БРСМ-Нафта

БРСМ-Нафта

Датою заснування автозаправної мережі «БРСМ-Нафта» вважається 7 лютого 1992 року, коли український підприємець Андрій Біба відпустив клієнту перший літр бензину з паливно-роздавальної колонки автозаправної станції у місті Києві. Аналізуючи клієнтський досвід, підприємець поступово удосконалював стандарти обслуговування, які в подальшому склали основу сервісної культури мережі «БРСМ-Нафта».
У 1994-1995 роках бізнес торгової марки «БРСМ-Нафта» розширюється за рахунок оренди автозаправних станцій у Київській області. Зокрема, 7 січня 1995 року розпочала господарську діяльність автозаправна станція у селі Таценки. Весь прибуток від діяльності орендованих об’єктів було реінвестовано у розвиток бізнесу, завдяки чому вже 6 травня 1995 року відбулось придбання першої автозаправної станції. Тоді ж було прийняте рішення про реєстрацію торгової марки «БРСМ-Нафта». Протягом наступних років запроваджуються єдині європейські стандарти обслуговування клієнтів у мережі «БРСМ-Нафта». Було залучено провідних управлінців, які вбачали у торговій марці «БРСМ-Нафта» потужний потенціал розвитку паливного бізнесу..

ТОП-менеджмент мережі на чолі із засновником Андрієм Бібою застосовував до розвитку бізнесу два основні підходи: розширення географії ринкової присутності за рахунок оренди автозаправних станцій у фізичних та юридичних осіб та реінвестування 100% прибутків від їхньої діяльності у покращення сервісу та стандартів обслуговування клієнтів. Це забезпечило швидкі темпи зростання мережі та значне збільшення кількості клієнтів.

У першій половині 2000-х років мережа нараховувала вже понад 20 автозаправних комплексів. У розпал світової фінансової кризи, який негативно вплинув і на паливний ринок України, відбулося знецінення великої кількості поодиноких, не мережевих автозаправних об’єктів, які не мали системного підходу до управління, більшість з яких припинили свою діяльність. Команда мережі «БРСМ-Нафта» орендувала такі об’єкти, здійснювала модернізацію, перебудовуючи їх у комплекси за європейським зразком відповідно до стандартів мережі. В результаті вони перетворилися на рентабельні автозаправні комплекси, що дозволило власнику торгової марки «БРСМ-Нафта» здійснювати подальше розширення мережі та вдосконалювати рівень надання послуг.

У 2010 році по Україні працює вже 34 автозаправні комплекси бренду «БРСМ-Нафта» за єдиними корпоративними стандартами. Менеджмент мережі не припиняє докладати зусиль до подальшого її розширення. За рік почали роботу ще 7 АЗК у Харківській області та 3 – у Полтавській. Крім кількісних показників розвитку мережа продовжує вдосконалювати якість сервісу: при автозаправних комплексах відкриваються міні-маркети супутніх товарів, що на той час було новим трендом паливного рітейлу.

У 2012 році успіх паливного бренду було відзначено у Списку 200 найбільших компаній за версією журналу Forbes, у якому мережа «БРСМ-Нафта» посіла 98 місце. Це підштовхнуло засновника та ідеолога торгової марки до розробки і впровадження єдиного корпоративного стилю, згідно якого почали оформлюватися усі об’єкти мережі.

У 2012-2013 роках «БРСМ-Нафта» стала мережею сучасних клієнторієнтованих автозаправних комплексів з рівнем сервісу європейського зразку. Окрім покупки супутніх товарів, автовласники мають змогу приготувати кавові напої та вживати якісні гарячі страви швидкого приготування у спеціальних зонах на автозаправних комплексах. Додатковими перевагами сервісу для клієнтів «БРСМ-Нафта» стають: програма лояльності, систематичні дисконтні акції, безкоштовні послуги безпровідного Інтернету Wi-Fi, термінали для зарядки мобільних пристроїв.

