Montero TXT

VN:F [1.9.22_1171]
0.0 из 5 (голосов: 0)
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

MonteroTXT — ваша студія копірайтингу
Наш згуртований колектив завжди прийде на допомогу вашому бізнесу. Адже ми — команда професіоналів, яка націлена на результат. Ми пишемо тексти для того, щоб вони працювали і приносили прибуток нашим клієнтам. Автори MonteroTXT точно знають, які тексти потрібні, щоб ваш дохід став рости вже завтра.

Отзывы о работе в Montero TXT, зарплаты

  1. 1 марта 2023

    Ця компанія спочатку скаже що ви класно працюєте, початку навіть вам може заплатити, а потім буде херами крити що ви робите помилки, потім видаляти ці повідомлення і казати що вже не робите помилок. Знову коли треба буде виплачувати ЗП скажуть що у вас взагалі нічого нормального нема в вашій роботі та що ви взагалі ніхто. Ніколи не влаштовуйтеся в цю контору кидків які вас будуть чмирити упродовж 2 місяців(більше там ніхто не працює) а потім не виплатить обіцяних коштів!!!Тож якщо хочете економити свій час та вам дійсно потрібні кошти то в MonteroTXT вам точно шлях закрито!

Добавьте зарплату в компании Montero TXT

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе Montero TXTПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Montero TXT?