Отзывы о работодателях Строительство

АННАТОН Техно

Московская компания «АННАТОН Техно» с 1999 года предоставляет услуги по возведению построек из металлоконструкций. Мы определили для себя приоритетные направления деятельности и придерживаемся их до сих пор. Правильно выбранная политика компании помогает нам не просто вести деятельность на протяжении 15 лет, но постоянно развиваться, добиваясь новых высоких результатов.

Технобудсервіс 2006

Будівництво. Ремонт та реконструкція адміністративних будівель.

Profiservice

Компанія ПРОФІСЕРВІС була заснована у 1998 році. Основний напрямок діяльності — проектування, виробництво та монтаж автоматичних розсувних систем скління та сонцезахисту.За багато років роботи на ринку України накопичено багатий досвід виробництва та монтажу. Багато співробітників працюють у компанії більше десяти років. Враховуючи прагнення керівництва компанії до постійного вдосконалення та інновацій, було прийнято рішення про розширення […]

Альянс Будівельників України

Компанія «АЛЬЯНС БУДІВЕЛЬНИКІВ УКРАЇНИ», це потужний логістичний холдинг, що виконує роботу «під ключ», надає широкий асортимент, інноваційні системні рішення та постійну підтримку замовників. Компанія понад 12 років займає лідируючі позиції на будівельному ринку, виконуючи повний цикл від виробництва до введення в експлуатацію, виконує генпідрядні роботи з монтажу будівель, монолітні роботи, асфальтування, благоустрій, а також доставка […]

Спецсервіс

Компанія «Спец-Сервіс» надає комплексні рішення з проєктування та монтажу інженерних систем: вентиляціїї та кондиціювання, опалення та холодопостачання. Ми маємо успішний багаторічний досвід в проєктуванні, встановленню інженерних систем та сервісу для різноманітних комерційних обє’ктів: офіси, банки, аптеки, АЗС, бізнес-центри, кафе та ресторани, заводи та виробничі підприємства.

Спецсантехмонтаж

Київтерм

Компания «Киевтерм» имеет более 12 лет практики и точно знает, как сделать Ваш дом теплым, обеспечить его чистой водой, современной системой канализации. Каждая работа начинается с задачи, которую ставит перед нами клиент. Решение этой задачи для нас является главной целью. Это позволяет нам на стадии проекта заложить правильные решения, которые, в дальнейшем, воплотят желания клиентов […]

Indepth engineering

INDEPTH ENGINEERING реализовывает крупные промышленно-гражданские проекты по всей территории Украины. На сегодняшний день силами специалистов нашей Компании реализовано более 10-ти крупных проектов за последние два года. Компания управляет собственным парком спецтехники и оборудованием. Мы рады энергичным, готовым к профессиональному росту сотрудникам, готовы предложить конкурентный уровень оплаты труда и карьерного роста.

Тербудкомплект

Будівельно-монтажні роботи, покрівельні роботи, виготовлення металоконструкцій, зварювальні роботи, бляхарські роботи.

Hellosolar

Займаємось будівництвом сонячних електростанцій та систем резервного живлення на території України, а також впровадженням сучасних енергетичних рішень для дому та бізнесу. Надаємо повний спектр послуг від підбору та продажу обладнання до будівництва та надання гарантійного та сервісного обслуговування. Нами збудовано понад 400 сонячних електростанцій за 5 років роботи.

Ромстрой МЧС

Услуги строительной техники

БМ-21

ООО «БМ-21″-компания, которая предоставляет услуги по строительству и ремонту автомобильных дорог, укладке тротуарной плитки, установке бортовых камней. Также мы занимаемся благоустройством территории при ЖК, подготовкой детских площадок, проводим ремонт асфальтных покрытий придомовых территорий, и др виды строительных работ.

Coolsky

Компанія CoolSky на ринку натяжних стель в Україні понад 9 років. Ми велика команда, яка працює для створнення затишку, комфорту в ваших оселях. Виконуємо дизайнерські проекти різної складності. Працюємо в таких містах як: Львів, Івано-Франківськ, Стрий, Рівне та в решті західних областях.

Електросервіс плюс

ТзОВ «ЕЛЕКТРОСЕРВІС ПЛЮС» здійснює діяльність в таких напрямках: Проектування та монтаж внутрішніх та зовнішніх інженерних мереж та систем електропостачання, електрообладнання і електроосвітлення Проектування та монтаж систем автоматизації, контрольно-вимірювальних приладів, теле- і радіозв’язку Будівництво та обслуговування трансформаторних підстанцій та ліній електропередач 0,4 — 35 кВт Монтаж та обслуговування систем АСУ ТП Монтаж та обслуговування систем безпеки […]

Компанія Фармпро

Компанія ФАРМПРО — це професійна інжинірингова проектно-монтажна компанія з 18 річним досвідом реалізації проектів в промисловій галузі. Виконуємо весь спектр інжинірингових послуг. Маємо великий досвід в даній сфері.

Проминбург

Производственно строительная компания «Проминбург». Основными видами деятельности компании являются СТРОИТЕЛЬСТВО, РЕКОНСТРУКЦИЯ зданий и сооружений, РЕМОНТ объектов. Штатом компании накоплен огромный опыт в строительстве, реконструкции и ремонте промышленных комплексов, строений и оборудования.

Good Idea

Good Idea — агентство дизайну інтер’єру, що створює елегантні сучасні проєкти будь-яких приміщень. Вони відповідають усім вимогам покоління, яке потребує креативних рішень. Орієнтуючись на процес — ми уважно ставимося до кожної деталі, опираючись на глибокі знання в дизайні, архітектурі та інженерії.

Солмак Буд

Компанія працює з 2015 року і спеціалізується на будівництві інфраструктурних об’єктів та танхаусів. Ми маємо багаторічний досвід і здійснюємо проекти з високою якістю та відповідністю найсучаснішим будівельним стандартам.

Роял фасад

ТОВ РОЯЛ ФАСАД — эксперт в комплексном подходе по отделке и утеплению фасада. Энергоаудит дома, расчет материала, доставка и монтаж клинкерных термопанелей по всей Украине! Что такое клинкерная термопанель?

OWT, група компаній

OST WEST TECHNOLOGY — це група компаній, що протягом 24 років є надійним постачальником якісних товарів та послуг для промислових та приватних споживачів в Україні та за кордоном. Ми використовуємо новітнє обладнання та спецтехніку, що дозволяє виконувати проекти та завдання будь-якої складності у найкоротші терміни. Нам є чим пишатися, що підтверджують тисячі виконаних робіт та […]