У цей період в мережі було запроваджено дві новації, покликані вивести бренд «БРСМ-Нафта» у лідери ринку. Перше, це виведення на ринок нового для України бензину с додаванням біоетанолу, який отримується в процесі переробки рослинної сировини (кукурудзи, цукрової тростини) для зменшення шкідливості викидів у повітря. І, друге — унікальна на тогочасному ринку паливного рітейлу програма лояльності під назвою «PLUS», автором ідеї та концепції якої був засновник торгової марки «БРСМ-Нафта». Завдяки програмі клієнти мережі мають можливість отримувати реальну фіксовану знижку на пальне у грошовому еквіваленті. Ця програма визнана найкращою на українському ринку, як експертами, так і автовласниками.

Підтвердженням правильності обраної стратегії просування на ринку та її втілення командою мережі став показник її бізнес-розвитку на кінець 2014 року: 140 автозаправних комплексів під торговою маркою «БРСМ-Нафта». У 2015 році управлінська політика мережі не змінилась, а ключовим її досягненням залишалася здатність утримувати доступні ціни на всі види пального, незважаючи на кон’юнктурні цінові коливання на нафтопродукти у світі. І протягом 2015-2017 років на фоні інших гравців паливного ринку мережа «БРСМ-Нафта» утримує реально ринкові ціни. За фінансовими показниками її операційної компанії на цей період припадає найактивніша фаза бізнес-розвитку мережі. Це було відмічено у рейтингу «ТОП-100 найбільших платників податків за сумою сплати податкових платежів до зведеного бюджету України», у якому станом на 1 липня 2016 року мережа «БРСМ-Нафта» посіла 77 місце.

Станом на перше півріччя 2019 року мережа складається вже з 150 автозаправних комплексів, 146 з яких мають магазини з продажу супутніх товарів широко вжитку. За цими показниками мережа замикає п’ятірку лідерів вітчизняного ринку роздрібного продажу автомобільного пального.

Засновником торгової марки «БРСМ-Нафта» є громадянин України Андрій Біба. Оператором господарської діяльності автозаправних комплексів під брендом «БРСМ-Нафта» є ТОВ «ІНТЕРГЕОКОМ».

Отзывы о работе в БРСМ-Нафта, зарплаты

1. 5 декабря 2023

Лунін кидає своїх працівників на зарплатню. Відробила на брсм перемоги 82 Харків 4 місяці. Вижили дами. Зарплатню не отримала. Мало того що платять не офіційно. Працювати неможливо!!

2. 2 декабря 2023

А чому просто і чесно не можна відповісти на поставлене запитання? Чи вам сміливості не вистачає це зробити?

3. 24 ноября 2023

@Гость, у кожного співробітника є мобільний додаток «Мій БРСМ», де в розділі «звʼязок» Ви можете надіслати запитання щодо своєї ЗП у відповідний відділ.

4. 23 ноября 2023

Яка зарплата у операторів-касирів за 12 годинну зміну? Щось незрозуміло, при влаштуванні на роботу говорили одне а на руки отримуєш інше. Вони реально думають, що люди це бидло і їм і так зійде? У вас совість є хоч якась? Поки до конвертів діло дійде ще й там начальник переполовине. А потім недостачі, протерміновки, покупки вина ще з цих копійок??!! А не пішли б ви всі за руським кораблем!

5. 21 ноября 2023

Где з/п на карту?Как же вы зае.али [вырезано] сидящие на миллионах заработанных на нашем горбу.Когда вам тварям дойдет что люди живут от з/п до з/п и многим нечего уже жрать.Чтоб вы здохли главный офис.

6. 21 ноября 2023

Доброго дня шановні колеги.Хотілось почути від Вас може хтось знає:чи є в нашій компанії таке якщо працівник котрий пропрацював 10 років на БРСМ,то його компанія вітає якимось із подарунків? Чи правда це чи ні? Чув що на День Народження компанія вітає щопрацівників 100грн.

7. 9 ноября 2023

Заправники,скажіть будь ласка в кого яка заробітна плата? Яка сума приходе на банківську карту? Скільки готівкою? І в цілому скільки та за скільки відпрацьованих годин і який регіон? І скажіть щіро чи влаштовує Вас заробітна плата? Знаю, що праця Ваша не легка. Дякую Вам за розуміння.

8. 1 ноября 2023

Щодо зарплат в конвертах, ну так же легше обй..ти персонал, ніхто ж не знає скільки кому заплатили. Мовчіть і далі, раби.Платіть мовчки мінуси, протерміновки, недостачі, купуйте мочу, ой, вибачте, вино. Все норм. Вас тут ніхто не почує, вони за бугром за ваші кровно зароблені.

