Стейки Карпат

Стейки Карпат

Продаж крафтового м’яса (стейків) з екологічно чистих регіонів від перевірених фермерів із доставкою додому за конкурентними цінами для будь-якого бюджету.

Отзывы о работе в Стейки Карпат, зарплаты

1. 21 февраля 2024

@Гость, я написала відгук суто з свого досвіду, стверджувати що наш роботодавець кат — це абсурд, а висновки кожен зробить сам.

2. 2 февраля 2024

@Ангеліна Молокова, 😂😂😂
    Оце добре підтримує ката роботодавця:))… Смішно читати, Ангеліна
    Що ваші слова, значать?
    Все люди будуть бачити на практиці!
    Хто піде, сам пройде шлях у вашій компанії, той зможе винести вердикт.
    Я нікого не закликаю і нікого не відмовляю. Пробуйте, отримає досвід і пишіть відгук. Для людей важлива правда, а не виправдання!)

3. 31 января 2024

@Олена,я та сама Ангеліна Молокова яка зазначена в Олениному відгуку, хотіла б дати зворотній зв’язок як людина яка працює в компанії «Стейки Карпат» 9 місяць, Олена — Альона яка прийшла до нас з невідомої підпільної компанії, яку не можна розголошувати ( зі слів Олени) з початку свої робити в нас почала «наводити свої порядки». Щей досі клієнти запитують з приводу обіцяних знижок( яких ми не даємо) але Олена вирішила, що в неї є такі повноваження. Постійно намагалася знайти свою вигоду та втручалася в справи, які далеко її не стосуються, всі її здобутки (зазначені в її відгуку) це результат гарного ставлення Івана та Світлани, які дали їй гарну базу клієнтів( яка до цього була у іншого менеджера і цей менеджер робив на цій базі в двічі а то і в тричі більші результати), звільнилася за сімейними обставинами. Один із її здобутків, забула додати — сперечатися з рішенням керівництва, розсварювати менеджерів і втручатися в усе що не лінь. В перший місяць роботи отримала 30+ тисяч, але звісно це мало для такого «працівника»

4. 11 декабря 2023

Неймовірно жахливі умови для роботи + не виплатять вам за місяць роботи, якщо ви вирішите більше не працювати у цих умовах. Щоб не бути голослівною, свій відгук формую на фактах.

Пройшла навчання і мені видали базу контактів, близько 450 шт. Це телефони людей, які було обзвонені вже разів 5, а тепер ти, новий менеджер, маєш по ним дзвонити і у которий раз розповідати про Стейки Карпат. Найкраще, що ти можешь з цього отримати — відмову або недозвон, найгірше — тобі повідомляють, що агресивний маркетинг компанії вже їх достав. Звісно, хтось, кого ще не задовбали дзвінками, поговорить з тобою і зробить замовлення.

Вимога керівництва Стейки Карпат: мінімум 20 продающих розмов в день. (продаюча розмова, це коли час цієї розмови більше 60 сек).

Давайте порахуємо: 20 розмов в день, це 100 розмов у тиждень і 400 розмов у місяць. Враховуючи те, що будуть люди котрі не відповідають, вже заблокували, відповіли, але розмова буде менше ніж 60 хв, то у місяць, одному менеджеру, потрібно якнайменьше 900-1000 контактів, щоб виконати заявлений показник 20 продающих розмов щодня.

Але керівництво Стейки Карпат не надає необхідної кількості контактів, а дає всього 500-600 контактів із старої бази, та потребує, щоб менеджер обов’язково робив мінімум 400 продаючих розмов на місяць. Нікого не цікавить той факт, що більшість контактів не відповідають, заблоковали, або не бажають вже вести спілкування з менеджером. Керівництво потребує виконувати норму, або ставку вам не бачити.

Я працювала 2 місяці, на кінець роботи у мене було всього 564 контакта. Прикладаю скрін, де також вказана кількість контактів і для інших менеджерів https://prnt.sc/KSOB204NHsxn

Маючи базу 564 контакти, за 2 місяця я зробила 2452 дзвінка https://prnt.sc/8no6HF7UO6Lv, з них 803 розмови більше 60 сек https://prnt.sc/jzdiMC3y4LwD

Керівництво Стейки Карпат, вирішили не платити мені заробітну плату по ставці, бо я вирішила більше не працювати у жахливих умовах.

