Медикал Сервіс

Медикал Сервіс

«Мій лікар» це приватна медична мережа, яка заключила договір з Національною службою здоров’я і здійснює обслуговування пацієнтів, так як це робиться у державних поліклініках.

Отзывы о работе в Медикал Сервіс, зарплаты

1. 15 ноября 2023

А в державних кнп, бл** ,зате мільйонні відкати піз***ому доз з гінзбург з грошей нсзу!лікарі там взагалі чернь робоча!

2. 8 марта 2023

На жаль, нормальний проект знищують дві особи. Так так Іван і Юлія.
    Обмани та інтриги на кожному кроці.Жодної обіцянки не виконано.
    Майже всі співробітники обдурені… є звичайно виключення, але в решті і їх на@буть. Бездарне керівницто.
    Не ходіть туди працювати, щоб не лишати потім таких відгуків.
    Все буде Україна!

3. 31 января 2023

Намахують на гроші заднім числом, роблять круглі очі потім, типу не знаємо про що мова, нічого такого ми не обіцяли.
    Примусово рекомендують лікарям не направляти пацієнта на безкоштовні аналізи і процедури, бо це витрати компанії.
    Також морозяться по МСЕКах — ганяють пацієнта по профільних лікарях, лиш би самим не брати відповідальність.
    Хочете тут працювати — готуйтеся обманювати пацієнтів і бути обманутим зі сторони керівництва

4. 19 января 2023

Ох і горять дупи у керівництва через відділення на Лісовій!
    Цілу брудну кампанію по дискредитації лікарів і мед.центру, куди весь персонал пішов розгорнули — смс розсилки, фейсбук, колл-центр) ай молодці!

Хто не знає — весь персонал з Лісової звільнився і пішов в іншу клініку, а Вонюша і Юля вирішили нанести превентивний удар — почати обси*ати бувших колег і їх нове місце роботи.

Ті, хто працює зараз і хто збирається влаштовуватись, подумайте — весь персонал Лісової кинули на гроші (і це вже 100% відомо) — чи не кинуть так Вас? Впевнені?
    Особливо мило виглядають пости і лайки співробітників мій лікар під постами у ФБ. Шановні, та завтра про Вас напишуть те ж саме, невже Ви настільки відмовляєтеся бачити правду і споживаєте те, чим Вас годує Вонюша і Юля?
    Також подумайте над тим, що у мій лікар є гроші на просування брудної піар-кампанії, а на ваші ЗП — чомусь немає… Парадокс. Просто НСЗУ ще не виплатило) — так же Вам кажуть? А Ви задайтесь питанням — за який місяць НСЗУ вже виплатило і за який Ви чекаєте ЗП — багато хто буде здивований, я думаю

Ті, хто зараз працює — цікаво, яку Вам версію цих подій розповіли?

5. 31 декабря 2022

Ця назва ПОВНІСТЮ відповідає цій фірмі)
    З самого початку моєї роботи, було зрозуміло, що будь-які питання по зп вирішити дуууже складно. Номера бухгалтера не дають, кожен начальник посилає тебе в створений корпоративний бот. Десь 1-2 рази на тиждень тобі з нього відповідають, причому пізно ввечері, тобто коли є час. Відповіді на «від**бись», тон переписки зверхній, наче ти дурак, відповіді не відносяться заданим питанням, стандартні фрази. Особливо бісить, коли заявки в боті закривають як «виконано», хоча питання не вирішене.
    Фраза «риба гниє з голови» — це саме про цю компанію!
    Начальство — брехливе, фальшиве, і всі підлеглі стають такими ж в процесі роботи, якщо гарно підлизують. Щирих людей серед працівників офісу — одиниці.
    Якщо ти раптом починаєш відкрито говорити що тобі не подобається: не зручна дешева програма, маленька зп, низька температура повітря у відділенні (десь 7-9 градусів), то тебе звинувачують у саботажі, виключають з чату колег, і викликають швиденько в офіс на розмову. Розмова відбувається — не для вирішення проблем, а для залякування (типова практика в даній компанії).
    Потім кидають на зп- не виплачують преміальну частину, яка початково позиціонується як невід’ємна частина нашої ставки, але юридично такою не являється і є інструментом впливу на працівника: хочемо платимо, хочемо — ні.
    Правда, відвертість, відкритий діалог та, в результаті, можливість бути почутим — не в цій конторі.
    Зате, коли треба піти на зустріч компанії — замінити, додатково вийти на роботу, то зразу згадують про цінності та підтримку один одного у цей не легкий час.

Ну, а моя премія — хай піде на лікування совісті начальству!

6. 28 декабря 2022

Нужно понимать — есть красивая обёртка «Мій Лікар», а есть реальность.

1. Кидание на ЗП — да. Объяснят пост-фактум тем, что когда договаривались — была одна ситуация (в стране, в компании, в жизни и т.п.), а сейчас другая.
    2. Администраторы и медсестры — просто «расходный материал» для руководства. Не стесняются этой своей позиции и прямо говорят, что на ваше место у нас десять человек.
    3. Неудобные вопросы (на собраниях, в чатах и т.д) — запрещено.
    4. Всячески намекают врачам на уменьшение направлений на анализы и прочее в целях экономии. Для этого урезали часы забора анализов, а врач должен постараться назначать по-минимуму. Экономия! А вы, ребята, краснейте перед пациентом и делайте выбор между совестью и указаниями руководства.
    5. Отдельная история проФФесионализм руководства по мед.части, но то таки действительно отдельная история. Без фамилий, без имён, но все всё поняли, да?)

Итоги: есть красивая обёртка «Мій Лікар», а есть реальность)
    «Обещать — не значит жениться» — помните, когда устраиваетесь сюда на работу.

