia)

Verallia — глобальный и инновационный производитель стекла.

Отзывы о работе в Консюмерс-Скло-Зоря (Verallia), зарплаты

1. 24 ноября 2020

Заводу ***, бо його така сама очолює :).
    Нормальні керівники наймають працівників, що за них розумніші. Тоді бізнес розвивається. А ця комплексує і тягне всякий зброд. А тих хто соображає навпаки позбувається. Оточила себе тупими ж*полизами і роздає їм ордена.
    Бо дурникам простіше впарювать, що ти така розумна бо відмінницею у мами вчительки була і логарифми пам’ятаєш. А поясни но чого виработка з року в рік падає. Мабуть через те, що останнє що в голові осіло були логарифми. І до одного місця всі ті тренінги.
    Стала директором по жіночій квоті через те поки держать.

2. 4 ноября 2020

@Гость, то якраз ще один з найнормальніших там )))

3. 4 ноября 2020

Враження, що скоро там гряде піз*а. А жаль, гарний же колись був завод…

4. 22 октября 2020

@Гость, думаю не варто сподіватися на всілякі там докази, а раз такі «дзвіночки» надходять — керівництву варто задуматися. Чому б не запропонувати пану МП пройти такий собі бліц-тест на детекторі брехні, як це, наприклад, роблять при працевлаштуванні у більшості фінансових установ і що вважається нормальною практикою? Відразу все стало б на свої місця, а якщо нема чого приховувати — то і боятися нема чого. І навпаки, якщо керівництво дійсно покриває цю людину — ніхто нікого перевіряти не буде, ясна річ. В такому випадку слова про телефонну розмову мають усі підстави бути не взятими просто з неба.

5. 20 сентября 2020

@Гость, Чи вартує «лисолобий Микола Г» такої уваги, коли йде мова про ціле підприємство? На мою думку не вартує. Причина по якій вказаний працівник вас так турбує мабуть суто особиста. Не розчаровуйте мене вашим рівнем особистого розвитку. Чи доречні в даному випадку слова «заздрість» та «невдаха» залежить лише від вас.

6. 17 сентября 2020

Працювала в компанії протягом 5 останніх років. Доброзичливий колектив, професійний топ-менеджмент та робота в компанії однодумців — те, що вигідно відрізняє компанію на ринку роботодавців. Якісна продукція та довірливі відносини з клієнтами, що засновані на взаємоповазі -те, що вигідно відрізняє компанію серед гравців ринку. Тільки процвітання та високих результатів продажів

7. 16 сентября 2020

Бачу, відділ кадрів почав відбирати хліб у психотерапевтів і пояснювати всі відгуки заздрісними невдачами. Трохи однобоко, але для прочатку згодиться.
    От вам наступне питання по психології. А дайте но оцінку неймовірному захопленню тьоті Валі молодим але вже лисолобим Миколою Г. Відгуки про його надзвичайні таланти всі чують к месту и не к месту по кілька разів на день. З життєвого досвіду мені скидається на підліткову закоханість. Але жодне з них не підліток. І любов живе 3 роки, а тут все триває вже набагато довше. Може, материнські почуття? Але про власного сина вона говорить рідше і очі так не світяться ярко.
    Що ж це може бути?

8. 1 сентября 2020

Янова побувала у США по Work and Travel 15 років назад, помила посуд у кафе та прибирала басейни тепер думає, що вона втілює американську мрію в дії, але містер Трамп зараз проходить процедуру імпічменту, скоро дійде і до Янової. З усіх попередніх робіт вона валила тому що не давали ні зарплати ні привілеїв, працюй як всі, а на скловарні заспівала під дудку Пугач і отримала усе. Завод повне болото, на виробництві немає нормальних інженерів та електроніків, простих робітників не вистачає Пугач засіла безвилазно керувати, кивати головою і бігати без діла по заводу вдаючи що переживає та набирати повних бовдурів у офіс на керівні посади. Усі компанії з європейським капіталом у Києві з 2014 року вже 3 рази поміняли керівництво. Вералія — повне г* якщо Пугач не піде з заводу і не захопить Янову, виходимо на протест і пишемо колективну заяву на зміну керівництва і відразу надсилаємо у Париж, працівники мають право, згідно колективного трудового договору «Консюмерс Скло Зоря»!!!