9. 31 октября 2023

Те що тільки в БРСМ зп в конверті це нікого не цікавить.????? Всі великі мережі азс зп на карту і тільки Брсм по чорному.

10. 29 октября 2023

Паскуди, безсоромні.
    Потрібно надати цьому розголосу, я впевнений конкурентам буде цікаво . Чому БРСМ — відпочиває за бугром.

11. 27 октября 2023

@крокс, а ви сумнівалися в «порядності» цих «людей», які обдурюють рабів і відносяться до персоналу як до лайна? Які ви всі наївні! За ваші гроші любі капризи!

12. 26 октября 2023

@Крокс, возможно. Вопрос, если выехали мужчины, значит у них есть бронь, так почему другой персонал не подают?

13. 25 октября 2023

Доброго вечора, це правда ? Що в такий час ,наближені особи (директора)поїхали за кордон відпочити???

14. 10 октября 2023

@Гость, Ботоферма розгулялася))) третій раз то й же текст, слово в слово. Ну, люди добрі, хто має розум- аналізуйте хоча б спочатку інформацію, перш ніж вірити

15. 9 октября 2023

Підскажіть як саме дурять, я тільки працевлаштувалась , за стажування заплатили на картку 2100грн(((

16. 8 октября 2023

Вчергове перечитую відгуки про роботу в компанії. Дякую Богу, що відвів мене від цього болота та тим людям,хто немовчить і пише правду. Тим, хто збирається працевлаштовуватися вчерговий раз пораджу перечитати УВАЖНО всі відгуки. Тут дійсно написана правда. Тим недокерівникам, які знущаються над своїми робітниками і крадуть зарплати нагадую, що у вас у всіх є діти, які розраховуватимуться за ваші «добрі» вчинки бо чиїсь сльози і образи зарахується у вашу карму. Всім миру.