7. 19 августа 2022

Ото ж бо!
    1) Сначала персонал «схавал» тему с неправильными отчислениями в Пенсионный, из-за которого не смогли получить 6500 грн. гос. помощи;
    2) Потом «схавали» понижение ЗП;
    3) Теперь «схавает» новую МИС. Тут вопрос не только в неудобной МИС, но и во времени, которое теперь будет тратить врач на пациента — больше времени на прием = меньше пациентов за смену.
    «Разделяй и властвуй», все публичные обсуждения (ЗП, условий работы и т.д) запрещены директивно (штраф). Какие-то попытки защитить права и сплотиться — подавляются или полным игнором руководства или прямым запретом.
    Если уйдёт 100 пациентов — это такое, не беда, придут новые. Ну а если уходит один врач — это 900-1800 пациентов ушло сразу в денежном выражении. Ну так сумма где-то +- 130 тыс.грн. дохода в месяц получается. А если сразу уйдёт 10-20-30 врачей? Шефы, ау!? Или нужно доносить ситуацию Инвестору, раз вы молчите? Они ж не уйдут «в воздух», а пациентов вы переоформите автоматически, а уйдут к конкуренту. Конкурент же тоже не дурак — пока вы будете латать дыры, подхватит флаг. Неужели это не доходит? Пример Троещины ничего не научил?
    Про ресурсы компании они рассуждают, экономисты ппц… Та ваш доходогенерирующий ресурс — это врач, без врача не нужны ни админы ни курьеры ни колл-центр (без обид к этим нужным и уважаемым, но «поддерживающим» функционалам).

8. 17 августа 2022

Ну як вам колєгі лікарі сьогоднішні новини з переходом на евоміс і на дешманську лабораторію?) оце думали як менше аналізів робити, давили на лікарів, щоб менше аналізів призначали — врешті вирішили зекономити на підряднику, пацієнти будуть в захваті))
    пан Іван , давлячи авторитетом власника, закрив писок всім недовольним в чаті. Терпіть, раби, куди ви дінетесь? Та в нас тут лікарі переселенці на ваші місця в чергу вишикувалися. От таке.
    Забули певно, що все фінансування на тих лікарях тримається? Скільки ще можна буде зажати гайки, поки ввірветься терпець лікарям і позвільняються — що буде пан Іван робити без тих декларацій?) певно сяде на обзвон пацієнтів сам чи знову адмінів нагрузять? Чому б ні, зараз з роботою туго, от і діє компашка по принципу вижати з тих, хто не має особо вибору, все що можна.
    Та нічого, вже потихеньку ринок оклигує, скоро почнеться відтік. Дуже негарно себе керівництво показало. Скупий платить двічі

9. 11 августа 2022

Пройдено перший етап співбесіди з HR по телефону, далі мала бути організована зустріч з керівником відділу, але відбувся класичний «мороз» з переносами дат, невиходом на зв»язок в обіцяні терміни, а врешті, коли вже довелося «пінгувати» HR щодо цієї зустрічі — «ну, знаєте, вобщєм-то, є інший кандидат, ми вам позвонім, єслі шо» і все таке.
    Відношення до кандидата — ніяке. Не рекомендую, якщо цінуєте себе і маєте гідність.
    Цікавий момент, HR при спілкуванні почала опис компанії зі слогану (чи девізу): «Ми робимо наших клієнтів щасливими!». Почитавши відгуки на сайтах з оцінювання і коментарі у ФБ — щось не побачив ні одного позитивного — всі пишуть про негативну роботу Колл-центру, затягування заявок на ремонт обладнання, неправильні нарахування абонплати, труднощі розірвання договору і т.п. Очевидно, відношення до кандидатів, співробітників і клієнтів — на одному рівні))
    Вважайте, шановні кандидати!)

10. 29 апреля 2022

Зарплаты, конечно, не очень. ПОнижениеставок огорчило. Привыкла к смене правил, но все же пока продолжаю работать.

11. 22 апреля 2022

Таки да, ставки врачам понизили повторно. Без обсуждений, в одностороннем порядке. Хорошо, хоть на этот раз предупредили, а не как в прошлый — задним числом. И на том спасибо (сарказм).

Фактически — залезли в карман врачам, у которых была плюс-минус набрана норма деклараций на 01.02.2022 г. Теперь за их счет спонсируются зарплаты новопринятых коллег и административно-хозяйственная деятельность (к новоприбывшим коллегам претензий нет — они-то не виноваты, что руководство решило изыскать такой источник финансирования и платить им за счёт уже работавших ранее врачей).

Итог. Если идёте работать в «Мій лікар» — будьте готовы, что через месяц-два правила игры начинают меняться на ходу, обещания по оплате не выполняются, вопросы на эту тему — либо будут оставаться без ответа либо ответ будет дан максимально обтекаемо и без конкретики через длительный период времени (тактика по- максимуму оттягивать и игнорить пока у сотрудника не опустятся руки что-либо выяснять и доказывать).
    Насколько можно судить — то же самое происходит и у администраторов.

12. 20 апреля 2022

Шарага.
    1) Значительно снизили ставки врачам при том, что НСЗУ заморозила выплаты по состоянию начислений на 01.02.2022.
    *Похоже, что сейчас будет второе понижение ставок.
    2) Не подали отчетность по ЕСВ за 2021г., из-за чего часть сотрудников не смогли получить помощь 6500 грн. от государства.

В итоге добьются своим управлением, что реально львиная часть врачей уйдёт "сами знаете к кому"))) Ивану привет. Любой оптимизации затрат есть предел.

Врач 1
Семейный врач 1

Добавьте зарплату в компании Медикал Сервіс

Добавить отзыв о работодателе Медикал Сервіс

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Медикал Сервіс?