НВН

НВН

З кожним роком ми наповнювали та розширювали асортимент наших продуктів, щоб надавати нашим клієнтам все більший вибір якісних та сучасних товарів. Компанія представляє широкий спектр покрівельних та фасадних матеріалів, пропонуючи завжди лише високоякісні продукти, перевірені світові бренди.

Географія співпраці Компанії НВН є величезною, ми імпортуємо покрівельну продукцію з таких країн, як США, Чехія, Польща, Румунія, Китай, Південна Корея. Бренди, які ми представляємо на території України, надаються нашою компанією на ексклюзивних правах.

Компанія НВН також є вітчизняним виробником продукції з тонколистового прокату (металочерепиця, профнастил).

Наша спеціалізація — це оптова торгівля покрівельними матеріалами.

Отзывы о работе в НВН, зарплаты

1. 11 ноября 2022

Шахраї!!!
    Поставили металочерепицю, яка протікає по замках!!! Монтаж виконаний з дотриманням усіх правил. Менеджер компанії НВН, після того як був повідомлений про дану проблему, на дзвінки не відповідає.

1. 22 ноября 2022

Доброго здоров’я, Сергій.

1. Уважно розглянув Ваші претензії.
      2. Поспілкувався з виконавцем робіт, який працював на Вашому об’єкті. Доречі, дуже досвідчений будівельник. Метал Ви взяли найкращий, що був у нашому асортименті, роботи виконані гарно, красивий профіль (є фото), металочерепиця виготовлена згідно технічних стандартів, якісно.
      3. Проблема може бути не у металочерепиці, а у конденсаті (фізичне явище). Причини утворення конденсату та що можна зробити, щоб уникнути цієї проблеми у майбутньому у Вашому конкретному випадку, ми з Вами детально обговорили по телефону.
      4. На рахунок того, що регіональний менеджер не зміг одразу відповісти на Ваш дзвінок на службовий мобільний телефон. Таке буває.
      Компанія НВН – це фірма, яка працює на гуртовому ринку.
      Регіональні менеджери багато часу проводять у відрядженнях та на ділових зустрічах з будівельниками та продавцями покрівельних матеріалів, тому не завжди можуть в одну мить відповідати на телефонний дзвінок від кінцевого споживача. Але менеджера обов’язково поспілкуються з Вами, як буде у них вільний від основної роботи час (на наступний робочий день, чи через день).
      5. Якщо у Вас виникнуть якісь питання у майбутньому, то можете набирати мене, номер телефону у Вас є.

Дякуємо Вам що обрали наші матеріали.
      Всього найкращого.
      З повагою, Ростислав.

2. 31 октября 2022

@Томсон,

Здравствуйте.

Спасибо за то, что Вы нашли время оставить свой отзыв.
    Наверное, Вы неправильно поняли предложенное Вам взаимодействие.

1. Компания НВН, прежде всего, ищет на должность «Региональных менеджеров» кандидатов, которые имеют опытом работы в бизнесе кровельных материалов и обладают положительными человеческими качествами. Таких подходящих людей мы с удовольствием трудоустраиваем. Сейчас действительно сложное время, поэтому заниматься обучением с нуля неопытного кандидата – это не самая лучшая затея. И, как показала практика, далеко не каждый опытный специалист обладает хорошими человеческими качествами. Поэтому отбираем особенно тщательно.

2. А что делать, если у кандидата нет опыта в кровельном бизнесе? Если кандидат действительно заинтересован самостоятельно обучаться новому для него направлению, то ему предоставляется такая возможность. Одна из таких форм – это работа самостоятельно, с поддержкой в теории и в практике. Можно с натяжкой назвать это и агентской работой, но агентской работой исключительно на себя, а не на фирму. Вы вкладываете Ваше время в свои знания и опыт, которые сможете успешно применить в будущем. Конечно, это занятие не для ленивых. Тут надо работать и учится самому, опираясь на помощь и поддержку опытных специалистов. Но в такие непростые времена мы живём, как Вы правильно заметили.

3. А если человек не хочет учится самостоятельно, то нам не по пути.

4. Всем мирного неба, удачи и успехов.

С уважением,
    Ростислав.

3. 17 мая 2022

Пишут в вакансиях, что набирают региональных менеджеров — по факту совсем другое — без оформления предлагают "должность" "агента". То есть бегай по области с прайс-листом за голый процент. Я конечно все понимаю, сложное время итп итд, но ! зачем изначально писать в объявлении не то, что в жизни. Такой подход к набору персонала — сразу характеризует то как в фирме относятся к сотрудникам.

Добавьте зарплату в компании НВН

Добавить отзыв о работодателе НВН

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании НВН?