A-SHOP

A-SHOP

, ,

A-SHOP — Украинская торговая марка женских аксессуаров. Мы ориентированы на украинских девушек и женщин. Опираясь на их стилевые предпочтения, стремимся донести тенденции и тренды современной fashion индустрии, объединив под одной торговой маркой актуальность и доступную стоимость.

Отзывы о работе в A-SHOP, зарплаты

1. 14 января 2024

Працювала в компанії і хочу залишити відгук щоб ви розуміли як працює ця система. Зарплатня не погана, але якщо ви працюєте за адміністратора або за іншого продавця який робить вид що працює, який може собі дозволити не працювати виписувати собі повну зарплатню хоча приходить і уходить на одну дві години раніше, а коли потрібно комусь іншому вираховує це із зарплатні. В середині робити може дозволити уйти на годину кудись коли повно людей це норма якщо що. Прибирання також хтось прибирає більше хтось взагалі не прибирає це є нормую не дивуйтесь. Регіонал це подружка адміна памʼятайте про це. Є один вихід ти погоджуєшся терпіти це все чи ні. Говорити щось немає сенсу ТИ БУДЕШ НЕ ПРАВИЙ

2. 13 января 2024

Привіт, стажувалась у Львові також у січні, все те саме, тільки відшили в перший же день) Придирки незрозуміло до чого, було враження, що перекладати товар з місця на місце їм пріоритетніший, ніж робота з людьми. Як мені здалось, то особиста неприязнь, бо аргументація я ніякої не чула на свої відповіді. Також не сподобалось, що на бумагах, що дають почитати перед стажуванням писало, що твою роботу будуть оцінювати дівчатка-продавці і подальшу роботу також вони) Певно підбирають під себе.

3. 8 января 2024

Вакансія помічник продавця консультанта. Прийшла на співбесіду, заповнила анкету. Домовились на два дні стажування, ок. Прийшла на перший день, коллектив здався хорошим та привітним, у всьому допомагали. Перший день стажувалась на лівій частині залу в принципі комфортно, хоч і бігаєш постійно, але нормально. В кінці дня адміністратор сказала що мало ініціативи, і вже відчуваєш присмак того, що відіш’ють. Наступний день, працювала більш інтенсивно, але уже на правій частині залу. В ході роботи помітила, що на протилежній частині залу, взагалі не має нікого. Думаю, добре буду й там. За години дві перетинялась постійно тільки з двома дівчатами, інші сиділи на складі. Окей, по залу в принципі все встигала, пару раз встигала підходити забирати товар з під каси. В кінці дня сказали, що знову ж таки не достатньо ініціативи, що з під каси нічого не забирала, ну у висновку, що не підходжу. Просто цікаво, це чисто особиста неприязнь, або мені потрібно було клонуватись? Такі завищені потреби, за таку низьку зп. Хоч і не стверджую, що обов’язки складні, але коли ти робиш роботу за себе та за інших, а тебе потім відшивають.. це треш

4. 4 декабря 2023

@Лена,
    Доброго дня, Олена! =)
    Дуже дякуємо за позитивний відук про наш персонал. Приємно, що Ви залишилися задоволеними від роботи в нашому колективі.
    З повагою адміністрація мережі A-SHOP

5. 11 ноября 2023

👋 работала в a-shop пару месяцев и хотелось бы оставить свой комментарий)
    вот в комментариях пишут что типа «понабирают стажёрок и пользуются ими, а потом говорят что хорошо работали, но в итоге выбрали других и отослали» Хотелось бы сказать к этому, что набирают столько стажёрок для того — чтобы не тратить много времени на поиски и выбрать лучшую! потому что многие стажерки приходят стоят или просто ходят и хотят чтобы их потом выбрали? а потом и пишут недовольные комментарии.
    Я работа в Проспекте и там бал Администратор Алла. Очень приятный человек🥰 вот с такими людьми очень приятно работать, с коллективом держит хорошие отношения, но и в то же время есть и дисциплина, бо если бы не было дисциплины-был ли бы порядок? Она идёт на уступки, понимает. Очень нравилось что у неё работники ценились, всегда подстраивала выходные какие нужны были, это прям очень ценно было 🥰❤️ ни разу не было конфликта, всегда с пониманием относилась. Что очень удивительно — это то что с Аллой можно было и поделиться с чем-то и поговорить, и она спросит как твои дела. Если что-то нужно сделать, то попросит всегда с «пожалуйста» если вдруг не так что-то сделал, то спокойно попросит переделать, объяснит как, но не обвинит) Вот бы всюду таких администраторов🫶🏻 конечно и бывали сложные дни из-за потоков людей и может ещё какие-то моменты, но это всюду так — не бывает идеально всё! но я довольна своей работой и персоналом)

6. 11 сентября 2023

@Гость, Доброго дня, Олександра!
    Нам дуже прикро, що у вас залишились негативні емоції, після відмови вам у роботі.
    Ми не маємо цілі когось підставити, натомість шукаємо та навчаємо співробітників, які зможуть приєднатися до мережі A-SHOP.
    Якщо у вас залишилося враження, що вам незаслужено відмовили, приносимо вибачення.

