Перша М‘ясна Компанія

Широкий вибір м‘яса — курятина, свинина, індичка, яловичина, телятина, качка, кролик, перепілка. Доставка свіжого охолодженого м‘яса щодня.

Отзывы о работе в Перша М‘ясна Компанія, зарплаты

1. 6 сентября 2023

Серёга!!:) Ты [вырезано] ты Серёга, за все время водила Сергей был один и он сейчас в строю.
    На какой машине ты ездил?

2. 3 августа 2023

Працював в даній КОНТОРІ водієм. Сказати, що тут не адекватне керівництво не сказати ні чого, постійно переробка по годинах. Машини їздять, до останього і допроситися відремонтувати це просто на коліна треба падати при цьому потрібно всюди всигнути а якщо ні то потім отримуєш меньше по зп, ахмське відношення. КОНТОРА НЕ ДЛЯ людей а для РАБІВ. НЕ РЕКОМЕНДУЮ ВЛАШТОВУВАТИСЬ СЮДИ НА РОБОТУ. ПРИВІТ РУСЛАНУ

3. 25 июля 2023

Читаю відгуки і дивуюся, які ж є люди в нашій країні. Читаю їх і думаю, це ж надо так було придумати ……
    Ось і я вирішила написати відгук, тому що такий «БРЄД» який пишуть ці дівчата, на голову не залазить
    Так ось
    Я працюю в цій компанії більше 2-х років.

По перше — це не контора, а КОМПАНІЯ яка займається широкою доставкою мʼяса.

По друге- керівники дуже добре відносяться до співробітників. Зараз поясню, коли потрібна допомога ЗАВЖДИ перші прийдуть на допомогу, коли потрібно раніше піти-відпустять, якщо запізнився-не разу не чула в свою адресу і не тільки в свою адресу поганого слова про запізнення і не тільки про запізнення

По третє-не разу не чула щоб керівники посилали (як попередня дівчина пише), щоб відносилися по хамські
    Я скажу вам так, я коли прийшла в цю компанію в мене досвіду в цій сфері не було, а тепер дякуючи керівникам в мене він є, саме вони мене навчили, саме вони мене взяли на роботу без досвіду, саме вони мені допомагали в тяжку хвилину

В четверте -всіх тут оформлюють офіційно, в цій компанії працює не одна людина і всі вони оформлені

В пʼяте-заробітна плата приходить на карточку в терміни, не було жодного дня по затримці
    Графік роботи у всіх є, і його всі дотримуються, як в любій іншій компанії
    Коли людина звільняється виплачується все, так як людина оформлена офіційно

І так я можу перераховувати дуже багато

І на останок, як пише інша дівчина, що потрібно знати цих героїв, так ось, це ДУЖЕ ДОБРІ, ХОРОШІ ЛЮДИ

4. 8 апреля 2023

Пропрацювала тут трохи більше місяця,такого жахливого відношення як тут треба ще пошукати.Таке відчуття ніби ти працюєш не в м’ясній конторі,яку ніхто не знає а міжнародній компанії.Але з таким відношенням до клієнтів і своїх працівників приведе до краху цієї м’ясної імперії.
    Керівники ведуть себе зі співробітниками по хамськи,лаяться і посилають нах*й без причини.Графіка не існує,ви виходите з роботи коли скажуть,якщо ти кажеш що вже треба йти додому — тобі не дозволять вийти,а коли відпрошуєшся на пару годин раніше — некий під іменем Толя починає битись в конвульсіях і вести себе неадекватно.Можна неодноразово помітити як цей носастік виходить на перекури по півгодини,я бачила на власні очі як замість роботи він ходить по дівчаткам з офісу нижче.Мене за це і вигнали!!!За правду яку я побачила!!!!Тому якщо будете там працювати!!!Не виходьте за ним,бо ще побачите що не слідує і вам почнуть погрожувати звільненням.Хоча чесно кажучи навпаки вам пощастить якщо спокійно відпустять,бо то таке щастя не працювати на усіх цих мужланів.
    Якщо вам хочеться конфліктів, потрачених нервів та нещастя — велкам сюди!!Шарашкіна контора,а не перший м’ясний дім.Ганьба.
    Вас не будуть тут цінувати,ви сюди прийдете задля розширення бази,а коли станете непотрібними — вас просто викинуть як непотрібну ганчірку,хоча на співбесіді всі такі милі,посміхаються тобі в 32 зуби.Не вірте ні єдиному слову хто тут щось скаже,вони запугують своїх співробітників,була в мене одна подруга,вони почали їй погрожувати щоб вона не сміла зі мною зв’язуватись бо виженуть на двір як безхатченка.Отака от вона вонюча перша м’ясна компанія де немає місця ні правді,ні праці.Працюєш як раб щоб оці от купляли собі брендові речі і катались на модних тачках.
    А ще немає тут розвитку бо по факту кажуть що з тими працюють,потім ти виявляєш що не неправда,але тобі все одно не дають розвиватись.Ваш максимум який можете продати — пару тон у місяць,на ці кошти навіть вії наростити не можна,не те що машину заправити і дітей прокормити.Зате ті шикують і лобстерів поїдають.
    Фінал:гроші мені не виплатили,хоча я працювала на дому бо хворіла,мені мабуть треба було в офіс ходити і бацили розносити щоб мені виплатили ті нещасні пару тисяч.Для них це не гроші,а я вже без нових Вій.
    П.С.є скріни як тебе посилає керівник!!!Всі питання у лічку.

