Cartel

Cartel

CARTEL об’єднує сім’ю ресторанів української, італійської, азійської кухонь, мережу швидкого харчування «Eat’n’Go!», розважальний комплекс БУКА, автентичну «Банька на дровах» та відпочинково-оздоровчий комплекс VODA club.

Отзывы о работе в Cartel, зарплаты

1. 17 ноября 2023

Умови проживання жахливі,в сусідніх кімнатах хлопці вживають наркотики,проживання не компенсують,не раджу!

2. 18 декабря 2022

НЕ РЕКОМЕНДУЮ!

Приїхав працювати менеджером лижного прокату.Але по факту заставляли копати, грузити і багато тієї роботи , яка не була обговорена зразу роботодавцем.Якщо починаєшь їм про це казати та нагадувати начальству про те, що з тобою обходяться несправедливо, тоді виженуть з роботи та кинуть на зарплати.Якщо людина «терпіла» то таких залишають(як правило , більшість завжди мовчить , та працює за копійки якщо враховувати той факт, що їсти за свій кошт(ціни у буковелі самі знаєте які), штрафи за любу дрібницю і тд.
    В день коли мене хотіли позбутися, пришли охоронці, вели в якісь кабінет на паркінгу, та не випускали до тих пір, поки не підпишу бумагу, що я звільняюся за власним бажанням, коли хотів знімати на телефон, видерали з рук( телефон залишився трішки зігнутий) Поліція там кишенькова, чисто для виду.коли визвав поліцію, вони тупо стояли та мовчали, навіть не реагували фізичну розправу охоронців. У кінечному результаті, мені набридло сидіти у кабінеті 2 години, тому погодився написати їхню бумажку, в замін на те , що мій роботодавець пообіцяє виплатити мені повну зп. Виплатили кільки 2/3 зарплати, 1/3 зарплати, він намутив собі у кишеню.
    Ще з приводу проживання.
    Обіцяли що будемо жити у кімнатах по 2-4 чоловіка. Коли приїхав, жили у кімнатах по 15-17 чоловік(Це було у розпал Коронавіруса)За місяць роботи, у кімнаті два рази проривало трубу каналізації, Труби шли по потолку, і кожне змивання води було чути у кімнаті.

Якщо ви захворієте, лікарь вам нічого там не підскаже , окрім того як їхати за власний кошт до обласного центру, шукати лікаря самостійно та лікуватися також самостійно за свій кошт.
    Картель груп , це сама кидальна контора.Якщо їдете у Буковель, то уточнюйте , чи то картель груп.(якщо не вірете мені, читайте відгуки у інтернеті , 90% відгуків , несуть тільки негативний характер )

Все що я написав, ще дуже лояльно.
    Доречі столова для робітників (платну і ціна росте кожний місяць), називається ТАЛІБАН, а між собою, вище керівнитство називає робітників — талібами)

3. 24 марта 2022

Не Рекомендую.Обіцяють одні гроші а коли приходить черга зарплати то можуть дати іншу сумуу(менше),та і то гарантій немає шо взагалі виплатять.Одним словом ШАРАШКІНА КАНТОРА.

4. 6 ноября 2021

Не раджу! Приїхала на посаду адміністратор готелю — робота 6 днів на тиждень, зміна 12 годин постійно СТОЯЧИ!!! Присісти не можна взагалі, та й не має куди. Ви уявляєте цілий тиждень постійно стояти на ногах, що буде зі здоров’ям? Кімнатки для проживання за розміром трохи більші купе в поїзді — 2ярусне ліжко, шафа, стіл- все. В кімнаті теж нема куди сісти, хіба що на нижнє ліжко, але не факт, що воно буде твоїм. Адміністраторів мало, є вірогідність, що ви будете працювати наприглад 6-7 ночей поспіль (стоячи), потім 1 вихідний і далі тиждень стій вже вдень. Постажувалася пів дня, переночувала і вранці поїхала. Це дійсно рабство і просто знущання над людьми! З плюсів — смачне повноцінне харчування та гарна природа (яку ви з таким графіком бачити не будете)

5. 25 октября 2021

Никому не советую макаться в эту контору . Все что озвучивается перед стажировкой оказывается не правда! Селят вас в свинарник , хоть и бесплатно но это не означает что бы были такие условия ! Готовьтесь работать в рабстве с 4 выходными на месяц в ужасных условиях и отношением . И если на выходе получите свои деньги то вам повезёт . А после ухода вам и вашим родным будут названивать неадекватные hr менеджера !!!!
    Кроме красивого вида природы там ничего не оправдает ваши ожидания !

6. 3 июля 2021

Задоволена роботою в цій компанії. Прийшла на вакансію помічника офіціанта, а за місяць часу мене вже перевели на офіціанта, де досить хороші заробітки та чайові.) За моєю порадою працювати в Cartel приїхали і мої друзі.)

7. 2 июля 2021

Працюю в компанії 4 роки і дам пораду тим, хто сумнівається:якщо ти лінивий, любиш «зашаритися» і тобі потрібна мама -тут тобі не місце.
    Ця компанія для людей які хочуть чогось добитися/навчитися та готові чесно та старанно працювати.

8. 23 января 2020

Доброго дня всім хто ще не зрозумів що в Украні існує рабство і це рабство називається робота в Cartel.Звонять домовляються,приежжаєш туди типу на стажування 3-5 днів і безплатно стажуєшся з 8 до 23 год,після чого йдеш спати в лягушатнік з 2-х поверховими койками де все смердить,храплять,бухають і кричать,короче не виспишся ніяк,пралка одна на всіх а банда на поверсі велика 16-25 чол.Після цього випробування а саме 3-5 днів скоріше за все скажуть папа або ми перезвонимо,тут 2 випадки чому так роблять -1.тому що хочуть напудити тих працівників заміною які вже працюють 2.оборот робочо сили яка ішачить безплатно.Єдиний плюс що годують смачно і на 900 грн на день мінімум.Дякую всім за увагу:)робіть висновки

9. 17 декабря 2019

И врагу не пожелаю!
    Ехала на вакансию официант шведской линии — поставили на раздачу в бистро. После дороги 19 часов даже не дали покушать и отдохнуть, а сразу поставили на стажировку (безоплатную), которая длится от 3-7 дней. Работать по 14 часов за 400-500 грн. в день без перерыва и все время на ногах. Условия проживания были заявлены 2-4 человека в комнате, а в реальности — в общежитии по 6-8 и двухъярусные кровати без бортиков, душ один на этаж и туалет тоже.
    Слышала что зп выплачивают только через два месяца за первый ( не успела убедится) сбежала на следующий же день.

750 грн
Официант стажер 1
650 грн
Повар 1

Добавьте зарплату в компании Cartel

Добавить отзыв о работодателе Cartel

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Cartel?