З повагою, адміністрація мережі A-SHOP

7. 10 сентября 2023

Доброго дня!

Прошу керівництво звернути увагу на відношення колективу до стажерів.
    Я проходила стажування протягом 5 днів в ТРЦ Ocean plaza.

Мене тримали 5 днів та навіть сказали приносити документи для офіційного працевлаштування, отримавши документи вранці і ми навіть обговорювали графік мій.
    Я працювала до кінця дня, але в кінці зміни мені сказали, що я не підходжу і звільнили, пояснивши це тим, що працюю я ідеально і швидко все запам‘ятовую та відтворюю, АЛЕ декому я не підходжу характером.
    У процесі роботи, я помітила такі деталі:
    Персонал веде себе грубо зі стажерами. Спочатку говорять, що ми відкриті до співпраці і раді допомогти тим, хто проявляє ініціативу в роботі, але потім коли це відбувається, то вони ведуть себе неприйнятно. Коли я працювала і підійшла уточнити, то мене в грубій формі відіслали йти і не заважати працювати.
    Дівчата 0,5, які вже тривалий час там працюють частенько скидають свою роботу на інших. Інколи досить не уважні, не хочуть визнавати своїх помилок і цим підставляють інших. Беремо ситуацію, коли мене попросили винести шапки зі складу, я винесла, коли ми розвішували, то я помітила, що там немає ні магнітів ні ціни, я попередила Світлану про це, на що у відповідь почула: «То йди свої зроби і мої теж»
    За 5 днів я змогла помітити, що сформаний колектив негативно відноситься до своїх же колег. Тих хто їм особисто не подобається, вони провокують на конфлікт, та звільняють. Обговорюють одне одного.
    В очі тобі посміхаються, а за спиною розводять плітки. Як можна створювати хорошу атмосферу на роботі і хотіти, щоб ти відносилась добре, коли самі цього не дотримуються.
    Як можна за день прийняти рішення і звільнити, спираючись не на те, як людина працює, а за характером? Я розумію, що в роботі важливо,щоб колектив був дружнім і допомагав одне одному.
    Хочу виділити, що я добре спілкувалась з дівчатами і не чула зауважень.
    Я сподіваюсь, що керівництво зверне увагу на таке відношення, та прийме якісь міри, бо це не можливо витримати. З таким відношенням ніхто не буде хотіти там працювати.
    Так, як ця робота була мені до душі, я старалась влитись в колектив і на перший погляд мені здавалось, що в команді всі дружні і привітні, але вже потім, як виявилось перша думка оманлива.
    Протягом 5 днів я з усима спілкувалась і все було добре, до мене не було ніяких зауважень, але в останній день мене підставила Світлана (дівчинка на 0,5), а саме підійшла до мене в робочий час і почала розповідати, що Олександра (теж дівчинка на 0,5) донесла за мене інформацію, що я нібито «курила» під час обідньої перерви, але цього насправді не було. Мене це вразило, що колектив хоче позбутись мене таким чином, підставляючи.
    Я так розумію Світлана вирішила розповісти про це начальству, бо саме в цей день на роботі була Альона (генеральний директор).
    Світлана підбурює колектив, робить не робочу атмосферу, тому через неї проблеми в інших співробітників.
    Замість того, щоб вирішити це питання та конструктивно обговорити цю ситуацію зі мною, вони вирішили просто звільнити мене, пояснюючи це тим, що я не підходжу характером, але працюю ідеально.
    Хочу зауважити, що я завжди під час обідньої перерви знаходилась на території Ашану та просто обідала та навіть зазвичай сиділа на складі.
    Тому це просто наклеп, дуже прошу керівництво звернути увагу на колектив та вирішити це питання, бо так постраждала не 1 стажерка.

Я йшла з сльозами на очах, бо дуже старалась і робила все можливе, щоб там бути і працювати в кайф, бо ця робота мені подобалась

8. 5 сентября 2023

@Гость, Добрий день! Ми запрошуємо на цікаву, але непросту роботу продавців-консультантів. Дуже цінуємо своїх співробітників та прагнемо, щоб робота приносила задоволення та сприяла розвитку як для вас, так і для компанії. Протягом двох днів стажери вирішують чи підходить для них ця робота. Так само і ми вирішуємо чи підходить стажер для роботи в нашій компанії. Рішення прийняти стажера на випробувальний термін після двох днів стажування приймає команда, в якій ви працюєте. Нам дуже прикро, але всіх прийняти на одне вакантне місце неможливо, тому обирають кращих із кращих.
    Працевлаштування та оплата податків обговорюється на співбесіді з адміністрацією магазину.

9. 5 сентября 2023

@Гость, Доброго дня! Насправді, запрошуємо багато дівчат і даємо змогу проявити себе, незважаючи на досвід роботи. При цьому стажування оплачується на рівні з іншими працівницями магазину. Ми зацікавленні в постійних співробітниках, так як наставник та адміністратор вкладають в стажера свій час та сили, для того щоб ознайомити вас з великим обсягом інформації необхідної для роботи.
    Нам прикро, що у вас залишився негативний досвід від роботи в компанії.