Янова — професійний HR менеджер, яскрава особистість та взагалі хороша людина. Те що вона починала з миття посуду та досягла все своєю наполегливою працею — взагалі лише великий плюс. Всім заздрісним невдахам, які пишуть нісенітниці в коментарях, скажу що Ірина — зразок як досягнути успіху в житті. Заздрість та безпідставні образи не вирішать ваших проблем. Спочатку оцініть себе, зрозумійте, що причина ваших невдач це ви самі та ваш світогляд. Тоді, можливо, для вас ще не все втрачено. Мої вам співчуття.

9. 1 сентября 2020

Треш не коментар, а ситуація на заводі взагалі і в постачанні зокрема. Його ж тіпа взяли замінить попереднього корупціонера. А на ділі Максим оказався набагато більше ушлим, ніж папєрєднік. Але це вже нікого не хвилює.
    Кримінальний кодекс існує, але це не робота постачальників виводить ваших сообразительних постачальників на чисту воду. Якщо керівництво в долі то ніхто нічо не докаже.
    А записом розмови навіть підтертися не зможете: він же буде зроблений незаконно, без згоди Максима П.

У ваших очах всі брехуни, селюки, корупціонери. Ви навіть французів називали тупими. Ви ж розумієте що це рівень заздрісного невдахи, що ображений на весь світ? Ви не страждайте так, ви «насоліть» всім своєю заявою на звільнення, Нехай знають! Навіщо вам цей «колгосп»?

10. 1 сентября 2020

@Поставщик, його з Дніпра привезли, а не Донецька. А стосовно решти — правда. Заробляє собі не по дєцкі.

Все це заздрісна брехня. Людина, що написала коментар під іменем «поставщик» є далекою від бізнесу. Ображений невдаха вирішив «помститись» таким чином.

11. 31 августа 2020

12. 31 августа 2020

13. 31 августа 2020

ПОТРІБНО ПИСАТИ КОЛЕКТИВНУ СКАРГУ НА ПУГАЧ У ПАРИЖ, додати інфу про ситуацію на заводі, не забути про відкати від підрядників та обов’язково про хабарі внутрішнім органам, які заплатила Пугач через збиту дитину Нінічуком, виходимо на страйк, виробництво має право вимагати, нехай комерційний директор та Пугач самі стають на СКФ у зміну або на холодний кінець! Скарга повинна бути перекладена або написана англійською, зараз якраз саме час! Працівники заводу мають право! Французи хочуть змін і Пугач потрібно вигнати!Зараз якраз саме час!

А ви не загрібайте жар чужими руками, а візьміть і самі напишіть та викладайте сюди. Можете анонімно. Якщо претензії обґрунтовані, підкріплені фактами, заслуговують уваги інвесторів — я особисто відправлю куди потрібно. Якщо це рівень говору та пустої балаканини, як в коментарях нижче… надіюсь ви самі розумієте.

14. 31 августа 2020

Поставщик :
    Пролистав все що тут пишуть, трешняк полний. Такого колхозолохоізобілія ще пошукати треба.
    Не знаю як там главні особи цих дописів, а в мене інфа для поставщиків, може вони тоже тут читають.
    Я поки дещо сюди продаю. Бізнес зараз ніби іде.Дзвонить мені їх керовнік закупок Подольский М. тіпа з приватного номера з таким явно донецьким говорком. Мол так і так закажу багато на перед на пару місяців і можна всякої якості, мол ніхто розбиратися не буде, він тут рулить, його керовніца лошиця Шкода не рубає і все согласує, вона мол від нього тащиться, а директору іностранцю, що раз на пів року на заводі пофіг і той ему должен за многоє,мол давай перекидай на кошильок в інтернеті 1000 уо уже тіпа очень надо. Така тема прокатана мол не раз. Бл*** я оху****. Тіпа девяності повертаються — коси бабло коси. Жалію що стормозив записати цей базар але совєтую вам цю фірму взяти на замєтку і це робити. Нічого платить не буду цим д****** з європейської компаній по ходу тіпа з Єнакієво Донец. області.

Цікавий говір. Прозвучало звинувачення проти конкретної особи. «Єслі тєма прокатує многая раз», було б чудово отримати докази. Кримінальний кодекс в Україні ніхто не відміняв. А інакше ваш коментар такий же треш, як і інші.

