ТД Технологія Трейд

ТД Технологія Трейд

Компанія «Торговий Дім «Технологія Трейд» є лідером ринку інгредієнтів для харчової промисловості України.

Отзывы о работе в ТД Технологія Трейд, зарплаты

1. 11 апреля 2024

Я немало пропрацювала в цій компанії і можу сказати, що це стрімка і енергійна компанія, що працює з драйвом та на результат! Зібрана гарна команда професіоналів, які люблять те, що вони рроблять!

2. 11 апреля 2024

Абсолютно не можу погодитись з цим коментарем! Робота HR команди згуртована та професійна. На всіх етапах працевлаштування забезпечується комфортний супровід та знайомство з компанією, обговорюються всі умови праці. А ще тут дуже класний колектив! Можливо Ви в своєму коментарі помилились з назвою компанії, тому що це не про ту компнію..

3. 9 апреля 2024

@Гость, Шановний Гостю,

Дякуємо за ваш відгук. Але ми помітили, що ви, мабуть, не звернули увагу, що ваші коментарі відстежуються. Ми бачимо, що ви пишете як кандидат російською мовою, але потім приховуєте свою ідентичність як співробітник і переходите на українську мову. Ми навіть не дивуємося, якщо ви спробуєте використовувати кілька різних облікових записів.

На жаль, ваша реакція на звільнення з компанії залишилася дещо недоречною. Ми закликаємо вас знайти в собі силу прийняти цю ситуацію і здійснити відповідні висновки. Якщо у вас є невирішені питання або скарги, ми готові вислухати вас і обговорити ваші спостереження. Ми завжди підтримуємо теплі відносини з нашими працівниками, навіть якщо не працюємо в одній компанії. P.S. Більшість наших працівників працюють в компанії понад 5 років.

З повагою,
    Команда компанії

4. 7 апреля 2024

Слабенька контора, керівник Руслан — «альфа самець» колхозного рівня. Фамільярність, панібратсво, обезцінювання підлеглих , такі «фішки» нажаль є нормою.

5. 5 апреля 2024

Всім добрий день! Я шукала роботу бренд-менеджером, пройшла 3 співбесіди: з Hr Іриною та керівником напрямку, генеральним директором та власником. Мені сподобались всі етапи, сподобалися люди та сам офіс. А головне що мені чітко пояснили що очікують від людини на цій посаді, які проекти будуть. Дуже цікаво якщо чесно. Я прийняла пропозицію про роботу, але трошки згодом відмовилась, бо почастішали ракетні обстріли, а я живу на правому березі і мені досить довго добиратися, це єдина причина. Це суто моє враження про компанію, я відчула її саме так: теплою, сучасною і доброзичливою. Мені здається вони дійсно класні! Я проаналізувала їх діяльність, вони розвиваються, випускають нові продукти, розширяються купуючи нове обладнання і я особисто бачу в них потенціал. Була б рада працювати в компанії, буду сподіватися що все попереду!

6. 27 марта 2024

Подтверждаю. Ирина, руководитель НR, лицемерная особа, с пытливым взглядом)) понятие личные границы ей не известны. Профнепригодность на лице

7. 28 февраля 2024

Не рекомендую тратить время! После 2 этапов собеседований не дали обратную связь, офис ужасный, сам процес коммуникации не налажен, hr хамоватая, не знает элементарных основ этики, про проф.качества вообще молчу. Оговорили одну зп, на втором собеседовании выяснилось что она намного ниже рынка.

Добавьте зарплату в компании ТД Технологія Трейд

Добавить отзыв о работодателе ТД Технологія Трейд

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ТД Технологія Трейд?