10. 3 сентября 2023

Я стажувалась в трьох магазинах в києві і ось вся правда.
    Компанія НЕ ЗАЦІКАВЛЕНА взяти вас на роботу, вони просто набирають купу стажерів, щоб ви робити всю їхню роботу, а потім викидують вас по черзі, навіть якщо ви суперсько працювали. Можливо, ви залишитесь трошки на довше якщо станете подружкою для адмінів)) Єдиний плюс — виплата кожен день.

11. 21 июля 2023

Стажувалася якийсь час , написане нижче усе правда.
    Набирають стажерів багато, щоб ті виконували їх доручення, був конкурс серед стажорів і сказали через декілька днів, що інші дівчата виявилися більш активними ніж я, хоча за день до цього казали яка я классна і що я їм сподобалася.
    Офіційно не влаштовують с первого дня.
    Дякую, шо хоч платили кожен день(єдиний плюс)

12. 20 июня 2023

Не в захваті від цієї компанії. Прямим текстом пишуть, що готові взяти студента, досвід роботи не є обов‘язковий. А потім тобі в лоба кажуть, що ти їм не підходиш, так як студент без досвіду.
    P.S. місто Київ

13. 5 мая 2023

Была на собеседование в тц, заметка мое резюме посмотрели и пригласили на собеседование продавец- консультант, я в этой сфере не работала, но там учат. Я такая подумала ну хорошо. Приезжаю мне дают анкету заполнила, подхожу отдавать и меня отводят из магазина чтоб поговорить . Спрашивают за опыт работы , и говорят нам надо с опытом работы, я спрашиваю а зачем тогда меня сюда позвали я потратила свое время . На это извините. Вопрос тот на*ер звать , если не подхожу изначально, куда смотрят люди которые зовут.
    И еще нормально не умеет делать объявления на работу, не какой график, что делать. Ужасное оформление

14. 22 марта 2023

Нещодано з’явилася вакансія «продавець-консультант у вихідні дні», друга половина дня. Довго думала, але все ж таки відгукнулася.
    Запросили на співбесіду, але треба було просто заповнити анкету, а потім адміністраторка розповіла про те, які обов’язки треба буде виконувати. Нічого скадного не помітила, тому погодилася.
    Через день я вийшла на свій перший день (перепрошую за тавтологію). Робочий день триває шість годин, навчалася у першому залі. В кінці дня наставниця оцінила мою роботу, сказавши, що як для першого разу зовсім непогано. Заплатили в той же день, за відпрацьовані години.
    Наступного дня був другий день роботи, в центрі залу. Там було дещо простіше і зрозуміліше. Через три годиги відійшла на обід,після якого наставниця мене затримала і сказала, що роботу я виконала добре, все їй сподобалося, але інші дівчата були трішки активнішими, тому усьо.
    Цим я хочу сказати, що в моїй голові не вкладається те, коли тобі говорять, що ти справляєшся добре, але відправляють додому… Може чогось не договорюють??
    Куди можна ще активніше, коли все виконується по мірі надходження?? Наче ж не марафон біжимо.
    Те, що приходить багато дівчат заповнювати анкети та на стажування — абсолютна правда, все відбувалося на наших очах.
    Щодо працевлаштування — воно не офіційне, оскільки це охрестили просто підробітком.
    Колектив мені трапився хороший, все нормально пояснюють та не давлять. Єдине, що не дуже сподобалося, це коли ти тільки перший день, ще й біля тих воріт, а одна з наставниць ледь не постійно кудись відходила.
    Ну, і ЯК можна навчитися купа всьому УСЬОГО ЗА ПІВТОРА ДНІ (навіть не два, ага)?! Дуже дивно, як на мене.
    Загалом, досить непоганий досвід, але ось ця нескінченна купа кандидаток та дивна аргументація, що ти їм чомусь типу там не підходиш — є величезним мінусом.

15. 3 октября 2022

Адміністрація мережі A-SHOP :
    Дякуємо Вам за відгук
    Хочемо зазначити, що ми дійсно запрошуємо багато шукачів до наших магазинів, але ні, проблема не в шукачах, а в тому, що ми хочемо платити менше налогів. Робота у нас не важка, стояти, розкладати товар, допомагати покупцям у їх запитаннях, тож, навіщо за цю роботу платити більше

Сподіваємося, що всі наші майбутні співробітники одразу зрозуміють, що цей допис підписаний, як відповідь від Адмінстрації мережі A-SHOP, ніякого відношення до справжньої адмістрації не має.

В мережі A-SHOP, цінують роботу всіх співробітників, і особливо продавців-консультантів.
    З першого дня проходження випробульвального терміну на цю вакансію ми зауважуємо, що це складна робота, яка потребує фізичної витривалості, адже майже весь день потрібно стояти на ногах, крім того, необхідно ознайомитися з чималим об’ємом інформації щодо обслуговування клієнтів, роботою з товаром, і прийнятими моделями поведінки в колективя, для того щоб всім було комфортно працювати.