17. 5 октября 2023

@Гость Вітаю, шановне панство! ;) Що Вам можу сказати , відпрацювавши в цьому гімні майже десяток років?! ))) Це просто дно… Не знаю, як набирають цих некомпетентних півнів — адмінів, начальників азк, кураторів, дятлів які проводять навчання і по факту нічого не можуть ні подати ні реалізувати а лише пи**іти для видимості роботи, і всі інші дибіли і трутні ))) Не розумію, куди дивиться власник, чи що йому [вырезано])?! ці соакллизи))) Резидент Дмитро Миколайович — ***,яка наглим чином ПИ**ИЛА гроші в персоналу- пістолів і оперів… отримував зп і не міг подумати,що цей **єсмок тільки в мене, як виявилось знімав з кожної зп мінімум по 3 тисячі,,, а цього гуся було 3 заправки)… все було на ДОВІРІ… Ми почали бунтувати, і на це ми отримали відповідь від тільки прийдешньому регіонального КурВикаАнатолія- ви самі винні, що не рахували свої гроші)))) Я о**ів , коли це почув))) Хоча знаю, що резидент д. м просто кинув бабла курвику а.і і все по тихому затихло в всі почали надіятись на нове життя і світле майбутнє)))) Даремно… На заміну резиденту д. м прийшов двадцятирічний ПЄТУХООБРАЗНИЙ СЛИМАКОПОДІБНИЙ 20річний плимінник КурВика А.І. — Артемка Валадімірлвич… ми думали усе зміниться, хто як не він покаже результат і розуміння команди?!) Але за кілька місяців,в змові з Куриком він так само не доплачував робочим з трьох АЗК, ( а саме 4 пістоля мінімум,4 опера , прибиральниця , товарознавнць на1 АЗС) і дерібанили між собою бабло…Цей [вырезано] про**оував на посаді біля року, на**авши персонал так само і розділив бабки між собою просто ТІПА звільнився за власним бажанням і швидко забувся за допомогою курика На його місце тимчасово прийшов Габак…теж, ще той москалеподібний хитрий і слизький підлабузник / родич КурВика) .. він обіцяв зміни, перспективи і допомогу з його сторони… але- сам такий самий як і попередні ср**олизи , обсмоктує невеличкі яєчка КурВика і підлизує йому вічко)… Єдина людина , При якій була робота і повага це Урайкін Є. — до цього часу поважаю… на ньому БРСМ закінчився… Усі ці вчителі, які тіпа вчать як продавати- це просто дно,)))) Не раз побувавши на їх пи**онавчагнях , ні один не зміг мені продати вино…А ЦЕ ПРОСТО ДНО!!!)))) фірма вимагає те, чого сама не може виконати і навчити))).. ДВРЕМНО ВИТРАЧЕНІ ГРОШІ… Мммм….А. Алочка))) — адмін нижчої категорії, некомпетений, мстивий , злий,слизький і ШІСТКОобразне [вырезано]… із-за таких адмінів фірми розпадаються і банкрутують,але Курику це у плюс) Це свинособака русифікована, яка при приїзді СБ( дармоїди, які не відповідають своїй посаді) перевозе мінусовий товар з однієї азк на іншу, поки ці лохи п’ють каву)))… При реконструкції азк ця [вырезано], під виглядом переміщення , перевозила товар, начебто на інші АЗС , а сама в висновку загнала Тимощука у мінус 200000, а потім ниє як бути))))) — попроси в курика одрлжити)))) Про цю мавпу куча інфи, кому цікаво- відповім Меєчко — оооо!!! Це ТЬОЛКА!))) без перебільшень) Як Акімченкова, тільки якщо та [вырезано], то це просто [вырезано] і запропонував Акімченковій тепле місце, на яке вона погодилась через не одну закинуту патику … це був роман, про який знав кожний робочий на АЗС… Він не компетентний , але з більш підлабузницьким опитом) Як і завжди, вони ворухаються перед сб- перевіз товару з заправки на заправку і тд….усі робочі їх прикривають, натомість отримують тільки штрафи і зауваження і незакінчений піз**ож Особливо ці дві потвори — меєчко і акімченкова, розжились під час реконструкції АЗС на Тимощука- це переміщення товару фіг знає куди, і заганяючи магаз в шалений мінус,,, СБ — ПРИВДЬ ВДЕ ЗАВТРА І ВИ ЗРОЗУМВЄТЕИМІНУС В — 200000))) Що цікаво, то це як бідолашні ОПЕРАТОРИ, кожний місяць намагались закрити мінуса, які фіг знає звідки брались,… але чесно і сумлінно, вірячи у світле майбутнє БРСМ , ми платили і вірили у зміни….)))) Матвійчук Д М — єдина людина, яка попала в ЖЕРНОВА **єти))) Заробив тільки кучу болячок, і зрозуміло , що не без гріха…але, він хоть щось робе… Багато чого я не сказав-емоції переповнюють,але інфа є і багато, кому цікаво -розповім… Зрозуміло, що ця інфа навряд чи дійде до власника…хоча , можливо він настільки зажрався, що йому пох ) і що ця **єта буде продовжуватись… Єдине, що мені і багатьом не зрозуміло — чому такі [вырезано], як Курик, меєчко, Акімченкова, габак — сидять га своїх посадах?)! Це просто жах… Зввжди будуть винні у всьому звичайні смертні- опери і пістолі… хоча ні один із них нізкра по факту не може НАВЧИТИ і стати поруч і дійсно показати результат…. На мою думку , опери і пістолі повинні отримувати зп вдвічі більшу, ніж цей зброд…Тому що тільки вон показують реал результат !!! До зв’язку;)

18. 29 сентября 2023

@Гость, ця мережа це ***но.До працівників відносяться постійно як до скота.Постійні покупки омивача та вина за власний кошт,а ще добавили у продаж багато товару без повернення.Гавкнуло-купуй сам.Продажі дуже великі,а заробітня плата не відповідає,а ще рівняються на другі мережі.Подивіться [вырезано] який продаж по другим мережам,а потім зрівняйте свое ***но з іншими мережами.

19. 16 сентября 2023

Яка заробітна плата ? Скільки погодинно платять та які плани продажів? Яка зарплата в середньому. План є на паливо? Хотдоги ?

