Domino’s Pizza

Domino’s Pizza

Domino’s Pizza — сеть пиццерий в 62 странах мира.

Отзывы о работе в Domino’s Pizza, зарплаты

1. 17 апреля 2024

Дуже вдячні за такий детальний відгук. Було б цікаво поспілкуватись особисто. Тому, якщо Ви готові обговорити деякі питання, напишіть на адресу [email protected], залиште свій контакт і ми поспілкуємось. В вашому відгуці є неточності, які теж хотілось би обговорити. Наприклад про їжу з смітника, досить дивно читати подібне, враховуючи знижки на продукцію для персоналу, про які ви ж самі і пишите. Дякую, що детально прописали про те, як ми піклуємось про якість продукції. І так, ми притримуємось стандартів, це обов’язково. Бо наші стандарти і є гарантом якості.
    Ваш відгук донесений до дирекції, розмова з директорами буде проведена. Та стандартів ми все одно будемо дотримуватись. Заборона на вживання списаної продукції буде незмінна саме тому, що ми дбаємо не тільки про здоров’я клієнтів але і про здоров’я персоналу. Вживати продукцію, що не відповідає стандартам якості не можна. Будем сподіватись на спільне спілкування. Бо хочеться обговорити всі нюанси і при можливості, пояснити необхідність і важливість кожного процесу роботи. Окрема подяка всім касирам, експертам з обслуговування (це ті сами ЧБРи) та кур’єрам, що працюють в такі складні часи, дбають про якість продукції, про задоволення наших клієнтів та гостей в залі. Бережіть себе.