16. 28 сентября 2022

@Марія Якщо вам відмовили у роботі це не значить, що ви не здібні, це означає лише те, що конкретно для нашої роботи ваша кандидатура не підійшла. Набагато краще, і для вас і для нас, що це стало зрозумілим на початковому етапі.

Якщо у вас залишилися питання по нарахуванню заробітної плати чи податкам зв’яжиться з адміністрацією магазина де ви проходили стажування.

17. 28 сентября 2022

@Гость, дякуэмо за ваш розгорнутий допис.

Дуже приємо чути:
    1. що в колективах приділяють увагу стежерам, ми дійсно над цім працюємо.
    2. що звучать слова про позитивну атмосферу в колективі.

Щіро спродіваємося, що досвід і знання, які ви отримали працюючи в A-SHOP, знайдуть застасування в вашій подальшій кар’єрі.
    Бажаємо успіху.

Заходьде до нас у гості.

18. 28 сентября 2022

Дякуємо Вам за відгук

19. 24 сентября 2022

Хочу залишити свій відгук про роботу в даній компанії. Працювала в ашопі близько довготривалий проміжок часу і можу зазначити як плюси, так і мінуси роботи.
    Коли я тільки стажувалася, ставлення персоналу, доручення обов’язків, адаптація у колективі була інакшою, аніж зараз. Наразі ситуація в роботі зі стажерами є кращою, з першого ж дня дівчатам оплачують стажування, дають змогу проявити себе, дають завдання, показують, розказують, вливають в ритм життя магазину. Ображені дівчата, які пишуть негативні відгуки та яких не запросили в подальшому працювати в магазині, можливо справа у вас?)) Дійсно, потік кадрів великий, адже об’єм роботи, навантаження обо’язки теж немалі і з перших двох — трьох днів вже зрозуміло підходите ви чи ні. Якщо ви повільні, некомунікабельні, не проявляєте ніякої ініціативи та зацікавленості у роботі, зрозуміло, що в ашопі вам не місце, тут дійсно потрібні найкращі, адже гарний вигляд магазину, обслуговування покупців надаєте саме ви.
    Плюси:
    -найжирнійший плюс це зарплата, не хочу розголошувати суму, але вона достойна для працівника роздрібної торгівлі;
    -графік роботи 15 днів у місяць є дуже зручним, завжди врахують побажання по вихідним;
    -ненав’язливе обслуговування теж є плюсом, непотрібно нікому нічого впарювати та немає особистих продажів, виповнення та перевиповнення плану рахується на весь колектив;
    -колектив — якщо у вас є дружні стосунки з колективом, то прихід на роботу буде відчуватися не як каторга)
    Мінуси:
    -фізично важке навантаження на ноги та спину, адже коли ти стоїш у залі весь день та не маєш змоги навіть присісти, потрібен відпочинок. Відпочинок на перерві не є спасінням, будь ласка, дозволяйте дівчатам хоча б присісти за потреби на складі;
    -переоцінки, прийом товару, розвіски в один день. Іноді фізично не встигаєш все зробити, коли вимагають все та одразу;
    -нерівноцінний розподіл обов’язків — за період роботи завжди були люди, які виконували роботу більше та краще інших, а деякі дівчата не хотіли ( не вміли) та сачкували, а зп на виході однакова.
    Якщо вам дійсно потрібна робота з гарною заплатнею — раджу спробувати себе, адже вона дійсно різностороння та дає змогу набратися досвіду у різних форматах: швидкість, комунікабельність, акуратність.

20. 21 сентября 2022

@Админiстратор, як ви можете говорити що ви шукаєте людину зі здібностями, при цьому запрошувати на стажування всіх підряд без досвіду роботи, якщо я це все бачила не один місяць. Суть у тому, що ці люди працюють задешево, вони сподіваються знайти роботу, а ви просто користуєтесь їх часом, ви за них не платите налоги, та взагалі ні за кого не платите, бо ніхто не оформлен офіційно із тих, хто працює не довго. Ви підписуєте договір, що дівчинка може працювати за повною ставкою, а бонусом заява про звільнення без дати.

21. 20 сентября 2022

@Марія,
    Доброго дня, Марiя!
    Дякуємо, що відгукнулися на нашу вакансію.
    Дійсно на одну вакансію претендує багато шукачів, але на випробувальний термі ми ніколи не запрошуємо одночасно більше ніж дві людини інакше неможливо зрозуміти чи підходить нам кандидат. Ми зацікавлені не в кількості шукачів, а в їх здібностях: до комунікації, у тому числі з колегами, навчанню, відповідальному ставленні до роботи, спроможність прикладати зусилля у заданому напрямку. Робота шукачів оплачується з першої години роботи, про що підписується відповідний договір. Умови на час випробувального терміну, оговорюються заздалегідь.
    Цікаво було б дізнатися чи призначали вам під час випробувального терміну куратора, який відповідає за вашу адаптацію, чи були якісь несподіванки, про які вам не розповіли під час співбесіди, чи отримували ви друковані матеріали, які призначені для шукачів, чи спілкувався з вами адміністратор магазину наприкінці випробувального періоду.

