Автомобільні дороги України

VN:F [1.9.22_1171]
1.0 из 5 (голосов: 1)
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Компанія створена на виконання Указу Президента України від 8 листопада 2001 року «Про заходи щодо підвищення ефективності управління дорожнім господарством України» та Постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 року № 221 «Про утворення відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України».

Засновником та власником 100% акцій державної акціонерної компанії «Автомобільні дороги України» є держава в особі Державної служби автомобільних доріг України. Одним із головних її завдань сьогодні є виконання обсягів робіт з будівництва, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг, мостів, інших споруд та елементів облаштування доріг.

Компанія здійснює ремонтно-будівельні роботи на дорогах загального користування державного і місцевого значення довжиною 170 тис. км.

До складу акціонерної компанії входять тридцять три дочірніх підприємства, що діють у всіх областях України і які мають понад 350 філій (райавтодори, ДЕУ, ДЕД).

Отзывы о работе в Автомобільні дороги України, зарплаты

 1. 17 мая 2022

  Что вы на нее набросились, она всего лишь ничего не решающая пешка
  Там все указания дает первый зам Ивко
  Корх лишь послушно исполняет приказы сверху

 2. 6 мая 2022

  Після того, як в АТ "ДАК "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ" назначили т.в.о. Ольгу Михайлівну із Запоріжжя, все стало дуже дуже погано.
  Колектив дезорганізований, роботи немає, жодного руху вперед немає.
  Кажуть, що її поставив на роботу коханець який робить замом в Укравтодорі, шоб продавати майно. Причому це зроблено за вказівкою міністра К. та представляв колективу голова Укравтодору К.
  Творять повне беззаконя, людей вважають за бидло. За останні 15 років такого керіовника ще не було. Всі просто плюються від К., а вона красавіца думає шо вона звізда. Люди казали керівництву, шо не потерплять, але до них не дійшло. Тепер узнає вся країна.
  Якщо хтось збирається працювати в цій клоаці то не тратьте свій час. На гроші кинуть, колектив нікуди не годиться, робота г***яна.
  Оля, привіт тобі із Запоріжжя. Недобре забувати своїх.

Добавьте зарплату в компании Автомобільні дороги України

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе Автомобільні дороги УкраїниПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Автомобільні дороги України?