1А Автосервис

Автосервис 1-А — это мультибрендовое СТО в Боярке, работаем с 1999 года, предоставляем услуги по ремонту и обслуживанию автомобилей, как физическим, так и юридическим лицам. Находимся около кольцевой развязки при въезде в Боярку (10 км. от Киева)

Отзывы о работе в 1А Автосервис, зарплаты

1. 9 января 2024

Накручують послуги у вигляді діагностик залишають тебе з проблемою і без круглої суми. Не рекомендую!!!!

2. 10 декабря 2021

Влаштовувався в дану компанію на добровільних починаннях, як стажер, на вакансію менеджера з підбору автозапчастин. Заздалегідь було обумовлено, що я не являюсь сильним спеціалістом, по всім маркам легкового автомобільного сегменту(мультибренд), щось знаю, а щось ні.В мене були деякі базові знання в побудові автомобіля, також я знав небагатьох постачальників запасних частин, що сподобалося керівнику. Пройшовши стажування, яке тривало десь 2 тижні, влаштували на роботу. У вакансії було чітко вказано обов’язки, підбір автозапчастин та замовлення їх у постачальника, з графіком роботи до 18:00 5-денна плаваюча робоча неділя. Але це на ділі виявилося брехнею. спочатку зробили так, що один співробітник залишався до 19:00 через день, всі інші 2 чоловіки, у 18:00 йшли додому, але це протривало недовго, в кінцевому результаті графік збільшили залишивши двох співробітників до 20:00 і перевели їх на 4-денну робочу неділю , і це взагалі при низькому завантажені сервісу, практично кажучи нічого було робити, навіть одному в цей період часу. Друга некомфортна річ, яку впровадили в цій компанії, це холодні дзвінки своєї гарячої бази клієнтів, по пропонуванню своїх послуг ( хоча вони наполягають, що це не холодний дзвінок).Кожному склали графік по скільки разів він повинен був здійснити таких дзвінків. В основному прийшлося зіштовхнутися з негативом на роботі, оскільки було дуже багато незадоволених клієнтів, весь бруд прийшлося вислуховувати, та виправдовуватися. Звичайно цю безглузду річ ніяк не аналізували, немає навіть відділу по роботі з негативними клієнтами, хоча у більшості професійних компаній вони є. Тому досить дивно, що дана компанія не володіє контакт центром, і скидає цю роботу наприклад на менеджера з підбору автозапчастин, або майстра приймальника, навіть не спитавши чи комфортно вам буде, чи зможе співробітник її здійснювати. Всі замовлення автозапчастин відбуваються по безналу і практично постійно затримки оплат зі сторони компанії, наприклад запчастина є тільки в одного постачальника, ти заходиш щоб її замовити, а по факту не можеш, бо є борг. Приходилося викручуватися шукати ці запчастини в інтернеті за нал, або дзвонити торговельним представникам і клянчити про відгрузку деталі, як якийсь жебрак — за це звичайно тобі ніяких бонусів. Бухгалтерія досить хамська, заходити з проханням про оплати в її кабінет не було бажання. Але якось я звик до таких ситуацій і для мене не виникало з цим проблем, інший напевно психологічно б уже не витримав. Тобто з однієї сторони, тебе підганяє майстер приймальник, бо в нього автомобіль розібраний і давить на тебе, з іншого на тебе давить безглуздя цієї компанії. Компанія рахує себе топ сервісом, а в середині це справжній бардак. Ще я хочу сказати, що дана компанія не цінить своїх співробітників, та і не хоче виховувати їх з нуля, тому не вірте, що буде написано на work.ua чи robota.ua. Плинність кадрів, просто велика, компанія не намагається навіть утримувати при звільненні, що і сталося зі мною. Попрацювавши десь пів року, мені на вихідних зателефонували і сказали, що більше я з ними не працюю, звільнили за 1-2 дні, перед новим роком — ви уявляєте собі безпорядність і безчесність цієї bad company? Тобто я маючи вищу освіту, а також воєнне звання заслуговую на таке поводження, тим паче я відповідально ставився до роботи, не прогулював, на перекури не ходив, вчасно приступав до роботи. План роботи, який мені давали намагався виконати, чому намагався, тому що система налаштована таким чином, що підбір запчастин розподіляється не рівномірно, тому деякі показники не дотягували, однак про це я говорив керівництву неодноразово, на що мені відповідали, що так має бути. На причину чому мене звільнили, повідомили, що багато помилок в підборі запасних частин через що, виникали затримки з ремонту, і ти нам не потрібен, вистачить того хто є. За 5-6 місяців роботи мені особисто не говорили про мої помилки а просто замовчували, а тут вирішили сказати, що досить дивно , однак зауважте, з яким досвідом я сюди влаштувався і що озвучував при зустрічі. Тобто зрозумійте яка це недобросовістна компанія, вони навіть не дали мені часу знайти іншу роботу, звільнили, як пса за 1-2 дні да і ще перед новим роком, хоча могли сказати мені це раніше, або на випробовувальному терміні. Звичайно я повідомив що буду, звільнятися тільки за згодою двох сторін, на що сказали ок, прийшов забирати трудову книжку, а мені підсовують заяву за власним бажанням, да ще й в трудовій написали помилку завчасно вказавши статтю за власним бажанням, на що я звісно не погодився. Тому навіть і тут хотіли мене надурити. Але я себе вважаю, нормальною успішною людиною, добропорядною, вихованою, і хорошим працівником і мені від цієї компанії нічого не треба, навіть грошей. Дякую можна сказати лише людям на пальці однієї руки! Не рекомендую для працевлаштування, добре подумайте перш ніж ступати за цей поріг!

Добавьте зарплату в компании 1А Автосервис

Добавить отзыв о работодателе 1А Автосервис

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании 1А Автосервис?