Шкода, що робота в нашому магазині вам не підійшла.
    Бажаємо успіху!

22. 12 сентября 2022

Працювала в цій конторі бо треба були гроші, а працювала не мало. І хочу сказати, що усі негативні відгуки- це правда. Кожен день приходять стажери на одне вакантне місце, стажуються кожен день 5 дівчаток. Це для того, щоб не платити налоги. Робота не важка, досвід не потрібен, тому можна набирати стажерок хоч кожен день и платити їм мінімальні гроші. Ніякого офіційного влаштування немає, с першого дня дають заяву на звільнення. Але щоб тебе взяли, то потрібно вміти все, а дешева робоча сила для того, щоб зал поправляла. Весь товар з аліекспресу, дешевше самому замовити.

23. 26 июля 2022

@Гость, сподіваємось, що такий негативний відгук ви пишите не через якийсь корисний привід.
    Хоча співпадінь чимало:
    по-перше відміна мораторію на перевірки держпраці,
    по-другене НЕ ходять стажери на роботу з диктофонами,
    по-трете не збирають реальні шукачі відгуки працедавця про .

Подивіться на кількість вігруків по інших підприємствах, в яких згадується про працевлаштування, лікарняні, зарплати в конвертах. Реальніх співпробітників цікавлять умови роботи, величина зарплати, чи є штрафи, як часто звільнюються люди. Їх цікавлять реальні речі, а не на який день підписується трудовий договір.

Нажаль сайт, який планувался, як помічник для шукачів роботи перетворився на ящик для анонімок, для співробітників дерпраці, щоб потім отримати дозвіл на перевірку.

Це хибний шлях. Ваша робота не приносить користі ні шукачам, ні співробітникам ні бізнесу ні державі.

Для майбутніх шукачів звертаємо увагу що:

компанія A-SHOP підписує трудовий договів з шукачами з першого дня роботи;

шукачі отримують таку саму ставку як і вже працевлаштовані робітники з перерахування на
    кількість відпрацьваних змін;

ми відбіраємо співробітників, зокрема і для того щоб усім було комфортно працювати. З нами залишаються надовго;

якщо хочете допомогти — залишай зауваження, зокрема і на цьому ресурсі;

ми прихільники того, що на роботу ми ходимо працювати і отримувати за це гідну плату.

24. 19 июля 2022

Значит начну с постоянно появляющейся вакансии на ворк юа. Долго наблюдала за этим. Появляется на 2 недели и неделю ее нету. За это время очень много девочек приглашается на собеседование. Стажеры приходят туда пачками каждый день.На одной смене может быть аж 5 стажеров и при этом приходят ещё люди на собеседование. Мол так проще найти стажёра. Но вот в чем дело. Стажировали меня 4 дня и по итогу говорят, что я такая старательная и молодец и все девочки тоже молодец, но решили взять другого кандидата( и всем стажеркам до одной сказали так же)было 2 вакантных места)), а вот уже и через неделю опять требуется туда девочка на работу, что же такое, только приняли и нужны опять на работу люди. А дело в том, что нужна им просто дешевая рабочая сила, которая будет выполнять роль охранника и смотреть за порядком в зале, ведь зачем платить больше за легкую работу постоянным сотрудникам. «Стажировалась» я в проспекте, админ Алла, которая сказала еще на собеседовании, что официальное трудоустройство по желанию якобы. И вот что я заметила, а шоп даёт комментарий только на отзывы где пишут о том, что в их магазинах не официальное трудоустройство и уверяет, что все честно и прозрачно, боятся что придут к ним с проверкой. А ведь это махинации с налогами! Так вот что девочки которые там не стажеры рассказали, что никакой официалки там нет, и пишут заявление на увольнение без даты еще в первый день приема на работу, а даже если тебя возьмут, то уже на место другой девочки, потому что ее легко уволить одним днём и так по кругу. Все записи разговоров у меня есть и хочу их передать в полицию чтобы к ним наведалась налоговая, потому что из-за таких «бизнесменов» страдает наша страна. Была строчка у них в вакансии на ворк юа «давайте поднимать экономику Украины вместе», по факту поднимают они только цифры на своих счетах. Девочки которые попались на такие махинации, напишите жалобу на ворк юа, чтобы они забанили эту вакансию.