15. 30 августа 2020

16. 30 августа 2020

17. 28 августа 2020

У Сільвіо та інших іноземних керівників зарплата в євро, тому що вони приїхали зі своїх ЄВРОПЕЙСЬКИХ заводів (так званий relocation), бюджет, яких розраховується в євро. За простою формулою, зарплата простого робітника на заводі в Італії 2000 – 3000 євро, тобто зарплата Сільвіо, як виконавчого директора в 3-4 рази більше, враховуючи вищі податки та ціну проживання у Італії (наприклад вартість квартири в Італії від 300 000 євро от і рахуємо, зарплата агента з нерухомості в Мілані 15000-17000 євро в місяць ). Зрозуміло, що для таких як Сільвіо Україна та Росія медом намазані через ціни та якість життя, можна нічим на заводі не займатись, усе зробить виробництво, тільки полювати на диких качок у полях та лісах біля Зорі -))) Єдина проблема Олександра Ч. незнання іноземних мов, тому з французами і важко працювати. Якщо вивчить англійську, а ще краще французьку чи німецьку, ТОЧНО ЗМОЖЕ ЗАМІНИТИ ПУГАЧ ( єдиний плюс якої – знання 30 англійських слів). Олександр міг би мати навіть посаду у Європі, якби знав іноземні мови. Одне питання, чому у Пугач та її steering team зарплата не в 3-4 рази, а в 10-15 РАЗІВ ВИЩА ніж у простого робітника на заводі? Своїм підлабузникам зі steering team Пугач намалювала найвищі зарплати, а усі інші нехай ходять на роботу за 3 карбованці.

З такими аргументами не посперечатися! А давайте знову наймемо європейців на солідні зарплати та зробимо все від нас можливе щоб кожен придбав дачу в Бонні та яхту за пів мільйона євро як в П’єра. Тоді можливо наш полішуцький менталітет як догодити іноземцям та обгадити своїх трішки притупиться? А взагалі ви заслуговуєте на те, що маєте. І винна в цьому не (цитую) «брехлива Янова», «тупі французи» чи «селючка Пугач», а винен той, хто прямо перед вами в дзеркалі.

18. 28 августа 2020

@Гость, дожились, люди близьки до керівництва розкидуються фактами про зарплату минулого керівництва) Цікаво, що далі

19. 28 августа 2020

Мовчи, Миколка!
    Іди поацюй!

20. 28 августа 2020

21. 28 августа 2020

Миколка, хватить Пугач захищати, отримав посаду і сиди нишком під фартухом. Бо Кавуна на травим і втечеш як ти вмієш.
    Давай, керуйте і не забувай жалітися як тебе бідного принижують.

А що, на вашу думку, все так погано та окрім Миколки більше нікого немає?

22. 28 августа 2020

1000% що Сільвіо не пропонував, більше того — осуджував її назначення. Але яка різниця, Валентина все одного всіх обі*рала.
    Ніхто Пугач не оцінює, всі просто ржуть з неі!
    А ви — цілуйте далі (маску тільки знімайте, щоб не замастити) і бережіть своє тепле містечко.

Пропонував. Це факт. Тим більше дав свою хорошу рекомендацію. Штефан затвердив за поданням Жана. А ви, я так розумію, далекі від менеджменту, чи не так? Ваша манера спілкування викликає лише посмішку та співчуття.

23. 28 августа 2020

Сільська виробнича хвірма скотари у пошуках Виконавчого директора, якому буде цікава робота в мультирайонній компанії.
    Компанія взяла напрямок на швидку деградацію і шукає професіонала у даній сфері.
    Місце знаходження село Зоря.
    Вимоги до кандидата:
    —Стать жіноча, бальзаківський вік ++, зовнішність – сільська, вміння спілкуватись на суржику відповідно до зовнішності;
    —Освіта – красний диплом, не червоний (пох з чого, головне часто про нього нагадувати усім для колориту);
    —Проживання кандида – с.Оржів (там розумні люди живуть);
    —Знати кілька фраз на англійський (особливо термінів, особливо RCA – ер сі ЕЙ, proceed — просід і тд), щоб постійно нагадувати це підлеглим, які **** не ріжуть);
    —Вміння ставити незрозумілі задачі буде перевагою;
    —Вміння рахувати на пальцях, як китайці, починаючи з великого пальця -1 і тд;
    —Контролювати підрядників, що виконують ремонтні роботи. Вірніше одного, який виграє всі тендери, лисий, ***;
    —Знання комп’ютера, а саме ввід пароля, користування принтером і тд., у разі непорозуміння з РС відділ ІТ допоможе (це РС винний, а ви все робили правильно);
    —Координувати роботу підлеглих, а саме команди однодумців, що підніматимуть ваш інтелект та обмиватимуть м’яке місце (інших вже звільнили і далі буде);
    —інтелектуальна здатність оперувати одночасно декількома поглядами на реальність, вміння суб’єкта виявляти протиріччя в навколишньому світі і оцінювати їх з космічної точки зору;
    —важливе почуття гумору, а саме під час чаювання робити гумористичні коментарі. Всі будуть сміятися, так заведено, вимушені, або за компанію і тут це полюбляють. До речі — дослідники вважають, що гумор є фізіологічною захисною функцією;
    —демонстрація домінуючого поведінки (у вас є перевага, ви – директор, не забувайте часто нагадувати це підлеглим);
    —бути лідер другого типу, якого ще інколи називають хибним лідером, робить те саме,що і лідер першого типу, проте він боїться – інколи панічно – втратити лідерство. Тому багато зусиль витрачає на «захист території», що інколи стає самоціллю. Такий феномен відомий як «параноя вождя».
    У разі 100% відповідності кандидата до вимог (важливо, так як люди звикли і не сприйматимуть іншого) компанія пропонує ОХзарплату, ОХавтомобіль та інші Охплюшки: бонуси, фотосесії на інших іноземних заводах, компанію однодумців.
    У разі виникнення питань відділ HR готовий надати додаткове комфортне обслуговування.