2. 15 апреля 2024

Вцілрм вважаю, що люди повинні знати правду. В цій компанії я пропрацював майже рік, спочатку касиром десь місяців 8, а потім кур’єром місяці 3, вже точних термінів не пам’ятаю. Мені відомо про все, я з усіма спілкувався і знаю всі тонкощі робити, як повором, їх іменують чебери (член бригади ресторану), до менеджерів.
    Почну з опису кожної професії.
    ЧЕБЕРИ — фактично сама складна робота, більше всього буде претензій від менеджерів та аудиторів. Будете витрачати багато нервів, постійно вислуховувати претензії що не туди поставив не те зробив. Фактично до вас можуть причепитися якщо ви бокс поставили не в те місце, я вже мовчу коли забули поставити дату на продукт чи занадто багато використали інгредієнтів на піцу, та багато інших правил придется слідкувати. Якщо мінуса по інгредієнтам, то з зарплати будуть знімати збитки. Основний обов’язок це готувати піцу, а саме стояти крутити тісто, розкладати інгредієнти по грама, і дуже складна, стояти на овені, точніше так називають діставати піцу з річки та пакувати їх, так як там іде конвеєр, якщо не вчасно доставати піци, то піци будуть стояти в пічці занадто довгий і просто горіти. Також ще нарізають інгредієнти і розкладаєте по боксам, після закінчено зміни все прибираєте.
    КАСИРИ — вважається самою легкою роботою, тому всі будут вам це нагадувати. Але в ваші обов’язки входить не тільки стояти на касі, а також вести бухгалтерію, відповідати на дзвінки, попереджати клієнтів що замовлення запізнитися, вирішувати питання, якщо клієнт вирішив змінити замовляння, вислуховувати та вирішувати скарги клієнтів, готувати напої, слідкувати за чистотою не тільки на касі, а в залі і в туалеті, крутити коробки, носити тісто з кулера, коли замовлень багато то доставляти замовлення кур’єрів (за це хоч гроші платять), а інколи вимушений робити все одночасно. Якщо аудити то питань майже немає. А ще я зрозумів, що до війни було завжди два касира, старший і молодший, молодший стояв на касі, а старший слідкував за бухгалтерію і помагав молодшому в роботі. Але зараз коли економлять на персоналі, ви будете постійно бігати від менеджерської до каси, і ніколи не зможете сконцентрувати на одній роботі, а вам постійно будуть давати ще інші завдання. А коли повітряна тривога, зал не зачиняють і у вас тільки стає в 3 рази більше клієнтів. Якщо мінуса поки касі, то ділиться між касирам,и менеджерами та директор, але інколи я не розумів який точно мінус, здавалось що все вішали на мене.
    КУР’ЄРИ — сама легка робота на мій погляд і більше всього отримують. Фактично ви тільки возити замовлення, і все. Але вам вільно не дасть ніхто сидіти, вам завжди знайдуть роботу, якщо це навіть не ваші обов’язки. Заставлять піти мити вікна чи чистий треї з під тіста. Авжеж придется робити доставки під час дощу, снігу, ожеледиці та грози,повітряної тривоги, а також вислуховувати претензії клієнтів, коли піца приїхала холодна, замовлення запізнились, запакували не ту піцу в коробки (всі коробки мають лейби на яких номер замовлення та яку піцу класти, чебери можуть просто перепутати коробки або вони можуть з самого початку забути додати якийсь інгредієнт, через це замовлення може і запізнитися, а інколи кур’єри плутають коробки і беруть не ті. Вам прийдеться вести замовлення повторно). Кур’єри є авто, бензин я так зрозумів купується по талонам але знімається з зарплати, а також вело. Вело є звичайні, а є електро, на електро їздити кайф, але якщо сяде акумулятор, то будуть змушені крутити педалі, а вони будуть сідати за годин 5 постійної роботи. Кур’єри мають зону доставку, і у всіх вона різних найменша у звичайних вело, найбільша у авто, електро по середині. Також залежить від розташування піцерії, якщо вона в середні то різниця буде не велика по кількості відведених замовлень, а якщо на околиці зони то для вас фактично будет не доступна 50% території, якщо ви вело. Самі кур’єри працюють по такій схемі: є черга, максимально дозволено брати 2 замовлення, якщо замовлень мало то беруть тільки по одному. В чому проблема, авто кур’єри возять завжди більше замовлень чим вело, і це ніяк не балансується. Якщо не ваша зона ви пропускаєте замовлення, якщо ви не перший в черзі но ваша зона, то ви теж пропускаєте замовлення, тобто авто возять теж в вело зоні замовлення, якщо у вас різниця велика, вам ніхто не дасть возити більше. А заробітня плата у кур’єрів в першу чергу залежить від кількості замовлень, а це 70%, ставка є у всіх але у кур’єрів вона сама маленька. З авто і вело завжди буде різниця в 10-15 замовлень, авто також їздять швидше і у них немає проблем з погодою.
    Є також менеджера та директор, є типу якісь кар’єрні сходи і при мені люди підвищувалися, але якщо раніше я так зрозумів менеджера просто слідкували за робочим процесом та вели документи, то зараз вони не чім не відрізняються від чеберів, тільки тепер обов’язків більше, а зарплат трішки більше але кур’єри все одно отримують більше.