25. 31 марта 2022

На роботі в ашопі мене вистачило на 2місяці, я просто не витримала цих жахливих умов. Ти пашеш як раб за копійки,стажери виконують повністю ВСЮ РОБОТУ, поки всі інші дівчата сидять в коморці в п‘ють чай. Скажіть будь ласка чому працівники магазину (дівчата мабуть з дуже низькою самооцінкою) мають повне право психологічно тиснути на стажерів та ображати їх? Коли я вирішила звільнитись половину заробітньої плати мені НЕ ВИПЛАТИЛИ,причому я почула багато матюків в свою сторону.
    Магазин Києва

26. 4 февраля 2022

Все дуже награно. На співбесіді розповідаюсь зо ми дуже зацікавленні в вас а на ділі нікому до тебе нема діла. Відношення як до рабів, протерти пилюку їм помити прибрати. Постійно якість вказівки що ти робиш шось не так за у весь десь ніхто не рипнувся навіть порозмовляти
    Адміністратор зробила зауваження що на перерві на п’ять хвилин більше сиділа в той же час вона сидить годинами де тоді справедливість якби працювала питання не було а так тільки регоче і команди роздає Дівчата теж різні в колективі
    Імен не запам’ятала мене вела стажування хамовита дівчина
    при першій розмові мені здалося що вона стажер виявилось потів ні кожного разу шушукались з адміном підходила і робила зауваження враження що для адміна це тяжка ноша підійти і з тобою поспілкуватись Є комірка де зберігаються речі і можна їсти але бажання такого не викликає там валяється на полі все від решти їжі до речей смердить щось
    Для прийняття на роботу має бути сертифікат вакцинаціі задля того а би мати можливість нормально працювати
    Плюси- розташування заробітна плата приємливий асортимент продажу дівчата
    Мінуси — адміністратор!!!! не спілкується з тобою взагалі
    Всі розмови через свої посередників
    20 хв перерви немає працевлаштування
    Очікувала від роботи більше

27. 2 февраля 2022

Днепр, Мост-Сити
    Позвонила на телефон который был указан в вакансии, девушка не объяснила во сколько и к кому приходить на собеседование, только «Можете прийти в среду или четверг с 11 до 14». Была в шоке от количества девочек пришедших на собеседование. Вручили анкету, сказали заполнять и ждать пока дойдет очередь. Простояла полчаса в ожидании, забрали девочку которая была за мной, в итоге ещё + двадцать минут. Появилось желание спросить у эйчара что это за беспредел и очередь как на кассе в АТБ, что собственно я и сделала как только мы пошли с ней непонятно куда на собеседование. Так как я не отдала ей в начале диалога анкету со своей информацией, она отказывалась отвечать на банальные вопросы: «Какое у вас трудоустройство?», «Почему у вас настолько много стажёров для одного свободного места?». Кое-как выяснив проясняется ,что для официального оформления надо «постараться», стажировка идёт два полных рабочих дня без оплаты, график 2/2 это сказки, и указанная зарплата не соответствует реальной. Если не хотите впустую потратить время, не идите туда.

28. 29 января 2022

@ Гость , в районе 5-6 тысяч

29. 6 января 2022

@ Гость ,
    А какая выходит зп в месяц?

30. 27 декабря 2021

Работала в a shop месяц, на пол ставки. Харьков, ТРЦ Никольский. Администратор Марина адекватная, а вот девочки, которые на полную ставку работают, страшные сплетницы и интриганки, бездельники, сидят на складе часами, а мы за свои 5 тысяч несчастных всю работу делаем. Мало того, они неадекватно реагируют на нас, ставят себя выше, будто они начальницы. Также, прошу обратить внимание на *работу* Данец Валерии,которая стоит в зале *для красоты* не выполняя свои обязанности, перекладывая их на полуставочников.

31. 26 октября 2021

@ Катерина , можно с вами как-то связаться?

32. 21 сентября 2021

Зачем вы обманываете?Какое официальное оформление?Вы бессмысленно врёте!

33. 8 сентября 2021

Все, что здесь написано чистая правда! набирают кучу стажеров, когда у них приходит новый товар или нужно магазин надраить) была на стажировке и лично слышала как продавцы считали сколько у кого человек и корректировали график стажеров)))) видимо еще и процент за количество имеют. уважайте себя, цените свое время и обходите это место!

34. 6 сентября 2021

Не работала здесь. Пришла на собеседование и за 20 минут было около 10 кандидатов на должность. Объяснить такое количество прендентов администратор не смогла. Усомнилась. Даже пробовать не стала. Видимо отзывы правдивые.

35. 28 августа 2021

@ Администрация магазина A-SHOP , не слушайте , у меня подруга стажировалась неофициально и ее выперли ничего не заплатив

36. 16 августа 2021

Пришла на стажировку. Пока подошла к кассе ещё где-то 7 девочек подошли чтобы заполнить анкету и ещё несколько пришли на стажировку. Естественно никто не кому не платит и после стажировки вас сразу выпрут. Все отзывы что есть на этом сайте очень правдивые . Сожалею что не передумала идти на стажировку после прочтения отзывов. Будьте умней и НЕ ТРАТЬТЕ СВОЕ ВРЕМЯ НА ЭТИХ МОШЕННИКОВ .