Повна нісенітниця.

24. 28 августа 2020

слушать до конца

25. 28 августа 2020

Місце знаходження село Зоря.
    Вимоги до кандидата:
    — Стать жіноча, бальзаківський вік ++, зовнішність – сільська, вміння спілкуватись на суржику відповідно до зовнішності;
    — Освіта – красний диплом, не червоний (пох з чого, головне часто про нього нагадувати усім для колориту);
    — Проживання кандида – с.Оржів (там розумні люди живуть);
    — Знати кілька фраз на англійський (особливо термінів, особливо RCA – ер сі ЕЙ, proceed — просід і тд), щоб постійно нагадувати це підлеглим, які **** не ріжуть);
    — Вміння ставити незрозумілі задачі буде перевагою;
    — Вміння рахувати на пальцях, як китайці, починаючи з великого пальця -1 і тд;
    — Контролювати підрядників, що виконують ремонтні роботи. Вірніше одного, який виграє всі тендери, лисий, ****;
    — Знання комп’ютера, а саме ввід пароля, користування принтером і тд., у разі непорозуміння з РС відділ ІТ допоможе (це РС винний, а ви все робили правильно);
    — Координувати роботу підлеглих, а саме команди однодумців, що підніматимуть ваш інтелект та обмиватимуть м’яке місце (інших вже звільнили і далі буде);
    — інтелектуальна здатність оперувати одночасно декількома поглядами на реальність, вміння суб’єкта виявляти протиріччя в навколишньому світі і оцінювати їх з космічної точки зору;
    — важливе почуття гумору, а саме під час чаювання робити гумористичні коментарі. Всі будуть сміятися, так заведено, вимушені, або за компанію і тут це полюбляють. До речі — дослідники вважають, що гумор є фізіологічною захисною функцією;
    — демонстрація домінуючого поведінки (у вас є перевага, ви – директор, не забувайте часто нагадувати це підлеглим);
    — бути лідер другого типу, якого ще інколи називають хибним лідером, робить те саме,що і лідер першого типу, проте він боїться – інколи панічно – втратити лідерство. Тому багато зусиль витрачає на «захист території», що інколи стає самоціллю. Такий феномен відомий як «параноя вождя».

26. 28 августа 2020

Давай, керуйте і не забувай жалітися як тебе бідного принижують.

27. 28 августа 2020

Ніхто Пугач не оцінює, всі просто ржуть з неі!

28. 28 августа 2020

Не потрібно порівнювати Сільвіо і Село.
    Різний досвід різних людей. Сільвіо все життя на різних заводах керівником працював з різними людьми. Пугач — випадково попала, бо у Жана Андре не було ні часу ні бажання когось шукати (тоді всі сміялися з неі). Тоді вона дуже боялась. Це раз всіх публічно об*ирає, хто ій дорогу дав. Село одним словом.
    Потрібно порівнювати яблука з яблуками, а не з помідорами.
    Не може бути керівником людина, яка і речення нормального скласти не може. ЛікБез по ній плаче як словесто так і письмово. Рівенські держкерівники сміються з тупоі коли з нею розмовляють.
    Село з людини не виймеш, хіба що, селом себе обкружити.
    Людина, яка говорить про СМАРТ завдання і КПІ позбавляється тих, з ким не може працювати по причині інтелекту. Треба бути тупішим, чи сра**лизом, чи беззребетним виконавцев і тд, тільки тоді зможеш працювати.
    Завод деградує, а керівникам не потрібно на разі стратегічно думати: Даніель про пенсію думає, Пугач як більше загрібти, поки є час і не залетіти, а Яновій немає куди діватись, платять та й все.

