Перша М‘ясна Компанія

VN:F [1.9.22_1171]
0.0 из 5 (голосов: 0)
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Широкий вибір м‘яса — курятина, свинина, індичка, яловичина, телятина, качка, кролик, перепілка. Доставка свіжого охолодженого м‘яса щодня.

Отзывы о работе в Перша М‘ясна Компанія, зарплаты

 1. 21 ноября 2022

  Працювала в цій компанії півтора місяці.
  Зразу все наче норм, обіцяють зарплату нормальну і оформлення.
  Потім це оформлення постійно відкладають на потім.
  Зарплата постійно з затримками, і треба весь час ходити випрошувати щоб дали хоч щось. Часто можна було почути "а зачєм тєбє зарплата? Тєбє что деньги нужны?"
  Обіцяли одну ставку, в результаті видали набагато менше. На резонне запитання чому зарплата менша, начальство реагує зовсім неадекватно, один спочатку починає доказувати тобі що тобі почулось, і вони таке не обіцяли, другий просто на тебе кричить і намагається задавити психологічно, мотивуючи це тим що йому не сподобався мій тон і моє запитання. І що вони говорили за цю ставку але це якби я виконувала більше обов’язків. Я просто встала і вийшла.
  Про графік. Його в тебе немає.
  Спочатку кажуть що графік є. В мене він був з 12.00 і до 21.00, але на ділі це не так. Ти працюєш і вранці, і до пізньої ночі, забиваєш закази, робиш акти звірок, і купу других дрібних задач, які всим треба зараз і в цю хвилину. У вихідний, менеджери можуть звонить щоб просто уточнить чи ти точно забила заказ(в суботу) а в неділю ти працюєш не дві години у вечері як тобі говорять, а повний день.
  Про колектив.
  Ніхто не знає що сталось з попереднім оператором 1с, чи з тими менеджерами з продажу які працювали тут ще місяць тому.
  В кожного з тих хто їх застав своя версія. Особисто я на власні очі бачила як молодих дівчат взяли на роботу, обіцяли зарплату в 20к а потім за півтора місяці дали по 10 і одна з них просто пішла додому. Бо хто буде робити безоплатно чи за ті копійки.
  На брехні начальство ловила не раз.
  А сексистські "жартики" які можна почути від старшого колеги на адресу молодої співробітниці, ще вчорашньої школярки, змушують волосся дибки ставати.
  Отже що маю в підсумку?
  За останні відпрацьовані два тижні мені так і не заплатили, поблокували мій номер телефону і все. Заміну знайшли швидко, ще б пак, стелять тут спочатку дуже ловко.
  Немає оформлення, ніякого.
  Графіка теж немає насправді.
  Постійна брехня, і перекладання відповідальності на інших.
  За той час що я там була я настільки виснажена що ні злитися ні ображатися сил немає.
  Але раптом вам зателефонують і запросять на співбесіду, просто не ходіть. Немає сенсу, тільки час потратите.
  Доречі, треба ж знати своїх героїв в лице))
  Дмитро Коверга, Анатолій Козлітін і пані Руслана Стьожка.
  Не дякуйте!

Добавьте зарплату в компании Перша М‘ясна Компанія

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе Перша М‘ясна КомпаніяПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Перша М‘ясна Компанія?