37. 29 октября 2020

@Гость, Добрый день , очень жаль что Вам не подошла наша вакансия. Все сотрудники компании официально трудоустроены с первого дня работы. Возможно наши сотрудники не совсем понятно Вам объяснили что за документы вы подписываете в начале работы. С уважением, администрация сети A-SHOP

38. 29 октября 2020

@Харьков, Добрый день , очень жаль что Вам не подошла наша вакансия. Отбор персонала происходит исключительно по результатам собеседования. Возможно у Вас не достаточно опыта в данной сфере. Все сотрудники компании официально трудоустроены с первого дня работы. С уважением, администрация сети A-SHOP

39. 15 октября 2020

Кидалово!!!набирают на стажировку всех подряд,потом вы не подходите!!!
    Харьков,магазин в Караване!не тратьте своё время и силы!!!

40. 9 октября 2020

Проходила стажировку,все выше перечисленное правда,схема кидалова.Выполняла все как говорили,проявляла»инициативу»как говорили,но пришла старший администратор,которая держит всех в страхе(за спиной все её осуждают,а в лицо улыбаются)на мой взгляд она обсолютно не компетентна в подборе персонала…так вот через два дня бесплатной стажировке я им не подошла!!!схема типичного кидалова!!!

41. 8 октября 2020

Недавно в Харькове открылся магазин,вакансия горячая,стажёры конвейером,в день по 10-12 анкет пишут,затем,если ты хоть не много адекватная,тебя вызывают на стажировку (без опыта работы ,хотя без опыта не сможете выооонять все их требования)вам прийдется работать бесплатно 2 дня всю смену(12,5часов)пока опытные работники с других городов решают свои личные проблемы,вы будете мыть пол и драить весь зал.Затем,если вас чудом оставят,могут в любое время с вами попрощаться(кого то найдут опытнее и активнее)при этом выплатив всего половину ставки…
    Руководитель этим всем,сама выросла внутри этой организации,и словила «звёздную болезнь «будет вам давать задания,заделай,то,не знаю что,прояви инициативу,затем скажет мне не нравится,переделай…а как это она видит(имею ввиду размещения товара,стеллажей,полок,так что вам нужно быть ещё и маркетологом)
    Не тратьте время на такую работу!

42. 7 октября 2020

Магазин в Харькове
    Прошу обратить внимание руководства на вашего «администратора»который “типа «набирает продавцов!!!!
    Она на стажировку берет всех подряд,чтоб люди бесплатно поработали…в то время,когда «старички»делают рабочий вид,стажёры убирают и делают всю грязную работу!!!
    За 2 дня бесплатной работы,вы не сможете выучить весь ассортимент товара,специфику работы и кассовую дисциплину,и поэтому вам дадут испытательный срок 1 месяц ,и в любое время могут попросить освободить место более опытному работнику,выплатив при этом всего 50%от ставки!!!
    Так что не советую тратить время и силы!!!!

43. 27 февраля 2020

@Гость, ложь и обман
    Может те которые давно работают
    А так ходи стажируйся пока вам на сезон человек нужен чтоб не платить полную ставку пользуетесь стажерами

44. 10 февраля 2020

Проходила собеседование на Маяковского, никакого официального трудоустройства там нету, сказали что возможно только после пол года работы, что они не обещают. В магазине уже проходят стажировку человека 3, и при этом ведут собеседования ещё , на одно место

45. 8 февраля 2020

Хотела устроится к вам на работу продавцом-консультантом, который находиться в ТЦ РИВЕЛ МОЛЛ, но после трех часов моей стажировке я ушла, потому что:
    В первую очередь у вас открыта одна вакансия продавца, но людей, то есть стажеров вы набираете очень много. В тот день когда я была( со мной было еще две девочки(ТО ЕСТЬ ТРОЕ СТАЖЁРОВ) которые тоже пришли на эту работу, но НИКТО ИМ НЕ СКАЗАЛ ЧТО ВАКАНСИЯ ОДНА, ТАК ЖЕ КАК И МНЕ.
    У вас висит ГОРЯЧАЯ вакансия, и вы всех вподряд приглашаете на первый бесплатный день стажировки!
    В котором мы- стажеры моем полки, вытираем пыль, протираем очки и прочее, а основные три продавца стоят говорят на личные темы и ржут и это при посетителях магазина.
    Во вторых как узналось четвертый их продавец, это тоже стажер , и она тоже на это ОДНО МЕСТО(кстате, два дня стажируется уже).
    У меня опыта работы в сфере продаж 7 лет, я ушла потому что мне стало жалко эту девочку которая стажируется два дня и реально человеку нужны деньги и у нее проблемы. Она же надеется на эту работу, вы же потом ей скажите пока, потому что придет лучше человек !
    Если мы бы остались, то вы же оставили нас на месяц стажировки или потом как половине проходивших стажёров через ваши магазины скажите:- Извините вы нам не подходите (Такие же случае у вас бывали и очень очень много)
    в Третье; У вас целый месяц проходит Платная стажировка, ставка у вас 9600+ %, а не 12 тысяч как вы описываете в своим резюме. В этот период к вам так же приходят люди на стажировку, вы так же не закрываете ГОРЯЧУЮ вакансию. Я понимаю что вы выбираете лучших с лучших, но это гониво если честно.
    Я за это три часа узнала что день назад было два стажера, и на следующий день пришли две девочки. Это смешно.
    Девочки которые со мной были они тоже ишли из-за этого, и у них так же хороший опыт работы. МЫ приходим к вам на работу. У вас не правильный отбор персонала, не правильный. НЕ та зарплата и тем более вакансия что бы такой отбор устраивать.
    Хочу дополнить: Одна из девочек сказала такую фразу: Если с вами поздоровались, то и вы здоровайтесь. А если не здороваются,то и вы не здороваетесь. Честно говоря, меня это убило. Обучите своих «профессионалов» что нужно говорить людям Доброе утро/Добрый день/Добрый вечер. Это первое правило сервиса!