Не перекручуйте факти, шановний. Валентина стала директором по рекомендації того ж самого Сільвіо. Барбоза лише погодив її кандидатуру з німцями після того як Сашу забракували. Не ви Валентину призначали, не вам оцінювати результати її роботи. Навряд чи хтось запитає вашої думки.

29. 27 августа 2020

Прикро, що половину персоналу скоротять а завод продадуть конкурентам, які не зацікавлені в його розвитку.

Звітки інформація що продадуть?

30. 27 августа 2020

Не потрібно порівнювати Сільвіо і Село.
    Потрібно порівнювати яблука з яблуками, а не з помідорами.
    Село з людини не виймеш, хіба що, селом себе обкружити.

31. 26 августа 2020

@Гость, Ну ви прям оракул з кришталевим шаром, що читає франузькі думки. Називати будь кого ідіотом на полі бізнесу, по перше — не професійно, а по друге, в даному випадку, не відовідає дійсності. Ви знаєте який посадовий оклад був у її попередника Сільвіо Тортеролло? Я вам відкрию секрет — 11000 євро. Як керіник, я би задумався де б я знайшов такого професійного директора, який би «за безцінь тягнув все на своєму горбу». Думаєте це легка робота? Ви глибоко помилаєтесь та на навряд чи були коли-небуть керівником. Зі свого боку скажу що це дуже важка робота яка з’їдає купу часу та нервів, далеко не кожнму під силу. Наприклад у Саші Ч. був шанс стати директором виробництва — не витримав, забракували французи. Так що давайте перед тим, як писати різні нісенітниці, ви добренько подумаєте та проаналізуєте факти. Зі свого боку додам що до Валентини західні керівники ставляться з повагою та цінують її професіоналізм. Звичайно є і такі, хто завжди буде невдоволений, здебільшого заздрісні невдахи, які не мають неякого відношення до steering team. Бережіть себе!

32. 26 августа 2020

Чому Пугач та Янову так полюбляють французи :
    ** та недалекоглядні, таких люблять через те, що французи (самі тупі) взагалі можуть молоти будь-що та ставити на посади будь-кого Пугач та Янова з усім погодяться, ще й подарунки подарують.
    Беззаперечно погоджуються на низький бюджет заводу на нарадах з фінансового планування, тому підвищення зарплат нам не бачити як своїх вух ще ДУЖЕ ДОВГО!!! Тим більше у французьких заводів величезні фінансові проблеми через карантин, цього року заморозять зарплати і премії, так і до банкрутства недалеко після другої хвилі Covid !!! А у Зорі взагалі крах!
    Німці зараз геть незадоволені Пугач та показниками заводу, називаючи її просто eine Idiotin, якраз час писати у Париж. Даніель цього року звалює, Пугач нехай валить з ним!

33. 20 августа 2020

34. 20 августа 2020

Прочитав всі коментарі. Більшість з них — негативні. Багато негативу вилито на Пугач та Янову. Люди не розуміють що у кожної з них є свої керівники, політику яких вони успішно реалізовують. Якщо їх німці та французи тримають на місцях — це вже позитивна оцінка їхньої роботи. Пугач та Янова — успішні менеджери та професіонали свого діла.

______________________________________________________________________________
    Дмитро Г., скільки можна Л**, та ще й анонімно! В тебе ж інший керівник…

35. 18 августа 2020

36. 9 июня 2020

Можна номер в столову) Просто цікавить робота!

37. 22 мая 2020

Когда момент настанет, Инь-Ян вдруг твердым станет,
    Запускай свиней и поросят — детей свиней.
    В природе так бывает, свинья свинью рожает,
    Свиноворот свиней!

38. 22 мая 2020

@Добродій, Цікавий комент-добродійки, що і сама по співбесідах бігає! Чи так, пані Зубенко? Напевне, партія заставила, як кажуть у вашому колі: «власне, саме так»!

39. 20 мая 2020

Не розумію проблем з зарплатами чи з умовами. В нас з 1991 року вільний ринок праці: Не подобається працювати на стєкольному — звільняйтеся і влаштовуйтеся там де вам більше підходить. Тільки це під питанням, чи ви щось таке знайдете? В найкращому випадку світить неофіційне працевлаштування і витікаючі з цього відсутність оплачуваних лікарняних і відпусток. А підвищення в того більше хто більше працює, так що або лопату в руки і вперед або на вихід! Тільки красти і чесати язиком вміють!