    Є також прибиральниця, яка слідкує за чистотою в залі та за посадою, але у нас на піцерії, прибиральниця була родичкою директорки, тому її відпускали завжди на 2-3 години раніше, тому під закриття всю посуду мили чебери. А за залом основним слідкують касири. Вона максимум інколи помиє підлогу в туалеті і все, хоча все залежить від піцерії, на кожній різні правила і люди можуть бути.
    Інколи до вас раз в 2 тижні будуть заходити аудити, і це все вважай на пару годин зупиниться вся робота, вони в основному пилять чеберів та менеджерів. Докапуются до не значних проблема та питань, якщо піца не сходиться хоча б на 10 грамів, то все іде в смітник, якщо за коротка чи велика на сантиметр, то в смітник, якщо крива то в смітник, якщо криво порізана то в смітник, піци погані нікому не віддаються і навіть не продають по знижкам, їх просто викидають в смітник. Ось так вони переводять продукти (деякий персонал викидає піцу спеціально так щоб вона не постраждала, і а потім беруть їдять із смітника), а коли переробляють піци то це в одночас проблеми для кур’єрів, бо не буде чаю, і для касира, вони повинні попередити клієнта що замовлення запізнення, а клієнт в основному злий тож придется вислуховувати скарги та матюки. Тож якщо ваша піща запізнюється, то скоріше за все на піцерії аудит або дуже багато замовлень. При цьому аудитор перевіряють не тільки якість роботи а зовнішній вигляд піцерії та форму персоналу, мені були претензії, що я на роботу прийшов не в чорних носках, а в темно синіх, і таких історії дуже багато. Є також відео аудит, коли по камерам перевіряють роботу і таємний клієнт у кур’єрів, але вони не такі злі як аудитор.
    На роботі є також оплачувана відпустка, декрет та лікарняний, але авжеж там будуть платити копійки, тому що ви оформлені на пів ставки і офіційно отримуєте максимум 6 тисяч гривень. Також компанія буде постійно нагадувати, що зараз військовий стан, тому додаткові виплати за переробку або по вихідним, а також двійна ставка на святах, зараз не діють, зате по трудовому кодексу ви повинні відпрацювати дві неділі перед звільненням. Цікаво виходить, одні не вигідні рішення для компанії відмінили, а корисні залишили. Заробітня плата постійно міняють, як мені відому постійно росте, але актуальними даними я не володію. Також відпуску вам не дадуть взяти, якщо виявиться що вага припадає на час акції. Є бази, можна купити по знижці їжу з меню, але коли я прийшов все було по 50 грн то за рік вона виросла від 75-120 грн, це смішно, там собі вартість екстро великої піци 50 грн. Продукти нарізають максимально тонко, а сир навіть не сир, це сирний продукт, якість інгредієнтів найнижча. Є також таксі, можуть оплатити дорогу додому, але все одно залежить все від піцерії, та менеджерів. А коли замовляєш базу то чебери починають злитися, що ви їх відволікаєте від роботи, при цьому вони самі роблять собі бази максимально не по грамам.
    Але ГОЛОВНА ПРОБЛЕМА, це робочий час, якщо ви з самого початку не домовитись з менеджером то будете працювати по 12 годин в день, протягом 4-5 днів і не залежно від професії будет працювати до 23:30, тільки в цей час ви закінчите всі свої обов’язки і підете додому, раніше вас ніколи ніхто не відпустить, менеджера взагалі не ідуть на контакт, навіть коли ви працювали з 9 ранку. Вам говорять про гнучкий графік, але він гнучкий лише для менеджерів та людей котрі з ними добре дружать. Після таких змін мені фізично було погано, я пробував вийти на розуміння, але ніхто не йшов на зустріч. Восени ще можна було працювати, але як тільки почалась зима і на вулицях з’явилась ожеледиця, коли 3 раза впадеш на велосипеді на великій швидкості то вже не так все окей. Якщо будеш мати великий час доставки то будуть претензії від менеджерів, я так один раз спішив, що мене чуть не збила машина на переході, це теж один із факторів чому я звільнився. Тому коли мені поставили зміни по 12 годин знову на весь тиждень взимку, я прийняв рішення просто не вийти на роботу, тому що не мав більше сил працювати. Мені виплати жалкі 3 тисячі гривень, хоча я заробив в рази більше, а так я зрозумів що людей додають в чорні списки, вас більше не візьмуть. В мене сталися проблеми з рукою, вона просто заніміла, я не міг нормально рухати пальцями, почалися проблеми з слухам, тому що пічка постійно шумить кожний день, а люди котрі там працюють років 5 то мають проблем з слухом, і постійних стрес.
    Тому хочу звернутися до керівників домінас, якщо ви бажаєте не вбивати свої працівників і нормальне відношення. То перше, спростіть аудити та правила, їх і так ніхто не слідкує коли ніхто не дивиться. Друге, зробіть нормальні ціни для персоналу. Третє, зменшують графік робити хоча на півтори дві години, все одно за цей час ніхто не замовляє, максимум буде замовлень 5-7. Четверте, дайте можливість їсти погані піци, їх і та крадуть із смітника. П’яте, досить робити цю клоунську рекламу, що у вас доставка 30 хв, це не можливо, ви тільки обманюєте клієнтів, котрі потім злі на компанію.

