Mozzarella

Mozzarella

Магазин «Mozzarella» пропонує Вам широкий вибір європейських продуктів вищої якості за доступними цінами.

Отзывы о работе в Mozzarella, зарплаты

1. 3 марта 2023

@Анонімно, Шановна пані Юлія, ваша манера написанні довгих повідомлень,і не знання де знайти на клавіатурі українську букву «Є» замість якої ви пишете «Е» в словах, не сховає вас під анонімних ніком. Працюючи довгий час в компанії ви так і не навчились відрязняти офіційні документи від «фількиної грамоти». То дійсно зарплатна відомість для вас буде незрозумілим документом. На магазинах де ви встигли попрацювати протермінованого товару було дуже багато, ті що прийшли після Вас ще довго наводили лад на вітринах та в холодильниках і хоронили ті ковбаси, що вмерли за вашого керування магазином. Тараканів Вам в кавовий апарат не директор підсадив, а з’явились вони там бо Вам по барабану на чистоту в магазині було, про що неодноразово робились зауваження. А систематичні недостачі по касі та товару фірма ще закриває, хоча вам була виплачена заробітна плата в повному обсязі з компенсацією відпускних згідно законодавства. І на лікарняний ви ходили майже кожен місяць, ну як ходили, відкривали його та отримували гроші.Не може не радувати, що після вашого звільнення і осередок пліток зник і недостачі, і напевно не така та Mozzarella погана, що аж два відгуки з переривом в 2 місяці настрочили. Сумуєте за нами? Наша вам порада: при влаштуванні на роботу зробіть так, щоб ваш майбутній роботодавець не знав де ви до цього працювали….

2. 3 марта 2023

@Ольга, Шановна пані Ольго, а чи не забули ви написати чому саме вас звільнили, і скажіть дякую, що не постатті, за систематичне розпивання алкогольних напоїв на робочому місці. І чи не вас охоронець ТЦ «Агора» знайшов в станні алкогольного сп’яніння після закриття магазину, де ви спали під стійкою? А в цей час в касі була значна сума грошей. І чи не ваші систематичні недостачі в грошах перекрила фірма, виплативши вам зарплату. Працювали ви так собі, а пили точно як «Конь» фото і відео можемо надати.

3. 17 февраля 2023

Пропрацювавши у Моцарелі 3 місяці зрозуміла що це жахіття, а не робота.То як до тебе відноситься керуюча, не слухає взагалі тебе коли ти просиш заздалегіть вихідний, морозиться, кричить якщо десь не так. Мало того, зарплата яку вам обіцяли, ніколи не виплатять. Гроші дуже малі, як для такої роботи. Впахіваєш як конь, а зп копійки. І це далеко ще не всі фактори. Рабство а не робота. Директор наживається, на таких працівниках, котрі приходять на пару місяців, і ЗБІГАЮТЬ звідти.А ще коли я уходила з магазину, то документи мені так ніхто і не віддав, а ця керуюча точкою Марина, так і сказала що я не твій роботодавець(хоча саме вона приймала мене на роботу),і що документи свої сама поїдеш на точку забирати.Я вже не кажу за ті копійки що виплатили мені коли я уходила.Хіба це так повинен працювати адміністратор?!!Знаю з досвіду, що довго такі магазини ще не протримаються!!!

4. 5 февраля 2023

Ох Моцарелла…. І мені е що сказати…пропрацювавши певний період часу, і перечитавши всі коментарі… я можу сказати що все це там присутне….фірма мае трьох головних акціонерів , двом з яким яким діла немае ні дочого… а головний пан Юрченко ооо то окрема розмова… ніби і напрямок правильний.. і магазинів вже цвла мережа… а от ставлення до людей немае… е найманий працівник який називаеться Директором… не володіе нічим а гонору ніби володіе усім… вміло найо*уе акцонерів і працівників …. Його неповнолітній синок працював грузчиком це як треба не любити дитину а він підліток клас 8-й щоб те дитя таскало ящики….. Між магазинами немае дружньоі атмосфери то такий серпинтарій … і розсадник пліток жахіття…. Корпоративів немае боронь боже панібрацьких стосунків…. Офіс окрема іерархія де сидять розумні люди , яких вимотують морально щодня… досі мені не зрозуміло чому вони ще там з їхніми вмінями вони варті кращого… склад… бідолашеі раби… які взимку вимерзають до кісток а влітку дознуть від жари бо умов там ніяких…. Документи на підпис про зп то фількина грамота що ти підписуеш щомісяця біс його знае… гідноі оплати праці немае і не буде… толкові працівники… які правда щось роблять і щось розуміють іх не цікавлять і рано чи пізно іх зільють…ім треба шоб воно було тупе й німе і невозмущалось…. Все решта їх не влаштуе.. намагатись боротись з іх системою…. Марно тебе не почують….щодо менеджера по персоналу… то така жінка яка мае декілька сторін… для когось вона готова на все а когось зїсть і не вдавиться…. Ніби переживае за підлеглих але при любій нагоді обісре з ніг до голови .. іноді здавалось що вона вважае себе теж директором ! Обов‘язків мільйон, на все е ліміти найсмішніші на розхід матеріал…. Не дай бог переліміт платіть.. за все там треба платити.. повернень на товар ніколи постачальникам нема а те все списати адмін теж не може бо мае ліміт і або викуповуй або продавай людям… протермінованого там більше ніж свіжого.. ковбаси там е що вмерли вже роками .. ви ніколи не знайдете терміни на торнадо чи краловську іх там немае вже давно.. ціни підносять не справедливо…в кавових апаратах живуть таргани… і то нічого страшного… на всьому економлять.. прибиральниць немае.. миете самі… грузчиків немае товар привезли таскайте…. Надривайте спини ,якчники…а не дай бог заболіти … мені здаеться якщо не дай бог вмреш всеодно муситимеш вийти бо замін нема! Моя вам порада: бачите іх вакансіі минайте дорогою…. Навіть під віднуками вони ставлять самі реакціі ніби ? а там правда нічого хорошого крім розпачу немае…. Моцарелла -Дно! І поки вони не змінять директора… там завжди буде бардак!!! Вічний потік кадрів… недостачі…

