Ховер Україна

Ховер Україна

3D моделювання

Отзывы о работе в Ховер Україна, зарплаты

1. 11 января 2024

@Євген, да полупокери, а як почалася війна, так взагалі вирішили рубанути грошей бо вже закордоном! всі розійдуться і будуть вони смокати ***ца!

2. 30 июня 2023

Десь пару років тому був якийсь сенс там працювати, зараз — точно ні. Штрафів все більше, а зарплата менше. Я давно туди хотіла, чекала набору, раніше вони були може раз на півроку. За час війни знизили зарплатню настільки, що набори йдуть майже кожного місяця. Робіть висновки

3. 12 апреля 2023

Даже не думайте остаться там работать надолго. Увольняйтесь как можно скорее. Шлите этих акуевших 3.14даров накуй.

Краткий содержание о том как там вы будете работать)
    Вас обучают и вешают макароны на уши — о том что вы будете много зарабатывать.( работать с америкосами -рости и развиватьса и бла бла бла) но получаете вы минималку))
    Вы работаете — но получаете минималку — но вам вешают лапшу на уши о том, что остальные много зарабатывают и вы скоро будете.) Сколько кто зарабатывает секрет , зарабатывают или свои, или *хорошие* лояльные сотрудники)) а вы все так же получаете минималку =)
    Ну наконец вы подняли свой скил и ебашите все харды , вам даже дали лвл 7 — но урезали ценник на заказы. И вы опять получаете чуть больше минималки)

Токсичное окружение , окуевший менеджмент, скилы которые вам нигде не пригодятся.

1. 21 июля 2021

@ Ростислав Рараговський ,
    Шановний «Ростислав Рараговський», він же «Bender», «Едуард Campus, «Eduard Bro», «Eduard Titan» та ще багато псевдонімів. Можливо, пора вже назвати своє справжнє ім’я та прізвище — Едуард Шенаур? Вам ще не набридло обливати брудом різні фірми, де ви працювали і звідки вас заслужено звільнили? «Ховер Україна», «Дубок», «Ролідас Авто», «Кампус Нетворкс» — працюючи у всіх цих компаніях, ви показали повну некомпетентність і профнепридатність, токсичність, невміння спілкуватися з клієнтами та інфантильність. Що тут казати, коли навіть в «Укрпошті», державному підприємстві, де вкрай низькі вимоги до персоналу, ви довго не затримались? Ви обливаєте всіх «помиями», звинувачуєте у різноманітних недоліках (в основному, придуманих вами), але чого добились ви самі у свої 22 роки? Стали науковцем, інженером, бізнесменом, програмістом, архітектором? Так ні, всі ваші здобутки поки що обмежуються комп’ютерними іграми і анонімним хейтом в Інтернеті. З такою життєвою позицією, як у вас, ви на жодній роботі довго не затримаєтесь, ні в «Укрпошті», ні в «Google». Можна терпіти токсичного, але крутого спеціаліста. Можна посереднього, але ввічливого. Та нікому не потрібні безтолкові неадекватні працівники із комплексами всезнайки, які на практиці ще й не вміють нічого. Принаймні, в комп’ютерних технологіях ви повний нуль, бо навіть не змогли замаскуватися і зберегти анонімність коментарів. Хоч і використовували для цього VPN. В геймінгу, до речі, ваші результати також дуже скромні. P.S. Очевидно, справжній Ростислав Рараговський зацікавиться можливістю судового позову за незаконне використання його прізвища та поширення від його імені наклепницької інформації. Ну, і будете тепер знати, що ІР та МАС адреси далеко не єдині ідентифікатори користувача :] :] :].

2. 4 ноября 2020

Що ж хотів би вкотре остерегти від цієї шараги людей яким цікава ця робота, в котре вони знову шукають людей так як з тими умовами що вони пропонують у них постійна плинність кадрів до того дуже велика плинність… Вони стали уже нічим не краще як mindy team, де ти обробляєш фото за ,,копійки,, тут ти будеш робити 3d моделі будинків за копійки, до того ж як би ти не старався який би у тебе не був скіл кожні пів року а то і частіше вони будуть зменшувати прайс на будиночки. А тепер трішки конкретики, від початку їхнього існування в Рівному нічого а ні скільки не змінилось все просто, працювати потрібно в п/з SketchUp з їхніми плагінами, будування 3d моделі будинка по фото (деякі моделі використовуються на сайті продажу будинків zillow), за кожен будиночок окремі прайси від simple до custom. Також в компанії присутні штрафи і не малі, враховуючи ті ціни ти можеш просто день пропрацювати безкоштовно або вийти в нуль.
    P.S. Як я помітив деякі менеджери з ховера все ж побачили що на них уже пишуть правдиві відгуки вони просять а інколи самі можуть написати як у них все прекрасно в їхній компанії, як у них виходить прекрасно поєднувати навчання і роботу, а саме коли ви всіх перевели на віддалену роботу, не зважайте на останні відгуки вони малоправдиві… »Від правди не втічеш» Вірьте в себе, та не ведіться на їхні умови будьте дуже пильні і запитуйте все що вас цікавить, ви вправі розпоряджатись своїм часом та своєю допитливістю!

3D artist 4
Моделлер 5

Добавьте зарплату в компании Ховер Україна

Добавить отзыв о работодателе Ховер Україна

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Ховер Україна?