Рубікон Груп

Рубікон Груп

Інвестиційно будівельна компанія.

Отзывы о работе в Рубікон Груп, зарплаты

1. 17 января 2024

Цілковито шахрайська компанія,яка дурить як і вкладників так і працівників.Ніколи не зв’язуйтесь з цією компанією.Дирекція брехуни,які нажились собі на вкладниках

2. 16 августа 2023

Компанія банкрут, кидають людей, крадуть гроші мешканців не сплачують послуги, в людей відключають світло, не здають будинки тому що гроші тупо крадуть, щось там купляти не раджу, працюють з владою тому такі наглі

3. 11 июля 2023

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ПОКУПЦІВ ЖК ЕТНОДІМ

Шановний пане Ігорю!
    Сотні львів’ян, серед яких і наші захисники на передовій та їхні родини, ризикують залишитися без даху над головою через чергову будівельну аферу. Цього разу жертвами стали покупці квартир у ЖК ЕТНОДІМ на вул. Вулецькій, а режисером театру абсурду виступає компанія «Рубікон Груп».
    Що ми маємо з початку будівництва у 2019 році станом на 7 липня 2023 року:
    — корпоративний конфлікт всередині компанії, за яким ховаються незрозумілі шахрайські схеми;
    — кримінальне провадження через мільйони вкрадених гривень;
    — майже готовий будинок, який не можуть роками підключити і ввести в експлуатацію;
    — котловани з водою на місці інших будинків, які вже давно мали бути збудовані;
    — сотні людей з документами на руках, які хочуть жити в своїх оплачених квартирах, а натомість змушені доводити новим директорам, що вони справді купили житло (!!!);
    — абсолютно імпотентне керівництво, яке не уявляє, ні куди поділися гроші, ні як добудувати житло;
    — відомі кримінальні авторитети за кулісами.
    Наша позиція проста — ми хочемо отримати квартири, за які оплачено згідно договору. Нам не цікаві внутрішні розбірки, хто що не поділив, хто в кого вкрав — добудуйте і здайте нам наше житло!
    Панове депутати, пане мер, голово адміністрації — ми просимо кожного з вас залучити усі наявні законні механізми, щоби таки заставити Рубікон виконати свої зобов’язання перед покупцями.
    Задайте разом з нами прості питання забудовнику, які ми задаємо аж трьом директорам та їх адвокатам щодня — на зустрічах, у чатах, усно і письмово:
    1. Ваш план дій? Коли нарешті оживе будівництво?
    2. Які планові дати завершення будівельних робіт? Дати введення будинків в експлуатацію?
    3. Чому не підключаєте до інженерних мереж і не здаєте в експлуатацію вже готовий будинок?
    4. Коли надасте добросовісним покупцям акти прийому-передачі майнових прав, передбачені договором? Для цього не потрібні мільйони, достатньо аркуша паперу і доброї волі!!!
    5. І останнє — для чого вам ця фірма, для чого стільки директорів, якщо у вас ні планів, ні ідей, ні (як ви заявляєте) наших грошей?

З повагою до всіх порядних людей, вкладники ЖК ЕТНОДІМ.

4. 7 апреля 2023

Хочу поділитися негативним досвідом моєї співпраці з компанією Rubicon Group. Протягом останніх двох років я працював у генпідрядній організації ТОВ Тепло Буд Експерт, яка фактично належить власнику ТОВ БІК Рубікон Груп — Тарасу Іваньо. В кінці грудня 2022 р., прийняв рішення про звільнення з роботи, оскільки заробітня плата виплачувалася зі значною затримкою та не у повному обсязі. На момент звільнення, сума боргу по заробітній платі та розрахункових складала більше 90000 грн. В останній робочий день мені видали трудову книжку і все… Жодних виплат, передбачених чинним законодавством я не отримав. Аналогічна ситуація склалася і в інших працівників, які припинили свою робочу діяльність у компанії у 2022-2023 роках. Якщо Ви плануєте працевлаштуватися у якусь з компаній Рубікон Груп, майте на увазі, що скоріш за все потрапите у подібну ситуацію. Борги власника перед працівниками та субпідрядниками вимірюються мільйонами гривень!
    Принагідно, хочу нагадати директорам ТОВ БІК Рубікон Груп та ТОВ Тепло Буд Експерт — Тарасу Іваньо та Юрію Бобаку, що Положеннями статті 175 КК України передбачено кримінальну відповідальність за безпідставну невиплату заробітної плати, та карається чималими штрафами або обмеженням волі строком до 5 років.
    Чи буде комфортно панству керувати будівельними організаціями з СІЗО?!

5. 22 августа 2022

Відгук про Рубікон груп: Зарплату платять в конвертах, офіційного працевлаштування нема. Затримки зарплат по кілька місяців. Керівництво постійно шукає приводи, що заплатити менше, ніж ти заробив. Через таке скотське ставлення я звільнився. Та й загалом дуже велика плинність кадрів, ніхто не затримується на довго, коли стикаються із тими умовами робота і такою мізерною зарплатою. Зараз багато людей позвільнялось, будова майже стоїть на всіх обєктах. У результаті майбутні власники квартир вже мають велике запізнення у здачі будинків і матимуть ще більше, затримка буде вимірюватись роками з таким підходом до роботи. Нікому не рекомендую йти на роботу у Рубікон груп.

6. 4 июня 2021

Повністю чорна зарплата, жодного офіційного працевлаштування та соціальних гарантій. Керівництво дуже хитровжарене та постійно пробує кинути працівників на гроші.

Добавьте зарплату в компании Рубікон Груп

Добавить отзыв о работодателе Рубікон Груп

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Рубікон Груп?