5. 23 января 2023

@Аноним,
    1000%
    Ужас
    Думають що у них роботи працюють
    І платять їм 4000тис

6. 23 декабря 2022

Ох і компанія …. Вираховують все і за все…на офісі е менеджер по персоналу от то криса рідкісна… здасть з потрохами начальству а якщо мае особисту неприязнь то все зробить для того щоб ви мали купу проблем… постійні придирки з усіх сторін…зп яку обіцяють ви навряд чи коли небудь отримаете… директор вміе наживатись на співпобітниказ там завжди багато звільнень… якщо хочете бути грузчиком прибиральницею мати зіпсовану психіку то вам сюди???? минайте 10 дорогою цю фірму де вам продають просрочку за космічними цінами

7. 19 июня 2022

Працювала давно, років 5-6 тому, і мого терпіння вистачило буквально на кілька місяців. Згідна з усім, що тут писали. Зп обіцяють одну, а в результаті отримаєш вдвічі менше. Я от взагалі не офіційно працювала — трудову забрали, а запис не зробили. Ще й заставляли відпрацьовувати при звільненні.

8. 20 января 2022

Ух. Якщо ви хочете працювати і грузчиком,адміном,продавцем,касиром,а ще без кінця і края виплачувати недостачі вам саме сюди. Досвід бомба, як люди за чужий рахунок ставлять собі хатку, купляють квартиру,машину і т.д. Керівництво дуууже , як це по українські , хитрож*пе. Особливо коли злітає програма, ти торгуй а потім розберемося. А в кінці з тебе знімають все особливо якщо ти ідеш. А взагалі люди бережіть себе і своє здоров’я, бо не один з таких керівників не вартий вашого здоров’я.

9. 21 июля 2021

Злі ви, на всіх роботах є свої ньюанси, це життя..але загалом норм, керівництво з Хмельницького правильне і толкове, якщо ми вже підрядились і хочемо працювати, то якщо робота приносить задоволення,все буде добре, головне бажання)

10. 7 июля 2020

@Гость, Очень согласна с отзывом! Работала в этой компании 5 месяцев, сбежала))) С каждое слово-правда!!!

11. 29 июня 2020

Попрацювала в Моцарелі більше року , 50% задоволена роботою(колегами- досі спілкуємось), 50% не задоволена(графіком, вимогами і зарплатою). Ця компанія має великий асортимент, але багато товарів реалізувалися вже з прострочиним терміном, бо на списання був ліміт, а ліміт перевищувати не можна, мусіли продавати людям. Я працювала і прибиральницею, і продавцем- консультантом, і адміном, і грузчиком(даже ремонтувала сама , те що ламалось) -все це в одному лиці, зарплату не доплачують, обіцяють одне, а платять взагалі інше(моїм дівчатам пообіцяли 7000 і вище, а платили 5000) протягом часу, що я працювала на них мені не доплатили багато(кожен раз коментуючи тим що: то мало годин, то погані продажі).
    Дуже велика нагрузка на людей і на здоров’я. Працювати треба весь день і нів’якому разі не можна просто стояти без роботи і тим більше просто сісти на залі відпочити. Відношення начальства було зверхнє і бидляцьке до працівників(Особливо Цівка С.М.-директор). На залі встроїно багато камер, які були для того, щоб дивитись чи товар розставили на полки, і чи працівники не сидять чи відпочивають, там тільки треба пахати, від ранку до вечора, і тягати ящики з алкоголем дівчатам молодим і це нормально(А здоров’я їх не цікавить, і чи можна чи не можна їм це робити-треба) На складі сидять такі розумні люди, які дописують на магазин товар, якого в них не вистачає, в результаті потім на маг. Величезні недостачі. І в результаті ви працювали 2 місяці безкоштовно і ще можете бути їм винні. А від них стоїть позиція, що то ви украли( на залі багато КАМЕР- для чого вони?)
    Я дуже задоволена, що пішла звідти(збиралась протягом року 4-5 разів писати заяву і нарешті написала). Треба себе не любити, щоб там працювати.

