Автомобільні дороги України

VN:F [1.9.22_1171]
1.0 из 5 (голосов: 1)
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Компанія створена на виконання Указу Президента України від 8 листопада 2001 року «Про заходи щодо підвищення ефективності управління дорожнім господарством України» та Постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 року № 221 «Про утворення відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України».

Засновником та власником 100% акцій державної акціонерної компанії «Автомобільні дороги України» є держава в особі Державної служби автомобільних доріг України. Одним із головних її завдань сьогодні є виконання обсягів робіт з будівництва, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг, мостів, інших споруд та елементів облаштування доріг.

Компанія здійснює ремонтно-будівельні роботи на дорогах загального користування державного і місцевого значення довжиною 170 тис. км.

До складу акціонерної компанії входять тридцять три дочірніх підприємства, що діють у всіх областях України і які мають понад 350 філій (райавтодори, ДЕУ, ДЕД).

Отзывы о работе в Автомобільні дороги України, зарплаты

 1. 14 ноября 2022

  Оце так любов! Спочатку пан І. дозволив взяти заступника, а потім приревнував ділову подружку і звільнив його, адже дуже багато часу проводив Коротун у кабінеті керівниці. А щоб не дуже засмучувалась, нагородив Корх новою «заслуженою» посадою першого заступника. Воно ж приємніше розпродавати державні кар’єри і писати заяви на невинних людей до прокуратури на новій посаді. Нічого! Всі все бачать і фіксують! Посада не вічна, а Ви Ольга вже напрацювали собі на матеріали не однієї кримінальної справи.

 2. 30 сентября 2022

  @Гость, так хіба то Корх обдирає орендодавців? То директор ДП Ексбуд Цегельник Денис збирає дань з орендарів у конвертах, за парковку на Антоновича тільки готівкою бере і все це дерибанить разом з Корх, тому вона його підвищила до члена правління. Там шо свита там зібралася достойна. Куди тільки Укравтодор та податкова дивляться?

 3. 15 сентября 2022

  Нет ничего человечного, только доллары в глазах. Обдирает орендаторов, ставит на счётчик. Остановила работу карьеров, а для многих облавтодоров це единственная прибыль для зарплаты. Люди профессионалы без просвета работают за копейки, а Корх их пользует и выкидывает как ненужный материал. А пан И. занят «великим крадивныцтвом» и на К. смотрит в розовых влюблённых очках…

 4. 31 августа 2022

  @Гость, порівняно з 20 тис долл у конверті що Корх получає в Укравтодорі зарплата наглядової виглядає дуже скромно

 5. 25 августа 2022

  після приходу до керівництва Корх все змінилося в найгіршу сторону. Заробітну плату скоротили, графіки змінили, жахливе ставлення до працівників. Корх довела до звільнення більше 10 людей. Зате собі заробітну плату не зменшила. Абсолютно не компетентна особа, яку усадив у крісло Івко

 6. 2 августа 2022

  А що, хтось з членів наглядової ради був вагітним?))) у 2021 році на зарплату 5 членам наглядової ради пішло 19 мільйонів гривень! В той час, як більшість облавтодорів мають борги по зарплаті своїм працівникам, які щодня на дорозі!
  Так, від такого можно і завагітніти))

 7. 12 июля 2022

  Корх перейшла всі людські межі.
  Якщо вже навіть над вагітними знущається, це дно.
  Не врятує вже й Івко.

 8. 17 мая 2022

  Что вы на нее набросились, она всего лишь ничего не решающая пешка
  Там все указания дает первый зам Ивко
  Корх лишь послушно исполняет приказы сверху

 9. 6 мая 2022

  Після того, як в АТ "ДАК "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ" назначили т.в.о. Ольгу Михайлівну із Запоріжжя, все стало дуже дуже погано.
  Колектив дезорганізований, роботи немає, жодного руху вперед немає.
  Кажуть, що її поставив на роботу коханець який робить замом в Укравтодорі, шоб продавати майно. Причому це зроблено за вказівкою міністра К. та представляв колективу голова Укравтодору К.
  Творять повне беззаконя, людей вважають за бидло. За останні 15 років такого керіовника ще не було. Всі просто плюються від К., а вона красавіца думає шо вона звізда. Люди казали керівництву, шо не потерплять, але до них не дійшло. Тепер узнає вся країна.
  Якщо хтось збирається працювати в цій клоаці то не тратьте свій час. На гроші кинуть, колектив нікуди не годиться, робота г***яна.
  Оля, привіт тобі із Запоріжжя. Недобре забувати своїх.

Добавьте зарплату в компании Автомобільні дороги України

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе Автомобільні дороги УкраїниПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Автомобільні дороги України?