UARM

UARM

UARM / Українська Броня з гордістю стоїть на передових позиціях балістичного захисту, бронежилетів та тактичного спорядження з 2014 року.
Маючи штаб-квартиру в США та виробництво в Україні, наші продукти отримали міжнародне визнання за свою якість, довговічність та комфорт.

Отзывы о работе в UARM, зарплаты

1. 19 мая 2021

Ніколи не спілкуватись з таким непрофесіональним рекрутором, і такою нетолерантною людиною як Юлія.
    Кілька разів вона порушували домовленість про зідзвон, перший раз я виділила їй конкретний час, вийшла з поточної роботи для співбесіди, а вона просто не відповіла у домовлений час, на другий день я сказала їй, що можна набирати мені в будь-який час дня, і вона так і не набрал. На третій день вона без вибачень просто відписалась, що через те, що в мене освіта в Пітері, я не підходжу.
    Шок від непрофесіоналізму. Тобто вона резюме читала не уважно? Не бачила відпочатку освіти? Та й взагалі, ну освіта в Пітері, то задайте питання — коли ви там вчились, чи їздили туди, чи якою мовою викладання (а це онлайн курс англійською мовою).
    Ну повний аут, порушення домовленостей, неуважність до резюме, неповага до часу кандидата, відсутність елементарної ввічливості, і відсутність поваги до того,щоб уточнити у кандидата суперечливий момент.

Добавьте зарплату в компании UARM

Добавить отзыв о работодателе UARM

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании UARM?