Montero TXT

MonteroTXT — ваша студія копірайтингу
Наш згуртований колектив завжди прийде на допомогу вашому бізнесу. Адже ми — команда професіоналів, яка націлена на результат. Ми пишемо тексти для того, щоб вони працювали і приносили прибуток нашим клієнтам. Автори MonteroTXT точно знають, які тексти потрібні, щоб ваш дохід став рости вже завтра.

Отзывы о работе в Montero TXT, зарплаты

1. 6 апреля 2023

@Яна, Подскажите, это правда, что вас зовут на самом деле во первых Катя, а во вторых вам выплатили всю заработную плату за исключением ТЕХ текстов, которые крали из интернета, выдавая за свои?

2. 1 марта 2023

Ця компанія спочатку скаже що ви класно працюєте, початку навіть вам може заплатити, а потім буде херами крити що ви робите помилки, потім видаляти ці повідомлення і казати що вже не робите помилок. Знову коли треба буде виплачувати ЗП скажуть що у вас взагалі нічого нормального нема в вашій роботі та що ви взагалі ніхто. Ніколи не влаштовуйтеся в цю контору кидків які вас будуть чмирити упродовж 2 місяців(більше там ніхто не працює) а потім не виплатить обіцяних коштів!!!Тож якщо хочете економити свій час та вам дійсно потрібні кошти то в MonteroTXT вам точно шлях закрито!

Добавьте зарплату в компании Montero TXT

Добавить отзыв о работодателе Montero TXT

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Montero TXT?