Maikoff

Компания Maikoff занимается созданием и реализацией изделий, украшенных принтами и надписями. Наш профиль – печать на одежде и сувенирной продукции. Также в каталоге интернет-магазина представлены футболки и толстовки в готовом дизайне из коллекции Майкофф.

Отзывы о работе в Maikoff, зарплаты

1. 6 октября 2023

Доброго дня, @Гость! Для того, щоб робити висновки необхідно чути іншу сторону, щоб завжди залишатись справедливим та раціональним. Причиною надсилання повідомлення було, те, що людина просто не брала слухавку. Їй телефонували кілька разів. І відповідно було надіслано повідомлення. Всі умови працевлаштування, проходження випробувального терміну, завжди обговорюються на фінальній співбесіді, і Олена, не була виключенням. І якщо вона погодилась на тестовий період, значить її наші умови влаштовували.
    Коли кандидат виходить на пробний період, пошук кандидата не зупиняється, і це практика не лише наша, а загально прийнята в більшості компаній. Бо на будь-якому етапі співпраця може завершитись як з ініціативи роботодавця, так і з ініціативи кандидата. Це взаємний вибір, компанія обирає кандидата, а кандидат — компанію. На жаль, на тестовому періоді, кандидат показав не відповідність нашим потребам. І сенсу продовжувати не було. Я б не хотіла описувати повний перелік невідповідностей та причин відмови, бо вважаю, що це буде не коректно по відношенню до кандидата, але не знання основ ведення ФОП не було основною причиною. Це не питання особистого вподобання до людини. Бо Олена, склала позитивне враження як людина, питання в професійних навиках, які ми шукали і яких не вистачало. Мені дуже шкода, що склалось таке враження про нашу компанію, але це скоріше виключення з правил, тому не варто робити передчасних та несправедливих висновків про компанію (в цілому). Сподіваюсь, що Олена вже знайшла роботу, яка їй подобається і вона зможе реалізувати власний потенціал!

2. 25 августа 2023

@Ольга, на справді дуже сумно коли дорослі люди не вміють розмовляти, ви особисто шукаєте кандидата на посаду при цьому попередньому кандидату який стажується про це не говорите, а просто по закінченню робочого дня пишете смс😳. Це нормально коли людина не подобається іншій людині, коли кандидат на влаштовує як майбутній співробітник. А от не сказати про це людині в очі, а писати смс це низько з вашої сторони. Знаєте є фірми а є контори, от у вас більше схоже на контору.

3. 24 августа 2023

Ось і я мала досвід в даній компанії, скажу відверто ніколи раніше відгуки не залишала, а тут прям не можу втриматись. Це правда втрачений час, попередньо проходила співбесіду з Ольгою, і згодом з директором онлайн. Про свій досвід роботи розповідала відверто, всіх влаштувало, сказали що навчать те чого не знаю. Я погодилась, відмовила ще 3-м роботодавцям і прийшла в дану організацію. Показали робоче місце, і я почала стажування з бухгалтером по телефону. Перший день ніби норм, на другий також, а на третій день бухгалтер не на зв’язку, нічого не пояснює, а менеджер Ольга цілий день проводить співбесіди за межами офісу. Як тільки я пішла з роботи, отримала смс з текстом що в них є інший кандидат і я можу бути вільна. Оформлення офіційного немає, обіцяють через 2 місяці, стажування не оплачується, і допоки ви стажуєтесь на Ваше місце шукають іншу кандидатуру, при цьому вас тримають((( звісно що ніхто ці дні вам не оплачує. Просто втрачений час,неприємний осадок. Не рекомендую

4. 19 июня 2023

Дуже сумно, коли люди, які не проходять іспитовий термін, залишають такі неоднозначні і негативні відгуки, як попередній. Маючи досвід роботи в інших компаніх та можливість повірнювати різні компанії, можу з впевненістю сказати, що ніхто нікого не обманює, а навпаки цінує і намагається створити такі умови, при яких кожний може проявити себе та реалізувати свій потенціал. Відбуваються постійні координації, спілкування не лише з керівником відділу, а і є можливість прямого спілкування з керівником компанії.
    Компанія невелика, але це скоріше плюс, ніж мінус, адже в компанії працюють цілеспрямовані, розумні спеціалісти та просто чудові люди. Є можливість навчатись, рухатись вперед — це все завдяки взаємопідтримці в середині компанії.
    Робочий простір максимально оптимізований, постійно відбувається робота над покращенням робочих процесів.
    Я повністю задоволена атмосферою в компанії та умовами праці і ні разу не пожалкувала, що стала її частиною.

5. 16 декабря 2022

Ужасная контора, которая не ценит время других людей и обманывает.
    На производстве тотальный беспорядок. Валяется очень много продукции прямо под ногами. Не рекомендую

6. 27 января 2021

Работаю 4 года, коллектив как одна семья (от разных родителей).
    Директор добрейшей души ЧЕЛОВЕК, находит подход к каждому сотруднику, больничный, отпуск, корпоративы, все красиво.

Добавьте зарплату в компании Maikoff

Добавить отзыв о работодателе Maikoff

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Maikoff?