5. 21 ноября 2022

Працювала в цій компанії півтора місяці.
    Зразу все наче норм, обіцяють зарплату нормальну і оформлення.
    Потім це оформлення постійно відкладають на потім.
    Зарплата постійно з затримками, і треба весь час ходити випрошувати щоб дали хоч щось. Часто можна було почути "а зачєм тєбє зарплата? Тєбє что деньги нужны?"
    Обіцяли одну ставку, в результаті видали набагато менше. На резонне запитання чому зарплата менша, начальство реагує зовсім неадекватно, один спочатку починає доказувати тобі що тобі почулось, і вони таке не обіцяли, другий просто на тебе кричить і намагається задавити психологічно, мотивуючи це тим що йому не сподобався мій тон і моє запитання. І що вони говорили за цю ставку але це якби я виконувала більше обов’язків. Я просто встала і вийшла.
    Про графік. Його в тебе немає.
    Спочатку кажуть що графік є. В мене він був з 12.00 і до 21.00, але на ділі це не так. Ти працюєш і вранці, і до пізньої ночі, забиваєш закази, робиш акти звірок, і купу других дрібних задач, які всим треба зараз і в цю хвилину. У вихідний, менеджери можуть звонить щоб просто уточнить чи ти точно забила заказ(в суботу) а в неділю ти працюєш не дві години у вечері як тобі говорять, а повний день.
    Про колектив.
    Ніхто не знає що сталось з попереднім оператором 1с, чи з тими менеджерами з продажу які працювали тут ще місяць тому.
    В кожного з тих хто їх застав своя версія. Особисто я на власні очі бачила як молодих дівчат взяли на роботу, обіцяли зарплату в 20к а потім за півтора місяці дали по 10 і одна з них просто пішла додому. Бо хто буде робити безоплатно чи за ті копійки.
    На брехні начальство ловила не раз.
    А сексистські "жартики" які можна почути від старшого колеги на адресу молодої співробітниці, ще вчорашньої школярки, змушують волосся дибки ставати.
    Отже що маю в підсумку?
    За останні відпрацьовані два тижні мені так і не заплатили, поблокували мій номер телефону і все. Заміну знайшли швидко, ще б пак, стелять тут спочатку дуже ловко.
    Немає оформлення, ніякого.
    Графіка теж немає насправді.
    Постійна брехня, і перекладання відповідальності на інших.
    За той час що я там була я настільки виснажена що ні злитися ні ображатися сил немає.
    Але раптом вам зателефонують і запросять на співбесіду, просто не ходіть. Немає сенсу, тільки час потратите.
    Доречі, треба ж знати своїх героїв в лице))
    Дмитро Коверга, Анатолій Козлітін і пані Руслана Стьожка.
    Не дякуйте!

Добавьте зарплату в компании Перша М‘ясна Компанія

Добавить отзыв о работодателе Перша М‘ясна Компанія

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Перша М‘ясна Компанія?