46. 8 февраля 2020

Проходила стажировку, но на работу так и не взяли. Не смотря на это, я получила хороший опыт. Коллектив мне попался отличный, сразу хорошо приняли. За отработанные дни мне честно заплатили. Единственное что — большая конкуренция, так что не факт что возьмут. Но советую попробовать.

47. 7 февраля 2020

Администрация сети A-SHOP :
    Мы не знаем в каком из магазинов ТРЦ Аврора Вы работали.
    Все сотрудники сети женских аксессуаров A-SHOP являются официально трудоустроенными.
    С уважением, администрация сети A-SHOP

Я сегодня ходила на собеседование и мне сразу сказали официального оформления нет

48. 28 января 2020

Работаю в одном из магазинов достаточно долгое время и есть что рассказать.

ПЛЮСЫ: лучшие директора-хозяева. Не жалеют денег, платят хорошие зарплаты, дарят подарки на все праздники (креативные), устраивают отличные корпоративы, постоянно на связи, любят и ценят сотрудников и это ощущается во всём. Всегда идут навстречу. ЗП состоит из ставки + премия за выполнение плана + перевыполнение плана. Мы никогда не получали голую ставку (только в первый месяц работы). Были ситуации, когда до плана не дотягивали, но директора нам это прощали и всё равно засчитывали выполнение и платили ставку+премию. Прощаются мелкие недостачи по кассе, прощаются недостачи по инвентаризации (в определенных границах), оплачиваются переработки и такси. В общем, отношение замечательное.
    ЗП выплачивается вовремя, в полном объёме и без штрафов или вычетов. Точно так же и отпускные, декретные — они есть и их не жалеют.
    Отпуска есть по графику отпусков.

МИНУСЫ: коллективы в магазинах, администрация магазинов.
    К сожалению, так как это всё таки сеть, руководство не имеет возможности лично контролировать каждый коллектив. Да и нереально это наверное, перед их нечастыми приездами коллектив инструктируют, как себя вести, и все косяки и недостатки тщательно маскируются.
    Коллективы женские, дружными их можно назвать только частично. Часто происходят стычки и конфликты. Нет серьезного отношения к работе, бывают дни, когда кто-то вообще работать не хочет, ходит туда сюда, то на обеды бегает и в туалет, то по соседним магазинам прогуляться, то за кофе и тортиком, так что работа в это время ложится на плечи остальных сотрудников. Особенно на приёме товара это напрягает.
    Нередки случаи, когда кассир с вечера косячит например с кассовой тетрадью, неправильно собранным конвертом или терминалом и вместо того, чтобы остаться и перепроверить всё, уходит на выходной и просит других сотрудников завтра с утра выйти пораньше и во всём разобраться. Некоторые из «стареньких» сотрудников просто забивают на работу и правила поведения в зале — могут общаться в зале со знакомыми и не реагировать на покупателей.
    Графики -от 15 рабочих смен в месяц, 2/2 конечно идеально, но редко бывает.
    У «администратора магазина» только одно название, вообще это тот же продавец, который получил повышение. У него выше ЗП и отличается он тем, что ходит на собрания, составляет графики и выдает ЗП. Какие-то стычки или проблемы в коллективе через него не решаются. Более того, наша админ сама с характером и часто сама эти стычки создает. Может дать недоконца сформулированное поручение, либо просто о чём-то заикнуться, а потом ругаться, что ты его не понял или вообще не выполнил. Опять же издержки того, что админ — это тот же продавец без толкового опыта и знаний. Продавцы боятся, админу улыбаются в глаза и терпят, потому что работа действительно с хорошей ЗП и ее не хочется терять.
    Все друг другу улыбаются в лицо, а за спиной обсуждают и сплетничают.

49. 13 декабря 2019

50. 31 октября 2019

Работала в магазине в ТЦ Аврора. Официального трудоустройства нет, при этом еще и из зарплаты вычитают какую-то несуществующую недостачу!! В итоге, платят копейки на руки! Не советую!

1. 8 февраля 2020

2. 13 декабря 2019

Продавец непродовольственных товаров 1

Добавьте зарплату в компании A-SHOP

Добавить отзыв о работодателе A-SHOP

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании A-SHOP?