20. 15 сентября 2023

В очі вони ніколи нічого не скажуть, бо СЦЯТ получити по *балу ))) , як на одній з Азк — Курвик получив від пістолетчика в носяру з лобу))) за пі***ож , бо повірив в себе)))
    А в спину- це по слимачому)))

21. 15 сентября 2023

Підскажіть яка зп на даній азс в нашому місті відкривається дана мережа.
    Хочеться дізнатися,всі нюанси

22. 15 сентября 2023

Блин, да когда это уже прекратиться? Сколько можно поливать директорам своих подчинённых грязью? Да будь ты мужиком, в конце то концов, и скажи всё в глаза, а не разводи сплетни за спиной.

23. 20 августа 2023

Чуть не расплакался от жалости к невинной овечке, она же ничего плохо не сделала просто украла аж 7 миллионов и сбежала

24. 17 августа 2023

Хочу сказати що в цій компанії часто змінюються продавці. Щодо новачків, здається, що старі колеги не завжди підтримують їх у роботі. Прикладом може бути Холодний, який проявляє зневагу до всієї новеньких та бачить в них конкурента , Він по кілька годин не надає цінові пропозиції новачкам або тим, хто йому не подобається, а потім раптово пропонує завищені ціни. У підсумку, у нових співробітників просто не виходить нормально працювати.

25. 17 августа 2023

@Гость, Кожному дають виписку з кілометражем, по ній виплачують все чотко. Ви часом не москаль? Тільки вороги таку єрунду писать можуть

26. 17 августа 2023

По розміру зарплати брешуть. Вираховують за пережоги (рахують від балди). Кілометраж не дають. Одним словом гнила контора, обходь десятою дорогою.

27. 16 августа 2023

У нас если не молчать тогда уволят. Что директор, арегионал темболее. А работать негде больше. Да везде оно одинаково с начальством

28. 15 августа 2023

У меня ,скорее вопрос чем отзыв, яка з/п у водiя бензовозу. Ищу работу ,рассматриваю брсм. Хотелось бы узнать от людей которые работают в данной компании

29. 15 августа 2023

Згоден з вами на всі 300%. Ті люди, які дійсно працюють і яких з невідомих причин керівництво обриває брудом, вони не мовчать. І це керівництву звісно не подобається. А ті, які лижуть директору п’яти, так звичайно дуже «хороші».

30. 14 августа 2023

Ну так працюйте тоді за всіх!!! Постійно відкриті вакансії говорять багато чого про саму організацію! І якщо люди тут пишуть «гидоту» то це не просто так, а цю гидоту влаштовують їм роботодавці. І якщо проблеми не вирішуються віч-на-віч то люди вимушені писати всю правду тут. А кому правда очі коле так ідіть і вилизуйте яйця далі своїм недокерівникам, може премію більшу дадуть.

31. 14 августа 2023

Допомога при народженні дитини і при інших випадках існує згоден з вами,але не завжди і не в усіх випадках вона діє. По зп з вами не згоден(чим більше годин відпрацьовано тим більша зп)як на мене то навпаки. Є математика і можна підрахувати доби,дні,години,стаж і т.п.І ні якій це не бред, це реальність.І навіщо ви говорите про про око, або вог.При чому тут вог,або око? Ми зараз говорим про нашу з вами роботу на БРСМ. Турбота-це наша робота.Також працюю багато років. Дякую за коментар. Хотілось почути ще більше відгуків по регіонах.

32. 14 августа 2023

Шо за брєд взагалі?
    Чим більше продажі тим більша зарплата, це всі знають і зарплата конкурентна, зайдіть почитайте що про ОККО пишуть, ви в своєму розумі?
    А про ВОГ так там взагалі жесть.
    І це підло писати таку брехню, чого ніхто не пише про те як компанія допомагає при народженні дитини чи при інших випадках, чого ніхто не написав про гарне? Я тут працюю давно мене все влаштовує. І я впевнена, що якби б люди мали час і писали подяку (просто нормальні люди працюють, їм не має діла до цієї гидоти , то її було б набагато більше аніж оцього всього.

33. 13 августа 2023

Не маю навіть уявлення. Я там не працюю вже і дуже цьому рада. Просто за 120 годин получити 3000 грн, так хай вони самі і роблять@Гость,

34. 13 августа 2023

А зараз яка ситуація в м.Чернігів? При теперішньому директору все ок? Яку сумму коштів забирають у фонд допомоги?