40. 29 апреля 2020

Формула успеха псевдо-европейского предприятия Консюмерс Стекло Зоря = обалдевший некомпетентный директор Пугач + полный и*** Даниель + умеющая красиво врать и *** все места Яновая.
    Имея зарплаты по 100 000, где еще в нашем районе можно найти такие зарплаты чтобы платили вовремя и не задерживали за то, что ты ничего не делаешь, ковыряешься в носу целый день, только ездишь в Европу врать на совещания. Еще и автомобиль рабочий дают в придачу.
    Карантин полностью показал все стороны, сколько еще это может продолжаться? Нужно писать в Париж!!! Вон всех!

41. 21 марта 2020

в столовці істи треба за метр до сусіда, а в автобусі можна і на голову вилізти і на коліна сісти))))!!!!! Треба облитися дезинфікатором щоб іздити! ***!!!! Совок!!!! Головне свою Ж в машину посадити і сра*олизам підніняти зарплату на 10-15%, а комусь на 2-5%! Головне середня ж 7%! ***!!!! А два *** — сила!

42. 21 марта 2020

в столовці істи треба за метр до сусіда, а в автобусі можна і на голову вилізти і на коліна сісти))))!!!!! Треба облитися дезинфікатором зоб іздити! Дибіли!!!! Совок!!!! Головне свою Ж в машину посадити і сракодизам підніняти зарплату на 10-15%, а комусь на 2-5%! Головне середня ж 7%! Дибіли!!!! А два дибіла — сила!

43. 21 марта 2020

Підняли зарплату АЖ га 5%, середня по заводу 7%. Чи не туди «цілую», чи працюю погано))) повнаЖопінь якщо порівняти зарплату керівництва (за наш рахунок)! Хтось з дома працює і отримую зп, а когось у відпустку

44. 10 марта 2020

Потрібно вимагати скликання позачергової ради акціонерів ПрАТ Консюмерс скло зоря, на цій раді висуваємо пропозицію про звільнення виконавчого директора Пугач В. А.,колектив працівників має право це робити. Рада акціонерів повинна призначити нового виконавчого директора, а він замінить менеджерів, в першу чергу Янову.

45. 27 февраля 2020

давайте не забувати в якій країні ми живемо і працюємо і хто нами керує

46. 27 февраля 2020

@Гость, коли на страйк?

47. 26 февраля 2020

Банду Янову і Пугач геть! Виходимо на страйк! Запрошуємо журналістів і розказуємо про збиту дитину Нінічуком, роль фрау Пугач у цій історії ну, зарплатну політику «європейського підприємства», відкати від підрядників і т.д.

48. 25 февраля 2020

Давайте всі підримаємо звільнення Пугач
    І Янової

49. 25 февраля 2020

Стидно за керівництво!

50. 21 февраля 2020

@Гость, підримуємо!!!!

1. 27 ноября 2020

Заводу ***, бо його така сама очолює :).
    Стала директором по жіночій квоті через те поки держать.

Судячи з вашої манери дописів ви особисто до касти «всякого зброду», «ж*полизів» та «дурників» не відноситись. Але і особою з нормальними людськими якостями вас не незвати. Особисті образи та ненависть до інших працівників ні вам, не іншим не принесуть ніякої користі. З впевненістю скажу, що ви посміхаєтесь та вітаєтесь кожен день з тими людьми, яких тут так наполегливо намагаєтесь образити. Немає в мене до вас співчуття оскільки ви повністю заслуговуєте на те відношення та становище, в якому ви зараз. Співчуваю Валентині, що повинна керувати такими примітивними «індивідумами». Мабуть і методи керування повинні бути відповідними, оскільки з вас наврядчи вже виховати особу з гідними людськими якостями.

2. 5 января 2021

Тим часом людям сказано сидіти в Зорі до пабєдного)))))))

Так і лохдауна не тра.
    Хтось іпашить а хтось віддалено працює)))
    31.12.20

Инженер-конструктор 1
Исполнительный директор 1
Коммерческий директор 1
Начальник отдела кадров 1
Руководитель проектов 1

Добавьте зарплату в компании Консюмерс-Скло-Зоря (Verallia)

Добавить отзыв о работодателе Консюмерс-Скло-Зоря (Verallia)

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Консюмерс-Скло-Зоря (Verallia)?