|
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.
Привіт, давай знайомитись :) Ми — ЯБКО Отзывы о работе в Ябко, зарплаты, вакансии
Все зарплаты добавляются анонимно
Консультант Львов • 1 зарплата 26 000 грн Добавьте зарплату в компании ЯбкоДобавить отзыв Оцените работодателя Ябко: расскажите о плюсах, минусах, условиях работы и атмосфере в команде.🔔 Уведомления о новых отзывах о компании Ябко Получайте на почту сразу после публикации Без спама. Отписка в 1 клик. |

Сексисти! В далекому 2021 році подавалась на вакансію продавця-консультанта, де вони не вимагають досвіду, наголошують на тому, що в компанії немає сексизму. Ну так, звісно.
Я надіслала резюме, вони переглянули і не надали жодного фітбеку. Я віришила, що можливо у мене не достатньо досвіду, порівняно з іншими кандидатами.
Вийшло так, що в 2025 я знову в пошуку роботи, маю гарний досвід в клієнтському сервісі, надіслала резюме — переглянуто, відповіді 0. І знаєте що я помітила? В жодному магазині Ябко ви не знайдете продавця-жінку.
Пришлось поработать в этой «компании» несколько месяцев, ничего хорошего сказать не могу, сотрудники гнилые, руководство гнилое, существует иерархия между продавцами одной должности, за внутрянку каким образом ввозиться техника думаю всем понятно, по зп обещают одно, по итогу получаешь иное без шанса на оспаривание, присутствует система с штрафами ( хотя по законодательству это запрещено) вообще полная шляпа. НЕ РЕКОМЕНДУЮ ВООООООООБЩЕ!!!!!!!
После работы в большой ритейл компании решил попробовать себя в ябко, связали с директором магазина в нашем городе, обсудили нюансы и пригласили в магазин посмотреть что и как, после этого прошел собеседование с эйчаром,детально рассказали что и как работает, в чем задачи и цели, мне дали зеленый свет — пригласили на стажировку/обучение, довольное большое количество информации, тестов, аттестаций нужно пройти прежде чем полноценно работать, обучение может длиться неделю — две, в это время ты присутствуешь в магазине и читаешь информацию, смотришь как другие работают, 5/2 должен находиться в магазине, по времени на час меньше чем уже работающие сотрудники, платят за время пока ты учишься по 100 гривен в день, меня этот формат не устроил
на сотрудника в последствии оформляют фоп, как такового банального трудоустройства нет
Колись працював в компанії 2019-2023 роки, при прийомі рекрутер була зайнята, мене без проблем прийняв операційний директор, на той час взяли без досвіду, усього навчили, чесно кажучи це був найкращий період в моїй проф діяльності)
Однозначно можу рекомендувати, особливо молоді
Подавався на вакансію продавця-консультанта у м.Львів, призначили співбесіду офлайн,в їх офісі (попередньо скидав резюме рекрутеру), на співбесіді був присутній керівник підрозділу в якому в майбутньому я мав намір працювати.
Не пішов на роботу по сімейних обставинах, але загалом процедурою, пропонованими умовами і спілкуванням з персоналом та рекрутером задоволений.
Перетелефонувала стосовно вакансії продавця у Львові. Замість того щоб відповісти наи питання, мене HR одразу направляла відгукнутись своїм резюме. Я повідомила що хочу зрозуміти чи варто мені відгукуватись, тому і телефоную для уточнення питань. Вона погодилась, але по голосу чути що вона не дуже задоволена. Коли сказала що немаю досвіду у цій сфері — мені відповіли що моє резюме розглянуть у саму останню чергу (як приємно це чути))). На інші питання відмовились відповідати. Враження дуже неприємні. Говорить зверхньо, тон неприємний. HR справжня хамка, дивно як вона наймає людей на роботу.
На work.ua натрапила на вакансію від цієї компанії. Зацікавило. Подала резюме. Перетелефонували й запросили на співбесіду. У мене почав погано працювати інтернет (ну всяке буває), але я вирішила спробувати підключитися і якщо вже мобільні не потянуть, то перенести зустріч. Підключаюся, бачу дівчину, яка дивиться у вікно і накручує на руку свій хвіст. Жує жуйку і кокетливо пропонує перейти на ти, потім виклик завис і я вже чую тільки останні слова «про себе». Прошу її повторити питання, так як не почула через поганий звʼязок, на що отримую відповідь «Я тут тобі пів часа розказую, а ти не чуєш? Шо саме тобі повторить?» і далі крутить свого хвоста.
Я може щось не розумію, але це співбесіда, як на мене, вона має проходити в діловому стилі, а бо хоча б стриманіше.
Після такого початку продовжувати не захотілося.
Будь ласка, підбирайте відповідальніше HR🙏