Спочатку мені повідомили, що ставку виплачують на наступному тижні по завершенню місяця, а через тиждень прислали повідомлення, що Тім Лід Світлана, зробила свої певні висновки і вирішила не платити мені, бо вона має своє особисте бачення з моєї роботи.

Відповідь бухгалетара: https://prnt.sc/A0xp6WwAYmyp https://prnt.sc/ld-6iTIaq9QW
    Підтвердженням вироку від Тім Лід Свєтлани https://prnt.sc/aB4hIXx1fK5Y

Мої кількісні показники найвищі серед усіх менеджерів, особливо серед тих, хто працює довше, а саме Ліда Гончар (працює рік) і Ангеліна Молокова (працює 4 міс) https://prnt.sc/CweLyJl3deqj

По продажам, за 2 місяця моя каса 358 811 https://prnt.sc/_Cmpd4vOzkNH. За ті ж 2 місяця, менеджер котрий працює вже рік, зробила кассу 481 445 https://prnt.sc/qcQeQTrlhN1Z Це говорить про те, що я (новачок) спрацювала не набагато гірше ніж досвідчений менеджер. Але платити ставку мені відмовилися, бо так вирішила Тім Лід Светлана.

Висновок: як би ви не старалися, як би ви не хотіли заробити у цій компанії, ви не зможете зробити заявлені нормативи. А якщо ви хочете звільнитися, то, щоб вам не платити, керівництво зробить вердикт і повідомить вас про те, що ви не дисциплінований, перешкоджаєте планам і т.д. Типу ти сам винен у тому, що ми не тобі не платимо.

Хочу запевнити, кожного, хто вирішить спробувати працювати у Стейки Карпат, що ви не отримаєте задоволення від таких дзвінків, бо більшість людей з бази вже агресивно настроєні, або заблоковали номер з якого ви будете до них дзвонити.

Я отримала чимало стрессу від цих нерельних нормативів, за які щоденно вправляли мозок. А якщо ти не будеш дзвонити по цій старій базі, то тебе почнуть штрафувати, а якщо хочеш звільнитися, то ставку взагалі не виплатять.

5. 3 июля 2023

после Саши вышла девушка 18 лет и делает конверсию 35%. Это в 10 раз лучше Саши. Он как увидел это сразу сбежал и обвинил всех вокруг. Да еще и ей писал какие все плохие.

6. 3 июля 2023

@Олександр,
    Я хочу сказать, что Саша перед уходом говорил всем менеджерам, что он сделал 30 продаж хотя сделал 3. Те врал именно в 10 раз. Для сравнения хороший провец из 100 лидов закрывает от 30-40 клиентов. У Саши результаты это 3 ид 120. И конечно у него лиды виноваты и все вокруг. Проходя обучение Саша совершенно ничего не применял а делал по своему зотя уверял что всему следует.

7. 21 июня 2023

после прохождения обучения нет планового перехода к рабочему процессу, в первый день поставили на горячий траффик, упало за день 60 лидов, обработка одного лида у новичка занимает в среднем 10 минут. Учитывая то, что обучение по crm системе мне прислали только на второй день, когда в моей базе было уже более 100 лидов (70 из которых не обработанные), соответвеснно я начал обучаться пользованием crm системы в Синтегрум, параллельно пытаясь звонить клиентов и обучаться новому уникальному скрипту, который дает Иван. Тоесть, подробнее: мой второй рабочий день я занимался обучением crm системы плюс обрабатывал лидов за вчера, кроме того обрабатывал горячие заявки которые падали в тот день доволи таки часто. Вот какая каша была у меня в голове. На третий рабочий день позвонил Иван и начал требовать, что он вложил в меня деньги а я не принес ему результат, хотя я успел уже продать несколько боксов в первый рабочий день. Ставку здесь не платят, заработать на неё нереально. За две недели работы не засчитали не за один день ставку, хотя я звонил сколько мог весь день. Первую неделю бесплатно обучаешься, потом тебе дают 100 лидов, которые повелись на рекламу бесплатных ножей и кроме них им ничего не надо, я обзвонил эту базу раз по 5, выжал все что мог, а новых лидов давать не хотят. Слишком много требований с первого дня от руководителя за "смешную зарплату", постоянная текучка в компании, бесконечная критика как бы ты не старался, и это н только ко мне , а ко всем. Итог, за две недели работы получил 1600 грн .

Добавьте зарплату в компании Стейки Карпат

Добавить отзыв о работодателе Стейки Карпат

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Стейки Карпат?