35. 12 августа 2023

Я вибачаюсь.Який регіон у вас? Тут багато факторів які впливають на зп.Стаж загалом у вас не малий.А ось зп?

Я працювала в місті Чернігів. При колишньому директору такого кидалова не було

36. 11 августа 2023

Там що шахрайство процвітає? Або хтось зі своїх краде.Навіщо такі охоронці які не справляються зі своїми обовязками і ні защо не відповідають? Хотілось почути ще інші коментарі по регіонах. До звязку!

37. 11 августа 2023

Це дуже велику суму у вас забирають.Це не правильно,так не повинно бути.Ваш директор повинен вирішувати цю проблему.Якщо він не може,або не хоче це вирішувати то він не має права займати цю посаду.Як на мене то про цю проблему потрібно доносити до регіональних директорів.Надіюсь вони впораються. І чого таку велику суму з вас забирають?

38. 11 августа 2023

@Гость, это делают операторы с товароведом. Ходил к директору то той не стал слушать меня сказал что и пистолетчики тоже должны скидывать я на недостачи кассира. У них всегда большие недостачи и много просрочки которую товаровед заберёт себе домой, кассиры ещё по еденицы товара возьмут, а раскидывают на всех мол. У нас охраники есть то те вообще не отвечают ни за что, хотят в зале стоят, хотят на улице гуляют и говорят нам все равно мы за товар не отвечаем сидя в подсобном помещение по несколько часов. Вначале было по 100 грн 150, потом как-то из зарплаты забрали 250 — 300 грн, а сейчас просят по 400 — 500 грн. Это за то что я им товары помогаю носить и разгружать, загружать. Я согласен к товарам не прикасаться вообще. Это проблема на многих брсм азс. Встречал ребят из разных регионов то говорят многие за такую проблему….

39. 9 августа 2023

40. 9 августа 2023

Доброго дня. Підкажіть мені, скільки повинні заплатити грошей в конверті, якщо було відпрацьовано 120 годин і стаж 4 роки?

41. 9 августа 2023

Добрий вечір.Скажіть будь ласка скільки з вас забирають за недостачу по магазину в касу? І хто це робить?

42. 8 августа 2023

Не справедливо. Я пистолетчик и с меня забирают на недостачи кассирам в кассу по магазину. Доступа в склады и до товара у меня нет, а если надо что-то принести то я иду либо с кассиров или с товароведом. Просьба решить этот вопрос. Это не справедливо что с меня выдерают за недостачи. Я согласен даже в склады не ходить и товары не носить. Но только чтобы была справедливость…..

43. 23 июля 2023

10-12тисяч це за скільки відроблених годин? І якій графік роботи? Є такі робітники якім ще доплачують за стаж.

44. 23 июля 2023

@Гость, десь 10-12 тисяч.Тут цікава ситуація:продаеш 15 кубів у сутки, а деякі азк 5 кубів,а зарплата відрізняється на 50 грн сміна.Ще цікаве хтось пиздяче без відпочинку,а хтось у носі колупается.І те що ти бігаєш як обісранний зміну продаючи 15 кубів ,а хтось 5 кубів різниця по зарплаті не велика.

45. 20 июля 2023

Доброго дня.Скажіть будь ласка яка фактична заробітна плата разом на карту і готівкою у помічників операторів по регіонах? В середньому. Дуже хотілося почути відгуки по регіонах. Дякую заздалегіть.

46. 19 июля 2023

Ну и где аванс сегодня уже 19 число?Сидят [вырезано] на миллиардах,а людям живущим от получки до получки не могут выплатить сраные копейки во время.Когда вы уже понажираетесь?

47. 16 июля 2023

Ваша правда, бачу останнім часом багато оголошень з пошуку операторів в Дніпрі. Вони будуть їх дуже довго шукати з таким відношенням,зарплатою та автодійкою з карманів. Успіхів вам нешановні керівники, прийдеться вам самим ставать за касу,приймать газовози, крутить хот-доги і слідкувати за унітазами. Люди, обходьте їх десятою дорогою. Тут у відгуках написана 100% гірка правда.

48. 14 июля 2023

Контора [вырезано] полное.Постоянные недостачи и взимания денег за недостачи с персонала,не продал омыватель или вино-купи сам.Отношение директора АЗК как к *овну.

