Перша М‘ясна Компанія

Широкий вибір м‘яса — курятина, свинина, індичка, яловичина, телятина, качка, кролик, перепілка. Доставка свіжого охолодженого м‘яса щодня.

Отзывы о работе в Перша М‘ясна Компанія, зарплаты

1. 21 ноября 2022

Працювала в цій компанії півтора місяці.
    Зразу все наче норм, обіцяють зарплату нормальну і оформлення.
    Потім це оформлення постійно відкладають на потім.
    Зарплата постійно з затримками, і треба весь час ходити випрошувати щоб дали хоч щось. Часто можна було почути "а зачєм тєбє зарплата? Тєбє что деньги нужны?"
    Обіцяли одну ставку, в результаті видали набагато менше. На резонне запитання чому зарплата менша, начальство реагує зовсім неадекватно, один спочатку починає доказувати тобі що тобі почулось, і вони таке не обіцяли, другий просто на тебе кричить і намагається задавити психологічно, мотивуючи це тим що йому не сподобався мій тон і моє запитання. І що вони говорили за цю ставку але це якби я виконувала більше обов’язків. Я просто встала і вийшла.
    Про графік. Його в тебе немає.
    Спочатку кажуть що графік є. В мене він був з 12.00 і до 21.00, але на ділі це не так. Ти працюєш і вранці, і до пізньої ночі, забиваєш закази, робиш акти звірок, і купу других дрібних задач, які всим треба зараз і в цю хвилину. У вихідний, менеджери можуть звонить щоб просто уточнить чи ти точно забила заказ(в суботу) а в неділю ти працюєш не дві години у вечері як тобі говорять, а повний день.
    Про колектив.
    Ніхто не знає що сталось з попереднім оператором 1с, чи з тими менеджерами з продажу які працювали тут ще місяць тому.
    В кожного з тих хто їх застав своя версія. Особисто я на власні очі бачила як молодих дівчат взяли на роботу, обіцяли зарплату в 20к а потім за півтора місяці дали по 10 і одна з них просто пішла додому. Бо хто буде робити безоплатно чи за ті копійки.
    На брехні начальство ловила не раз.
    А сексистські "жартики" які можна почути від старшого колеги на адресу молодої співробітниці, ще вчорашньої школярки, змушують волосся дибки ставати.
    Отже що маю в підсумку?
    За останні відпрацьовані два тижні мені так і не заплатили, поблокували мій номер телефону і все. Заміну знайшли швидко, ще б пак, стелять тут спочатку дуже ловко.
    Немає оформлення, ніякого.
    Графіка теж немає насправді.
    Постійна брехня, і перекладання відповідальності на інших.
    За той час що я там була я настільки виснажена що ні злитися ні ображатися сил немає.
    Але раптом вам зателефонують і запросять на співбесіду, просто не ходіть. Немає сенсу, тільки час потратите.
    Доречі, треба ж знати своїх героїв в лице))
    Дмитро Коверга, Анатолій Козлітін і пані Руслана Стьожка.
    Не дякуйте!

Добавьте зарплату в компании Перша М‘ясна Компанія

Добавить отзыв о работодателе Перша М‘ясна Компанія

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Перша М‘ясна Компанія?