Smaki Maki

Smaki Maki

Smaki-Maki — швидка доставка суші та піци у Львові, Івано-Франківську, Миколаєві, Сумах, Хмельницькому, Херсоні, Рівному та Луцьку.

Отзывы о работе в Smaki Maki, зарплаты

1. 29 января 2024

Цікава компанія. Робота є, є стабільно. Можна розвиватись, можна переходити з локацію на локацію. Працюєш багато — заробляєш гарно.

2. 31 октября 2023

Крута компанія. Має цікаву корпоративну програму і культуру.
    працюю тут і дуже задоволена.
    9 локацій по Львову, можна знайти роботу ближче дому, а якщо на ній немає місця — в подальшому можна перевестися.
    Чи все ідеально — напевно ні. Є ньюанси як і будь де.
    Але якщо готовий працювати на результат і розвиток — то сподобається

3. 12 июня 2023

Сучасна компанія, яка досить динамічно розвивається і також стимулює свій персонал до розвитку. Доволі лояльне відношення до працівників. Шукаючи роботу — обовязково знайдеш хороший колектив та однодумців.

4. 12 июня 2023

Компанія з цінностями, працювати треба багато, але кожен має можливість рости. Немає «куміства». Якщо «пошаритись» — не вийде. Але, якщо за досвідом, знаннями, дружньою командою — то тут це точно можна отримати.

5. 18 января 2021

Работал в данной компании, hr некомпетентный сотрудник, кстати не первый я это пишу, условия труда тоже отрицательны, не умею общаться с людьми и полностью не компетентное руководство, в целом к сотрудничеству не рекомендую. Всем удачи в работе и ее поиске

Добавьте зарплату в компании Smaki Maki

Добавить отзыв о работодателе Smaki Maki

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Smaki Maki?