Collar

Collar

Мы — компания COLLAR, являемся крупнейшими производителями товаров для животных, успешно развиваемся с 1995 года. О нас знают не только на территории Украины и стран СНГ. Мы, своими товарами, охватываем огромные регионы и страны.

Отзывы о работе в Collar, зарплаты

1. 24 июня 2024

Дякую за ваш відгук та точку зору. Хочу нагадати вам, що саме завдяки закордонним подорожам та міжнародним контактам вдалося залучити благодійну організацію із Японії, яка допомогла відновити такі важливі об’єкти, як дитячі садочки та лікарні. А також постійне представлення працюючого українського бізнесу та виробника на міжнародній арені, а це зараз дуже важливо. А на стадіоні, який, до речі, побудувала Компанія власним коштом, функціонує дитячо-юнацька спортивна футбольна школа, де навчають дітей різного віку грати в футбол. У 2023 році їх було більше 200. Та постійна підтримка соціальних проєктів, які направлені на допомогу тваринам і не тільки. Так, це чудесна компанія. Тут людям дають можливість проявити себе та можливість для професійного та кар’єрного зростання, якщо то виконуєш поставлені задачі та розвиваєшся. Задачі складні, різнопланові, але можна шкидко вирости як професіонал, якщо є таке бажання. То ж я би назвала цю компанію компанією можливостей. Я фокусуюся саме на цьому.

2. 13 июня 2024

Переваги:
    Коллар чудєсна компанія. Бо в ній відбуваються чудеса. Там завгосп може стати керівником маркетингу. «Права рука» керівника, яка відповідала за тапочки та зарядку смартфона хазяїна, може стати керівником інформаційної служби. А незрозуміло хто – керівником департаменту найму та двірників. А щодо компетенцій – так на то є ютюб.
    Коллар — інноваційна компанія. Ну дивіться, компанія, яка виробляє нашийники, називається «нашийник» — інновація. Компанія, яка видає морально застарілі навіть в Китаї технології за власні – хіба ж не інноваційна? Щотижневі збору персоналу, на яких заборонено говорити про погане – суперінновація. Ну і виконавчий директор, якому все це нафіг не потрібно – це навіть експеримент.
    Коллар – дуже спортивна компанія. Персонал компанії – всі футболісти, адже власники люблять футбол. У компанії є власний стадіон та фан-шоп. Але що стосується успіхів на футбольних полях – тут головне участь, а не перемога. До речі, футбол – дуже небезпечна справа, адже власники виявились фізично непридатними до служби у лавах ЗСУ, але дуже придатними до закордонних подорожей і відпочинку.
    І нарешті Коллар – патріотична компанія. Один з керівників з продажів працює з мацкви. Власник одружений на кацапці по національності і поклику серця. Всі, хто міг – вже звалили за кордон. Мабуть, виключно, в патріотичних цілях.
    Недоліки:
    Немає. А звідки їм взятися. Був один – у вигляді лояльних та кваліфікованих працівників, але вони вже закінчилися…

Добавьте зарплату в компании Collar

Добавить отзыв о работодателе Collar

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Collar?