3. 8 апреля 2024

Вакансії касирів, як і вакансії кур’єрів змінюються в залежності від того, на який піцерії вакансія відкривається. Є поодинокі випадки, коли вакансія складно закривається з багатьох причин: розташування піцерії, кількість змін… Та і відкриваються вакансії так само з декількох причин: підвищення працівника, переведення на іншу піцерію, звільнення…

4. 12 марта 2024

Чому вакансії касирів висять місяцями, навіть якщо беруть без досвіду і за таким, здавалось би, зручним графіком? Невже є причини? Думала зателефонувати, але цей момент бентежить та відштовхує…

5. 7 ноября 2023

Вітаю Гость «м.Він». В компанії періодично передивляється заробітна плата, в літку, з оистопада і ще покращення з грудня. Збільшились рреміїї за наставництво. Є курси на підвищення в кар*єрі. Повертайтеся, зможете впевнитись в тому, що є не тільки «ухудшения».

6. 23 сентября 2023

За отрицательные отзывы согласен с каждым словом! Это действительно так, узнаю от коллег, что условия только ухудшаются, а руководство говорит, что их улучшает 😂

7. 7 июня 2023

@Гость, с кассой полностью согласен. Много где работал с кассой и за кассой и нигде такого дурдома и безалаберности как здесь не видел, даже на заправках его поменьше. И ты как кассир за всё это в ответе и со всем этим разбираешься — как? Когда любой может что-то под посчитать себе и не положить деньги.

8. 11 апреля 2023

@HR Domino’s Pizza UA, доброго дня. Що означає «компенсоції обідів»?
    Я зараз прийшла працювати касиром и просто у шоці від всього. Як це, жодна організація не оплачує обід?? Це неправда, до речі, це НЕЗАКОННО. А ще в Домінос ВЗАГАЛІ НЕМАЄ ПОСАДОВИХ ІНСТРУКЦІЙ!!! ЯК В ЗАГАЛІ МОЖЕ БУТИ ТАК, ЩОБ ДО КАССИ БУВ ДОСТУП У ВСІХ КТО ХОЧЕ??? Як може взагалі бути так, щоб приймав закази і пробивав собі «базу» будь хто? А потім з касира знімають недосьачу??
    Це ТАКИЙ ОБМАН ЛЮДЕЙ ЯКІ ДІЙСНО ПРИЙШЛИ ПРАЦЮВАТИ…
    ТОМУ Й ТАКАЯ ТЕЧІЯ РОБІТНИКІВ.
    БО ЦЕ ПРОСТО НЕ «лучшая пицерия! Или «пицерия номер 1»..а ШАРАШКИНА КОНТОРА

9. 10 апреля 2023

Поки буде операційним директором бездарний донецький *** Тетеря, то нічого доброго не чекає працівників.

10. 16 января 2023

Влаштовувався автокур’єром, обіцяли 25грн/год + 30 грн доставка, 15 доставок в день, за 2 дні стажування максимум було 10. Кур’єр виконує обов’язки як і кур’єра так і вантажника коли приїжають продукти , прибиральника. Коли сказав що непідходить робота то навіть пальне яке використав на доставки їхньої продукції неповернули. Дуже хитре керівництво. Хто думає йти в цю мережу працювати то декілька разів добре подумайте.

1. 11 августа 2018

Ой, а там висит такая вакансия на Domino’s Pizza, а указано Галина Мельник и Татьяна по номеру 050 469 61 07, а еще в конце объявления номер для записи на собеседование 050 5696107… Странно… а чей это номер и почему одна цифра отличается? Вроде такая солидная и серьезная компания Domino’s Pizza, а ведут себя, как шмары какие-то. Ну, тогда не буду ни звонить, ни отправлять резюме, пусть себе под стать всякий сброд ищут.

2. 7 ноября 2023

Велокурьер 2
Курьер пеший 1
Пиццайоло 1

Добавьте зарплату в компании Domino's Pizza

Добавить отзыв о работодателе Domino’s Pizza

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Domino’s Pizza?