12. 23 февраля 2019

Работа в Моцареле меньше года. Начальство , а именно Алексей Юрченко это главная проблема почему же от туда все бегут как мыщи с корабля. Девочки и коллектив раньше был хороший, заметьте раньше ибо несколько месяцев назад «руководство посчитало» что нужно в крысу найти замену основному персоналу, а то ж они плохо работают по его мнению. Про Зп вы выше указаное правда. Платят копейки,вообще не понимаю почему компания еще не развалилась. От этого магазина остался только негатив. Как проходят корпоративы тут : копропатив проходит после Нг, в ресторане даже без отдельного зала,без ведущих. Коллектив идёт туда без удовольствия. Один раз ЗП вообще дали на корпоративе.Ах*енно ребята, а если человек напьется и потеряет деньги,виноват будет только он же. Сейчас там стало намного хуже. Продавцы неквалифицированные. Я рада,что решила свалить от них, ни жалею ни на секунду. Желаю этому магазину побыстрее закрыться. А вы ребята прежде чем идти туда работать подумайте нужно ли вам это говницо.

13. 27 февраля 2018

@Гость, налог от 5500 это ещё клёво,у нас налог и всё остальное уже от минималки отнимают)) и это без единого замечания за несколько месяцев работы))

14. 13 февраля 2018

Добрий день. Пропрацювавши недовгий час в так би мовити магазині, який себе позиціонує як європейський, хочу сказати таке: якщо вам немає куди подіти нерви, здоров’я та гідність, то вам саме сюди. Обіцянки по зп залишаються обіцянками. Влаштовують на мінімалку, а решта в конвертику, який в любий момент можуть не виплатити, бо деяка пані прилетіла не в тому настрої і вліпила всім штрафи, не дивлячись на те, що законом не передбачені фінансові санкції щодо працівників!! Будьте впевнені, що за колег та працівників, які б ви кваліфіковані не були, ніхто вас рахувати не буде. Навіть привітання у вашу сторону не завжди почуєте. Плинність кадрів як швидкість світла, водять за ніс і по колу. Коли починається розмова за незаконність дій щодо порушення трудового законодавства, тебе закатають під плінтус погрозами. Недостача-це окрема серія!! Все що не довезли, не вірно прийняли платить персонал по повній програмі!!! Така ж ситуація з протермінованим товаром-їжте разом з тарганами, які цибають по стінам. З яким питанням не звернешся до вищого керівництва -легше в полі горобця зловити. І простий продавець -консультант, і адміни-просто раби імперії, яку декілька персон собі придумали. Хотілося насолоджуватись роботою, а закінчилось каторгою!!!

15. 30 января 2018

Добрый день! Роботу в магазине Mozzarella ТОВ «Европейские Екопродукты» вспоминаю как страшный сон!Если Вы хотите пойти туда работать,прочитайте мой отзыв до конца. Я работала там не долгий период времени, около 4 месяцев но урок получила хороший! Отношение к сотрудникам просто скотское за людей там Вас никто воспринимать не будет! «Барилла» на ушах и упреки на пустом месте будут вашим обычным рабочим днём.
    Когда Вы приходите на собеседование, то в отделе по подбору персонала всё красиво рассказывают и объясняют: про часы работы, условия и про шикарную ЗП от 5500! Но упускают одну маленькую* деталь, что 5500грн. Вы получите только после двух успешных сдач тестов на повышение категории.
    -Первый тест после 3 месяцев работы,итого на первую категорию и зарплату 5500 Вы выйдете минимум через пол года!
    -Плюс из этих денег заберут налог и военный сбор 1,5%!
    -В зависимости от отдела на котором Вы работаете с вас высчитают недостачу за переучёт.
    -И конечно же Вы не получите ЗП без парочки незаслуженных штрафов.И в итоге 3500 в лучшем случае и это за 200 часов ада!
    Я уже молчу о том,что работали мы по 10-11 часов вместо 8. А время сверх нормы должно оплачиваться как сверхсрочные!
    Не ведитесь на красивое описание вакансии и восторженные рассказы по поводу трудоустройства ,соц. пакета и премий!Отдыхали и болели мы за свой счёт ! Работа 10 часов на ногах под кнутом админа и под наблюдением камер в каждом углу. Это копейки за такой труд!
    Человек приходит ему обещают и он рассчитывает на одно,а в конце получает другое! Месяц,два и люди уходят! И уходят с полным негативом и вычислениями по полной!Текучка кадров постоянная!
    Хорошие воспоминания остались только о коллективе, продавцах, кассирах, кладовщиках. Люди туда приходят хорошие!
    Сто раз подумайте прежде чем идти туда работать. Жизнь прекрасна наслаждайтесь ею, родными, близкими, друзьями, а не топите себя в этом «дерьме».

16. 9 октября 2017

Первые месяцы било тяжело потом втянутся. По работа не скажу что там все хорошо но и не плохо. По сложению обстоятельств долго не проработал потому судить строго не буду. Может кто другой больше опишет свой опыт в данной фирме.

Продавец 1
Управляющий магазином 1

Добавьте зарплату в компании Mozzarella

Добавить отзыв о работодателе Mozzarella

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Mozzarella?