CFF Ukraine

Отзывы о работе в CFF Ukraine, зарплаты

1. 9 октября 2014

всі відгуки написано однією людиною. черговий лохотрон

2. 29 сентября 2014

Мне тоже самое предлагали, на встрече твердили что им нужны Брокеры. Для продаж валюты. Золотых гор мне никто не обещал, единственное что было
    это фраза (То сколько ты заработаешь зависит только от тебя) я смутно понимаю эту фразу.. и так и не понял сколько можно заработать, ведь это единственное что мне интересно. И вот я уже второй день задаю себе вопрос, идти туда работать или нет?!.

3. 29 сентября 2014

Был на собеседовании(младший Брокер). В офисе, который находится на (!) м. Гидропарк. Вообщем, люди с виду адекватные, но по поводу карьерного роста и заработка ответа все твердят, что все зависит от меня и моих действий и выполненой работы. Вернее, избегают скорее конкретики. Создается эмоциональное впечатление, что это не обман, а реальная возможность заработать. Но чувство сомнения меня не покидает. Подозрительно все это как-то. Не знаю, идти ли на обучение. Не верю людям, которые убеждают не фактами, а эмоциями.

4. 29 сентября 2014

Навчаюся у маленькому місті, тому абсолютно не мала змоги працювати, адже з роботою особливо великого вибору немає, а щовидних їздити у рідне місто — теж трішки незручно.
    Пробувала себе у сєтєвому маркетингу, але не пішло. Вирішила зробити останній ривок у брокерстві, й, о чудо, у мене вийшло!)
    Тепер на майже порожньому місці заробляю гроші, при чому, без макаронів на вухах і договорами, коли гроші виплачуються впродовж 5 років. Заробив — отримав. І, що не менш важливо, — непоганенько отрмав. Спробуйте — принаймні, досвід за плечима не носитимете, ще й грошенят заробите.

5. 28 сентября 2014

Крутая компания, я это понял еще при общении с мужиком, расказал мне о всех преимуществах, плюсах и минусах, все как есть , я купил валюту на 1000 грн , брокер посоветувал что и гдк можно взять . Потом я немного подождал , услышав совет, и заработал на этом еще 600 грн , это за каких то 3 недели , ничего не делая. Сейчас планирую увеличивать ставки и подключать народ, так как это тоже мне в плюс. Всем советую!!!

6. 27 сентября 2014

Багато разів за своє життя чув слово Брокер. Але в саму суть його роботи ніколи не вникав. Пару тижнів назад в пошуках нової роботи наткнувся на одного чоловіка він поляк, на ім*я Кароль Чеслав Гаєвський, він запропонував мені влаштуватися в компанію СФФ і почати власну справу як Брокера.. Пропозиція була заманлива, я спробував знайти хоть щось про компанію але знайшов мінімум, статтю в Вікіпедії, і жлдних відзивів про неї, що мене насторожило.Так як роботи в мене не було .. я погодився, тим більше мені обіцяли хороші прибутки в компанії, що сильно вплинуло на моє рішення. Після підписання договору про працевлаштуваня я пройшов маленьктй курс по навчанню своїй справі приблизно освоївши принципи роботи спробував працювати й за слідуючий тиждень отримав 6-НІ від людей яким пропонував продукт компанії, зрозумівши, що я робив не так, в цей же день зробив свого першого клієнта. І ось в продовж двух днів отримав першу комісію за свою роботу. З усього, що я побачив можу трвердити, що при наполегливій праці можна заробляти непогані кошти!

Добавьте зарплату в компании CFF Ukraine

Добавить отзыв о работодателе CFF Ukraine

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании CFF Ukraine?