А еще постоянные проверки ревизоров и кураторов.Гниды с главного офиса почему же вы поубегали в начале войны,а теперь все повылазили?

49. 14 июля 2023

50. 4 июля 2023

@Гость, Ой вибачте пане, це ж треба, а й дійсно пишіть пишіть, не треба працювати , не треба чимось корисним займатись, давайте ще тут понаписуємо лайна, це ж такий класний спосіб. І не ваше собаче діло також що тут і як пишуть

1. 5 сентября 2016

Здравствуйте, товарищи сплетники, а также наше любимое руководство, которое “делает нашу жизнь лучше”. На протяжении всего периода работы в компании БРСМ читал отзывы на этом сайте и вот наконец-то решился оставить пару строчек. Накопилось…
    Своим отзывом я выдам себя перед многими людьми и тем не менее обо всем по порядку:
    1. Ув. Валентин Саенко, если Вы действительно хотите улучшить сервис –наймите себе в команду более квалифицированный персонал, который сможет более эффективно выявлять потребности клиентов, а не просто отчитываться перед Вами о сделанных бестолковых видео просмотров. Для примера рассмотрим сеть АЗК “WOG”, на которой сумасшедшими темпами улучшается сервис с каждым месяцем, несмотря на то, что хозяина нет в живых. Может начнем хотя бы с приложения, о котором наши клиенты так слёзно просят. Ведь клиент всегда прав- не так ли??? Либо можем продолжать наши короткометражки на тему: “Как быстрее уволить персонал, либо лишить зарплаты”. Не к чему хорошему Ваши мультики не приведут, кроме как к текучке кадров, что собственно за последние месяцы и наблюдается. Вы считаете, что персонал держится в компании из-за зарплаты? Смешно! Пока у нас есть возможность зарабатывать “левак”, пока и будет работать нормальный персонал, но как только решите подзатянуть краник, то в компании останутся одни отбросы.
    2. Немножко слов о карьерном росте. На данный момент в интернете есть вакансии: требуется Начальник АЗК в Днепр. Парадокс какой-то, неужели среди персонала, который работает на более, чем 100 АЗК БРСМ нет достойного кандидата на эту должность. Вероятность стать начальником АЗК человеку, который работает в компании равна не более 5%, а чужому соответственно 95%.Круто…
    3. А как Вам, Господа, новое онлайн тестирование? Все вопросы идиентичны, как для пом.оператора, так и для операторов. И снова наверное кто-то зарабатывал себе галочку, похлопаем…
    4. Также очень важно заполнять АКТы приема НП и Газа. Не дай Бог ревизор не обнаружит какого то акта-штраф. Ну а если есть акт, то хорошо полежит немножко и пойдет на черновик.
    5. Обращаюсь к операторам, которые до сих пор не понимают, для чего мы откладываем чеки за наличку в декадный отчет. Может, я ошибаюсь, поправьте… а чеки нужны для того, чтобы руководство компании делало липовые налоговые накладные на подставные фирмы, которые нам делать –нельзя!!! Так что, кто еще откладывает чеки, предлагаю перестать делать это, поскольку Вы(операторы) за это ничего не получите, в то время, как руководство зарабатывает на этом миллионы. Пока распоряжения о штрафе за не отложенный чек не было, но вполне возможно скоро появится, поживем увидим…
    6. Хотел бы обратиться к людям, которые пишут о всевозможных проверках, налоговых по поводу черной кассы- Ребята будьте реалистами. Неважно кто в нашей стране сегодня у власти, деньги любят все. Поэтому пока нужные люди заносят чемоданчики с баблишком в нужные кабинеты, то речи не о каких проверках быть не может.
    Эту цепочку можно продолжать до бесконечности, но я проголодался. Всем удачи)))

2. 29 августа 2013

А слабо подписаться под своими строками и назвать свою фамилию? Или только анонимно смелости хватает? Если это все правда, то значит вам не стоит бояться потерять работу в такой плохой компании… Или не так?

Заправщик 1
550 .. 10 000 грн
Уборщица 1

Добавьте зарплату в компании БРСМ-Нафта

Добавить отзыв о работодателе БРСМ-Нафта

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании БРСМ-Нафта?