Отзывы о работодателях Строительство

Роял фасад

ТОВ РОЯЛ ФАСАД — эксперт в комплексном подходе по отделке и утеплению фасада. Энергоаудит дома, расчет материала, доставка и монтаж клинкерных термопанелей по всей Украине! Что такое клинкерная термопанель?

OWT, група компаній

OST WEST TECHNOLOGY — це група компаній, що протягом 24 років є надійним постачальником якісних товарів та послуг для промислових та приватних споживачів в Україні та за кордоном. Ми використовуємо новітнє обладнання та спецтехніку, що дозволяє виконувати проекти та завдання будь-якої складності у найкоротші терміни. Нам є чим пишатися, що підтверджують тисячі виконаних робіт та […]

Элит-Дах Украина

Компания ООО «ЕЛИТ-ДАХ УКРАИНА» — европейский поставщик материалов для кровель и фасадов.

Екопол

Продаж і монтаж теплої підлоги та інших будівельних матеріалів

Енергетик

— Электромонтажные работы- Проектирование -монтаж внутреннего силового оборудования, электроосвещения и внешнее энергоснабжение жилищных и промышленных объектов -монтаж энергоустановок специализированных и загальнопромислових объектов-разработка и выполнение технологии замоноличування силовых, осветительных и слаботочных разводок в домах монолитного и монолитно — каркасного строительства-монтаж воздушных и кабельных линий энергоснабжения напряжением 0,4 — 10 кв.-монтаж внешнего освещения-монтаж распределительных и понижающих подстанций […]

БК С.А.В.І.

ТОВ «БК С.А.В.І» — будівельна компанія яка спеціалізується в напрямках: гідроізоляція будівельних споруд — від фундаментів до покрівель ізоляція терас, паркінгів, басейнів, септиків, очисних споруд, резервуарів для води влаштування покрівель з ПВХ-мембран влаштування сучасних наливних промислових підлог з різними експлуатаційними вимогами Влаштування благоустрою Влаштування асфальту Армування та заливка бетону

Киевградосервис

Київградосервіс — строительная компания по предоставлению полного цикла ремонтно-строительных услуг: строительство и проектирование жилых, производственных и офисных помещений, комплексный ремонт и реконструкция, дизайн интерьера, экстерьера.

УБИА

Ми українська будівельна компанія УБІА. Працюємо понад 10 років з великим будівельними проектами. Ми ставимо та досягаємо власних цілей!

ЕнергоТехМаш

Компания выполняет электромонтажные работы на промышленных площадках города более 8 лет. Стабильный заработок и возможность зарабатывать больше.

Грассер

Товариство з обмеженою відповідальінстю «ГРАССЕР» — будівельна компанія, основним напрямком діяльності якої є надання комплексних рішень з проектування, будівництва та подальшого сервісного обслуговування штучних та натуральних футбольних полів. «Грассер» виступає за здоровий спосіб життя і активно підтримує розвиток спорту на усіх рівнях. Ми входимо у Футбольну асоціацію будівельників України FABU і беремо участь в матчах […]

Window Repair NYC

Window Repair NYC is committed to providing top-quality service with a smile. Our core values: —— [ ] HONESTY: Window Repair NYC emphasizes honesty as a core value and understands the value of trust and respect, which fosters a positive environment for all. [ ] INTEGRITY: Window Repair NYC will adhere to honesty, ethics, and […]

Декомайстер

Продажа декоративных красок, штукатурок. Монтажные работы. Мы находимся в Киеве возле метро Голосеево

Закарпатбудторг

Торговий комплекс «БеркутБуд» — найстарша і найбільша мережа магазинів-складів з продажу будівельних матеріалів у Закарпатській області. За 33 роки успішної роботи ТК «БеркутБуд» завоював серйозний авторитет на будівельному ринку. Доказом цього є велика кількість постійних клієнтів та статус офіційного дистриб’ютора та представника найбільших європейських та українських виробників будівельних матеріалів.

Concept Development

Будівельна компанія Concept Development працює на будівельному ринку України c 2006 року.Починаючи з 2006 року силами компанії було реалізовано більше 100 об’єктів різної складності загальною площею більше 50 000м2. Головний офіс знаходиться у місті Дніпро. У Киеві є побудований об‘єкт, та на этапі розробки ще три житлові комплекси у центральній части Киева. Офіс у Києві вул. Нижній Вал, 15

ТеплоТехСтрой

ТеплоТехСтрой — качественное и эффективное утепление частных домов и квартир пенопластом, минватой, пенополистиролом.Под ключ с фиксированной ценой, без доплат и переплат.

Здоровый климат

Компания «Здоровый климат» предоставляет широкий спектр услуг и товаров в области холодоснабжения, кондиционирования, вентиляции и отопления. Основной специализацией нашей компании является предоставление услуг по монтажу холодильных камер, овощехранилищ, продовольственных складов и других объектов холодоснабжения. С помощью специальных программ, мы сможем подобрать для Вас все необходимое холодильное оборуд собранные специально по Вашему заказу, и смонтировать его […]

КМК-групп

KMK-GROUP: проектно-строительная группа компаний

АБЗ-1

ТОВ «АБЗ-1» (ТРІНІТІ-ГРУП) — Асфальтобетонний завод. Свою діяльність завод розпочав у березні 2017 року. Розташований у м. Києві на вул. Якутській. Основна продукція заводу складає асфальтобетонні суміші, які виготовляються більш ніж за 20 рецептами та відповідають ГОСТам та технічним характеристикам.

Алюміній Технолоджи

Строительство